Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 09:03   #4471
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
W jakieś babskiej gazecie pisali kiedyś o tych butach, fajny wynalazek i ładny woreczek, faktycznie można wrzucić do toreczki i nosić ze sobą.

Ja autem jeżdzę tylko w balerinkach, raz że najczęściej jest to auto kolegi więc mam KATEGORYCZNY ZAKAZ JADY W BUTACH NA OBCASIE BO MU DYWANIKI PONISZCZĘ , dwa że gdzieś wyczytałam że także buty się bardzo niszczą od jady autem no i wreszcie po trzecie jako że można mi mówić i pisac a ja i tak zrobię swoje to parę razy nie chciało mi się przebierac butów i zniszczyłam sobie kozaki i pantofelki które miały obcasy obite zamszem i ten zamsz tak paskudnie sie poszarpał praktycznie na całym obcasie z tyłu, nie sposób nic z tym zrobić, chyba tylko do szewca zanieść

W tamtym roku w kwietniu kupiłam na asossie balerinki http://www.asos.com/London-Rebel/Lon...t=-1&clr=Black w promocji za 12 Ł.
Pierwszy raz trafiłam na takie buty, są praktycznie niezniszczalne. Chodziłam w nich od kwietnia do listopada średnio co drugi dzień i ta podeszwa z tyłu jest praktycznie starta z 1 mm co wywołało u mnie cieżki szok bo fleki w obcasach to mi się ścierają na amen po 2 wyjsciach a płaskie obcasy po kilkunastu (fakt że teraz też robią te plastikowe badziewie ).
W każdym razie balerinki wygladają jak nowe w środku i na zewnątrz a po podeszwie widac jakby były naprawdę noszone góra z tydzień.
Jak była darmowa wysyłak zamówiłam sobie drugą parę, leży w pudełku i czeka do wiosny.
Szkoda że ten sam model ale w wersji kolorystycznej Nude jest "ships to UK only"

Moja jedna paczka z Tru od sylwestra leży w UC, druga dopiero leci samolotem do Polski, wkurza mnie poważne to czekanie, rozumiem tydzień to jeszcze można jakoś wytrzymac ale po 2- 3 tyg albo dłużej to przesada

Na pocieszenie zrobiłam sobie malutkie zamówienie z CherryCulture, musze sprawdzić czy te szminki i błyszczyki NYX faktycznie takie fajne jak piszą
Idę wykasować swoje wcześniejsze posty w których pisałm ze od Nowego Roku idę na odwyk bo jak zwykle nic z tego nie wyszło
Bardzo ładne te baletki Myślałam o nich jak były przecenione ale w końcu nie kupiłam i teraz żałuję.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale sprytne te baletki do totebki teraz trzeba czekac az zrobia szpilki do torebki, ktore bedzie mozna zalozyc, kiedy nagle nam przyjdzie potrzeba obcasow
O to by było coś

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
no i kupiłam te balerinki komu mam wpierniczyć...przyznawać się



A które wzięłaś? Ja mam jeszcze ochotę na te z Sex & the City
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 09:22   #4472
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

A które wzięłaś? Ja mam jeszcze ochotę na te z Sex & the City
wzięłam dwie pary po 9

SIENNA PURPLE i DAISY NAVY
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:22   #4473
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

jestem juz we wroclawiu
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:37   #4474
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
W jakieś babskiej gazecie pisali kiedyś o tych butach, fajny wynalazek i ładny woreczek, faktycznie można wrzucić do toreczki i nosić ze sobą.

Ja autem jeżdzę tylko w balerinkach, raz że najczęściej jest to auto kolegi więc mam KATEGORYCZNY ZAKAZ JADY W BUTACH NA OBCASIE BO MU DYWANIKI PONISZCZĘ , dwa że gdzieś wyczytałam że także buty się bardzo niszczą od jady autem no i wreszcie po trzecie jako że można mi mówić i pisac a ja i tak zrobię swoje to parę razy nie chciało mi się przebierac butów i zniszczyłam sobie kozaki i pantofelki które miały obcasy obite zamszem i ten zamsz tak paskudnie sie poszarpał praktycznie na całym obcasie z tyłu, nie sposób nic z tym zrobić, chyba tylko do szewca zanieść

