Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 21:26   #181
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Gizell ja czekam na 1 lutego, kiedy na prawde bede miec miesiac mierzenia i dokładna rozpiske uzywania. Jutro znów nakladam !
A jak mi tez 4 cm urosna, to wyjdzie na to, że jestem hipokrytką
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:34   #182
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
a ja myślałam ze to polska filia, z polskimi pracownikami - same szampony, ktore ida z Litwy, maja błędnie gramatycznie napisane etykiety, natomiast instrukcja dołączana jest w pełni poprawna.
Poza tym polskie przedstawicielstwo, czy to co tam to jest nazywa sie plus, a wszystko przychodzi z life.
Sama strona tez jest napisana poprawnie. Bawi mnie tylko foto graficzne z Hairbell przy Hairazz
Sama nie wiem, ale tez nie wiem, czy opłaca się drążyć
Ciekawe czyli maja tam na litwie polskich pracownikow?
Bo jest zakladka wiadomosci I kontakt to zakladam ze do czegos sluzy chov wyslalan do nich juz 3 wiadomosci od soboty I mi nie odpisali I nr przesylki nie mam choc zamowilam w sobote.

Ale napisali ze 5-7dni na dostarczenie.
No zobaczymy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 23:36   #183
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

zamówilam i ja
jestem zdania, że nie ma co gdybać, tylko przetestować na sobie, jesli ma się taką możliwość.
Oczywiście poinformuje o efektach - dla osób wahajacych się każda opinia jest ważna
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 02:11   #184
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ciekawe czyli maja tam na litwie polskich pracownikow?
Bo jest zakladka wiadomosci I kontakt to zakladam ze do czegos sluzy chov wyslalan do nich juz 3 wiadomosci od soboty I mi nie odpisali I nr przesylki nie mam choc zamowilam w sobote.

Ale napisali ze 5-7dni na dostarczenie.
No zobaczymy
Nie mają polskich pracowników, dla mnie wszystko wygląda jak słaba znajomość + google translate.
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:39   #185
laleczna_lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej dziewczyny. Wczoraj zamówiłam szampon i odżywkę i dostałam maila ze paczka została wysłana. Napiszcie proszę co z zapłata bo jakoś nie mogę się doczytać płatne przy odbiorze?
laleczna_lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:39   #186
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ciekawe czyli maja tam na litwie polskich pracownikow?
Bo jest zakladka wiadomosci I kontakt to zakladam ze do czegos sluzy chov wyslalan do nich juz 3 wiadomosci od soboty I mi nie odpisali I nr przesylki nie mam choc zamowilam w sobote.

Ale napisali ze 5-7dni na dostarczenie.
No zobaczymy
ja pisałam na fb o przesyłkę i na maila, na fb miałam jakoś następnego dnia wiadomość, a maila dostałam jak juz otrzymałam przesyłkę ;]
Zamówiłam 1.01 dostałam 10.01

Cytat:
Napisane przez Aroona Pokaż wiadomość
Nie mają polskich pracowników, dla mnie wszystko wygląda jak słaba znajomość + google translate.
skąd wiesz że nie mają? Skoro piszesz "wygląda" ?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:01   #187
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jeśli o wysylke chodzi, dzwonilam do DPD gdy moja paczka się u nich zagubiła i przy okazji dowiedziałam się jak wysyłane są do nas paczki.
Harmonylife wysła szampony normalną poczatą - dlatego mamy status "wysłane" a długo brak numeru DPD. Dopiero w Polsce DPD przejmuje paczki i posyła nam numer trackingowy.
Płatności - bez względu na to co piszą na stronce - to tylko za pobraniem. Może nawet i lepiej, bo gdy coś nie dojdzie, żal tylko, że nie mamy produktu i nie musimy się dochodzić z nikim spoza granic, kto ma kłopoty z odpisaniem
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 09:07   #188
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja też postanowiłam Wam przedstawić Dziewczynki swoje efekty ale to dopiero w przyszłym tygodniu, ale fotki będą sama jestem ciekawa porównania 2 zdjęć chociaż się boję, bo specjalnie zrobiłam zdjęcie w bluzce w paski żeby później znowu w niej zrobić, żeby efekt był widoczny na tym tle pasków , a jak ktoś mi zarzuci kłamstwo :/ że coś zrobiłam w komputerze z włosami (nie potrafię takich rzeczy robić :/ ), że tak samo ubrana że w tym samym pomieszczeniu, że siak, że tak :/, że głowa za wysoko :/ więc zdjęcie będę kierować do tych, których moje efekty naprawdę obchodzą Wiecie też miałam taką myśl, że mam taką silną wolę i chęć zobaczenia efektów, że w jakiś sposób moja skóra "wypycha" te włosy na powierzchnię Pozdrawiam Was Wszystkie
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:10   #189
spryskiwacz
Przyczajenie
 
