Scent Bar LXI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 17:02   #31
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Co tak zacichlo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 18:10   #32
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Aaaa i w kwestii perfum.

Jako kobiece slodkie ogoniasto pazurzaste bezczelnie odgapiam od Corii Allure Sensuelle. Choc jeszcze nie teraz tylko jak sie trafi okazja.

A ma ktos pomysl na zapach z kat. Świeży w typie Miu Miu? Zapach podoba mi sie na mnie nie drazni nie kiepsci sie ale nie moge zrozumiec faktu ze siedza w nim znienawidzone przeze mnie nuty. Np konwalia bleeeh. Widac kwestia kompozycji ale zanim kupie flache wolalabym przetestowac jeszcze inne w tym typie.
One są b. fajne - AS.
Co do Miu Miu, takie słyszałam narzekania, że do bani, a zawsze byłam innego zdania - szczególnie wtedy, gdy spotkałam się ze znajomą nimi pachnacą i to było ogromnie miłe doznanie zapachowe

A ja z kolei znowu się wyprzedałam - i znalazłam zapach, który chyba może być moim SS , na razie Wam nic nie powiem, dopóki nie poużywam dłużej, albo dobra, powiem, ale nie przenieście tego na fb
Helmut Lang edp
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 18:49   #33
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Rejcz, mam dwa filmy dla Cię: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - mało odkrywczy, jednak dobrze się oglądało, świetne zakończenie; Nocturnal Animals - mroczny i glamour, może i trochę banalny, ale trzymał mnie w napięciu.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 18:51   #34
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Aaaa i w kwestii perfum.

Jako kobiece slodkie ogoniasto pazurzaste bezczelnie odgapiam od Corii Allure Sensuelle. Choc jeszcze nie teraz tylko jak sie trafi okazja.
A mnie cieszy,ze zainspirowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:51   #35
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
One są b. fajne - AS.
Co do Miu Miu, takie słyszałam narzekania, że do bani, a zawsze byłam innego zdania - szczególnie wtedy, gdy spotkałam się ze znajomą nimi pachnacą i to było ogromnie miłe doznanie zapachowe

A ja z kolei znowu się wyprzedałam - i znalazłam zapach, który chyba może być moim SS , na razie Wam nic nie powiem, dopóki nie poużywam dłużej, albo dobra, powiem, ale nie przenieście tego na fb
Helmut Lang edp
Allure Sensuelle są jak to ja nazywam "dobrym zapachem". Mogą się podobać lub nie, rzecz gustu, ale są porządnie "skrojone" ? skomponowane.

Z kolei te wszystkie współczesne black opiumopodobne, to takie zapaszki, przypominają mi mgiełki VS, wszystko na identyczną mańkę, jeden styl zapachu. Również mogą się podobać - i się masowo podobają - lub nie.

AS porwał mnie klasą zapachów z cyklu Prada, Gucci EDP. Nie, że pachnie podobnie, ale podobny styl, jakość, głębię.

Co do Miu Miu - dobrze to słyszeć od kogoś poza samym sobą
Miałam mnóstwo różnych próbek z Sephory, i każda po jednym psiku kończyła u cioci w torebce. Nic mnie nawet nie zainteresowało, wszystko pachniało tak samo. Miu Miu jako jedyne wzbudziło reakcję mmmmmmmm ? Że niby co? Jestem zdziwiona po trzykroć, że coś z konwalią, piżmem etc mi się spodobało, że przenosiłam kilka próbek, i że już go kliknęłam

Nie ma w nim żadnej rewolucji, to zwyczajny nieinwazyjny zapach bez drugiego dna, ale jedno mnie cieszy, że po długich poszukiwaniach, przypadkiem znalazłam zapach, z którym się zgadzam i noszę z przyjemnością. Czuję, że nie odstaje. Że za każdym razem, gdy zawieje mnie jego chmurka, nie żałuję porannego wyboru. A tak ostatnio bywało non stop. Wypsikiwałam resztki bez przekonania, i w ciągu dnia tego żałowałam.