W tamtym roku w kwietniu kupiłam na asossie balerinki http://www.asos.com/London-Rebel/Lon...t=-1&clr=Black w promocji za 12 Ł.
Pierwszy raz trafiłam na takie buty, są praktycznie niezniszczalne. Chodziłam w nich od kwietnia do listopada średnio co drugi dzień i ta podeszwa z tyłu jest praktycznie starta z 1 mm co wywołało u mnie cieżki szok bo fleki w obcasach to mi się ścierają na amen po 2 wyjsciach a płaskie obcasy po kilkunastu (fakt że teraz też robią te plastikowe badziewie ).
W każdym razie balerinki wygladają jak nowe w środku i na zewnątrz a po podeszwie widac jakby były naprawdę noszone góra z tydzień.
Jak była darmowa wysyłak zamówiłam sobie drugą parę, leży w pudełku i czeka do wiosny.
Szkoda że ten sam model ale w wersji kolorystycznej Nude jest "ships to UK only"
Ależ mi się one podobają Czemu nikt ich nie pokazał jak były przecenione
Wiem, że już kiedyś pytałam, ale zapomniałam. Jaki rozmiar balerinek powinnam zamówić z Asosa, gdy noszę buty w rozmiarze 39 ? Nie bijcie, że znów o to pytam. Ty razem zapiszę sobie w zeszycie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:56   #4475
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ależ mi się one podobają Czemu nikt ich nie pokazał jak były przecenione
Wiem, że już kiedyś pytałam, ale zapomniałam. Jaki rozmiar balerinek powinnam zamówić z Asosa, gdy noszę buty w rozmiarze 39 ? Nie bijcie, że znów o to pytam. Ty razem zapiszę sobie w zeszycie


może każdy powinien pisać w szczegółach dokładnie co i gdzie zamawia
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:40   #4476
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ależ mi się one podobają Czemu nikt ich nie pokazał jak były przecenione
Wiem, że już kiedyś pytałam, ale zapomniałam. Jaki rozmiar balerinek powinnam zamówić z Asosa, gdy noszę buty w rozmiarze 39 ? Nie bijcie, że znów o to pytam. Ty razem zapiszę sobie w zeszycie
Ja też nosze 39 i zawsze biorę 6 i pasuje idealnie
Na wątku asosowym była kiedyś mowa że jeżeli ktoś ma tęgą stopę to lepiej brać balerinki o rozmiar wieksze.
Ja mam akurat dość waska stopę, długośc 25,1- 25,2 cm i zawsze 6 pasuje.

Mariolu jeżeli dla Ciebie to bedzie jakies pocieszenie to te buty nigdy nie były przecenione . One jeszcze do niedawna normalnie kosztowały 15 Ł a ja je kupowałam za kazdym razem jak był kod znizkowy na 20%.

Za to nie wiem czemu z Nude http://www.asos.com/London-Rebel/Lon...rt=-1&clr=Nude tak zrobili, jeszcze w październiku normalnie wysyłali je wszędzie a potem zrobili przecenę i dali Ships to UK only

Wizaż mnie wywala, musze się po parę razy logować i dopiero za którymś razem mi się udaje
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:18   #4477
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wciaz czekam i wierze, ze sredniokryjacy, prawie bialy bb cream sie znajdzie .

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Wizaż mnie wywala, musze się po parę razy logować i dopiero za którymś razem mi się udaje
Mnie chyba przeczworaj na 2-3 h wizaz padl, czesto nie moge napisac wiadomosci itp itd. Cos sie chrzani.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 14:12   #4478
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


może każdy powinien pisać w szczegółach dokładnie co i gdzie zamawia
Niezły pomysł
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja też nosze 39 i zawsze biorę 6 i pasuje idealnie
Na wątku asosowym była kiedyś mowa że jeżeli ktoś ma tęgą stopę to lepiej brać balerinki o rozmiar wieksze.
Ja mam akurat dość waska stopę, długośc 25,1- 25,2 cm i zawsze 6 pasuje.

Mariolu jeżeli dla Ciebie to bedzie jakies pocieszenie to te buty nigdy nie były przecenione . One jeszcze do niedawna normalnie kosztowały 15 Ł a ja je kupowałam za kazdym razem jak był kod znizkowy na 20%.

Za to nie wiem czemu z Nude http://www.asos.com/London-Rebel/Lon...rt=-1&clr=Nude tak zrobili, jeszcze w październiku normalnie wysyłali je wszędzie a potem zrobili przecenę i dali Ships to UK only

Wizaż mnie wywala, musze się po parę razy logować i dopiero za którymś razem mi się udaje
Nosz kurczę, ale dziady Co im szkodzi wysłać kolor nude do PL
Nie wiem czy wytrzymam, aż będzie zniżka One są ze skóry naturalnej prawda ? Bo tylko sztuczny materiał mógłby mnie zniechęcić
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24263059]Wciaz czekam i wierze, ze sredniokryjacy, prawie bialy bb cream sie znajdzie .



