Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 16:06   #3601
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tygrryska - uwielbiam Twoje włosy są cudne cały czas
w ogóle pamiętam jak zajrzałam tu 1wszy raz i pisałyśmy ciągle o włosach. zawsze to miło wspominam i jakoś tak fajnie się robi
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:13   #3602
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tygrryska ale masz jasne włosy naturalne Zazdroszczę.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:33   #3603
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kat123, super włosy, takie lśniące, widać, ze zdrowe I ładne masz fale Już się nie mogę doczekać aż i ja będę miała dłuższe i dłuższe swoje naturalki, i się zaczną ładniej kręcić/falować.

Tygryska - u ciebie to bardzo naturalnie cały czas wyglądało, odrost, jakbyś miała ombre, albo rozjaśnione na słońcu. A w ogóle to bardzo ładny kolorek masz

A mi właśnie dzisiaj minął 8 miesiąc nie farbowania. Czyli chyba dużo. Aczkolwiek jak patrzę na odrost to nie wiem, czy tak dużo, jakoś wolno rosną Albo inaczej - nie rosną tak szybko jakbym chciała Ciężko też mi już teraz zmierzyć odrost, więc nie wiem, jaki jest miesięczny przyrost. Ale tydzień temu zmierzyłam kosmyk włosów z przodu, to w ciągu miesiąca zobaczę o ile się wydłużył.

Ostatnio bawię się 2 razy w tygodniu olejkiem z papryką, wcieram w skalp na pół godziny przed myciem, może to dopomoże trochę moim włoskom i zdopinguje do szybszego przyrostu

A gdzie można dostać taką szczotkę TT i za ile? Ogólnie mam włosy już do połowy pleców prawie, plączą się, wyrywam je czasem czesząc, ogólnie jest boleśnie. Pomimo tego, że mam grzebień z dosyć szerokim rozstawem ząbków, to może przydałoby się coś lepszego jednak.

Edytowane przez Earl_Grey
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:37
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:43   #3604
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczyny, co byście polecały kupić do włosów? bo mam troszkę pieniędzy i chcę sobie coś kupić na urodziny
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 17:01   #3605
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
Tygrryska - uwielbiam Twoje włosy są cudne cały czas
w ogóle pamiętam jak zajrzałam tu 1wszy raz i pisałyśmy ciągle o włosach. zawsze to miło wspominam i jakoś tak fajnie się robi
dziekuje
kiedys chyba bylo tez wiecej zdjec odrostow, wiekszosc tak co miesiac dawala zdjecie
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tygrryska ale masz jasne włosy naturalne Zazdroszczę.
dziekuje
mi sie wlasnie wydaje ze ciemniejsze wlosy wygladaja ladniej

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
Tygryska - u ciebie to bardzo naturalnie cały czas wyglądało, odrost, jakbyś miała ombre, albo rozjaśnione na słońcu. A w ogóle to bardzo ładny kolorek masz
dzieki
niby u mnie roznica nie byla najgorsza ale i tak nie ma to jak jednolity kolor w koncu

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
A mi właśnie dzisiaj minął 8 miesiąc nie farbowania. Czyli chyba dużo. Aczkolwiek jak patrzę na odrost to nie wiem, czy tak dużo, jakoś wolno rosną Albo inaczej - nie rosną tak szybko jakbym chciała Ciężko też mi już teraz zmierzyć odrost, więc nie wiem, jaki jest miesięczny przyrost. Ale tydzień temu zmierzyłam kosmyk włosów z przodu, to w ciągu miesiąca zobaczę o ile się wydłużył.
8 miesiecy to juz ladny okres czasu

