Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 15:38   #391
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tak dumam nad ta Twoja grzywka - masz pociagla twarz i niby grzywka do takich pasuje. Ale ja Cie widze jesli juz w takiej skosnej, prosta raczej odpada.
a ja wlasnie myslalam ze fajnie bylo by ci w prostej i mogla bys wyrownac jeszcze tyl bardziej na prosto... ale to tylko takie moje gdybanie poza tym chcialam dodac ze masz wysokie czolo wiec jak bys nie zrobila bedzie dobrze

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-02-14 o 15:47
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:14   #392
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tak dumam nad ta Twoja grzywka - masz pociagla twarz i niby grzywka do takich pasuje. Ale ja Cie widze jesli juz w takiej skosnej, prosta raczej odpada.
prostej bym nawet nie chciala
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:33   #393
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
prostej bym nawet nie chciala
a chcesz zakrywającą czoło czy tylko opadającą tak na bok? Bo to też istotne
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:34   #394
serek wiejski
Raczkowanie
 
Avatar serek wiejski
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzięki dziewczyny za zachwyty

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ooo! ktoś w końcu o tonerze! powiedz mi, czy wypłukał się on całkowicie? nie zostawił po sobie żadnej poświaty, refleksu?? to jest dobre wyjście na wyjątkowe okazje, gdy trzeba wyglądać dobrze?

Boooskie włosy!!!
Hehe, no teraz to na pewno już go nie ma! Ale trudno mi powiedzieć, jak długo się utrzymywał na włosach. Faktem jest, że od czasu, kiedy fryzjerka mi go nałożyła, to nie było już widać tego przeskoku farba - prawdziwe włosy.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Śliczne
A taki toner długo się trzyma??? -ślicznie Ta Twoja ślubna (tak?) fryzurka wygląda
Tak, ślubna. Nie chcę siać tutaj plotek, albo namawiać Was do tonerowania, ale jeśli ktoś ma podobną sytuację do mojej albo nie może już wytrzymać, to chyba najlepsze rozwiązanie (a na pewno zdrowsze = lepsze dla włosów jak farba).

Dziewczyny, nie zrażajcie się do swoich odrostów - kolor faktycznie na początku jest nijaki. U mnie było to samo. A teraz uwierzyć nie mogę, że taki ładny
serek wiejski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:45   #395
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

poszlam w koncu do fryzjera i scielam troche farbowancow
w sumie nie wiem ile cm poszlo bo z tylu wiecej bo chce teraz miec bardziej prosto..

przygladalam sie tez u fryzjera swoim wlosom i stwierdzilam ze wlasciwie to naturalki wcae nie sa specjalnie ciemniejsze od farbowancow,, tylko w odcieniu jest roznica
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:54   #396
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a chcesz zakrywającą czoło czy tylko opadającą tak na bok? Bo to też istotne
nie, nie taka co zakrywa czolo, tylko taka opadajaca na bok, z boku twarzy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:00   #397
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie, nie taka co zakrywa czolo, tylko taka opadajaca na bok, z boku twarzy
Bayka zrób sobie skośną grzywke - one są super i fajnie zmieniają fryzure. Pozatym ze skośną grzywką nie ma kłopotu jak by co szybko odrasta albo można ją przypiąć spinką

A ja dzisiaj byłma u fryzjera podciąć kudełki i wiecie co mi powiedził, że przy moim naturalnym kolorze to farbowańce się chowają
czysz to nie miło coś takiego usłyszeć
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 17:05   #398
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Bayka zrób sobie skośną grzywke - one są super i fajnie zmieniają fryzure. Pozatym ze skośną grzywką nie ma kłopotu jak by co szybko odrasta albo można ją przypiąć spinką