Co do Twojego SS no to brzmi bogato! Choć na lawendę, rozmaryn i piołun w perfumach reaguję to tylko w teorii. W rzeczywistości wierzę, że całość kompozycji jest wielka. Tak mi się on jawi po zestawieniu nut. Jako nieoczywista zmysłowość, lekko drapieżna i surowa, ale nie brudna.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, mam dwa filmy dla Cię: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - mało odkrywczy, jednak dobrze się oglądało, świetne zakończenie;

Nocturnal Animals - mroczny i glamour, może i trochę banalny, ale trzymał mnie w napięciu.
Dzięki
Już zanotowałam, kusi mnie zwłaszcza sformułowanie - "świetne zakończenie". To na jego brak narzekamy w większości przypadków.


Co do Nocturnal Animals - widzieliśmy niedawno, pisałam o tym w Barze Mamy identyczne wrażnia

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie cieszy,ze zainspirowałam

Ileż ja w sumie godzin odstałam pod ścianą płaczu w ciągu ostatniego roku Podchodziłam i mówiłam do siebie w myślach: teraz, skup się na jednej firmie, na kilku zapachach i leć z nimi jakby od nowa. Poznaj na nowo, nie sugeruj się, nie zniechęcaj, wąchaj jak leci (po kilka na raz max) i niech się samo zadzieje. I niiiiiiiiiiiiiiiiic się nie zadziało Wmawiałam sobie że podoba mi się Balenciaga (to jak szukałam lekkich zapachów). Bardzo chciałam się "polubić" z Chloe. I nic.

Luka w przedziale "cięższe" też prosiła się o zapełnienie, po Angelu, z którym musiałam się rozstać, nie pachł na mnie dobrze, wolałam go wąchać, z kolei to marnotrawstwo potworne.

LVEB, Tresor Nuit, nieeee to nie "moje" zapachy. Są ładne, ale na kimś, na ulicy, miło minąć chmurkę, ale to nie ja. Kiedyś uwielbiałam D&G The One i Pradę klasyczną. Jednak po czasie zaczęła mnie od nich boleć głowa, oddałam Mamie, ona uwielbia do dziś.
Tymi Sensuelle normalnie otworzyłaś mi oczy. Istne objawienie! Bardzo poprawiają mi humor, działają jak niegdyś na mnie Prada, absolutne odurzenie pozytywną energią. Chodzę w takim zapachu jak pisała kiedyś Mursz, niczym z wieszakiem w ustach

Testowałam Allure Sensuelle przed ważną i stresującą wizytą lekarską, noralmalnie bym tego nie robiła, ale byliśmy za wczesnie na mieście, bo jeszcze coś załatwić, etc, i stwierdziłam a co tam! Małż mnie nie poznał jak wyszłam z Sepho. 5 minut wcześniej blada jak ściana z nerwów, a po teście taka morda .

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-05 o 21:58
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 22:07   #36
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Co tak zacichlo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weekend
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, mam dwa filmy dla Cię: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - mało odkrywczy, jednak dobrze się oglądało, świetne zakończenie; Nocturnal Animals - mroczny i glamour, może i trochę banalny, ale trzymał mnie w napięciu.
ja nie Rejcz i nie mam czasu na filmy ostatnio ale też zapisałam brzmią ciekawie oba


Maja fajne torebki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 23:38   #37
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Co tak zacichlo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Byliśmy w orientalnym supermarkecie, później upieklismy kaczkę z jabłkami i pomarańczami. A teraz wróciliśmy z Circus of horrors. Chyba nigdy tak się nie ubawiłam. Horror, groteska i Rock&Roll. Mega talent i mega seksowne tancerki i akrobatki
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 00:01   #38
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Betty zazdraszczam ja dzis jedynie Ikee zwiedzilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:01   #39
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Dzień dobry?
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:36   #40
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dzień dobry?
Średni taki, szczerze powiedziewaszy, ale helou
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:37   #41
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dzięki
Już zanotowałam, kusi mnie zwłaszcza sformułowanie - "świetne zakończenie". To na jego brak narzekamy w większości przypadków.
No, nie było to jakieś rewelacyjne zakończenie, po prostu w przyjemny sposób słodko-gorzkie.

