Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 20:04   #2851
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To możliwe z tym vatem, ale za obsługę to jakaś masakra £8.00 Ale się cenią
Wracając do pędzla to mój wczoraj zgubił ze 30 dziś rano z 20 a po południu przy praniu to chyba z 50 włosków. Prawdę mówiąc to wolałabym aby rozpadł się teraz jeśli już ma się rozpaść, bo przynajmniej jest na gwarancji.
Mój LHK zgubił przez 3 miesiące może 3 włoski, a oba flat topy przez mniej więcej taki sam czas też najwyżej po 2-3. Może jakiegoś nowego podwykonawcę znaleźli w Chinach i takie skutki są.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:05   #2852
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Intensive przesusza, a semi-matte może się za bardzo świecić, spróbuj matte- dla mnie ma prawie takie samo krycie jak intensive, ale nie ma pudrowego wykończenia. Semi-matte kryje wszelkie przebarwienia i niespodzianki dużo słabiej, gdy go używałam musialam się mocniej pacykowac korektorami.
Zanim odkryłam kwasy, miałam problemy z trądzikiem i bardzo często używalam produktow dla tłustej cery- wysuszających. Dopiero później dotarło do mnie, że cera trądzikowa to mimo wszystko sucha i wrażliwa bestia. Spróbuj matte
Przyszła do mnie dziś próbka linen semi-matte oraz STF rice. I nie wiem co jutro testować semi-matte linen czy dotąd używany podklad intensive (ale nowy kolor fawn) a pod niego STF Nie chce od razu kłaść dwóch nowości bo chcę każdą z nich dokładnie wybadać
W kolejnym zamówieniu próbek zamówię linen matte.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1182577 3]To ja kolejny raz się powtórzę.
Dla mnie Matte zupełnie nie ma takiego krycia jak Intensive. Krycie Matte porównałabym do Semi-Matte. Najlepsze krycie mają według mnie prasowańce. [/quote]

A jest gdzieś zestawienie kolorów prasowańców (tzn. inne niż na stronce EDM). Jaka szkoda że nie dają próbeczek
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 22:51   #2853
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ja mam LHK i FT, oba maja moze ze dwa miesiace i zaden nie zubił włoska
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 09:49   #2854
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja mam LHK i FT, oba maja moze ze dwa miesiace i zaden nie zubił włoska
No właśnie problem w tym, że te dwu-trzy miesięczne pędzle są jakby jednak lepszej jakości niż te nowe
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:28   #2855
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mam pędzle kupowane w końcu zeszłego roku-LHK, Flat, Angled Blush, Eye Kabuki i do cieni i nawet jeden włosek mi nie wypadł aż do tego czasu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:53   #2856
Piglet
Raczkowanie
 
Avatar Piglet
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Haa, a mi już przyszły moje sampelki, ale jestem happy ^^
I trafiłam z odcieniem - light jest dla mnie jak ulał, hehe.
Zamówiłabym sobie już kolejne, ale nie mam aktualnie paypala, nie wiem jak to przeżyje, buu
A tak w ogóle to jaki pędzelek byscie polecaly pod oczy i na pojedyncze wypryski?
Piglet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:15   #2857
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Piglet Pokaż wiadomość
Haa, a mi już przyszły moje sampelki, ale jestem happy ^^
I trafiłam z odcieniem - light jest dla mnie jak ulał, hehe.
Zamówiłabym sobie już kolejne, ale nie mam aktualnie paypala, nie wiem jak to przeżyje, buu
A tak w ogóle to jaki pędzelek byscie polecaly pod oczy i na pojedyncze wypryski?

