Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 22:27   #3211
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Indios Bravos Tutaj widziałam tylko tą starą wersje Vatiki nie wiem na czym ona jest
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 05:57   #3212
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Indios Bravos Tutaj widziałam tylko tą starą wersje Vatiki nie wiem na czym ona jest
Popatrz na skład swojej- jak ma parafinum liqidum to znaczy, ze na parafinie, jak coconut oil to na kokosie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:21   #3213
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Indios Bravos ok dzięki wielkie muaah
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:56   #3214
kubanos121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dla mnie zapach Amli z Dabur jest okropny. Dziś obudziłam się w nocy z bólem głowy. Nie mogłam zasnąć Z rana umyłam włosy 2 krotnie. Ponieważ były splątane musiałam użyć odżywki - pod ręką była z Dove. Włoski wyglądają fajnie. Dla mnie jednak najlepszy jest olejek Bhringraj.
kubanos121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:46   #3215
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kubanos121 Pokaż wiadomość
Dla mnie zapach Amli z Dabur jest okropny. Dziś obudziłam się w nocy z bólem głowy. Nie mogłam zasnąć Z rana umyłam włosy 2 krotnie. Ponieważ były splątane musiałam użyć odżywki - pod ręką była z Dove. Włoski wyglądają fajnie. Dla mnie jednak najlepszy jest olejek Bhringraj.
Zrezygnuj albo z Dove albo z amli. No niestety nie da sie swietnych efektow uzyskać stosujac najpierw olej potem silikon...A wlosy mialaś splątane, bo masz zniszczone/przy zdrowych nakladasz amlę i po zmyciu zostawiasz do wyschnięcia/. Nie ma sensu dawać na te nasilikonowe wlosy jakiegokolwiek oleju bo olej się nie przebije przez silikon...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:11   #3216
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej dziewczyny, czy ktoraś z was ma porównanie jak spisuje się olej Heenara stosunku do Sesy? Jak dla mnie Sesa była super, tyle że mi się właśnie kończy i szukam czegoś podobnego tylko w przyjaźniejszej cenie
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:24   #3217
anouszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny chce kupić olejek do włsów ( blond, suche, puszace ale to co mnie meczy najbardzien to to ze sa kompletnie pozbawione plasku, 0 połysku) i sie zastanawiam nad:

sesa / vatiką kokosowa / czy tym olejkiem z owoców almy

prosze o rade, ktory najlepeszy ?? Chciałabym miec wlosy błyszczace zdrowo wygladajace
anouszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 21:27   #3218
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez anouszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce kupić olejek do włsów ( blond, suche, puszace ale to co mnie meczy najbardzien to to ze sa kompletnie pozbawione plasku, 0 połysku) i sie zastanawiam nad:

sesa / vatiką kokosowa / czy tym olejkiem z owoców almy

prosze o rade, ktory najlepeszy ?? Chciałabym miec wlosy błyszczace zdrowo wygladajace
Może skorzystaj z wyszukiwarki, sporawo już napisalysmy o tych wlosach i tych olejach
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:40   #3219
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

jestem po czwartym użyciu sesy (nakładam na zwilżone wodą włosy na całą noc, rano zmywam szamponem babydream) i szczerze mówiąc podchodziłam do jej działania sceptycznie gdyż kokos moim włosom nie służy. Co do wyglądu moich włosów to muszę chyba jeszcze poczekać, ale jestem w szoku, że sesa tak szybko wpłynęła na ich wypadanie :O Wcześniej podczas mycia traciłam dwie garście. Po zaledwie czwartym użyciu sesy podczas kąpieli znalazłam dokładnie pięć włosów! W ciągu dnia po przejechaniu ręką po kucyku sporadycznie coś wypada i nie wyciągam kilku kosmyków za każdym razem póki co jestem zachwycona i już się czaję na duże opakowanie
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 12:15   #3220
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Sachmet Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak nakładacie amlę na włosy? Chodzi mi o to czy najpierw od końcówek w kierunku włosów przy skórze głowy, czy odwrotnie od włosów na głowie w kierunku ich końców?
Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ja wszystkie oleje po prostu wgniatam we włosy z głową w dól. Później podnoszę głowę, i łapiąc jedną ręką kucyka- smaruję i wgniatam koncentrując się na końcówkach
Cytat:
Napisane przez pannahanna Pokaż wiadomość
Ja z kolei rozdzielam wlosy na dwie czesci , przelewam olej do miseczki, mocze w nim palce, rozprowadzam bo wnetrzu dloni i smaruje pasmo za pasmem, a na koncu glowa w dol i wmasowuje w skalp. (mam proste wlosy)
Cytat:
Napisane przez Sachmet Pokaż wiadomość
Dobrze poznać różne techniki nakładania olei przez wizażanki na pewno skorzystam
to i ja podzielę się swoją techniką.

