Essence cz. VIII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 06:34   #4231
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Swatche lakierów.

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
śliczne kolorki i boooskie pazurki (ostatnio swoje obgryzłam, więc chowam ręce po kieszeniach Ale kupno nowego lakieru będzie motywacją, aby ich nie zeżreć ponownie Marzy mi się miętowy kolorek lakieru i pomadka nude i sto innych rzeczy)

ale Wam zazdrooszczę.
Natalia: jak będzie mało tych pomadek to poproszę Panią żeby Ci tą chociaż jedną odłożyła. A dudo było pędzelków? bo się czaję dla mnie i może dla mamy, jak będzie grzeczna
Po moim ataku chyba zostały 3 pędzelki, ale pewna nie jestem.

Jakby mi odłożyła tą szminkę to bym Cię kochała
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:42   #4232
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Dot.: Swatche lakierów.

coś czuję, że pojadę jeszcze dzisiaj do etc po więcej lakierów... ;D
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:46   #4233
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, ja dziś byłam w naturze w Toruniu, pytałam o nową limitkę, Pani powiedziała, że już przyszła, jutro albo w sobote będzie rozłożona, zostawiłam numer tel, ma mi odłożyć puder i lakiery
Cholera, więc dziś znów wyprawa do Natury, juz tez mam dość tej nerwówki Piszesz o Naturze w centrum?
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:47   #4234
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Swatche lakierów.

Kupić komuś pędzelki jak dziś zobaczę?

KRAKÓW
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 07:41   #4235
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Essence cz. VIII

Byłam wczoraj w Naturze w Solvay Park i widziałam nowości, ale jeszcze nierozpakowane w kartonach. Przyszły lakiery, błyszczyki, szminki, cienie, pędzelki, pudry. Nowości mają był dzisiaj wyłożone. Pędzelków było niewiele, bo może z 10 szt. Najwięcej było lakierów.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:26   #4236
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

strilinga, przepiękne lakiery

Choroba się pomału poddaje, dziś jestem na chodzie więc ok. 16 wybieram się do Natury na Świętoduskiej. Zdam relację wieczorem
Jak nie będzie nowości to...

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Znalazłam go w koszyczku 3 za 2 w Douglasie.
Chcę może go jeszcze dorwę, śliczny jest
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Sposób jest taki, żeby nałożyć na niego warstwę bardzo czarnego tuszu i wtedy efekt trzyma się cały dzień ale sam w ciągu dnia traci go do bardzo naturalnego. Ja nie lubię się bawić kilkoma tuszami więc wolę coś co nawet mniej podkręca ale efekt osiągnięty rano utrzymuje cały dzień.

Miałam AOH bardzo krótko i efekt zupełnie mi nie odpowiadał dlatego wszystko co beżowo-złote wydaje mi się takie samo Ja go nie kupię. Widziałam dzisiaj śliczny rozświetlacz Sephorowy i mam na niego chrapkę
Ech no to sama już nie wiem w ogóle mam jakieś dziwne rzęsy... kiedyś były naprawdę niezłe, a teraz takie biedne, że tusze na dzień nie dają u mnie prawie żadnego efektu, a ten którym kiedyś malowałam się tylko na imprezy, daje efekt jak na dzień przynajmniej takie mam odczucia...
Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Long lasting, ale kurde powiedziała mi kobitka że to żelowa
Longlasting nie są żelowe tylko kredki z sun clubu, albo avonowskie supershock. Ale te to już w ogóle przebijają nawet longlasting

Chcę już być po pracyyy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:37   #4237
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Longlasting nie są żelowe tylko kredki z sun clubu, albo avonowskie supershock. Ale te to już w ogóle przebijają nawet longlasting
Az tak dobre są?? Bo właśnie o avonovskich supershockach czytałam wiele dobrych opinii i nawet się skusiłam na jedną z allegro... Możesz coś więcej powiedzieć na jej temat? Nie rozmazuje się na linii wodnej? Jak z trwałością w porównaniu do ll z esence? Dzięki z góry

Żeby nie było offa to powiem, że robię ostatnie podejście do natury, jeśli nic nie będzie to strzelam focha to najbliższej limitowanki i to też jak będzie to będzie, a jak nie to przeżyję. Mam mocne postanowienie nie być więcej niewolnikiem essence nie będę jak głupia latać co kilka dni żeby się dowiedzieć, że nic nie przyszło
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 08:48   #4238
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VIII