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
dziewczyny, co byście polecały kupić do włosów? bo mam troszkę pieniędzy i chcę sobie coś kupić na urodziny
pytanie brzmi co juz masz
mnie by kusila wlasnie szczotka TT albo khadi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 17:37   #3606
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Może jeszcze się pochwalę, tak teraz wygląda mój odrost. To drugie zdjęcie to włosy puszczone do przodu, żeby lepiej uchwycić efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost 1.jpg (118,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost2.jpg (80,5 KB, 78 załadowań)
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 17:39   #3607
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

pytanie brzmi co juz masz
mnie by kusila wlasnie szczotka TT albo khadi
tu bardziej drewniany grzebień
a o khadi też myślałam
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 18:09   #3608
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tygrryska, a mi się właśnie jaśniejsze podobają

aprilrain, ale masz jasne włosy!
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 18:27   #3609
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
aprilrain, ale masz jasne włosy!
Chyba przez farbowanie mi zjaśniały, blondyna się robię. (a może to wina szamponu rumiankowego, bo słyszałam, że fajnie rozjaśnia hennę więc twardo w nim myję, ale znając moje szczęście to zadziała tylko na naturalki ).
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:52   #3610
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

moje włoski po osiągnięciu spektakularnych 9mm w kilka dni zatrzymały się na amen ;( zawsze wydawało mi się, że naturalki miałam ciemniejsze, o bardziej nasyconym kolorze, a te są ciut bee...
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 21:52   #3611
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Animale, mi też zawsze się wydawało, że mam ciemniejsze włosy. Może to kwestia kontrastu z farbowańcami.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 06:18   #3612
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Zdecydowanie to kwestia kontrastu! Zobaczcie chociażby w moim albumie, jak wyglądał mój odrost jak był malutki, a jak później. Zdjęć z teraz nie mam, może zrobię w przyszłym tygodniu
Buziaki i nie załamywać mi się tu proszę! Wszystkie wytrwamy w naszych postanowieniach i będziemy miały piękne naturalki
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:06   #3613
Tiku
Przyczajenie
 
Avatar Tiku
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Skrzywdziłam siebie w grudniu 2010 roku, kiedy pozbyłam się swojego naturalnego koloru, od razu krzywdząc je trwałą(!) farbą. Joanna Naturia. Mało tego, na czarno, czyli w sumie najgorszym wyborem dla mojej delikatnej kolorystycznie, a ostrej rysami urody... jak łatwo się domyślić, o włosach nie wiedziałam wtedy właściwie nic.
Dowody mojej niewiedzy fryzjerskiej? Myślałam, że jestem brunetką, kiedy moje włosy jak się okazuje po latach mają kolor ciemnego blondu, coś w deseń tonu 8. Nienawidziłam tego koloru szczerze, a mocny czarny wydał mi się spełnieniem marzeń... kiedy dwa lata później spojrzałam na efekt przyciemnienia o 7 tonów... cóż, załamałam się, delikatnie ujmując. Wyglądałam jeszcze gorzej niż przedtem, a co lepsze, nie wiedziałam, jak tego koloru się pozbyć. I tak kładłam jasne farby, licząc, że to zminimalizuje groźnie wyglądającą czerń. Wiadomo, jaki musiał być za każdym razem mój zawód.
Co by było śmieszniej i jednocześnie tragiczniej dla moich włosów: rzadko obcinałam końce (fobia przed fryzjerem), a do tamtego roku (a dokładniej, wakacji!), moja pielęgnacja była oparta tylko i wyłącznie o szampon. Nie farbowałam je więc od czasu czerwca aż do listopada, raz tylko w międzyczasie mając romans z szamponetką. Był czarny na końcach, rude przejście przez brązowe farby od Joanny (dla chłodnego typu to niemal morderstwo wobec urody), a odrost coraz dalej... aż inteligentne dziecko po długim czasie regeneracji pomyślało, że zafarbuje znowu. Na jaki?
NA CZARNY. [*]
Bo dziecko pomyślało, że jak teraz włosy bardziej lśnią, to i czarne będą ładniej przy mnie wyglądać. W końcu kiedyś myślałam, że jestem zimą.
A jak pomyślałam, tak zrobiłam. I miesiąc potem rozjaśniłam, licząc, że to zakryje.
Sylwestrowe szaleństwo, znajoma i jeden! rozjaśniacz jako gwarancja rozjaśnienia tej czerni. Efekt... żółty placek na środku głowy, końce ciemnorude. Nawet na moje krótkie włosy, lekko zarośniętego boba, jedno opakowanie widać nie starczyło... z drugiej strony, przecież mogła ten rozjaśniacz rozcieńczyć i, mając większą ilość słabszego, równomiernie rozjaśnić na ten rudy... no nic.
Pofarbowałam dzień później, wspomniany w podpisie 2 stycznia 2013 rok (w zapisie japońskim, co by łatwiej mi zapamiętać tę ważną dla włosów datę). Żółty placek stał się rudo-brązowy, a końce ciemnobrązowe. Zasługa również Joanny, lecz już nie Naturii, ale Multi Cream Color.