A ja dzisiaj byłma u fryzjera podciąć kudełki i wiecie co mi powiedził, że przy moim naturalnym kolorze to farbowańce się chowają
czysz to nie miło coś takiego usłyszeć
jasne, ze milo
no, ta grzywka stoi mi w glowie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:23   #399
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie, nie taka co zakrywa czolo, tylko taka opadajaca na bok, z boku twarzy
łeee to zrób bo taka faktycznie nawet jak coś zaraz podrośnie i się wtopi w resztę włosów hehe ja jak już coś sobie umyślę to dopóty to będzie za mną chodzić, dopóki sobie tego nie zrobię hehe
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:32   #400
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez serek wiejski Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za zachwyty



Hehe, no teraz to na pewno już go nie ma! Ale trudno mi powiedzieć, jak długo się utrzymywał na włosach. Faktem jest, że od czasu, kiedy fryzjerka mi go nałożyła, to nie było już widać tego przeskoku farba - prawdziwe włosy.



Tak, ślubna. Nie chcę siać tutaj plotek, albo namawiać Was do tonerowania, ale jeśli ktoś ma podobną sytuację do mojej albo nie może już wytrzymać, to chyba najlepsze rozwiązanie (a na pewno zdrowsze = lepsze dla włosów jak farba).

Dziewczyny, nie zrażajcie się do swoich odrostów - kolor faktycznie na początku jest nijaki. U mnie było to samo. A teraz uwierzyć nie mogę, że taki ładny
czyli mam rozumiec ze ten toner wyplucze sie z czasem calkowicie, tak?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:55   #401
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej

Kurde, opuściłam się w używaniu wcierek
Muszę się zmotywować i za to zabrać.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wrzucam wreszcie obiecane zdjęcia po podcięciu, trochę mi się zeszło ze zrobieniem fotek ale dzisiaj jakoś mnie naszła ochota i oto one (zrobione dzisiaj rano, światło dzienne, bez lampy)


swoją drogą, za nic w świecie nie mogę dodać zdjęć do swojego albumu nie wiem co się dzieje, próbuje od kilkunastu dni a tu ciągle coś wyskakuje
Agaa - Super odrościk!
Zamierzasz niedługo obciąć,żeby mieć całe swoje, czy jeszcze czekasz?

A co do albumu - jaki komunikat Ci się wyświetla?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Kiedy jeszcze borykałam się z odrostem miałam takie same wrażenie-że kolor jest nijaki i będzie brzydko wyglądać. Ale już jakaś dziewczyna to tutaj pisała- póki masz jeszcze część farbowanych włosów, Twój naturalny kolor wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy gdy masz całe swoje.
Na dowód wrzucam swoje zdjęcia z odrostem i całe mojej Nie poddawajcie się dziewczyny bo nie warto. Każda, która zafarbuje po jakimś czasie wraca tutaj skruszona i żałuje ile odrostu zmarnowała. Oczywiste jest, że walka o naturalki jest trudna, a odrost w większości przypadków wygląda paskudnie i kontrastuje z naturalnymi, ale spojrzenie w lustro po ostatnim ścięciu farbowanych włosów jest tego warte
Karolcia - super rożnica
I te naturalki...

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

ja mam mniej wiecej wszystkie was w znajomch to moze dodam fotke do albumu z wlosami na bok udajacymi grzywke i z wlosami normalnie to mi doradzicie?
sorki, ze tak wam glowe zawracam
Bayka - mogę zobaczyć album?

Z tego zdjęcia co tu wstawiłaś trudno mi powiedzieć, myślę,że jeśli już grzywka to taka na bok, a nie prosta.
Widać,że masz zdrowe włosy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a po jamim czasie uzywania zauwazylas pierwsze efekty-te refleksy? bo chetnie bym sprobowala
Jeśli chodzi o miód to ja nie stosowałam jakoś super regularnie - ale już po kilku użyciach zauważyłam te refleksy.
Muszę to tego wrócić i robić taką maseczkę co najmniej raz w tygodniu

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Plukała któras z was włosy pokrzywa?
Jeszcze nie, na razie tylko piłam
Polecam