Mnie chyba przeczworaj na 2-3 h wizaz padl, czesto nie moge napisac wiadomosci itp itd. Cos sie chrzani.[/QUOTE]
Może wkrótce ktoś na wątku BB będzie miał ten kremik i podrzuci Ci próbaska , bo wiesz, może akurat Twobie jego krycie byłoby ok ?

U mnie też coś z Wizażem się dzieje złego Ciągle mi znikają subskrybcje wątków, albo ta sama wiadomość PW przychodzi powielona w ilości 20

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


może każdy powinien pisać w szczegółach dokładnie co i gdzie zamawia
Niezły pomysł
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja też nosze 39 i zawsze biorę 6 i pasuje idealnie
Na wątku asosowym była kiedyś mowa że jeżeli ktoś ma tęgą stopę to lepiej brać balerinki o rozmiar wieksze.
Ja mam akurat dość waska stopę, długośc 25,1- 25,2 cm i zawsze 6 pasuje.

Mariolu jeżeli dla Ciebie to bedzie jakies pocieszenie to te buty nigdy nie były przecenione . One jeszcze do niedawna normalnie kosztowały 15 Ł a ja je kupowałam za kazdym razem jak był kod znizkowy na 20%.

Za to nie wiem czemu z Nude http://www.asos.com/London-Rebel/Lon...rt=-1&clr=Nude tak zrobili, jeszcze w październiku normalnie wysyłali je wszędzie a potem zrobili przecenę i dali Ships to UK only

Wizaż mnie wywala, musze się po parę razy logować i dopiero za którymś razem mi się udaje
Nosz kurczę, ale dziady Co im szkodzi wysłać kolor nude do PL
Nie wiem czy wytrzymam, aż będzie zniżka One są ze skóry naturalnej prawda ? Bo tylko sztuczny materiał mógłby mnie zniechęcić
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24263059]Wciaz czekam i wierze, ze sredniokryjacy, prawie bialy bb cream sie znajdzie .



Mnie chyba przeczworaj na 2-3 h wizaz padl, czesto nie moge napisac wiadomosci itp itd. Cos sie chrzani.[/QUOTE]
Może wkrótce ktoś na wątku BB będzie miał ten kremik i podrzuci Ci próbaska , bo wiesz, może akurat Twobie jego krycie byłoby ok ?

U mnie też coś z Wizażem się dzieje złego Ciągle mi znikają subskrybcje wątków, albo ta sama wiadomość PW przychodzi powielona w ilości 20
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 14:24   #4479
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

może każdy powinien pisać w szczegółach dokładnie co i gdzie zamawia
Ja jestem za
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariolu jeżeli dla Ciebie to bedzie jakies pocieszenie to te buty nigdy nie były przecenione . One jeszcze do niedawna normalnie kosztowały 15 Ł a ja je kupowałam za kazdym razem jak był kod znizkowy na 20%.
cudowne te buty są, szkoda, że nie zwróciłam na nie uwagi jak była darmowa wysyłka i zniżka, trudno czekam do następnej, może przed wiosną coś dadzą
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:21   #4480
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niezły pomysł

Nosz kurczę, ale dziady Co im szkodzi wysłać kolor nude do PL
Nie wiem czy wytrzymam, aż będzie zniżka One są ze skóry naturalnej prawda ? Bo tylko sztuczny materiał mógłby mnie zniechęcić

Może wkrótce ktoś na wątku BB będzie miał ten kremik i podrzuci Ci próbaska , bo wiesz, może akurat Twobie jego krycie byłoby ok ?

U mnie też coś z Wizażem się dzieje złego Ciągle mi znikają subskrybcje wątków, albo ta sama wiadomość PW przychodzi powielona w ilości 20 [COLOR="Silver"]
No własnie te balerinki tylko na zewnątrz są ze skóry.
Ale to naprawdę najlepsze buty jakie miałam ze środkiem nie z naturalnej skóry.
Zresztą większość butów z UK nawet jak są ze skóry to najczęsciej tylko na wierzchu, w srodku jest albo materiał albo ekoskórka ale ta ich eko jest naprawdę dobrej jakości gdyby nie oznaczenie to bym pomyslała ze to prawdziwa skórka, nawet pachnie jak prawdziwa
Zresztą ja czesto robię tak że daję do butów albo te odświezajace wkładki Kiwi albo kupuje skórzane wkładki i po prostu je przyklejam i jest super
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:17   #4481
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