Cytat:
Który pędzel najlepiej się nadaje do korektora? - Do korektora nadają się: Oval Concealer Brush (dłuższe włosie), Everyday Eye Shadow Brush (krótsze włosie) i Eye Kabuki Brush (jest większy ale nadaje się np. do korektora pod oczy, czy przy skrzydełkach nosa - idealnie pasuje do takich miejsc). To na jaki pędzel się zdecydujemy zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji.
post 1. skarbnicą wiedzy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 15:38   #2858
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przyszly mi dzisiaj sample, niestety zamiast zamowionych 8 przyszlo 6 paczek (zamawialam w jednym dniu) wiec pewnie zaginelo na poczcie, albo jeszcze dotrze, po swietach... mam juz kilka w domu a teraz dodatkowe 30 i wlasciwie wszysko nadaje sie do uzytku (zamawialam jasne), testowalam po kolei i chyba Linen to strzal w 10. Kolorki sa swietne, wtapiaja sie idealnie, jedyne do czego moge sie przyczepic to slaby mat, u mnie gora 2,5 h . Musze pomyslec o pudrze bambusowym bo nie chce sie roztapiac w wakacje
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:45   #2859
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kochane, chcialabym prosic was o pomoc bo ja sama mam straszne klopoty glownie ze wzgledu na strasznie kiepskie oswietlenie w domu Zdaje sie ze juz upatrzylam sobie odpowiedni ton podkladu: Linen (a jakze...), ktorego absolutnie nie widac na testach (w mojej lazience), ale jednak na calej twarzy wydaje sie zbyt jasny (kilka osob sie pytalo co ja taka blada).. Ktory podklad jest ciut ciemniejszy od Linen intensive ale w ten sam desen? W koncu idzie lato, a nawet z filtrem zlapie sie troche sloneczka pod kontrola...
Dzieki za pomoc
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:16   #2860
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

cos mi sie pokrecilo, bo mialam wrazenie ze, buff perfect jest najciemniejszy z odcieni, ktore mam, a pomalowalam nim dzisiaj cala twarz, i coz- blado wygladam. musialam ozywic twarz innym podkladem.
zrobilam test paseczkowy- i mimo mego zdziwienia (widac jak monitor przeklamuje kolory) perfect okazal sie najjasniejszy, sunkiessed nieco ciemniejszy a fair neutral najciemniejszy. a mialam w planach dokupienie perfecta, teraz sie wstrzymam. jutro sprawdze sunkissed na calej twarzy.

korektor multitasking odcieniem bardzo mi pasuje ale nie jest mistrzem w kryciu, choc cienie pod oczami ukryl.

EDIT: dziewczyny a ktory odcien jest deko ciemniejszy od buff perfect? Light Neutral? Beige-Neutral?

i poczulam ogromna potrzebe posiadania cieni... tylko jeszcze nie wiem jakiej firmy najlepiej. jakie polecacie? EDM czy moze jednak jakies inne sa lepsze?
teraz se machnelam na oko champagne sliczny jest.
bede se musiala jeszcze dobrac jakis roz, ale to spokojnie

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-11 o 17:45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:49   #2861
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
cos mi sie pokrecilo, bo mialam wrazenie ze, buff perfect jest najciemniejszy z odcieni, ktore mam, a pomalowalam nim dzisiaj cala twarz, i coz- blado wygladam. musialam ozywic twarz innym podkladem.
zrobilam test paseczkowy- i mimo mego zdziwienia (widac jak monitor przeklamuje kolory) perfect okazal sie najjasniejszy, sunkiessed nieco ciemniejszy a fair neutral najciemniejszy. a mialam w planach dokupienie perfecta, teraz sie wstrzymam. jutro sprawdze sunkissed na calej twarzy.

korektor multitasking odcieniem bardzo mi pasuje ale nie jest mistrzem w kryciu, choc cienie pod oczami ukryl.

EDIT: dziewczyny a ktory odcien jest deko ciemniejszy od buff perfect? Light Neutral? Beige-Neutral?

i poczulam ogromna potrzebe posiadania cieni... tylko jeszcze nie wiem jakiej firmy najlepiej. jakie polecacie? EDM czy moze jednak jakies inne sa lepsze?
teraz se machnelam na oko champagne sliczny jest.
bede se musiala jeszcze dobrac jakis roz, ale to spokojnie
Z tego co piszesz to Twoim podkladem moze byc multitasking
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 18:03   #2862
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to Twoim podkladem moze byc multitasking
hmmm...dodalam wlasnie na reke pasek mulitasking.. moze i jest nieco ciemniejszy od perfect, tylko on wydaje mi sie dosc zimny, choc na calej twarzy go nie mialam.
a polecilabys cos jeszcze?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:14   #2863
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

w zasadzie tylko fairly summer- zdjecie na stronce edm jest nieprawdziwe, pasuje jasnoscia i odcieniami do tych co mowilas, i jest cieplejszym bezem ale nie zoltym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:40   #2864
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
w zasadzie tylko fairly summer- zdjecie na stronce edm jest nieprawdziwe, pasuje jasnoscia i odcieniami do tych co mowilas, i jest cieplejszym bezem ale nie zoltym
obejrzalam album mineralny, i tylko jedno zdjecie fairly summer bylo ale niestety nie bylo porownywane z kolorami o ktore mi chodzi. jednak zamowie go w nastepnym samplowym kicie dzieki za rade

a moze ktos ma swatche z m.in. fairly summer, perfect, sunkiessed fair, mulitasking, fairly light? oczywiscie nie musza byc wszystkie, chociaz kilka

