Patenty na bycie NAJ :) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 13:56   #3301
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
a co do mocznika- ja chyba jestem jakaś inna dodaję naprawdę sporo i nie widzę na twarzy efektu nawilżenia no i już nie wierzę,że pomoże na rozstępy
Może po prostu masz cerę nawilżoną optymalnie

Ze wszystkim nie można przesadzać, cerę można też prze-nawilżyć
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 14:19   #3302
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

spróbuję nie używać wody rano tylko sam tonik, jeśli stan mojej cery się poprawi to będę robiła tak caały czas
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:19   #3303
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, może któraś z was mi pomoże. Gdzie kupujecie maskę Gloria? W jakiejś sieciówce może jest? W "mojej" drogerii nie mogę jej ostatnio dostać, a jak chodziłam po innych to dowiedziałam się, że "od 5 lat jej nie produkują".
Muszę ją znaleźć!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:26   #3304
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

maseczka Beauty Flash Balm Clarinsa uzywam zawsze po nocce w pracy, ledwo ja naloze i cera w mig rozswietlona
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:39   #3305
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z was mi pomoże. Gdzie kupujecie maskę Gloria? W jakiejś sieciówce może jest? W "mojej" drogerii nie mogę jej ostatnio dostać, a jak chodziłam po innych to dowiedziałam się, że "od 5 lat jej nie produkują".
Muszę ją znaleźć!
ja kupuje w Auchanie
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 17:09   #3306
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z was mi pomoże. Gdzie kupujecie maskę Gloria? W jakiejś sieciówce może jest? W "mojej" drogerii nie mogę jej ostatnio dostać, a jak chodziłam po innych to dowiedziałam się, że "od 5 lat jej nie produkują".
Muszę ją znaleźć!
co ? niemozliwe.. a Auchanie zawsze jest, ma datę ważności i na allegro zazwyczaj też jest.
Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Może po prostu masz cerę nawilżoną optymalnie

Ze wszystkim nie można przesadzać, cerę można też prze-nawilżyć
Też o tym pomyślałam no ale zużyję , bo widzę,że działa na pięty : a może i na rozstępy zadziała ..
Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ja kupuje w Auchanie
no właśnie, musi być i Bingo są w Auchan
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 20:47   #3307
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[QUOTE=*Catherrine*;144476 36]Ten bezzapachowy do skóry wrażliwej - użyłam dopiero 2 razy - zostawia tłustą powłokę na skórze, aletego myślę, że lepiej stosowac go na noc, albo w zimie, żeby lepiej chronic twarz.
Natomiast księżniczkowy - użyłam dopiero raz, dziś rano - dobrze sie wchłania, cera jest po nim matowa, nawilża, mocccno pachnie słodko-owocowo
To na razie tyle, więcej spostrzeżeń napiszę jak cos zauważę, bo dopiero zaczynam stosowac te kremy[QUOTE]

dzięki za informacje. Ten księżniczkowy brzmi całkiem nieźle
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 19:12   #3308
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzis zakupilam olejek do wlosow z eclipty mam wielka nadzieje na przyspieszenie odrostu wlosow, pogrubienie i zahamowanie wypadania
olejek ma jeszcze wiecej skladnikow niz sama eclipta:

Sesamium indicum oil, paraffinum liquidium ( Mineral oil), phylanthus eblica, cocos nucifera, ricinus communis oil, eclipta prostrata, extract, parfum, extract adiantum capillus veneris, abrus precatorius, trichosnathes cucumerina, murraya koenigii, plylantus emblica, terminalia chebula, citrullus basilicum, cyperus rotundus, rosa damascena, trignela foenum graecum, psoarela corylifolia, nardostachys jatamansi, hedychium spicatum, perseagratissima oil, prunus alyceride, mygdalus dulcis oil, ocimum basilicum oil, chamomilla recicita oil, thymus vulagris oil, caorilic, ethylhexyl, methoxycinnamate, BHT, CI 47000, CI 26100,
CI 61565

lista wklejona z Helfy.pl (nie chcialo mi sie przepisywac z pudelka)

a zaraz zabieram sie za przepisywanie niektorych z Waszych patentow
musze tez zrewidowac moje :P



ps. znacie moze dobry krem rozjasniajacy? chodzi mi o rozjasnienie ciemniejszej skory jak np lokcie czy pachwiny...
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2009-09-27 o 19:58
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:52   #3309
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dołącze się do dyskusji odnośnie tego mycia twarzy rano. Nie wyobrażam sobie nie oczyścić twarzy rano, po tym jak podczas snu wiele toksyn z organizmu wydziela się właśnie przez skórę. Mamy wrażenie, że ona się nie ma jak zabrudzić, bo dokładnie zmywamy makijaż przed snem, ale tak nie jest Kiedyś czytałam na ten temat, a potem jeszcze kosmetyczka mi potierdziła.