Macham znad didów chorych na grypę i opuchniętej paszczy oraz siniaka po dentyście. Bessęsu jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu, w piątek dostałam znieczulenie a nadal mam gulę i siniak w miejscu zastrzyku
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 09:46   #42
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Baru snad niczego .... Dzis lete do Zusu i mam nadzieje ze nie bedzie kolejek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 09:54   #43
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No, nie było to jakieś rewelacyjne zakończenie, po prostu w przyjemny sposób słodko-gorzkie.

Macham znad didów chorych na grypę i opuchniętej paszczy oraz siniaka po dentyście. Bessęsu jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu, w piątek dostałam znieczulenie a nadal mam gulę i siniak w miejscu zastrzyku
1.aj se.

2. Oł maaan współczuwam, i jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Baru snad niczego .... Dzis lete do Zusu i mam nadzieje ze nie bedzie kolejek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, byłby to cud na Wisłą zaiste, czego Ci życzę, poniedziałek bez kolejek, ale .
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:04   #44
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Średni taki, szczerze powiedziewaszy, ale helou
Może się jeszcze da naprawić??

To ja machnę znad serka ziarnistego z awokado

Katty -szacun, ja się tylko raz w poniedziałek wybrałam do urzędu, dowód wyrabiać. Zapytałam panią w okienku, czy zawsze tam taki tłum, powiedziała, że w poniedziałki zawsze... Tak że po odbiór nowego dowodu pójdę jutro
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:10   #45
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Może się jeszcze da naprawić??

To ja machnę znad serka ziarnistego z awokado


Zapisz
1. Oby, oby.

2. Ja też dumam nad "brunchem" Albo tosty z masłem i dżemem z czarnego bzu, albo tosty z serkiem śmietankowym i pomidorcem, albo tosty z jajkiem w koszulce I kakałooooooo

Edit: Buahahaa! tostów nie będzie. Nie ma chleba Tylko bułki cynamonki, zatem tosty będą jak przyjdą, na obiad.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-06 o 11:02
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 11:14   #46
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

znad kawy i munkejka z lotosem

nie wiem jak ja sie pakowalam, ale na 3 pary kryjacych rajstop wszystkie 3 maja dziury a robilam dokladna selekcje - chyba ze zlej kupki wzielam
wiec biegam w ponczochach 40den


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No, nie było to jakieś rewelacyjne zakończenie, po prostu w przyjemny sposób słodko-gorzkie.

Macham znad didów chorych na grypę i opuchniętej paszczy oraz siniaka po dentyście. Bessęsu jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu, w piątek dostałam znieczulenie a nadal mam gulę i siniak w miejscu zastrzyku
zdrowia

wina zastrzyku

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Betty zazdraszczam ja dzis jedynie Ikee zwiedzilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tutaj wyjscie do ikei to powazna sprawa. tezu mnie od 5 lat zaprasza po kawior do sushi, ale nie mozemy trafic. za to byl ze swoim bylym i kolejnym wspolokatorem, a jak dwoch samotnych facetow pojdzie razem do ikei to jest domniemanie, ze sa para... to podwaza moj zwiazek
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 12:11   #47
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Heh moze odpuszcze do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 13:35   #48
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Co do Miu Miu - dobrze to słyszeć od kogoś poza samym sobą
Miałam mnóstwo różnych próbek z Sephory, i każda po jednym psiku kończyła u cioci w torebce. Nic mnie nawet nie zainteresowało, wszystko pachniało tak samo. Miu Miu jako jedyne wzbudziło reakcję mmmmmmmm ? Że niby co? Jestem zdziwiona po trzykroć, że coś z konwalią, piżmem etc mi się spodobało, że przenosiłam kilka próbek, i że już go kliknęłam

Nie ma w nim żadnej rewolucji, to zwyczajny nieinwazyjny zapach bez drugiego dna, ale jedno mnie cieszy, że po długich poszukiwaniach, przypadkiem znalazłam zapach, z którym się zgadzam i noszę z przyjemnością. Czuję, że nie odstaje. Że za każdym razem, gdy zawieje mnie jego chmurka, nie żałuję porannego wyboru. A tak ostatnio bywało non stop. Wypsikiwałam resztki bez przekonania, i w ciągu dnia tego żałowałam.