Avatar spryskiwacz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja sobie pozwolę poczekać z 2-3 miesiące na wasze efekty, żeby później nie okazało się, że wszystkie wyłysiałyście( czego wam oczywiście nie życzę!). sama na swój porost włosków stosuję rosyjską wcierkę z apteczki babci agafy czy jakoś tak, efekty widać ;3
Jeśli wam pomoże, sama się skuszę, bo po moich wariacjach z róznymi rozjasniaczami i dekoloryzatorami starciłam połowę (TAK POŁOWĘ) moich kochanych włosków a druga połowa jest w opłakanym stanie, a włosy rosną jakby chciały a nie mogły - czyli w ogóle...
spryskiwacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:31   #190
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
skąd wiesz że nie mają? Skoro piszesz "wygląda" ?
Nie wiem, bo nie siedzę tam u nich. Kieruję się dedukcją.
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:45   #191
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny, sorry, ale
- jak na samym początku, na głównej stronie firma zamieszcza spreparowane zdjęcia (widać, ze są spreparowane gołym okiem), wystarczy się 15 sekund przyjrzeć im...
- potem dziewczyny piszą, że DOSTAJĄ do testowania (czyli za darmo) produkt i nagle są zachwycone, zadowolone i w niebo wzięte,
- te same dziewczyny mają przyrost przeogromny ;-) i bronią tych produktów, jak niepodległości
- dziewczyny, którym (rzekomo w tak krótkim czasie) włosy urosły, albo "urosły" im, bo sobie miarki inaczej poprzykładały ;-) (nie chce mi się znów tu rozwodzić nad tym, dlaczego nie wierzę w porost kilkucentymetrowy u dziewczyny, która raz ma miarkę przy nosie 17cm a drugim razem 20, a w ogóle, to nie widać za bardzo początku miarki ) --> serio? Ktoś jeszcze wierzy, że te włosy aż tak urosły?
- w obronie tych produktów stają osoby, które mają po kilka wypowiedzi zaledwie, co daje mi do myślenia, czy czasem nie są to podstawione osoby?
- na moje poddanie w wątpliwość działanie firmy na rynku polskim, brak kontaktu, siedziba za granicą. Oczywiście o niczym to nie świadczy, ale czy nie powinni być bardziej otwarci do Klienta.

Niech któraś z Was teraz spróbuje kupić ten zestaw. Powodzenia. Ja spróbowałam kilka dni temu i potem zaczęłam szukać, o co come on, dlaczego nie ma tego na aukcjach, co o tym pisze internet, Opineo, ceneo... google w ogóle
Dobrze się stało, 120zl w kieszeni.

biorąc powyższe pod uwagę - sorry, nie wierzę.
Zastanawiam się, skoro ten dystrybutor tak chętnie rozdaje produkt, niech rozda i nam. Sceptycznie nastawionym. Chętnie przetestuję i odszczekam moją negatywną opinię. W te pozytywne po prostu nie wierzę. Moim zdaniem dziewczyny, które wypisują te opinie, jak również zamieszczają te zdjęcia nie robią tego bezinteresownie i 'troszkę' naciągają rzeczywistość.

przykro mi - takie jest moje zdanie.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 10:55   #192
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Prawda niestety ale po jak najbardziej!
Nie mozna tego cudu stosowac po keratynowym prostowaniu??

Wy macie efekty

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
- w obronie tych produktów stają osoby, które mają po kilka wypowiedzi zaledwie, co daje mi do myślenia, czy czasem nie są to podstawione osoby?
.
Sama masaz oszałamijącą liczbe postów...
jesteś podstawiona żeby dostac do testowania?
Nie chcesz - nie kupuj.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:02   #193
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jak czytam tu te wypociny dziewczyn, które nie wierzą w cuda, nie wierzą w to, nie wierzą w tamto, nie wierzą w sramto, to niech nie kupują bo mi ręce opadają i pewnie nie tylko mi :tasacz ek:

Jak Wam szkoda 120zł i nie macie kasy na to, to nie krytykuje tych którzy to kupili i naprawdę są zadowoleni, chyba że sądzicie że wszyscy są "kupieni" przez tą firmę
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:02   #194
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
Niech któraś z Was teraz spróbuje kupić ten zestaw. Powodzenia. Ja spróbowałam kilka dni temu i potem zaczęłam szukać, o co come on, dlaczego nie ma tego na aukcjach, co o tym pisze internet, Opineo, ceneo... google w ogóle
Dobrze się stało, 120zl w kieszeni.

