Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 12:07   #991
Alimera
Raczkowanie
 
Avatar Alimera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 81
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a uzywalyscie olejku sesa czy khadi?
Ja mam khadi, ten http://www.allegro.pl/item508487868_...aj_210_ml.html
Chwalę sobie
Alimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:31   #992
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
edit: wlasnie zakupilam olejek do wlosow Parachute Sampoorna z olejkiem kokosowym, migdalowym i hibiscusem Stosowanie: przed kazdym myciem na co najmniej30 min. nalozyc
Gdzie kupiłas ten olej?
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:12   #993
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alimera Pokaż wiadomość

A pomaga na wypadanie? I rzeczywiscie wlosy rosna grubsze po nim?
Napalilam sie juz :P
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:46   #994
Alimera
Raczkowanie
 
Avatar Alimera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 81
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
A pomaga na wypadanie? I rzeczywiscie wlosy rosna grubsze po nim?
Napalilam sie juz :P
Uzywam go 3 tygodnie, przed każdym myciem - myje co 2 dni. I już wiem, że na wypadanie pomaga. Czy włosy rosną grubsze, to nie wiem. Włosy wydają się grubsze, mocniejsze. Pięknie błyszczą. Jak już wielokrotnie pisano - te włosy które już są, nie zrobią się grubsze, tak po prostu. A nie wyrosło mi jeszcze tyle nowych włosów, żeby stwierdzić czy są grube

Myślę, że warto zainwestować. Ja myślałam, że już nic nie pomoże moim włosom, ale ten olejek się sprawdza. Jestem na tak.
Alimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:10   #995
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Napisane przez paprak
edit: wlasnie zakupilam olejek do wlosow Parachute Sampoorna z olejkiem kokosowym, migdalowym i hibiscusem Stosowanie: przed kazdym myciem na co najmniej30 min. nalozyc

Gdzie kupiłas ten olej?



zakupilam go w sklepie indyjskim w NY, bo akurat teraz przebywam za granica. Raz wyprobowany, pachnie kokosowo jak parachute. Wlosy bardzo ladne po umyciu. Ale mam tez nowy szampon Vatika Black Shine i nie wiem czy ladny polysk to zasluga oleju czy szamponu

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:12
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:11   #996
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
No i trzeba pamietac, ze ziolatypu henna w przeciwienstwie do farb chemicznych nie wnikaja w glab wlosa a oblepiaja go, co wiaze sie z tym, ze jest grubszy, ale i farba chemiczna nie chwyci po hennie dopoki calkowicie sie nie wyplucze ato nawet 3 miesiace.
Farba chemiczna po hennie chwyci, ale ... bardzo często - chociaż nie zawsze wiąże się to ze zniszczeniem włosów i nie ma gwarancji co do uzyskania chcianego koloru. Mnie henna zaszkodziła przy zastosowaniu odwrotnym. Ale nie zrezygnowałam i nadal farbuję nią włosy. Henna nigdy całkowicie się nie zmywa; traci częściowo kolor, ale pozostaje na włosach. Jedyny sposób na całkowite pozbycie się henny, to ściąć włosy.
Dlatego też specjaliści radzą : świadomy wybór - chemia lub zioła.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:17   #997
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
zakupilam go w sklepie indyjskim w NY, bo akurat teraz przebywam za granica. Raz wyprobowany, pachnie kokosowo jak parachute. Wlosy bardzo ladne po umyciu. Ale mam tez nowy szampon Vatika Black Shine i nie wiem czy ladny polysk to zasluga oleju czy szamponu
Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że może gdzieś w Polsce. Pewnie za jakiś czas się u nas pokarze dopiero
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 15:24   #998
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Farba chemiczna po hennie chwyci, ale ... bardzo często - chociaż nie zawsze wiąże się to ze zniszczeniem włosów i nie ma gwarancji co do uzyskania chcianego koloru. Mnie henna zaszkodziła przy zastosowaniu odwrotnym. Ale nie zrezygnowałam i nadal farbuję nią włosy. Henna nigdy całkowicie się nie zmywa; traci częściowo kolor, ale pozostaje na włosach. Jedyny sposób na całkowite pozbycie się henny, to ściąć włosy.
Dlatego też specjaliści radzą : świadomy wybór - chemia lub zioła.
Ja sie na tym nie znam tylko powtarzam opinie fryzjerek i ekspedientek, ktore jak wiadomo, nie zawsze sa kompetentne. Na logike biorac to skoro henna oblepia wlos to farba chemiczna chwyci ale nie ma mowy o rownomiernym kryciu. W kazdym razie dziekuje za sprostowanie Ja juz podjelam decyzje - henna. Latwa w uzyciu, naturalny odcien, piekny polysk. Ale najlepsze to to, ze nie ma razacych odrostow