Co do Twojego SS no to brzmi bogato! Choć na lawendę, rozmaryn i piołun w perfumach reaguję to tylko w teorii. W rzeczywistości wierzę, że całość kompozycji jest wielka. Tak mi się on jawi po zestawieniu nut. Jako nieoczywista zmysłowość, lekko drapieżna i surowa, ale nie brudna.


Ileż ja w sumie godzin odstałam pod ścianą płaczu w ciągu ostatniego roku Podchodziłam i mówiłam do siebie w myślach: teraz, skup się na jednej firmie, na kilku zapachach i leć z nimi jakby od nowa. Poznaj na nowo, nie sugeruj się, nie zniechęcaj, wąchaj jak leci (po kilka na raz max) i niech się samo zadzieje. I niiiiiiiiiiiiiiiiic się nie zadziało Wmawiałam sobie że podoba mi się Balenciaga (to jak szukałam lekkich zapachów). Bardzo chciałam się "polubić" z Chloe. I nic.

Luka w przedziale "cięższe" też prosiła się o zapełnienie, po Angelu, z którym musiałam się rozstać, nie pachł na mnie dobrze, wolałam go wąchać, z kolei to marnotrawstwo potworne.
.
Z moich doświadczeń wynika, że uparte "nie podobanie się" niczego wynika bardzo często z jakijś blokady w psychice, może ze zmęczenia, może z tego, co się wokół dzieje i wpływa na podswiadomość...?

To, o czym piszesz, znam bardzo dobrze - teraz jestem an etapie ograniczenia, nie robię tego na silę - po prostu jak mam mniej, to te flakony, które zostają, stają się silą rzeczy NAJ NAJ, jakby rośnie ich wartość - ja tak to widzę, bo przeszły prze takie sita, że no... są naj

Helmut nie jest na bogato, wprost przeciwnie, pomyslałabym, że jest chłodny, przestrzenny, aromatyczny - jak powiew czegoś ożywczego, na co się wciąż czekało (w zaduchu hehehe)
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 14:38   #49
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Z moich doświadczeń wynika, że uparte "nie podobanie się" niczego wynika bardzo często z jakijś blokady w psychice, może ze zmęczenia, może z tego, co się wokół dzieje i wpływa na podswiadomość...?

To, o czym piszesz, znam bardzo dobrze - teraz jestem an etapie ograniczenia, nie robię tego na silę - po prostu jak mam mniej, to te flakony, które zostają, stają się silą rzeczy NAJ NAJ, jakby rośnie ich wartość - ja tak to widzę, bo przeszły prze takie sita, że no... są naj

Helmut nie jest na bogato, wprost przeciwnie, pomyslałabym, że jest chłodny, przestrzenny, aromatyczny - jak powiew czegoś ożywczego, na co się wciąż czekało (w zaduchu hehehe)
1. Z moich wynika jednak inaczej. Ja muszę TO poczuć. Otwieram się na wszystko, jestem gotowa, wręcz bardzo chcę i najzwyczajniej trafiam na rzeczy nie dla mnie.

2. Tu się zgadzamy

3. Oooo, czyli jednak zioła, lawenda wiodą prym. Fajnie. Ja budowałam sobie wyobrażenie wyłącznie na podstawie własnych, niczym nie popartych , skojarzeń z nutami, że skóra z wanilią zrobią zadymę

Gratuluję tak czy inaczej!

Ja teraz właśnie szukam czegoś ożywczego, jak wiosenny przeciąg Wiatr jeszcze zimny ale już nie zimowy. Tylko dla mnie to niełatwe, jak zawsze , bo nie lubię pachnieć stricte ziołami, stricte ozonowo czy też wetiwerowo Tak sobie na luzaka poszukam tej symbolicznej polliastycznej "zielonej gałązki" Choć w moim przypadku, szukam zapachu "szarego" ewentualnie szarozielonego. Zapach powietrza, ale nie morski, zapach tylko odrobinę zielony, nie łodygi, nie zielska, nie Eternity, tylko taki przeciąg w marcu właśnie. Wytrawny. Zimny.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 15:00   #50
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Haj