Ja dalej nie wiem jak przerzucić się na te wszystkie kwasy, filtry itp. Muszę zgłębić forum, bo zbieram się tak już kilka lat i dalej nie wiem od czego zacząć.

Czego ja się staram pilnować? Ćwiczeń regularnych, picia dużo wody.
Balsam na usta, krem do rąk, rewelacyjna maść do stóp - Gehwol med. Schrunden (działa jak maska, rano stopy są wypoczęte i gładkie, zbawienie jak ktoś chodzi cały czas na szpilkach ) - na noc.

Niestety nie ozywiam się zdrowo, piję dużo kawy, mało śpię.
I zaczynam walkę z cieniami pod oczami. Polacacie coś?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 20:55   #3310
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

to chyba już wiem skąd wzięło się to pogorszenie stanu mojej cery, bo zawsze rano myłam twarz żelem a ostatnio nie myję i pojawiło mi się więcej krost i zaskórników
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:02   #3311
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak sądzisz? Hmmm, mnie się wydaje, że ograniczanie wody dobrze działa na moją cerę... Ale każdy jest inny
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 21:24   #3312
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja myję twarz rano, ale staram się badzo mało wody używać
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:44   #3313
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
dołącze się do dyskusji odnośnie tego mycia twarzy rano. Nie wyobrażam sobie nie oczyścić twarzy rano, po tym jak podczas snu wiele toksyn z organizmu wydziela się właśnie przez skórę. Mamy wrażenie, że ona się nie ma jak zabrudzić, bo dokładnie zmywamy makijaż przed snem, ale tak nie jest Kiedyś czytałam na ten temat, a potem jeszcze kosmetyczka mi potierdziła.

Ja dalej nie wiem jak przerzucić się na te wszystkie kwasy, filtry itp. Muszę zgłębić forum, bo zbieram się tak już kilka lat i dalej nie wiem od czego zacząć.

Czego ja się staram pilnować? Ćwiczeń regularnych, picia dużo wody.
Balsam na usta, krem do rąk, rewelacyjna maść do stóp - Gehwol med. Schrunden (działa jak maska, rano stopy są wypoczęte i gładkie, zbawienie jak ktoś chodzi cały czas na szpilkach ) - na noc.

Niestety nie ozywiam się zdrowo, piję dużo kawy, mało śpię.
I zaczynam walkę z cieniami pod oczami. Polacacie coś?
a gdzie ta masc mozna kupic ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:47   #3314
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
dołącze się do dyskusji odnośnie tego mycia twarzy rano. Nie wyobrażam sobie nie oczyścić twarzy rano, po tym jak podczas snu wiele toksyn z organizmu wydziela się właśnie przez skórę. Mamy wrażenie, że ona się nie ma jak zabrudzić, bo dokładnie zmywamy makijaż przed snem, ale tak nie jest Kiedyś czytałam na ten temat, a potem jeszcze kosmetyczka mi potierdziła.

Ja dalej nie wiem jak przerzucić się na te wszystkie kwasy, filtry itp. Muszę zgłębić forum, bo zbieram się tak już kilka lat i dalej nie wiem od czego zacząć.

Czego ja się staram pilnować? Ćwiczeń regularnych, picia dużo wody.
Balsam na usta, krem do rąk, rewelacyjna maść do stóp - Gehwol med. Schrunden (działa jak maska, rano stopy są wypoczęte i gładkie, zbawienie jak ktoś chodzi cały czas na szpilkach ) - na noc.

Niestety nie ozywiam się zdrowo, piję dużo kawy, mało śpię.
I zaczynam walkę z cieniami pod oczami. Polacacie coś?
Nie ma co się zastanawiać , trzeba zacząć
A co Gehwol to też się na niego czaję

ja dziś sobie uzyłam keratynki -dodałam do venity. i do Liliputza kilka kropel. Zobaczymy czy coś się zmieni na mojej głowie

co do mocznika- potwierdzam działanie nawilzające na twarzy. humktan zawsze wsiąkał szybko do matu, a pod wpływem mocznika zmienia konsystencje, i cały dzień czuję na twarzy jakby powłokę z niego,ale przyjemną