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że może gdzieś w Polsce. Pewnie za jakiś czas się u nas pokarze dopiero
Na pewno
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:27   #999
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Na allegro znalazlam mnostwo olejkow Amla. Ale nie wiem czy chodzi o ta 'amle'. Mozecie dac mi linka do przykladowej aukcji gdzie sa te sprawdzone olejki, ktore mozecie polecic? Prosze o pomoc i dziekuje
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:32   #1000
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ja juz podjelam decyzje - henna. Latwa w uzyciu, naturalny odcien, piekny polysk.
Ja też nie specjalistka . Wszystko co piszę, to na podstawie moich własnych doświadczeń - często bardzo nieprzyjemnych. Wybrałam hennę, bo nigdy chemią nie uzyskam takiego koloru.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:16   #1001
agaaga111
Raczkowanie
 
Avatar agaaga111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 100
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Na allegro znalazlam mnostwo olejkow Amla. Ale nie wiem czy chodzi o ta 'amle'. Mozecie dac mi linka do przykladowej aukcji gdzie sa te sprawdzone olejki, ktore mozecie polecic? Prosze o pomoc i dziekuje
Ja jakoś wolałam kupić na Helfy niż na Allegro. Wydaje mi się, że tam raczej żadnej podróby nie będzie.

Po 2 tygodniach stosowania olejku Bhringaraj wychodzi mi mniej włosów. Nawet po myciu jest 6-10 włosów. Może to tylko przypadek, bo mało włosów jest w stanie spoczynku, a więcej w fazie wzrostu, ale to na pewno poprawia samopoczucie i daje wiarę w kurację. Przy najbliższym zamówieniu biorę olejek Sesa i szampon odżywczy Sesa, bo ta próbka szamponu bardzo mi odpowiada. Mam jeszcze ochotę na orzechy piorące, ale to już inna bajka. Pudry na razie sobie odpuszczam, bo to co mam starczy mi na długo. Któraś z dziewczyn pisała, że wystarczyło jej na 4 razy i dlatego wzięłam 2 różne pudry, a tu 2 czubate łyżki pudru aż za dużo dla mnie. Nie wiem z resztą czy będę kontynuować pudrową kuracje, bo włosy sa szorstkie, matowe i niemiłe w dotyku. Nawet mój TŻ kręci nosem, chociaż na ogół do takich rzeczy mi się nie wtrąca. Jedyny plus, że są sztywne i sprawiają wrażenie grubszych.
I jeszcze jedno moje spostrzeżenie - zarówno po pudrach jak i olejku włosy pięknie się same układają (zwłaszcza po olejku). Nie muszę stosować żadnych produktów do stylizacji, a mimo to wygladają jakbym użyła sprayu unoszącego włosy u nasady. Nie są przyklapnięte i same odbijają się od skóry. To mi się najbardziej podoba w tym wszystkim.
Dlaczego ja wcześniej nie trafiłam na ten wątek?
agaaga111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 16:22   #1002
Devayani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 206
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Również stosuję olej Amla i zauważyłam, że włosy są bardziej miękkie i ładnie się układają. Uzależniłam się od tego olejku. Moje włosy go kochają.
Devayani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:25   #1003
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agaaga111 Pokaż wiadomość
Ja jakoś wolałam kupić na Helfy niż na Allegro. Wydaje mi się, że tam raczej żadnej podróby nie będzie.


I jeszcze jedno moje spostrzeżenie - zarówno po pudrach jak i olejku włosy pięknie się same układają (zwłaszcza po olejku). Nie muszę stosować żadnych produktów do stylizacji, a mimo to wygladają jakbym użyła sprayu unoszącego włosy u nasady. Nie są przyklapnięte i same odbijają się od skóry. To mi się najbardziej podoba w tym wszystkim.
Dlaczego ja wcześniej nie trafiłam na ten wątek?
Ja tez wole sprawdzone zrodla choc takich tanich rzeczy raczej nie oplaca sie podrabiac. Jakiz bylby zysk na tym? Groszowa sprawa.