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Betty zazdraszczam ja dzis jedynie Ikee zwiedzilam.
No Kochana, dla mnie.to jak wielka wycieczka na ktora powinnam wziac suchy prowiant. Zanim.cos tam znajde to wieki mijaja. Kiedys rozdzielilismy sie z mężem i dzwoni do mnie: gdzie jestes, mowie ze na lampach a on: niewiele mi to powiedzialo
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nie wiem jak ja sie pakowalam, ale na 3 pary kryjacych rajstop wszystkie 3 maja dziury a robilam dokladna selekcje - chyba ze zlej kupki wzielam
wiec biegam w ponczochach 40den
Czyli chcac nie chcac zrobilo sie sexownie mam tylko nadzieje ze Ci nie zimno

Jutro mam denta i nie wierze ze to pisze ale marze juz zeby usiasc na tym fotelu. Czuje go od jakiegos czasu(powinien byc martwy, widac ożyl)ale od dwoch dni daje tak po d.upie ze wizyta u denta wyczekiwana. Obym tylko trafila na jakas normalna dentystke bo pierwszy raz do niej ide



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:17   #51
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Jutro mam denta i nie wierze ze to pisze ale marze juz zeby usiasc na tym fotelu. Czuje go od jakiegos czasu(powinien byc martwy, widac ożyl)ale od dwoch dni daje tak po d.upie ze wizyta u denta wyczekiwana. Obym tylko trafila na jakas normalna dentystke bo pierwszy raz do niej ide



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby wytrzymał do wizyty, rozumiem doskonale Twój ból. Jutro już blisko także za załatwienie sprawy.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-06 o 15:24
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:30   #52
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Żeby wytrzymał do wizyty, rozumiem doskonale Twój ból. Jutro już blisko także za załatwienie sprawy.
Nie dziekuje, boli mnie coraz bardziej wiec zazylam p/bolowe. Obawiam sie wyrwania ale obaczym co powie jutro, bylebym dozyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:37   #53
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Ktora wybrać?
http://static.zara.net/photos///2017...=1485437710874

Czy

http://static.zara.net/photos///2017...=1486145122786

?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:58   #54
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

O kurcze, jaśniejsza taka "świeża" wiosenna, wesoła. ciemniejsza bardziej chic, elegancki nudziak. Obie fajne, zależy jaki styl Ci bliższy. Wiesz reszta ałtfitu, kolor włosów ? Jak się będziesz nosić, do czego etc. Na szybko wybrałabym jaśniejszą, ale obie są bardzo ładne, nie dziwię się, że masz dylemat. Jaśniejsza mniej poważna od tej nude. Choć nude z kolei taka właśnie elegancka, uniwersalna bardziej, zachowawcza, classy. co wolisz?

Ok, spojrzałam na detale, i mi osobiście na ten moment podoba się bardziej ta jaśniejsza, więcej lusu, casual. Wydaje mi się dodawać stylizacji lekkości. Z kolei ta nudziakowa taka już bardziej statement jacket.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-02-06 o 17:10
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:11   #55
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Rejcz - też brałabym tę bardziej różową

ZapiszZapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:16   #56
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
O kurcze, jaśniejsza taka "świeża" wiosenna, wesoła. ciemniejsza bardziej chic, elegancki nudziak. Obie fajne, zależy jaki styl Ci bliższy. Wiesz reszta ałtfitu, kolor włosów ? Jak się będziesz nosić, do czego etc. Na szybko wybrałabym jaśniejszą, ale obie są bardzo ładne, nie dziwię się, że masz dylemat. Jaśniejsza mniej poważna od tej nude. Choć nude z kolei taka właśnie elegancka, uniwersalna bardziej, zachowawcza, classy. co wolisz?

Ok, spojrzałam na detale, i mi osobiście na ten moment podoba się bardziej ta jaśniejsza.
Mierzyłam ta jaśniejsza tylko, bo ciemniejszej nie było jeszcze. Teraz wg apki jest, jutro podjade pomierze. Ale chyba ta ciemniejsza jest obszerniejsza nieco, tak mi sie wydaje.