jakos cichutko dzisiaj

nikt nic nie kupil?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 21:40   #4482
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

niestety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:05   #4483
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jakos cichutko dzisiaj

nikt nic nie kupil?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niestety
nie kupił ale zaraz kupi Oglądam etsy od dłuższego czasu i zaraz coś kliknę, jak rany
http://www.etsy.com/recently.php?ref=fp_recent_more
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:11   #4484
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jakos cichutko dzisiaj

nikt nic nie kupil?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niestety
Niestety ale kupił chociaż nie powinien
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:09   #4485
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja wczoraj na Asosie kliknęłam kilka przecenionych rzeczy
chyba to już ostatnie podrygi SALE
Mariola z butami na Asosie jest tak, że jak kupujesz szpilki to rozmiar mniejsze a jak na płaskim to numer większe
ja mam 37 i płaskie zawsze kupuję 4 a obcas 3
sprawdza się w 100% w moim przypadku
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:39   #4486
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
No własnie te balerinki tylko na zewnątrz są ze skóry.
Ale to naprawdę najlepsze buty jakie miałam ze środkiem nie z naturalnej skóry.
Zresztą większość butów z UK nawet jak są ze skóry to najczęsciej tylko na wierzchu, w srodku jest albo materiał albo ekoskórka ale ta ich eko jest naprawdę dobrej jakości gdyby nie oznaczenie to bym pomyslała ze to prawdziwa skórka, nawet pachnie jak prawdziwa
Zresztą ja czesto robię tak że daję do butów albo te odświezajace wkładki Kiwi albo kupuje skórzane wkładki i po prostu je przyklejam i jest super
Kurczę, i co tu robić
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja wczoraj na Asosie kliknęłam kilka przecenionych rzeczy
chyba to już ostatnie podrygi SALE
Mariola z butami na Asosie jest tak, że jak kupujesz szpilki to rozmiar mniejsze a jak na płaskim to numer większe
ja mam 37 i płaskie zawsze kupuję 4 a obcas 3
sprawdza się w 100% w moim przypadku

Tak mnie kuszą....ale nie wiem...może się oprę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:49   #4487
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

a mi odbilo i jesli nie zdarzy sie nagle jakis kataklizm albo co, to dzis zostane posiadaczka pandorowej branso + 2 koralikow [razem beda 3]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:40   #4488
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a mi odbilo i jesli nie zdarzy sie nagle jakis kataklizm albo co, to dzis zostane posiadaczka pandorowej branso + 2 koralikow [razem beda 3]
A to z okazji jakiejś promocji w Pandorze?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:51   #4489
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

nie, to z okazji moich 3 premii w ostatnim czasie [swiatecznej, za grudzien oraz za niewykorzystane urlopy] z ktorych to nie kupilam sobie nic

a razem beda 3, bo 1 juz mam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 13:05   #4490
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie, to z okazji moich 3 premii w ostatnim czasie [swiatecznej, za grudzien oraz za niewykorzystane urlopy] z ktorych to nie kupilam sobie nic

a razem beda 3, bo 1 juz mam
e tam, już się zaczęłam napalać na jakąś promocję albo wyprzedaż
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 17:02   #4491
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Muszę zacząć oszczędzac
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:17   #4492
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie kupił ale zaraz kupi Oglądam etsy od dłuższego czasu i zaraz coś kliknę, jak rany
http://www.etsy.com/recently.php?ref=fp_recent_more
Nie otwiera sie.

----------------------------------------------
Mnie sie dzis spodobaly te gumiaczki. Nie ma jednak rozmiaru. Moze to lepiej .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:20   #4493
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24289127]Nie otwiera sie.

----------------------------------------------
Mnie sie dzis spodobaly te gumiaczki. Nie ma jednak rozmiaru. Moze to lepiej .[/QUOTE]



ale ladne

ale ja oszczedzam, od dzisiaj, o!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:07   #4494
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja sie czaje na Huntery na wiosne

dostalam moja pake truskawkowa z 09.12
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:29   #4495
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a mi odbilo i jesli nie zdarzy sie nagle jakis kataklizm albo co, to dzis zostane posiadaczka pandorowej branso + 2 koralikow [razem beda 3]
o wow gratulacje

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam moja pake truskawkowa z 09.12
no nieźle sobie teraz Zenek pogrywa
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:42   #4496
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
jakos cichutko dzisiaj

nikt nic nie kupil?
Niestety, nie udało się nie kupić, postanowiłam ustanowić sobie zakaz wchodzenia do sklepów