Moje wlosy tez nie wymagaja juz od ponad pol roku zadnej stylizacji Nie istnieja dla mnie kosmetyki stylizujace. No i mniej sie przetluszczaja a rosna jak na drozdzach, mam na mysli, nowe wloski bo stare, to zawsze mi sie wydaje, ze nie rosna jak zapuszczam

a orzechy poelcam wyprobowac - wydajne i pranie czysciutkie. Zauwazylam, ze lepiej sie sprawdzaja w wyzszych temp. powyzej 30 stopni
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:30   #1004
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny jak to jest u Was z tymi olejkami na włosach. ostatnio nałozyłam na włosy olejek kokosowy Vatike i rano jak wstałam miałam wrażenie, że już go nie ma. Myslałam, że może o ręcznik połozony na poduszce sie wytarł. Dzis ok 15 znów wtarłam we włosy olejek i to dość sporo, a teraz mam wrażenie, że już go nie ma czy one tak wsiakają we włosy???
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:57   #1005
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest u Was z tymi olejkami na włosach. ostatnio nałozyłam na włosy olejek kokosowy Vatike i rano jak wstałam miałam wrażenie, że już go nie ma. Myslałam, że może o ręcznik połozony na poduszce sie wytarł. Dzis ok 15 znów wtarłam we włosy olejek i to dość sporo, a teraz mam wrażenie, że już go nie ma czy one tak wsiakają we włosy???
Mi nie wsiąka. Przynajmniej nie w takim stopniu. Ale ja daję ilości, że włosy wyglądają jak mokre i takie już pozostają nawet po nocy z olejkami na głowie. Ale w dotyku nie czuć, że są tłuste, tylko tak wyglądają, więc może o to ci chodzi
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:00   #1006
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Mi nie wsiąka. Przynajmniej nie w takim stopniu. Ale ja daję ilości, że włosy wyglądają jak mokre i takie już pozostają nawet po nocy z olejkami na głowie. Ale w dotyku nie czuć, że są tłuste, tylko tak wyglądają, więc może o to ci chodzi
Dokładnie o to mi chodzi... w dotyku w ogóle nie czuc, że są tłuste po olejku rycynowym mam polepione, a po tym koksowym nie.Czyli to normalne, dzieki za odpowiedź.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:01   #1007
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest u Was z tymi olejkami na włosach. ostatnio nałozyłam na włosy olejek kokosowy Vatike i rano jak wstałam miałam wrażenie, że już go nie ma. Myslałam, że może o ręcznik połozony na poduszce sie wytarł. Dzis ok 15 znów wtarłam we włosy olejek i to dość sporo, a teraz mam wrażenie, że już go nie ma czy one tak wsiakają we włosy???
ja daje jakies mniej wiecej 2 lyzeczki na wlosy, rano tez nie sa zbyt tluste ale to talk samo jak ze skora Wieczorem nakladam olejek a rano cialo nie jest tluste, ba, nawet juz wieczorem nie jest tluste. Nigdy sie nad tym nie zastanawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:04   #1008
agaaga111
Raczkowanie
 
Avatar agaaga111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 100
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest u Was z tymi olejkami na włosach. ostatnio nałozyłam na włosy olejek kokosowy Vatike i rano jak wstałam miałam wrażenie, że już go nie ma. Myslałam, że może o ręcznik połozony na poduszce sie wytarł. Dzis ok 15 znów wtarłam we włosy olejek i to dość sporo, a teraz mam wrażenie, że już go nie ma czy one tak wsiakają we włosy???
Też tak mam. Co wetrę to zaraz znika. Waszym sposobem nakładam strzykawką (super bo nic nie jest utłuszczone ) Kupiłam sobie taką małą 2 ml i nakładam 4-5 porcji i to tylko na skórę głowy. Gdybym chciała nanieść na całe włosy, to chyba zużyłabym pół opakowania. Wylewam trochę w zagłębienie dłoni i to wcieram w resztę włosów. Jak resztkami natrę wierzch dłoni albo twarz, to za chwilę nie ma ani śladu tłustego.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
a orzechy poelcam wyprobowac - wydajne i pranie czysciutkie. Zauwazylam, ze lepiej sie sprawdzaja w wyzszych temp. powyzej 30 stopni
A jak z białymi rzeczami? Tutaj mam pewne obawy, czy te łupiny nic nie zafarbują. No i faktycznie to jest takie wydajne?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-01-22 o 17:16 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
agaaga111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:09   #1009
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agaaga111 Pokaż wiadomość
A jak z białymi rzeczami? Tutaj mam pewne obawy, czy te łupiny nic nie zafarbują. No i faktycznie to jest takie wydajne?
nie farbuja absolutnie. A wydajne sa - ja daje 4 orzechy na pelna pralke
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 17:21   #1010
agaaga111
Raczkowanie
 