Dziewczyny bo już zwątpiłam,jaka limitka teraz wchodzi do natur?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:52   #4239
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Essence cz. VIII

Blossoms etc. zapewne
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:52   #4240
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Suga, teraz ma wejść blossoms etc...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:55   #4241
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VIII

Blossoms etc - hmm widzę że 2 osoby były szybsze, kurczę, ale ten wątek jest oblegany
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Az tak dobre są?? Bo właśnie o avonovskich supershockach czytałam wiele dobrych opinii i nawet się skusiłam na jedną z allegro... Możesz coś więcej powiedzieć na jej temat? Nie rozmazuje się na linii wodnej? Jak z trwałością w porównaniu do ll z esence? Dzięki z góry

Żeby nie było offa to powiem, że robię ostatnie podejście do natury, jeśli nic nie będzie to strzelam focha to najbliższej limitowanki i to też jak będzie to będzie, a jak nie to przeżyję. Mam mocne postanowienie nie być więcej niewolnikiem essence nie będę jak głupia latać co kilka dni żeby się dowiedzieć, że nic nie przyszło
Powiem tak jeżeli chodzi o trwałość, przynajmniej u mnie, to jest mniej więcej tak jak z longlasting - siedzi długo, chociaż zdarzyło jej się odbić lekko na powiece. Ale przebija ll kolorem - tak intensywnej czarnej kredki jeszcze nie miałam prawie jak eyeliner, mięciutka, śmiga po powiece jak trzeba Na linii wodnej też daje radę, choć u mnie po kilku godzinach złazi na dół (tak jak ll)

Ja się w sumie cieszę, że nie latałam jakoś specjalnie do natur, bo jeszcze się nie wypaliłam w czekaniu co nie zmienia faktu że jak dziś nic nie zastanę, to też strzelę focha
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-04-15 o 08:57
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:04   #4242
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VIII

Dzięki dziewczyny fajnie że Blossom bo czaję się na róż w kremie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:05   #4243
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Blossoms etc - hmm widzę że 2 osoby były szybsze, kurczę, ale ten wątek jest oblegany

Powiem tak jeżeli chodzi o trwałość, przynajmniej u mnie, to jest mniej więcej tak jak z longlasting - siedzi długo, chociaż zdarzyło jej się odbić lekko na powiece. Ale przebija ll kolorem - tak intensywnej czarnej kredki jeszcze nie miałam prawie jak eyeliner, mięciutka, śmiga po powiece jak trzeba Na linii wodnej też daje radę, choć u mnie po kilku godzinach złazi na dół (tak jak ll)

a jak z temperowaniem? Bo słyszałam, że ona ma plastikowe to "opakowanie" a nie drewniane jak inne nieautomatyczne kredki. Co do ll to ona u mnie utrzymuje się dość długo, jak jeszcze dolna powiekę podrasuje jakąś glinka czy czymś, co by tam sucho był, to potrafi prawie cały dzień, bez rozmazywania siedzieć sobie na linii wodnej
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:14   #4244
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Gdańsk ETC Gdańsk Galeria Przymorze

W ETC dołożyli pomadek (z testerami). Wzięłam 52 In the nude, ale zostało ich tam jeszcze z 8 sztuk (podobnie jak innych pomadek - jest ich wiele. Ja się generalnie w kolorach nude nie odnajduję, bo nie lubię szminek niezbyt kryjących, ale ta jest całkiem spolegliwa. Tzn może być, ale pierwsze wrażenie - szału nie ma. Włazi mi w te takie przestrzenie liniowe na ustach. No, wiecie o co chodzi

Błyszczyki są po 3 -4, oprócz koloru 04 trendsetter, który został jeden.
Pędzelków do linera nie ma, ale są do załamania. Chyba 2 albo 3, ale nie widziałam dokładnie, bo się spieszyłam
Lakiery jak były tak są w ilości znacznej. Ja nie kupiłam żadnego, bo sobie przypomniałam, że przecież jeszcze limitowanka i show your feet wejdzie. (w etc jest tylko jedna szafa).