niestety ogolnie bardzo pogorszyła mi się cera, i nie wiem po czym coraz częściej pojawiają się niespodzianki, nie mówiąc już o grudkach i małych krosteczkach czyżby humektan mnie zapchał ? :/
jutro chyba kupię brevoxyl i spróbuję zwalczyć te niedoskonałości, chociaż na cuda nie liczę.
wielu osobom to pomogło,no ale.. pozyjemy zobaczymy
czaję się też na kwasa.. funduszy narazie brak m
niby taki tonik z bu kosztuje 16 zł,ale ta wysyłka.. ale wkoncu muszę go zamowic, bo chyba nie wytrzymam
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:52   #3315
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc jak te grudki zaczną ci znikać po tym brevoxylu to daj znać
a gdyby tak zrobić sobie tonik z cytryny ? przecież ona też ma tam jakiś kwas i na dodatek maseczkę z aspiryny i kropelki z witaminą C
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:58   #3316
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Maseczkę z aspiryny robię, i pomaga mi ,ale raczej tak doraźnie- szybko rozjaśnia cerę i uspokaja,ale efekt nie jest niestety długotrwały.Ale na pewno z niej nie zrezygnuje.
Co do toniku z cytryny,to wczoraj miałam zrobić i okazało się,że nie mam cytryny ale mam zamiar.
kropelki natomiast są na liście moich zakupów może jutro nawet kupię
jasne,że będę dawać znać, uwielbiam ten wątek
Kasia, zamontuj sobie avatarka , bo jak jakaś inna kasia się pojawia,to nie wiem czy to Ty czy nie Ty
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:02   #3317
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc widzę że idziemy w tym samym kierunku
na dniach powinnam zmontować sobie jakiegoś avatara bo koleżanka prześle mi zdjęcia
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:16   #3318
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

póki co skończyłam robiony tonik pichtowy i muszę powiedzieć,że nie był dobry.
aspiryna pomaga
humektan z mocznikiem dobrze nawilża,ale nie wiem czy przypadkiem mnie nie zapchał
dermogalu nie używałam kilka dni, a może powinnam.. gdy go używałam regularnie miałam chyba ładniejszą cerę
teraz niestety jest niejednolita i zaczerwieniona no i ta kaszka podskórna :/

mój plan na październik

- żel babydream
-tonik cytrynowy
-brevoxyl ( po godzinie w razie potrzeby humektan , bo brev może wysuszać bardzo)

rano
- borasol
-humektan
-filtr

co drugi dzień
- dermogal rano lub w ciągu dnia

co kilka dni
-maseczka aspirynowa
- glinka
ehhhh
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 07:24   #3319
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc moja cera wygląda obecnie tak jak twoja tylko u mnie jeszcze kilka pryszczy
ja jeszcze nie mam planu na październik ale męczę mamę o zamówienie kilku rzeczy z Mazideł i BU, jak narazie nie zgadza się ale próbuję dalej, jak mama nie pozwoli to poproszę brata żeby mi zamówił a kasę mam więc nie ma problemu
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 10:04   #3320
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
wiem wiem, ja Glorię miałam,ale się skończyła;(
a co do mocznika- ja chyba jestem jakaś inna dodaję naprawdę sporo i nie widzę na twarzy efektu nawilżenia no i już nie wierzę,że pomoże na rozstępy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



Maski Venity są bardzo dobre Jak chcesz wejdź w 'nasze kolekce odżywek i szamponów'
tam zamieściłam ich zdjęcie
możesz dać link??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:49   #3321
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
możesz dać link??
na KWC ,nie ma Venity.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Narc moja cera wygląda obecnie tak jak twoja tylko u mnie jeszcze kilka pryszczy
ja jeszcze nie mam planu na październik ale męczę mamę o zamówienie kilku rzeczy z Mazideł i BU, jak narazie nie zgadza się ale próbuję dalej, jak mama nie pozwoli to poproszę brata żeby mi zamówił a kasę mam więc nie ma problemu
no pewnie, zawsze możesz poprosić koleżankę,albo kogokolwiek innego
ja właśnie nie mam kasy a wydatków mnóstwo.
dziś idę po brevoxyl i cevikap. i filtr babydream- jak mnie zapcha to się zabiję
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 13:56   #3322
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny, jesli chodzi o tradzik to moze nie odkryje Ameryki ale czesto wystarczy minimalizm w stosowaniu CZEGOKOLWIEK na skore twarzy... problemem moze byc tez skladnik, ktory jest w wiekszosci srodkow do towarzy /zeli, kremow/ i uczula, a my o tym nawet nie wiemy i zwalamy wine na dojrzewanie czy inne rzeczy... ja mialam tradzik od kiedy ukonczylam 12 rok zycia, i nie byly to 3 pryszcze na krzyz tylko cala twarz oraz plecy wysypane.
na plecy pomogly mi tabletni anty (taki uboczny skutek) ale twarz byla nadal w pryszczach.... zaczelam sie przygladac reakcjom skory i dopiero wtedy zobaczylam ze wiekszosc rzeczy mnie zapycha... nawet moj ulubiony krem brazujacy L'oreal... zaczelam powoli odstawiac zele, kremy, maseczki itp. zostalam przy podstawowej pielegnacji:
mycie - kostka glicerynowa z roza
krem- Nivea oilfree emulsja
od tego czasu stan mojej cery sie polepszyl o 1000%!!!
juz nie uzywam wymyslnych kremow, zeli (bron Boze) i ograniczam maseczki i peelingi, no chyba ze peeling cukier-woda