.
Można kupić na allegro , jak i w polskim sklepie internetowym z szamponami i nie za 120 złotych -ale za 90 komplet .
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2015-01-13 o 11:06
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:14   #195
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny, nie czytałam całego wątku, mówię od razu - jestem zbyt oburzona tym co dzisiaj wyczytałam na stronie harmonyplus i aż się trzęsę. Blogowo zajmuję się rozczytywaniem składów i chciałabym tylko powiedzieć, że jeszcze dzisiaj wrzucę do siebie raz, że analizę składu, a dwa, rozszyfrowuję to ichniejsze badanie kliniczne, jakim się podpierają. Powiem tyle - efektów z używania tych produktów się nie spodziewajcie. To robienie z klienta idioty, w dodatku podchodzące pod paragrafy.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:00   #196
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wiedziałam, że tak będzie już. Ja p......... czytam wizaż od paru lat i z racji tego, że chciałam się dołączyć do forum o włoskach po Hair Jazz i też zabrać głos to już jestem przekupiona :/ poza tym nazbierała mi się całkiem ładna kolekcja produktów, które chciałam zaopiniować :/, ale z racji tego, że pracuję nie miałam czasu jeszcze tego zrobić :/ Boże jacy moim rodacy są dziwni :/ Wybaczcie, że założyłam konto :/ i miałam czelność wziąć udział na forum o produkcie który zakupiłam parę tygodni temu :/ i tylko wy macie prawo obrażać tych co to kupili i opiniować w ciemno to czego na oczy nie widzieliście i nie użyliście . OMG :/ (wybaczcie wyrażenie w innym języku chyba jestem Amerykaninem albo lepiej przekupionym Litwinem, albo jeszcze nie wiem kim) :/ ale od Was się pewnie lepiej dowiem kim jestem, bo wy wszystko wiecie najlepiej i jesteście jasnowidzami. Pozdrawiam tych, którzy wierzą w to co ja wierzę i WIDZĘ......
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:19   #197
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

O. Poczulam sie sprzedajna i kłamliwa co prawda w 4 cm w niecałe 3 tyg tez nadal nie wierzę, ale swoje włosy obserwuje i poprawę długości widzę. Moze nie tak spektakularna jaką obiecuja, ale widzę. Mize to nie HJ, moze to inne specyfiki, może to wiara i podświadomość. Nie wiem i nie wnikam. Wazne ze wlosy rosna.
lamadolamy czekam na analize. Podeslij potem link proszę bo na prawdę jestem ciekawa opini kogos kto zna sie lepiej niz ja i może jednak sobie szkodzę
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 13:12   #198
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

*Lamadolamy* - super blog. Super miejsce. Gratuluję.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 15:55   #199
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
*Lamadolamy* - super blog. Super miejsce. Gratuluję.
Ogromnie dziękuję!

Post wstawiłam, ostrzegam, że jest długi, ale moim zdaniem warto go przeczytać ze zrozumieniem.

http://lamadolamy.blogspot.com/2015/...-gdzie_13.html
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 16:19   #200
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Ogromnie dziękuję!

Post wstawiłam, ostrzegam, że jest długi, ale moim zdaniem warto go przeczytać ze zrozumieniem.

http://lamadolamy.blogspot.com/2015/...-gdzie_13.html
Pięknie zbajerowali z tymi wynikami badań.
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 19:00   #201
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jak dla mnie 120 zł to nie jakaś fortuna.. dziś przyszła przesyłka zrobię fotkę przed i po "kuracji" może okażę się słaba z chemii bo skład kosmetyków nic mi nie mówi, a może rzeczywiście te dwie rzeczy zdziałają cuda na mojej głowie
_emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 21:16   #202
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cóż, harmonyplus na swoim fejsie po 10 minutach od opublikowania wyrzucił mój komentarz, a mnie zablokował Dziewczyny, blog jest młody, ma wciąż mały zasięg, a to co oni robią jest po prostu nie w porządku. Najwyraźniej zatrudniają ludzi którym płacą za usuwanie treści niewygodnych - są jednoznacznie zastawieni na duży zarobek w bardzo krótkim czasie i nie życzą sobie aby ktokolwiek im w tym przeszkadzał. Jeżeli są tutaj takie, które podzielają moje zdanie, to dobrze byłoby, żeby ten temat nie zdechł śmiercią naturalną.

Jestem w szoku, że ktoś czuje się tak bezkarny. W Stanach Nutella płaciła wielomilionowe odszkodowanie za to, że jej produkt jednak nie był "idealnym śniadaniem", a u nas dzieją się takie rzeczy.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 21:23   #203
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