Zaczynam od zajęcia wygodnego miejsca przed telewizorem

Olejowanie zaczynam od masowania skalpu. Moczę końcówki palców w miseczce z mieszanką olei, rozcieram i delikatnie wkładam palce we włosy i masuję skalp. Czynność powtarzam aż cała skóra głowy jest pokryta. Podczas masażu skalpu co jakiś czas delikatnie przeciągam dłonie wzdłuż długości włosów (tak jakbym chciała związać je w kucyk). Pozostałą resztkę oleju, który nie wtarłam w skalp nakładam na już częściowo naolejowane włosy. Resztki oleju w miseczce wycieram końcówkami włosków I potem rozpoczynam rytuał wcierania oleju w pasma włosów. Rozdzielam małe pasemka, zaczynając od lewej strony głowy i sunę delikatnie palcami wzdłuż takiego pasemka. Robię to kilka razy, dopóki pasemko nie stanie się idealnie gładkie. I tak samo z kolejnymi pasemkami. Po nałożeniu oleju moje włosy sa idealnie gładkie i proste. Potem zaplatam je w warkoczyk. Olejki trzymam kilka/kilkanaście godzin.
Mój cały rytuał nakładania olejów trwa ok. 15 minut.

Ogólnie, jeśli chodzi o olejowanie moich włosów to:

- używam bardzo małej ilości olejków. Mam włosy za łopatki, a moja mikstura zakrywa zaledwie dno małej miseczki. Dzięki technice, którą stosuję, jestem w stanie pokryć całe włosy. Kiedyś używałam większej ilości olejów, nie rozprowadzałam olejów tak dokładnie i miałam gorsze efekty. Po prostu olej nie przeniknął dokładnie w strukturę moich włosów.

- olejowanie rozpoczynam od skalpu, bo zauważyłam że wtedy mniej włosów mi wypada. Podobnie nie olejuję na głowie spuszczonej w dół, bo zauważyłam, że wtedy tez więcej włosów mi wypadało.

- olejuję suche włosy - albo przed myciem, czasami choć rzadko zdarza mi się po myciu (ale zanim nałożę olej czekam aż wyschną). Nakładanie na suche + wcześniej przeczesane włosy również spowodowało ich mniejsze wypadanie podczas olejowania.

Mam nadzieję, że komuś mój opis kiedyś się przyda

Edytowane przez letito
Czas edycji: 2012-01-08 o 12:19
letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 12:22   #3221
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Robię identyczne. Ale i tak jednorazowo schodzi mi ok 50 ml oleju. Włosy są dokładnie naolejowane jednak nic nie ścieka.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:31   #3222
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Robię identyczne. Ale i tak jednorazowo schodzi mi ok 50 ml oleju. Włosy są dokładnie naolejowane jednak nic nie ścieka.
KONICZYNKA 47, nie wiem jakiej długości masz włosy. Jeśli takie długie jak ja (za łopatki) to może spróbuj np. raz ograniczyć ilość olejku nakładanego na włosy. Sprawdzisz czy włosy po umyciu będą takie same jak wtedy, gdy nakładasz go więcej.


letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:20   #3223
kubanos121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Potrzebuję kilku wskazówek w kwestii olejowania włosów. Mam problem z wypadadającymi włosami więc przerobiłam masę szamponów, cudownych odżywek ampułek itp. Zachecona opiniami z forum zakupiłam kilka olejków, szamponów i odżywek.
Stosuję je następujaco. Wieczorkiem wcieram olejek (brininghaj lub amla lub khadi stymulujący wzrost włosów)w skórę głowy i włosy. Idę spać z miksturą na włosach. Z rana je myję szamponem khadi z amlą a następnie nakładam ożywkę 3 minutową shikaki z miodem. Niby wszystko ok ale mam problem z rozczesaniem włosów. Włosy wyglądają ładnie, są błyszczące ale zanim je rozczeszę to schodzi ok 10 minut (mam włosy delikatne i cienkie długość za łopatki). Może robię coś nie tak, może powinnam użyć innego szamponu lub odżywki? Chciałabym olejować włosy ale zależy mi także na ich wyglądzie - włosy się elektryzują (dodam, że ich nie farbuję więc raczej nie są zniszczone), wydaje mi się, że szampon lub odżywka wysusza włosy a taki wniosek wyciągam stąd, że po umyciu z rana włosów mam bardzo wysuszone ręce. Doradźcie coś. Może inny szampon, odżywka (jestem zdesperowana)
kubanos121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:49   #3224
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kubanos121 Pokaż wiadomość
Potrzebuję kilku wskazówek w kwestii olejowania włosów. Mam problem z wypadadającymi włosami więc przerobiłam masę szamponów, cudownych odżywek ampułek itp. Zachecona opiniami z forum zakupiłam kilka olejków, szamponów i odżywek.
Stosuję je następujaco. Wieczorkiem wcieram olejek (brininghaj lub amla lub khadi stymulujący wzrost włosów)w skórę głowy i włosy. Idę spać z miksturą na włosach. Z rana je myję szamponem khadi z amlą a następnie nakładam ożywkę 3 minutową shikaki z miodem. Niby wszystko ok ale mam problem z rozczesaniem włosów. Włosy wyglądają ładnie, są błyszczące ale zanim je rozczeszę to schodzi ok 10 minut (mam włosy delikatne i cienkie długość za łopatki). Może robię coś nie tak, może powinnam użyć innego szamponu lub odżywki? Chciałabym olejować włosy ale zależy mi także na ich wyglądzie - włosy się elektryzują (dodam, że ich nie farbuję więc raczej nie są zniszczone), wydaje mi się, że szampon lub odżywka wysusza włosy a taki wniosek wyciągam stąd, że po umyciu z rana włosów mam bardzo wysuszone ręce. Doradźcie coś. Może inny szampon, odżywka (jestem zdesperowana)

Wydaje się, że wszystko powinno być ok. Masz cały zestaw indyjski.
Choć może to być wina szamponów. Wydaje mi się, że większość z szamponów ajurwedyjskich ma SLS w składzie. Ten składnik niestety może powodować, że możesz mieć przesuszone włosy. Być może dlatego się elektryzują? Nie wiem jakie są składy odżywek indyjskich, które używasz? Może coś w ich składzie nie pasuje Twoim włosom.

Bardzo duzo dziewczyn używa olejów, o których piszesz. Ale z tego, co czytam, to większość używa do mycia naolejowanych włosów szamponów bez SLS np. BabyDream. Ja robię podobnie. Dlatego nie mam wysuszonych włosów. Nie mam też problemów z elektryzowaniem. Dodatkowo, jak większość dziewczyn używam odżywek bez silikonów [odżywki indyjskie chyba tez nie powinny ich mieć w składzie, ale nie wiem tego na pewno]. Ja np. mam maski Bingo.

A jeśli chodzi o plątanie włosów - jeśli naolejujesz rozczesane włosy, a potem umyjesz delikatnie włosy (nie mierzwiąc ich) i tak samo nałożysz odżywkę, to wydaje mi się, że nie powinnaś mieć aż tak dużych problemów z rozczesaniem.

I tak na koniec, to może daj szansę kosmetykom, które masz. Być może włosy muszą się dopiero do nich przyzwyczaić. Moje długo przyzwyczajały się do BabyDreama i kuracji bezsilikonowej. Podobnie, jak Ty miałam na początku problemy z plątaniem włosów.

Edytowane przez letito
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:50
letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:56   #3225
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez letito Pokaż wiadomość

Dodatkowo, jak większość dziewczyn używam odżywek bez silikonów [odżywki indyjskie chyba tez nie powinny ich mieć w składzie, ale nie wiem tego na pewno]. Ja np. mam maski Bingo.

Indyjskie kosmetyki za to lubią mieć parafinę, a maski vatika coś tam z silikonów chyba mają o ile mnie pamięć nie myli...niech wypowie się ktoś kto aktualnie ma u siebie i zerknie na opakowanie.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez letito Pokaż wiadomość
KONICZYNKA 47, nie wiem jakiej długości masz włosy. Jeśli takie długie jak ja (za łopatki) to może spróbuj np. raz ograniczyć ilość olejku nakładanego na włosy. Sprawdzisz czy włosy po umyciu będą takie same jak wtedy, gdy nakładasz go więcej.


mam o wiele dłuższe od Ciebie włosy i dlatego zużywam tyle oleju, nic się na to nie poradzi
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:10   #3226
pannahanna
Raczkowanie
 
Avatar pannahanna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 299
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez letito Pokaż wiadomość
to i ja podzielę się swoją techniką.