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja sie czaje na Huntery na wiosne

12
Huntery
Chodziłam w nich dzisiaj, a na wiosnę to już w ogóle będą niezastąpione, jak się porządne roztopy i deszcze zaczną
Gdybyś miała chwile zwątpienia, że nie są Ci ABSOLUTNIE niezbędne/nie potrzebujesz ich to możesz zwracać się do mnie po wsparcie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a mi odbilo i jesli nie zdarzy sie nagle jakis kataklizm albo co, to dzis zostane posiadaczka pandorowej branso + 2 koralikow [razem beda 3]
Pandora mi się podoba, i nawet widziałabym ją na sobie, a takie koraliki i branso to wydatek jakiego rzędu?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 06:40   #4497
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

mam pandore
ogolnie jako ciekawostke powiem, ze w salonach yes daja 5% rabatu za karte wbk [w sensie jak sie nia placi], a ja mam konto wydajesz i zarabiasz - wiec oddaja mi 1% zakupow karta.
Bransoletka srebrna + 2 koraliki to prawie 500 zl [no ze znizka - ~470 ] ale sa pieknie wykonane to srebro sie tak blyszczy nie wiem jak oni to robia..
jak bede mogla w spokoju [czyli pewnie w czw jak didzejos pojdzie do pracy ] to zrobie dokladne zdjecia
na razie fotki z netu

mialam taki przedtem [od mamusi ] motylki.jpg
kupilam taka branso branso.jpg
serduszko serce.jpg
i ptaszka sparrow.jpg
[na ptaszka mnie naszlo, jak ogladalam piratow z karaibow ostatnio - Jack Sparrow no i mam ptaszka ]
ogladalam tez pieska, ale ogolnie wybralam ostatecznie ptaszka, bo piesek byl slodki, ale z daleka wygladal troszke jak swinia piesek.jpg

i mam lakier opi kolejny i musimy sie spotkac, bo Niebieska Kredka wisi mi 40 groszy, a % rosnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:50   #4498
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
i musimy sie spotkac, bo Niebieska Kredka wisi mi 40 groszy, a % rosnie

Zostałam publicznie napiętnowana jako dłużnik

A co do Pandory to mam nadzieję, że zrobią chociaż jakąś promocję na Walentynki.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 09:06   #4499
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie, to z okazji moich 3 premii w ostatnim czasie [swiatecznej, za grudzien oraz za niewykorzystane urlopy] z ktorych to nie kupilam sobie nic

a razem beda 3, bo 1 juz mam

śliczne, serduszko mam na swojej liście!!! No to niech się fajnie nosi , a jaki w końcu rozmiar bransoletki wziełaś? jak wreszcie obfocę swoją to Ci pokażę który koralik odradzam. Mam już drugi po reklamacji i bardzo brzydko się zmienia po jakimś czasie

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
e tam, już się zaczęłam napalać na jakąś promocję albo wyprzedaż
oni się bardzo ociągają z promocjami. Mam wrażenie, ze kiedyś robili częściej(



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24289127]Nie otwiera sie.

----------------------------------------------
Mnie sie dzis spodobaly te gumiaczki. Nie ma jednak rozmiaru. Moze to lepiej .[/QUOTE]
ładne
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Muszę zacząć oszczędzac
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Niestety, nie udało się nie kupić, postanowiłam ustanowić sobie zakaz wchodzenia do sklepów
acha
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 09:14   #4500
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość

Zostałam publicznie napiętnowana jako dłużnik

A co do Pandory to mam nadzieję, że zrobią chociaż jakąś promocję na Walentynki.


nooo, ja tez mam taka nadzieje
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

śliczne, serduszko mam na swojej liście!!! No to niech się fajnie nosi , a jaki w końcu rozmiar bransoletki wziełaś? jak wreszcie obfocę swoją to Ci pokażę który koralik odradzam. Mam już drugi po reklamacji i bardzo brzydko się zmienia po jakimś czasie


oni się bardzo ociągają z promocjami. Mam wrażenie, ze kiedyś robili częściej(




ładne

acha
ooo, to pokaz koniecznie
ostatecznie wzielam rozmiar 18, najmniejszy jaki mieli. troche mi lata, ale mi sie podoba no i jak wiecej dojdzie koralikow to bedzie mniej latac

serduszko jest mega fajne
ogladalam ta taka muszelke ze zlota rozgwiazda ale ostatecznie rozsadek zwyciezyl
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.