LAMA a jak doszlas do tych prawdziwych wyników? Bo to zaczyna psuc mój efekt placebo i mi teraz wlosy przestaną rosnac :P
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 21:38   #204
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dostałam dzisiaj paczuszke. Zrobilam krok po kroku tak jak w instrukcji. Rzeczywiscie cięzko się rozczesuje włosy, ale efekt po umyciu fajny. Włoski mięciutki i błyszczące. Także zrobiłam zdjęcie by porównać efekty po miesiącu. Powiem Wam szczerze, że smiać mi się chce jak niektóre z was jadą po tych produktach. Beznadzieja. Nie kupujcie skoro to taki szit i tyle. A kto chce spróbowac i tak spróbuje. Zasada ostrego noża
-----w załaczniku włosy po pierwszym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6572.jpg (89,3 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez milka1989k
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:02
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 21:56   #205
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co masz na myśli pisząc o "prawdziwych" wnioskach? Chodzi Ci o wyniki badania klinicznego? Po wejściu na stronę harmonyplus.pl, tam, gdzie można zamówić Hair Jazz jest wytłuszczone "Badania kliniczne". Pod spodem napisali: Szczegółowe informacje na temat testów (w języku angielskim) można pobrać, klikając tutaj — http://☠☠☠☠☠☠☠/HairBell-Clinical-Studies. No to nie byłabym sobą, gdybym nie kliknęła, bo w sumie codziennie teraz pracuję na badaniach klinicznych w ramach swoich studiów (właśnie kończę farmację), jedno w te, jedno wew tę, żadna różnica. Wystarczyło przeczytać od dechy do dechy ze zrozumieniem, wyłapać faktyczne wyniki pomiarów (robionych nie linijką przy skórze, bo zawsze różnica w takich pomiarach będzie wynosiła kilka centymetrów) i porównać z danymi, którymi przechwala się producent.

Nie martw się, włosy nie przestaną rosnąć, taka ich natura, że rosnąć będą, po prostu nie 4 cm na miesiąc (dzięki bogu, bo taka szybkość wzrostu to chyba tylko w przypadku komórek nowotworowych jest możliwa).

edit: dziwne, jakieś krzaczki się pojawiają zamiast linka z tnij. No, w każdym razie widać ten link na załączonym obrazku.

milka1989k - nie zrozum mnie źle, ja nie mam na celu jechać po jakichkolwiek produktach. Tak jak pisałam, ja widzę, że to normalna odżywka i normalny szampon do włosów, bez żadnego tajemniczego składnika X, więc co miałoby mi w nim przeszkadzać? Mnie razi zachowanie producenta, który w reklamie wprowadza klienta w błąd - a to jest łamanie prawa. Razi mnie także zachowanie sklepu, który te produkty sprzedaje, wprowadzając klienta w błąd ponownie, bo uniemożliwia mu przeczytanie negatywnych komenatrzy (masowe kasowanie na facebooku, blokowanie użytkowników). Jako potencjalny nabywca mam przecież prawo wiedzieć, że dany produkt ma swoje plusy, ale także minusy - i to prawo mi się zabiera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg harmonyplus_hairjazz.jpg (21,4 KB, 22 załadowań)
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ

Edytowane przez lamadolamy
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:03
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 07:12   #206
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja dostalam od nich kiedys poniższy link:
http://pl.scribd.com/doc/235253972/C...nglish-Version
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:13   #207
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Można kupić na allegro , jak i w polskim sklepie internetowym z szamponami i nie za 120 złotych -ale za 90 komplet .

Podasz mi prosze link?
Myslicie ze to oryginalny z litwy?

Podsumowujac: czyli tu na watku jest ILE kobietek testujacych a ILU z Was przyspieszylo pprost? sweet nuka - komus jeszcze?


W jakim jezyku rozmawiaja konsultanci jesli zadzwonie pod nr z harmony plus? W sob zamowilam i do dzis zero inf - rezygnuje, zamowie z allegro jesli taki tam jest...


Edit: nie znalazlam tego zestawu na allegro: jesli znalazlyscie prosze o link
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-01-14 o 08:38
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:13   #208
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tak tak, to jest ta strona, która otwiera się po wpisaniu linku z ich strony.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:31   #209
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Podasz mi prosze link?
Myslicie ze to oryginalny z litwy?

Podsumowujac: czyli tu na watku jest ILE kobietek testujacych a ILU z Was przyspieszylo pprost? sweet nuka - komus jeszcze?


W jakim jezyku rozmawiaja konsultanci jesli zadzwonie pod nr z harmony plus? W sob zamowilam i do dzis zero inf - rezygnuje, zamowie z allegro jesli taki tam jest...
http://allegro.pl/listing/listing.ph...qm-1-moda-0113

oryginalny to raczej z Francji powinien być , a nie z Litwy
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 08:53   #210
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

No po tym w wpisie Lamadolamy, można chociaz być pewnym, ze nic tam nie zaszkodzi włosom
A kwestia spróbowania- decyzja indywidualna.

Moje rosną tak wolno że i 2 cm mnie zadowoli

hahihehy - też była zadolona,. a to normalna użytkowniczka wiz, wiec ufam jej opinii.

Sweet nuka - czemu napisalas ze po keratynowym prostowaniu nie mogłabyś stosowac kuracji???
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.