Na Przymorzu bez zmian. Mają, ale nie mają i nie wyłożyli niczego. Nowości też nie. Nic.
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:22   #4245
asq3108
Przyczajenie
 
Avatar asq3108
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: Essence cz. VIII

Rzeszów
W Douglasie w Graffice i w Naturze na Grunwaldzkiej nie ma rzadnych nowości Pani z Natury powiedziała że może pod koniec przyszłego tygodnia coś będzie
__________________
asq3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:24   #4246
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny fajnie że Blossom bo czaję się na róż w kremie
O ile kiedykolwiek cokolwiek do Wrocka dojdzie... .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:24   #4247
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Codzienne wizyty w Naturze już mnie męczą, dojazd też kosztuje a tu stale nic i nic. Mam już dosyć.

Racja racja. Ja mam do najbliższej Natury jakieś 20km a do tej w Krakowie 40km. Dojazd to jest masakra czasowo i finansowo a dogadać się z Paniami przez telefon to różnie...


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ech no to sama już nie wiem w ogóle mam jakieś dziwne rzęsy... kiedyś były naprawdę niezłe, a teraz takie biedne, że tusze na dzień nie dają u mnie prawie żadnego efektu, a ten którym kiedyś malowałam się tylko na imprezy, daje efekt jak na dzień przynajmniej takie mam odczucia...

Może to nie rzęsy tylko jakość tuszy się pogorszyła i powinnaś wypróbować jakieś inne nowsze


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Żeby nie było offa to powiem, że robię ostatnie podejście do natury, jeśli nic nie będzie to strzelam focha to najbliższej limitowanki i to też jak będzie to będzie, a jak nie to przeżyję. Mam mocne postanowienie nie być więcej niewolnikiem essence nie będę jak głupia latać co kilka dni żeby się dowiedzieć, że nic nie przyszło
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja się w sumie cieszę, że nie latałam jakoś specjalnie do natur, bo jeszcze się nie wypaliłam w czekaniu co nie zmienia faktu że jak dziś nic nie zastanę, to też strzelę focha
Jak tak dalej pójdzie to wszystkie strzelimy focha i essence straci przynajmniej połowę klienteli
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:28   #4248
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VIII

Zoila,ja na szczęście jestem w rodzinnym mieście i tu odpukać w miarę wszystko dochodzi i nie trzeba biegać bo ludzie raczej essence nie kupują...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:28   #4249
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VIII

strilinga: szybka jesteś. Ja niedługo wybędę w tamtym kierunku z domu - Natalia wytłumaczyła mi jak tam się dostać
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:29   #4250
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asq3108 Pokaż wiadomość
Rzeszów
W Douglasie w Graffice i w Naturze na Grunwaldzkiej nie ma rzadnych nowości Pani z Natury powiedziała że może pod koniec przyszłego tygodnia coś będzie
przyszłego....
A nie mówiła nic o limitce??
Ja dziś sprawdze jeszcze Douglas w NŚ przy okazji
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:36   #4251
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VIII

Ciekawe co by było jakbyśmy wszystkie strzeliły zbiorowego focha na essence. Może cosnova by się zorientowała, że ma mało wpływów ze sprzedaży w Polsce i coś by z tym zrobili.
Ale i tak te wizażanki, które już mają swoje nowości nie strzelą focha, a kilka osób to dla nich jakby ich pchła w tyłek ugryzła.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2011-04-15 o 09:39
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:37   #4252
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Zoila,ja na szczęście jestem w rodzinnym mieście i tu odpukać w miarę wszystko dochodzi i nie trzeba biegać bo ludzie raczej essence nie kupują...
Farciara
Też mam chrapkę na róż w płynie, ale znając życie to i tak go nie kupię, złapię jakiś lakier, a potem będę jęczeć, że nie wzięłam różu
Dziś chyba będę w Ferio, dam znać jak sytuacja.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:37   #4253
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ciekawe co by było jakbyś wszystkie strzeliły zbiorowego focha na essence. Może cosnova by się zorientowała, że ma mało wpływów ze sprzedaży w Polsce i coś by z tym zrobili.
Ale i tak te wizażanki, które już mają swoje nowości nie strzelą focha, a kilka osób to dla nich jakby ich pchła w tyłek ugryzła.
Jakby mieli mało wpływów, to pewnie wycofali by się z rynku, a nie dowalali więcej .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:39   #4254
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Dot.: Essence cz. VIII