na dowod zdjecie z kwietnia (okolo 2 miesiace przed odkryciem minimalizmu w kosmetykach) i z wrzesnia - czyli ok.2-3 miesiace wystarczyly, zeby stan skory sie poprawil i po raz pierwszy moglam isc do pracy nieumalowana (wczesniej sie wstydzilam)
zdjecie przedstawia czolo ale wysypana mialam calutka twarz a teraz cala twarz jest tak gladka, jak czolo na zdjeciu 2
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2009-09-28 o 13:58
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:23   #3323
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Nie ma co się zastanawiać , trzeba zacząć
A co Gehwol to też się na niego czaję
poczytam więcej i zacznę

A Gehwol polecam bardzo, ja go kupuje u kosmetyczki, jak chodzę na pedicure. Mała tubka, wydajny, cena 8zł
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:08   #3324
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ja właśnie nie mam kasy a wydatków mnóstwo.
dziś idę po brevoxyl i cevikap. i filtr babydream- jak mnie zapcha to się zabiję

Filtr babydream? Zaciekawiłaś mnie bardzo. Mogłabyś później napisac swoje spostrzeżenia?

dragon_she bardzo ładnie Ci się cera poprawiła . Ja miałam podobną poprawę po brevoxylu i po zmianie pielęgnacji.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:06   #3325
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ale mam zaległości

Narc to cieszę się, że Ci się mocznik zaczyna podobać

Co do mocznika to czasem go więcej dołożę i pewnie ma już działanie złuszczające. Ale zauważyłam, że skóra jest dużo bardziej miękka i ładniejsza, więc tu złuszczanie jej służy no i to co miałam pod skórą wyczuwalne wychodzi na wierzch. Efekt chyba podobny do kwasów, ale nie wiem czy dobrze robię, bo nigdy nie słyszałam o złuszczaniu twarzy mocznikiem
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:09   #3326
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Po chwilowym szałwiowym kryzysie jestem szczęśliwa. Dzięki tej cudownej herbatce twarz zupełnie przestała mi się przetłuszczać, a co za tym idzie - mam mniej krostek Tylko czytałam gdzieś, że szałwia przeszkadza w uzyskiwaniu jasnej cery (do czego dążę). I mam dylemat
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:23   #3327
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cześć Dziewczyny!
Widecie co? Moja cera też się koszmarnie pogorszyła. Przez wiele miesięcy miałam ją czyściutką i gładką, a teraz mam dwa paskudne wypryski nad łukiem brwiowym i trzy drobne na brodzie. Coś strasznego... nie zmieniałam kosmetyków już od kilku miesięcy (używam hydrolatów, mocznika, jednego drogeryjnego kremu na noc z miodem i mleczkiem owsianym i żelu hialuronowego). Biorę te same suplementy co zawsze, piję herbatkę z bratka, moja dieta tez w żaden sposób się nie zmieniła... Naprawdę nie potrafię wykryć źródła problemu
Może to przez zmianę pory roku? (chociaż nie wiem, jak by to miała wyczuć moja cera, która już ponad rok słońca nie widziała...)
Na szczęście nie mam w planie żadnych ważnych spotkań towarzyskich, więc mam zamiar cierpliwie przeczekać ten gorszy okres...

Trzymam kciuki za Waszą walkę z problemami z cerą. Ja już jestem za stara, żeby walczyć. Po prostu będę bierna.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:24   #3328
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dotka95 ale co szałwia może zrobić z kolorytem? ani nie barwi, ani nic raczej.., stosuj śmiało
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:29   #3329
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wiesz co, ja nie wiem, ale troszkę się wystraszyłam Ojej, jak mi się marzy jasna, gładka cera

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Wyciągi z szałwi zastosowane zewnętrznie poprawiają koloryt skóry, przyśpieszają gojenie ran, leczą krostki i grudki, zmniejszają łojotok. (...) Przy dłuższym podawaniu przetworów z szałwii i w nadmiernych dawkach może dojść do zatrucia organizmu (otępienie, drgawki, nudności, bóle i zawroty głowy).
Stąd: http://www.rozanski.cal.pl/?p=224

I wszystko jasne, czemu ciągle ostatnio się źle czuję Ale chyba się poświęcę, bo efekty są rewelacyjne.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:36   #3330
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc jest jeszcze filtr Dax'a w podobnej cenie, ja bałabym się BD zwłaszcza że większość kremów BD pozapychało mnie
pokazałam mamie mocznik i powiedziała że zastanowi się więc raczej zgodzi się
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.