Nie mam pudrowe marynarki, wiec jedna chciałam miec w szafie, zatem powwinna byc wlasnie klasyczna i bardziej Chic, jak to piszesz, czyli chyba ciemniejsza. Ciemniejsza jest droższa bo 279 a jaśniejsza 199. Obie poliester, chociaż jaśniejsza ma dodatkowo 6% elastanu, wiec słabo, ale jestem Skłonna przymknąć oko na skład.

Jak jutro bedzie jeszcze ta ciemniejsza to zmierzę i wrzucę foty w obu, bo na razie mam tylko w tej jaśniejszej.

EDIT: ciemniejsza dla mnie to ta z marszczonymi rękawami drugi link. Ona bardziej jest różowa od tej z Górnego linka.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Rejcz - też brałabym tę bardziej różową

ZapiszZapisz
Czyli dolny link- marszczone rękawy?
Musze ja zmierzyć, oby jutro jeszcze była, bo w zarowni ostatnio wsio znika cos za szybko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-02-06 o 17:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:27   #57
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mierzyłam ta jaśniejsza tylko, bo ciemniejszej nie było jeszcze. Teraz wg apki jest, jutro podjade pomierze. Ale chyba ta ciemniejsza jest obszerniejsza nieco, tak mi sie wydaje.

Nie mam pudrowe marynarki, wiec jedna chciałam miec w szafie, zatem powwinna byc wlasnie klasyczna i bardziej Chic, jak to piszesz, czyli chyba ciemniejsza. Ciemniejsza jest droższa bo 279 a jaśniejsza 199. Obie poliester, chociaż jaśniejsza ma dodatkowo 6% elastanu, wiec słabo, ale jestem Skłonna przymknąć oko na skład.

Jak jutro bedzie jeszcze ta ciemniejsza to zmierzę i wrzucę foty w obu, bo na razie mam tylko w tej jaśniejszej.

EDIT: ciemniejsza dla mnie to ta z marszczonymi rękawami drugi link. Ona bardziej jest różowa od tej z Górnego linka.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



Czyli dolny link- marszczone rękawy?
Musze ja zmierzyć, oby jutro jeszcze była, bo w zarowni ostatnio wsio znika cos za szybko
Jasne kupuj zgodnie z potrzebą, celem uzywania, pasownością do tonacji skóry, włosów. Ja piszę jaśniejsza o tej z marszczonymi właśnie rękawami i z klapami na kieszeniach. 2 link. Taką popieram osobiście, ale to względem siebie, że luźniejszy, niezobowiązujący styl, ożywcza świeżość, no i na takie odmładzające elementy garderoby mam teraz fazę . Także sugeruj się wyłącznie fotką siebie w nich i własnymi potrzebami, bo oba ciuchy naprawdę w dechę Co nie wybierzesz, to będzie dobrze.

Tak dolny link
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:37   #58
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Jasne kupuj zgodnie z potrzebą, celem uzywania, pasownością do tonacji skóry, włosów. Ja piszę jaśniejsza o tej z marszczonymi właśnie rękawami i z klapami na kieszeniach. 2 link. Taką popieram osobiście, ale to względem siebie, że luźniejszy, niezobowiązujący styl, ożywcza świeżość, no i na takie odmładzające elementy garderoby mam teraz fazę . Także sugeruj się wyłącznie fotką siebie w nich i własnymi potrzebami, bo oba ciuchy naprawdę w dechę Co nie wybierzesz, to będzie dobrze.

Tak dolny link
Dziekuje Rejcz mnie sie różowa - dolny link bardziej podoba wlasnie, ale ze nie mierzylam jej to nie moge powiedziec co lepiej leży i pasuje. Moze jutro bede wiedziec na ten temat wiecej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-02-06 o 17:38
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:10   #59
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje Rejcz mnie sie różowa - dolny link bardziej podoba wlasnie, ale ze nie mierzylam jej to nie moge powiedziec co lepiej leży i pasuje. Moze jutro bede wiedziec na ten temat wiecej
Otóż to
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 19:39   #60
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli dolny link- marszczone rękawy?



Dostaliśmy od sąsiada 5 litrów bigosu - taki pyszny, że dziś jadłam i na śniadanie, i na obiad
Niesamowite, jak smaczne jedzenie wpływa na samopoczucie
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.