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-11 o 18:48
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:11   #2865
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

wrzucałam gdzieś swatch fairly summer, zdjęcie z FS na buzi też
mogę zrobić FS z Perfect i Multitasking, bo Sunkissed Fair i Fairly Light już się pozbyłam
ale to dopiero jutro po południu najwcześniej
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:30   #2866
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1184597 3]wrzucałam gdzieś swatch fairly summer, zdjęcie z FS na buzi też
mogę zrobić FS z Perfect i Multitasking, bo Sunkissed Fair i Fairly Light już się pozbyłam
ale to dopiero jutro po południu najwcześniej [/QUOTE]

byłabym wdzieczna
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 23:44   #2867
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Załączam zdjęcie ostatnich łupów. Nie wygląda efektownie, ale starałam się jak najwierniej oddać kolory.


Base/Concealer:
Sandy Fair jest makabrycznie różowy, musiałam przeżyć chwilowe zaciemnienie, skoro już kiedyś go próbowałam; na widok Sunkissed Fair prawie padłam trupem - sprana marchewka. Linen wydaje się być nieco za ciemny na mojej twarzy, ale dam mu jeszcze szansę. Natomiast Intensive Fair leży i czeka, aż się nad nim zlituję - zakochałam się w Sunlight i innych korektorów nawet nie próbuję testować.

Cheeks:
Wet Sand mnie nie zachwycił, ot delikatny rozświetlacz - za to Snuggle polecam gorąco. Piękny, świeży i bardzo naturalny dla bladolicych odcień. Trwałość na piątkę z plusem, wtapianie się w skórę również.

Eyes:
Cień do brwi Dark Brown - o bogowie! W życiu nie spotkałam się z czymś tak intensywnie napigmentowanym; odrobinka nabrana pędzelkiem wystarczyła mi na dwa dni wyglądu a la Groucho Marx. Największy minus - cień może i ciemny, może i diabelnie trwały [wytrzymuje cały dzień na mieszanej skórze], ale - wpada w rudość i to zauważalnie. Nie wiem, co z nim zrobić [zmieszać z czymś?], pojemność 'sample' starczy do końca życia mnie, moim dzieciom i zapewne moim wnu(cz)kom.
.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marzec.jpg (60,0 KB, 88 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 23:59   #2868
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

pojawiły się swatche paletki sandcastle
https://www.everydayminerals.com/ind...id=2&id=158111

na zdjęciu: Samba Lessons, Boardwalk, Freckles, Funnel Cake, Driftwood, Hot Chocolate


mi się bardzo podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0298.jpg (94,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0288.jpg (65,6 KB, 78 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 07:09   #2869
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

taka sobie ta promocja
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 08:47   #2870
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Te swoje promocje ostatnie to niech sobie wsadza w Sorry, ze tak dosadnie w Swieto
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 09:17   #2871
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

łe promocja beznadziejna i nawet te 5% już nie działa a przy dużym kicie to zawsze 2,5$
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 10:13   #2872
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny proszę o pomoc...
Chcę kupić sobie cień do korygowania sinych cieni pod oczami.. moj angielski jest na bakier... proszę o wytłumaczenie co znaczy

spot on
anti-clockwise
forty winks
easy peasy

Motam się okrutnie i nie wiem co wybrac, przeglądałam wątek przed/po zastosowaniu minerałów i zauwazyłam, ze dośc popularny jest korektor Multi Tasking ... Tylko czy on bedzie ok ?

Multi-Tasking Concealer
Multi-tasking is a universally wearable shade of beige that works to cover your blemishes, lighten the undereye area, serve as eyeshadow base, and highlight your best assets. Truly a wonderful concealer to have in your makeup kit!

Dziękuję bardzo za pomoc a przy okazji.. WESOŁYCH ŚWIĄT
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 10:16   #2873
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie ostatnich łupów. Nie wygląda efektownie, ale starałam się jak najwierniej oddać kolory.


Base/Concealer:
Sandy Fair jest makabrycznie różowy, musiałam przeżyć chwilowe zaciemnienie, skoro już kiedyś go próbowałam; na widok Sunkissed Fair prawie padłam trupem - sprana marchewka. Linen wydaje się być nieco za ciemny na mojej twarzy, ale dam mu jeszcze szansę. Natomiast Intensive Fair leży i czeka, aż się nad nim zlituję - zakochałam się w Sunlight i innych korektorów nawet nie próbuję testować.