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę na wizażu i oglądam zdjęcia włosów niektórych dziewczyn... jejku jakich to się można kompleksów nabawićwizażanki mają takie piękne, śniące, gęste i długie włosy ile ja bym za takie dała... tak sobie myślę, że mi to się chyba z 5 lat zejdzie zanim naturalne mi odrosną do takiej długości jaka mi się marzy... Reasumując, będę miała 25 lat kiedy będę w pełni usatysfakcjonowana:brzyda l: chyba muszę poszukać jakiś magicznych wcierek na porost... miałam seboradin taki czerwony kiedyś, ale chyba nic specjalnego nie zrobił...

W kupie siła - damy radę!

Rzeczywiście zdjęcia wizażanek są motywujące, ja też często patrzę na te piękne włosy z zazdrością

Nie martw się, ja też sobie trochę poczekam na upragnioną długość naturalnych. Tylko,że ja już w tym roku skończę 25 lat, więc wiesz, 30 się zbliża a celu nadal brak
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 18:03   #402
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
łeee to zrób bo taka faktycznie nawet jak coś zaraz podrośnie i się wtopi w resztę włosów hehe ja jak już coś sobie umyślę to dopóty to będzie za mną chodzić, dopóki sobie tego nie zrobię hehe
to tak jak ja a Ty myslalas, ze ja chce taka na bok, ale jdnak na czole? nie, nie, ja chce taka zupelnie na bok, dluzsza

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Bayka - mogę zobaczyć album?

Z tego zdjęcia co tu wstawiłaś trudno mi powiedzieć, myślę,że jeśli już grzywka to taka na bok, a nie prosta.
Widać,że masz zdrowe włosy
jasne, zaraz musimy nawiazac przyjazn, zebys mogla zobaczyc

a dziekuje te co widac na zdjeciu to naturalne zdrowe sa to fakt, bo ich ani nie farbuje, ani nie susze suszarka, ani nie prostuje, ale czasami mnie szlag trafia, ze sa takie gladkie, bo nic z nimi zrobic nie mozna no i, ze tak leza oklapniete, bo wlosy zniszczone co jak co, ale chociaz objetosc maja
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:36   #403
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to tak jak ja a Ty myslalas, ze ja chce taka na bok, ale jdnak na czole? nie, nie, ja chce taka zupelnie na bok, dluzsza

zdrowe sa to fakt, bo ich ani nie farbuje, ani nie susze suszarka, ani nie prostuje, ale czasami mnie szlag trafia, ze sa takie gladkie, bo nic z nimi zrobic nie mozna no i, ze tak leza oklapniete, bo wlosy zniszczone co jak co, ale chociaz objetosc maja
Tak to sobie właśnie wyobrażałam pewnie dlatego, że sama o takiej myślę czasami ale ja nie zrobię grzywki dopóki mi co najmniej 10 cm odrostu nie stuknie

chcesz się zamienić? Ty mi oddasz swoje zdrowe włosy, a ja Ci moją popsutą objętość dobrze masz, nie marudź -idź przytnij sobie te pasma koło twarzy w grzywkę to się odbiją od głowy trochę
Tylko jak już się zdecydujesz weź koniecznie zdjęcie do fryzjera -bo oni mogą mieć takie wyobrażenie grzywki jakie ja miałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:40   #404
serek wiejski
Raczkowanie
 