Badzynka, wybądź, znajdź i ciesz się widokiem. Jestem szybka, bo przed 9 musiałam coś załatwić na Przymorzu a ok 10 być na Przymorzu znowu, więc po prostu miałam godzinę na pojechanie do ETC i wrócenie przez Galerię Zresztą już o 5 rano się obudziłam i nie mogłam zasnąć, oczywiście zasnęłam dopiero w momencie jak już musiałam wstać. Także widzisz jak to jest z moją szybkością
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:43   #4255
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VIII

Mi już po nocach zaczynają się śnić nowości
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:44   #4256
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. VIII

Poddałam się ogólno panującemu szaleństwu i jadę do Bielska na polowanie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:51   #4257
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jak w końcu łaskawcy rzucą te nowości we Wrocławiu, to strach sie bać co się bedzie działo jak się wszystkie wizażanki rzucą...
Mnie w walce o nowości nie spotkacie, nic mnie z nich nie interesuje. Bardziej czekam na limitkę, ale jeszcze kilka(naście) dni i się zniechęcę zupełnie.
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Tak a propos...

Wrocław - Astra - NIC
Ajć, rano przeczytałam tylko kilka stron wstecz i nie doszłam do Twojego posta, więc odwiedziłam Astrę. Potwierdzam - nic nie ma. Poszperałam w wyprzedażowych słoikach i byłam mile zaskoczona - błyszczyki ItW po 3,99 zł, lakiery RtP (kolory 02 i 04) po 3,99 zł, linery RtP po 3,59 zł, paletki cieni RtP po 6,99 zł (chyba). Ja nie wiem, gdzie oni te lakiery i cienie RtP trzymali, jak limitka obowiązywała. Paletki były zupełnie czyste, nienaruszone (bo w Magnolii to są rozwalone, cienie latają po opakowaniu, bo są urwane ) i było ich naprawdę sporo. Za to lakiery i linery ILB były w innych słojach, z oszukaną przeceną (lakiery przecenione z 8,99 zł na 6,99 zł ).
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję za prawidłową interpretację mojej wypowiedzi .

Douglas w Galerii i Arkadach- w dalszym ciągu nic. Jak tak będę po mieście latać to może schudnę w końcu
Ależ proszę bardzo.

Jeśli mowa o Douglasach - byłam wczoraj w Pasażu, w szafie nic ciekawego się nie dzieje. Też obowiązuje promocja "2 za 3", jako trzeci produkt w koszyczku były błyszczyki ItW, jakiś błyszczyk Eclipse, cienie DW i nie pamiętam, co jeszcze.

Podziwiam te, które specjalnie jeżdżą do Natur, Douglasów czy innych drogerii w poszukiwaniu nowości. Ja to załatwiam przy okazji, nie chciałoby mi się jeździć specjalnie.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:02   #4258
asq3108
Przyczajenie
 
Avatar asq3108
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 25
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
przyszłego....
A nie mówiła nic o limitce??
Ja dziś sprawdze jeszcze Douglas w NŚ przy okazji
No tak mi powiedziała że nic nie wie kiedy ma coś być z Essence i żeby pytać pod k0niec następnego tygodnia a o limitce tym bardziej nic nie wiedziała

A w Douglasie w NŚ są dwie szafy czy jedna ?
__________________
asq3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:05   #4259
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VIII

Zoila ja będę dziś u siebie w naturze koło 15:30 mogę Ci wziąć róż jak chcesz?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:07   #4260
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o Douglasach - byłam wczoraj w Pasażu, w szafie nic ciekawego się nie dzieje. Też obowiązuje promocja "2 za 3", jako trzeci produkt w koszyczku były błyszczyki ItW, jakiś błyszczyk Eclipse, cienie DW i nie pamiętam, co jeszcze.
A to u Ciebie te 2 produkty bierze się z normalnych rzeczy, a jedynie trzeci z koszyczka? Ja jak korzystałam z promocji to na wszystkie 3 rzeczy z koszyczka

Jakby dali dzisiaj/jutro limitowankę, to byłoby super. Akurat jutro będę u siebie w galerii, gdzie jest natura, więc na pewno wszystko byłoby dostępne Chociaż nie wiem, czy cokolwiek chcę
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.