Cheeks:
Wet Sand mnie nie zachwycił, ot delikatny rozświetlacz - za to Snuggle polecam gorąco. Piękny, świeży i bardzo naturalny dla bladolicych odcień. Trwałość na piątkę z plusem, wtapianie się w skórę również.

Eyes:
Cień do brwi Dark Brown - o bogowie! W życiu nie spotkałam się z czymś tak intensywnie napigmentowanym; odrobinka nabrana pędzelkiem wystarczyła mi na dwa dni wyglądu a la Groucho Marx. Największy minus - cień może i ciemny, może i diabelnie trwały [wytrzymuje cały dzień na mieszanej skórze], ale - wpada w rudość i to zauważalnie. Nie wiem, co z nim zrobić [zmieszać z czymś?], pojemność 'sample' starczy do końca życia mnie, moim dzieciom i zapewne moim wnu(cz)kom.
.
Ja mam zimno brązowe brwi i dark brown jest zbyt ciepły i włąśnie taki brązowawo-rudy. Mieszam go z sypkim czarnym eye linerem z EDM i naprawdę wychodzi piękny chłodny ciemny brąz
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:37   #2874
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Faktycznie nie za ciekawy ten nowy special
Ale gdzies doczytalam na forum ze
20 kwietnia wchodzą nowe lip balms - co mnie osobiscie nie wzrusza
12 Maja Summer Line -cokolwiek to jest brzmi ciekawie '
Nie wiadomo kiedy ale mają wejść World Tour Line i Skin Care Line

Zapowiada się ciekawie i będzie bardzo miło jak opatrzą to nice specialem Choć tego jestem coraz mniej pewna

Nie wiem czemu ale nie mogę dodać Spring Kita do 34$-owego kita pisze mi że sie nie da - a próbuje na kilka sposobów czy to w ogóle możliwe ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:48   #2875
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Faktycznie nie za ciekawy ten nowy special
Ale gdzies doczytalam na forum ze
20 kwietnia wchodzą nowe lip balms - co mnie osobiscie nie wzrusza
12 Maja Summer Line -cokolwiek to jest brzmi ciekawie '
Nie wiadomo kiedy ale mają wejść World Tour Line i Skin Care Line

Zapowiada się ciekawie i będzie bardzo miło jak opatrzą to nice specialem Choć tego jestem coraz mniej pewna

Nie wiem czemu ale nie mogę dodać Spring Kita do 34$-owego kita pisze mi że sie nie da - a próbuje na kilka sposobów czy to w ogóle możliwe ?
o ile mnie pamięć nie myli to dziewczyny pisały kiedyś, że nie można
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:35   #2876
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc...
Chcę kupić sobie cień do korygowania sinych cieni pod oczami..
...
sunlight jest najlepszy
a sunlight pearl daje dodatkowo perlowe rozswietlenie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:29   #2877
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny mam taki problem, dochodzę do końca zamówienia daje checkout, i wyskakuje mi informacja, że mój kit jest niekompletny /a jest kompletny/ przez co nie mogę zlożyć zamówienia. Miałyscie tak kiedyś?
Ja się z tym pierwszy raz spotkałam
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:38   #2878
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny czy róż Yard Sale był jakąś limitowanką? Chciałam go sobie przed chwila kliknać, a tu lipa. Nie ma go . To jeden z moich ukochanych róży (ostatnio uzywam go właściwie codziennie) - chyba sie zapłaczę jak mi sie skończy...
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:48   #2879
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem, dochodzę do końca zamówienia daje checkout, i wyskakuje mi informacja, że mój kit jest niekompletny /a jest kompletny/ przez co nie mogę zlożyć zamówienia. Miałyscie tak kiedyś?
Ja się z tym pierwszy raz spotkałam
w dwoch wypadkach
I jak nie dodalam do darmowego zestawiku rozu
II jak dlugo robilam zamowienie i w koszyku wszystko bylo widoczne a naprawde samo sie wykasowalo. Wyloguj się, wyczysc pliki coockie i juz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:31   #2880
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dzisiaj pomalowalam sie sunkissed i jest troche lepiej moim zdaniem ale chyba nie idealnie. czegos mi brakuje, bo jednak mam nuty cieple i zimne. ale mysle ze to mozna zneutralizowac tez rozem zeby nie bylo tak neutralnie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.