Avatar serek wiejski
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czyli mam rozumiec ze ten toner wyplucze sie z czasem calkowicie, tak?
Tak, to na pewno. Wypłukuje się stopniowo, z tego co wiem po 6-8 tygodniach. Moim zdaniem lepiej to zrobić u dobrego fryzjera, bo dobierze najlepszy odcień i toner będzie miał lepszą jakość.
serek wiejski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:44   #405
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to tak jak ja a Ty myslalas, ze ja chce taka na bok, ale jdnak na czole? nie, nie, ja chce taka zupelnie na bok, dluzsza

jasne, zaraz musimy nawiazac przyjazn, zebys mogla zobaczyc

a dziekuje te co widac na zdjeciu to naturalne zdrowe sa to fakt, bo ich ani nie farbuje, ani nie susze suszarka, ani nie prostuje, ale czasami mnie szlag trafia, ze sa takie gladkie, bo nic z nimi zrobic nie mozna no i, ze tak leza oklapniete, bo wlosy zniszczone co jak co, ale chociaz objetosc maja
ha, ja też tak myslałam, że chcesz bardziej na czoło taką to jak się wybierzesz do fryzjera to wytłumacz 5 razy albo jakieś foto weź co by takich nieporozumień nie było

a co do zniszczonych włosów - to fakt, wydają się zawsze bardziej puszyste tudzież napuszone - widziałam dzisiaj na przystanku taką jedną dziewczynę z czarnym snopem siana na głowie niby dużo włosów, ale ja chyba wole swoje przylizane jednak
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:45   #406
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Tak to sobie właśnie wyobrażałam pewnie dlatego, że sama o takiej myślę czasami ale ja nie zrobię grzywki dopóki mi co najmniej 10 cm odrostu nie stuknie

chcesz się zamienić? Ty mi oddasz swoje zdrowe włosy, a ja Ci moją popsutą objętość dobrze masz, nie marudź -idź przytnij sobie te pasma koło twarzy w grzywkę to się odbiją od głowy trochę
Tylko jak już się zdecydujesz weź koniecznie zdjęcie do fryzjera -bo oni mogą mieć takie wyobrażenie grzywki jakie ja miałam
dlatego ja sobie chyba sama to obetne
ja chyba pod koniec poprzedniego watku widzialam Twoje zdjecia...w krotszych wlosach no nie? Bardzo ladne wloski, wcale nie gorsze niz moje tyle ze odrost mniejszy, a to tym bardziej podziwiac, ze zdrowe mimo ze farbowane, a moje farbowane na smietnik sie nadaja
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:14   #407
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dlatego ja sobie chyba sama to obetne
ja chyba pod koniec poprzedniego watku widzialam Twoje zdjecia...w krotszych wlosach no nie? Bardzo ladne wloski, wcale nie gorsze niz moje tyle ze odrost mniejszy, a to tym bardziej podziwiac, ze zdrowe mimo ze farbowane, a moje farbowane na smietnik sie nadaja
Nie boisz się?
Moje zdjęcia są w galerii bobek za podbródek i nie są ładne moim zdaniem ale będą!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:30   #408
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Agaa - Super odrościk!
Zamierzasz niedługo obciąć,żeby mieć całe swoje, czy jeszcze czekasz?

A co do albumu - jaki komunikat Ci się wyświetla?[COLOR="Silver"]
dziękuję podcinałam 1,5 tygodnia temu, więc na razie poczekam i za jakieś 3-4 miesiące obetnę resztę tych rozjaśnianych
a co do albumu - problem już zniknął jak zmniejszyłam rozmiary zdjęć, wreszcie udało mi wrzucić zdjęcia do albumu
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ha, ja też tak myslałam, że chcesz bardziej na czoło taką to jak się wybierzesz do fryzjera to wytłumacz 5 razy albo jakieś foto weź co by takich nieporozumień nie było

a co do zniszczonych włosów - to fakt, wydają się zawsze bardziej puszyste tudzież napuszone - widziałam dzisiaj na przystanku taką jedną dziewczynę z czarnym snopem siana na głowie niby dużo włosów, ale ja chyba wole swoje przylizane jednak
zgadzam się też wolę swoje ulizane niż popalone, bez wyrazu siano na głowie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo

Edytowane przez agaa91
Czas edycji: 2012-02-14 o 19:32
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:53   #409
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nie boisz się?
Moje zdjęcia są w galerii bobek za podbródek i nie są ładne moim zdaniem ale będą!
a tam,nie ladne ladne sa bardzo, a beda jeszcze piekniejsze

w sumie sie nie boje, bardziej ufam sobie niz fryzjerkom
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 20:11   #410
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bayka, też jestem za skośną ja właśnie od jakiś dwóch tygodni zapuszczam swoją grzywkę, żeby podrosła i ładnie się ułożyła na bok a na razie podpinam wsuwkami.
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:41   #411
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a tam,nie ladne ladne sa bardzo, a beda jeszcze piekniejsze

w sumie sie nie boje, bardziej ufam sobie niz fryzjerkom
Dzięki ale i tak wiem, że nie są ładne ale wiem, że będą ładniejsze hihi!

no jak masz wprawę ja sobie raz wycięłam grzywkę i była masakra musiałam pousuwać wszystkie zdjęcia z tego okresu ja niestety nie mam zdolności fryzjerskich
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:45   #412
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no jak masz wprawę ja sobie raz wycięłam grzywkę i była masakra musiałam pousuwać wszystkie zdjęcia z tego okresu ja niestety nie mam zdolności fryzjerskich
ja sobie kilka razy sama scinałam, podcinałam.... i chyba tylko za pierwszym razem mi nie wyszło - pamiętam, jak poszłam potem do fryzjera, i fryzjerka się mnie pyta kto mi tak tę grzywkę ciachnał, a ja na to, że znajoma - wstyd mi było sie przyznać ze sama to sobie zrobiłam ale człowiek się na błędach uczy - teraz wiem, że jak się ścina na mokro to trzeba wziąć poprawke na to, że włosy po wysuszeniu są krótsze

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-02-14 o 20:47
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:11   #413
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a ja umowilam sie na sobote do fryzjerki i korci mnie zeby calkowicie sciac moje farbowance bo ta roznica kolorow spedza mi sen z powiek. tylko ze jak obetne to bedzie to na prawde krotka fryzurka a ja jeszcze takiej nie mialam nigdy. zalaczam fotke zeby pokazac o co mi chodzi. tylko kolor bylby inny oczywiscie troche mam stracha przed taka zmiana
No to podziwiam za odwage jesli nigdy nie mialas krotkich wloskow. Decyzja juz zapadla czy jeszcze sie namyslasz? Robilas moze jakas symulacje wczesniej? Bo sa babki ktore wygladaja genialanie w krociutkich wlosach - mnie sie np. Hally Berry podoba tylkow krotkich, to jest po prostu fryzurka dla niej. No i sa takie jak ja, co w krotkich wygladaja jak ufo

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
poszlam w koncu do fryzjera i scielam troche farbowancow
w sumie nie wiem ile cm poszlo bo z tylu wiecej bo chce teraz miec bardziej prosto..

przygladalam sie tez u fryzjera swoim wlosom i stwierdzilam ze wlasciwie to naturalki wcae nie sa specjalnie ciemniejsze od farbowancow,, tylko w odcieniu jest roznica
Mam wlasnie to samo - roznica nie jest na poziomie ciemniej - jasniej tylko zimno (popiel)-cieplo(rudy).

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie, nie taka co zakrywa czolo, tylko taka opadajaca na bok, z boku twarzy
Tak powinno Ci byc dobrze
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:25   #414
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Bayka, też jestem za skośną ja właśnie od jakiś dwóch tygodni zapuszczam swoją grzywkę, żeby podrosła i ładnie się ułożyła na bok a na razie podpinam wsuwkami.
to na bok wygrala fajne sa te grzyweczki na bok,no i szybko odrastaja w miare potem

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dzięki ale i tak wiem, że nie są ładne ale wiem, że będą ładniejsze hihi!

no jak masz wprawę ja sobie raz wycięłam grzywkę i była masakra musiałam pousuwać wszystkie zdjęcia z tego okresu ja niestety nie mam zdolności fryzjerskich
nie mam wprawy ale wydawalo mi sie to nietrudne moze faktycznie lepiej ze zdjeciem isc do fryzjera