Avatar agaaga111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 100
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Helfy chyba mnie zrujnuje Jest już tyle rzeczy, które chciałbym tam kupić i wypróbować. Wygląda na to, że mam nowy nałóg. Ale nic nie poradzę na to, że zakochałam się w olejkach.
agaaga111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:46   #1011
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja też dostałam próbkę szamponu Sesa odżywczego i jestem zachwycona. Umyłam nim włosy i nie nałożyłam odżywki, specjalnie żeby sprawdzic jakie będą włosy po nim i jestem bardzo zadowolona.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:20   #1012
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A co powiecie na to?
http://www.allegro.pl/item531102673_...wy_z_amla.html

Stosował ktoś? Są efekty? Warto kupić?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:21   #1013
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to?
http://www.allegro.pl/item531102673_...wy_z_amla.html

Stosował ktoś? Są efekty? Warto kupić?

o ile sie nie myle, Vatika ma same dobre recencje w tym wątku
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:24   #1014
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to?
http://www.allegro.pl/item531102673_...wy_z_amla.html

Stosował ktoś? Są efekty? Warto kupić?

na allegro sie nie opłaca kupowac, lepiej na stronie helfy.pl
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:25   #1015
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
A co powiecie na to?
http://www.allegro.pl/item531102673_...wy_z_amla.html

Stosował ktoś? Są efekty? Warto kupić?
Ja stosuję i bardzo lubię. Właściwie to jest zwykły olejek kokosowy z ekstraktami z ziółek hinduskich, ale mimo wszystko na mnie działa trochę lepiej niż sam olej kokosowy (może to autosugestia po prostu ).
Tylko mi te zioła jakoś się wytrącają z olejku i ostatnio jak go podgrzewałam to zauważyłam, że w środku pływa mi taka dość spora skrysztalona bryła . Wy też tak macie?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:22   #1016
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
o ile sie nie myle, Vatika ma same dobre recencje w tym wątku
Ode mnie dostała złą recenzję ! Wolę czysty Parachute, a jeszcze bardziej ten ze świeżego miąższu.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:25   #1017
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

wszystkim sie nigdy nie dogodzi
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:45   #1018
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wszystkim sie nigdy nie dogodzi
Oczywiście ! Czysty truizm !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:22   #1019
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ode mnie dostała złą recenzję ! Wolę czysty Parachute, a jeszcze bardziej ten ze świeżego miąższu.
A co ci w niej nie podpasowało?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:50   #1020
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alimera Pokaż wiadomość
Uzywam go 3 tygodnie, przed każdym myciem - myje co 2 dni. I już wiem, że na wypadanie pomaga. Czy włosy rosną grubsze, to nie wiem. Włosy wydają się grubsze, mocniejsze. Pięknie błyszczą. Jak już wielokrotnie pisano - te włosy które już są, nie zrobią się grubsze, tak po prostu. A nie wyrosło mi jeszcze tyle nowych włosów, żeby stwierdzić czy są grube

Myślę, że warto zainwestować. Ja myślałam, że już nic nie pomoże moim włosom, ale ten olejek się sprawdza. Jestem na tak.

Dziekuje za odpowiedz
Hm mam ten sam a na helfy zaplacilam za niego 56zl ... No ale pal licho te 4 zl :P Mam nadzieje, ze tez bede z niego zadowolona i pomoze moim wlosom ....
Generalnie, traktuje to jako ostatnia szanse ... Dzisiaj tak myslalam sobie ze, jesli po powiedzmy 2-3 miesiacach nie zauwaze roznicy to scinam wlosy na jeza i na nowo zaczynam probowac.... mysle ze na takich krotkich wlosach przynajmniej bede miala wieksze szanse zobaczyc efekty, i jesli od takiej dlugosci beda traktowane roznymi specyfikami to i te co juz sa moze stana sie grubsze....
Na czas ''lysej palki'' planuje kupic peruke....


Mam jednak nadzieje, ze nie bede musiala az tak drastycznych krokow podejmowac ....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.