Zaczynam od zajęcia wygodnego miejsca przed telewizorem

Olejowanie zaczynam od masowania skalpu. Moczę końcówki palców w miseczce z mieszanką olei, rozcieram i delikatnie wkładam palce we włosy i masuję skalp. Czynność powtarzam aż cała skóra głowy jest pokryta. Podczas masażu skalpu co jakiś czas delikatnie przeciągam dłonie wzdłuż długości włosów (tak jakbym chciała związać je w kucyk). Pozostałą resztkę oleju, który nie wtarłam w skalp nakładam na już częściowo naolejowane włosy. Resztki oleju w miseczce wycieram końcówkami włosków I potem rozpoczynam rytuał wcierania oleju w pasma włosów. Rozdzielam małe pasemka, zaczynając od lewej strony głowy i sunę delikatnie palcami wzdłuż takiego pasemka. Robię to kilka razy, dopóki pasemko nie stanie się idealnie gładkie. I tak samo z kolejnymi pasemkami. Po nałożeniu oleju moje włosy sa idealnie gładkie i proste. Potem zaplatam je w warkoczyk. Olejki trzymam kilka/kilkanaście godzin.
Mój cały rytuał nakładania olejów trwa ok. 15 minut.

Ogólnie, jeśli chodzi o olejowanie moich włosów to:

- używam bardzo małej ilości olejków. Mam włosy za łopatki, a moja mikstura zakrywa zaledwie dno małej miseczki. Dzięki technice, którą stosuję, jestem w stanie pokryć całe włosy. Kiedyś używałam większej ilości olejów, nie rozprowadzałam olejów tak dokładnie i miałam gorsze efekty. Po prostu olej nie przeniknął dokładnie w strukturę moich włosów.

- olejowanie rozpoczynam od skalpu, bo zauważyłam że wtedy mniej włosów mi wypada. Podobnie nie olejuję na głowie spuszczonej w dół, bo zauważyłam, że wtedy tez więcej włosów mi wypadało.

- olejuję suche włosy - albo przed myciem, czasami choć rzadko zdarza mi się po myciu (ale zanim nałożę olej czekam aż wyschną). Nakładanie na suche + wcześniej przeczesane włosy również spowodowało ich mniejsze wypadanie podczas olejowania.

Mam nadzieję, że komuś mój opis kiedyś się przyda
Dzieki serdeczne za post, na pewno wyprobuje nastepnym razem! Teraz siedze ze smierdzacym Mahabringrajem na skalpie i smierdzaca Navratna na dlugosci...musze wykonczyc!
__________________
olejowanie wlosow

Amla Gold, Amla, Vatika Enriched Almond Oil, Sesa, Navratna, Vatika kokosowa, Mahabringraj, migdalowy, rycynowy, awokado

Kuracja drożdżowa: 31.01.2012-31.04.2012
Piję pokrzywę: 24.02.2012-24.05.2012

pannahanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:21   #3227
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Używam ostatnio również śmierdzącego olejku Khadi - witualizującego, nakładam go na noc na skalp i długość włosa i spię dodatkowo w czapce i na ręczniku na poduszkach Inaczej wszytko śmierdzi
Plątanie się włosów chyba rzeczywiscie jest kwestią ich przyzwyczajenia się do kosmetyków bez silikonów - też miałam splątane i dostawałam szału:-/ Więc głowa do gory! rozplączą się
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:06   #3228
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Indyjskie kosmetyki za to lubią mieć parafinę, a maski vatika coś tam z silikonów chyba mają o ile mnie pamięć nie myli...niech wypowie się ktoś kto aktualnie ma u siebie i zerknie na opakowanie.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------



mam o wiele dłuższe od Ciebie włosy i dlatego zużywam tyle oleju, nic się na to nie poradzi
Skład maski Vatika Virgin Oil:

aqua, centrimonium, chloride, cetearyl, alcohol, myristyl, olea fruitolie, prununs amigdalus, dulcis, lawsonia inermis-extract, parfum, magnesium nitrate, magnesium chloride, methylchloroisothiazoline , citric, acid.

na moje oko silikonów brak

Ja jednak niezmiernie będę wierna Vatice Dabur Coconut Enriched
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:16   #3229
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja nakładałam rycynowy przez 2 dni na noc na rzęsy i strasznie mnie oczy pieką i łzawią.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 15:22   #3230
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja nakładałam rycynowy przez 2 dni na noc na rzęsy i strasznie mnie oczy pieką i łzawią.