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Tak powinno Ci byc dobrze
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:16   #415
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oglądałam wcozraj jakiś film z Michelle Pfeiffer i się podniecałam jej naturalnymi włosami. Moja mama stwierdzila, że miałabym przecież idendtyczny kolor jakbym nie farbowała. I co? Głupek ze mnie ze nie doceniłam swojego wrodzonego piękna

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a ja umowilam sie na sobote do fryzjerki i korci mnie zeby calkowicie sciac moje farbowance bo ta roznica kolorow spedza mi sen z powiek. tylko ze jak obetne to bedzie to na prawde krotka fryzurka a ja jeszcze takiej nie mialam nigdy. zalaczam fotke zeby pokazac o co mi chodzi. tylko kolor bylby inny oczywiscie troche mam stracha przed taka zmiana
ja mam podobny fryz i czuje sie swietnie.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:26   #416
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja uwazam, ze to oczekiwanie teraz pozwala nam docenic nasz naturalny kolor gdybysmy wlosow nigdy nie pofarbowaly to bysmy narzekaly, ze jest taki sobie i myslalybysmy o farbowaniu malo ktora dziewczyna majac naturalny kolor wlosow nigdy nie farbowany nie mysli o farbowaniu i uwaza go za ladny
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:33   #417
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja sobie kilka razy sama scinałam, podcinałam.... i chyba tylko za pierwszym razem mi nie wyszło - pamiętam, jak poszłam potem do fryzjera, i fryzjerka się mnie pyta kto mi tak tę grzywkę ciachnał, a ja na to, że znajoma - wstyd mi było sie przyznać ze sama to sobie zrobiłam ale człowiek się na błędach uczy - teraz wiem, że jak się ścina na mokro to trzeba wziąć poprawke na to, że włosy po wysuszeniu są krótsze
ja też kiedyś tak skłamałam hehe, ale sama już po tamtym nożyczek nie dotknę
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to na bok wygrala fajne sa te grzyweczki na bok,no i szybko odrastaja w miare potem

nie mam wprawy ale wydawalo mi sie to nietrudne moze faktycznie lepiej ze zdjeciem isc do fryzjera
a jak znajdziesz jakieś fajne zdjęcie pochwal się
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:36   #418
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


a jak znajdziesz jakieś fajne zdjęcie pochwal się
kurde, mam takie jedno zdjecie i bym taka wlasnie ta grzywke chciala, ale to zdjecie z fb i nie moge go tu wrzucic, bo tej dziewczyny nie znam i nie moge zapytac
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:41   #419
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
kurde, mam takie jedno zdjecie i bym taka wlasnie ta grzywke chciala, ale to zdjecie z fb i nie moge go tu wrzucic, bo tej dziewczyny nie znam i nie moge zapytac
Aaa... no rozumiem choć szkoda
Mi się bardzo podobała grzywka tej dziewczyny, co przypadkowo umieściła nam tu swój post i potem wstawiła zdjęcie swoich naturalek -pamiętacie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1329085872
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:45   #420
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
oglądałam wcozraj jakiś film z Michelle Pfeiffer i się podniecałam jej naturalnymi włosami. Moja mama stwierdzila, że miałabym przecież idendtyczny kolor jakbym nie farbowała. I co? Głupek ze mnie ze nie doceniłam swojego wrodzonego piękna
Powiem Ci jeszcze lepszy numer. Dzis ogladalam swoj odrost i doszlam do wniosku, ze, uwaga uwaga: Stosowalam farbe, zeby uzyskac kolor dokladnie taki... jaki mam z natury A to dlatego, ze zaczelam farbowac dosyc wczesnie i zapomnialam jak wygladaja w naturze moje wlasne wlosy Po to wlasnie trulam sie chemia, wydawalam kupe kasy i niszczylam wlosy
Tak, wiem, mam mistrza
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.