hm, jak oczy pieką i łzawią to to raczej nie wskazane.
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:23   #3231
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

właśnie wiem Niestety musze przestać nakładać go na rzęsy.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:33   #3232
monia1122
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Skład maski Vatika Virgin Oil:

aqua, centrimonium, chloride, cetearyl, alcohol, myristyl, olea fruitolie, prununs amigdalus, dulcis, lawsonia inermis-extract, parfum, magnesium nitrate, magnesium chloride, methylchloroisothiazoline , citric, acid.

na moje oko silikonów brak

Ja jednak niezmiernie będę wierna Vatice Dabur Coconut Enriched

Skład Bio Bhringraj Biotique:
Bhringraj (Eclipta erecta), Amla (Emblica officinalis), Tesu (Butea frondosa), Mulethi (Glycyrrhiza glabra), Brahmi (Hydrocotyle asiatica), Goa Dugdha (Cow milk), Aja Dugdha (Goat milk).
Tu chyba nie ma silikonów
monia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:30   #3233
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Skład maski Vatika Virgin Oil:

aqua, centrimonium, chloride, cetearyl, alcohol, myristyl, olea fruitolie, prununs amigdalus, dulcis, lawsonia inermis-extract, parfum, magnesium nitrate, magnesium chloride, methylchloroisothiazoline , citric, acid.

na moje oko silikonów brak
Brak silikonów i skład bardzo, bardzo fajny. Tylko czy po "myristyl" nie powinno być "myristate"?
Hmmm, może by tak kupić...
Cytat:
Napisane przez monia1122 Pokaż wiadomość
Skład Bio Bhringraj Biotique:
Bhringraj (Eclipta erecta), Amla (Emblica officinalis), Tesu (Butea frondosa), Mulethi (Glycyrrhiza glabra), Brahmi (Hydrocotyle asiatica), Goa Dugdha (Cow milk), Aja Dugdha (Goat milk).
Tu chyba nie ma silikonów
Nie ma silikonów, a jest podany olej bazowy?
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:46   #3234
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Brak silikonów i skład bardzo, bardzo fajny. Tylko czy po "myristyl" nie powinno być "myristate"?
Hmmm, może by tak kupić...
Prawdopodobnie było hehe za małe literki !! ... a skład rzeczywiście bardzo fajny, ja w każdym bądź razie maskę sobie BARDZO chwalę włosy są gładkie i nie puszą się Maska jest też bardzo wydajna, mam długie włosy i wyglądałoby że powinnam jej sporo używać, ale tak nie jest, opakowanie starcza mi na ok. 3 tyg regularnego stosowania Polecam!
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:51   #3235
monia1122
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Nie ma silikonów, a jest podany olej bazowy?[/QUOTE]
Napisane przez monia1122
Skład Bio Bhringraj Biotique:
Bhringraj (Eclipta erecta), Amla (Emblica officinalis), Tesu (Butea frondosa), Mulethi (Glycyrrhiza glabra), Brahmi (Hydrocotyle asiatica), Goa Dugdha (Cow milk), Aja Dugdha (Goat milk).
Tu chyba nie ma silikonów


Tak jest podany:

olej kokosowy

Edytowane przez monia1122
Czas edycji: 2012-01-10 o 12:52
monia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:02   #3236
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja też nie mogłam go używać, ale stosuję ( a raczej teraz mam przerwę) krem do rzęs l'biotica i bardzo go sobię chwalę


A ja już przebieram nóżkami bo leci do mnie Navaratna, niestety tylko czerwona. ALe jestem szalenie jej ciekawa- zwłaszcza działania na bóle głowy

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-01-10 o 15:05
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:18   #3237
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja też nie mogłam go używać, ale stosuję ( a raczej teraz mam przerwę) krem do rzęs l'biotica i bardzo go sobię chwalę


A ja już przebieram nóżkami bo leci do mnie Navaratna, niestety tylko czerwona. ALe jestem szalenie jej ciekawa- zwłaszcza działania na bóle głowy
Gdzie zakupiłaś ten krem L'biotic ?
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:42   #3238
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Gdzie zakupiłaś ten krem L'biotic ?
Wtrace sie - widzialam go w Superpharm, za bodajze 14,95zl
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:56   #3239
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wtrace sie - widzialam go w Superpharm, za bodajze 14,95zl
Dziękuję będę szukać!
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:02   #3240
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję będę szukać!
Nie ma za co
Szukaj kolo biovaxow, ale nie na polce promocyjnej, tylko na tej z regularna cena
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.