Patrzę na swoją przeszłość włosową i wiem, że nie chcę już tego. Katowałam je, dziwiąc się jeszcze, czemu nie są piękne. Nie czułam się przez nie piękna. Postarzyłam się na własne życzenie. Podkreśliłam niedoskonałości urody, skazując się na dodatkowe kompleksy.
Nie zapuszczę ich, jeśli końce przy jakiejkolwiek próbie uzyskania długości się kruszą.
DOSYĆ. Jak chcę zdrowe włosy, to nie chcę romansu z farbami, na pewno nie drogeryjnymi... nie rozjaśnię ich już nigdy. Miast zmieniać kolor, poświęcę włosy na kolejne odżywki, maski, rzeczy dla ich ratunku... chcę być piękna.
Mój odrost: 3mm. Powodzenia mi życzcie tak jak ja mocno życzę spełnienia celu Wam.
__________________
57!—56—55—54—53—52—51—50瓩 ♡
Zapuszczanie odrostu: 1
月.2日.2013年
Tiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 21:08   #3614
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to kwestia kontrastu! Zobaczcie chociażby w moim albumie, jak wyglądał mój odrost jak był malutki, a jak później. Zdjęć z teraz nie mam, może zrobię w przyszłym tygodniu
Buziaki i nie załamywać mi się tu proszę! Wszystkie wytrwamy w naszych postanowieniach i będziemy miały piękne naturalki
Ty już miałaś w sierpniu tak duży odrost,to teraz w grudniu nie masz już samych naturalek? Ja jestem coraz pewniejsza,że wytrwam,jak widzę swój kolor to mi się wydaje taki ładny,chociaż nigdy nie zachwycał.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 21:17   #3615
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Ty już miałaś w sierpniu tak duży odrost,to teraz w grudniu nie masz już samych naturalek? Ja jestem coraz pewniejsza,że wytrwam,jak widzę swój kolor to mi się wydaje taki ładny,chociaż nigdy nie zachwycał.
heh, nie mi włosy rosną bardzo powoli ale jak w lutym wycieniuję to raczej będę miała już swoje
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 09:52   #3616
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tiku, dasz radę. Tak jak i my wszystkie. Życzę powodzenia
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:33   #3617
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to kwestia kontrastu! Zobaczcie chociażby w moim albumie, jak wyglądał mój odrost jak był malutki, a jak później. Zdjęć z teraz nie mam, może zrobię w przyszłym tygodniu
Buziaki i nie załamywać mi się tu proszę! Wszystkie wytrwamy w naszych postanowieniach i będziemy miały piękne naturalki
Faktycznie, twoje początkowe odrosty przy rozjaśnianych włosach wyglądały na bardzo ciemne, a teraz, jak włosy są niemal całe naturalne, to wyglądają na jaśniutkie.
Moje odrościochy jeszcze nie są widoczne, mają 1cm. Są strasznie szaro- bure. Do tego z przodu farbowańce mam ciemne rudawe, a z tyłu spłukały się do zielonkawego średniego blondu -.- Wiecznie chodzę w związanych włosach, najczęściej robię francuza z podwiniętą kitką pod włosy - i jakoś to wygląda.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:12   #3618
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej, przyszłam się pochwalić/pożalić odrostem. Nie farbuję już 7 miesięcy, ostatni raz jakoś w połowie czerwca. Wspomagałam je trochę drożdżami, ale niewiele to dało. Moje włosy są takie jak je zapamiętałam - mysie. Ale zaczęłam używam produktów z rumiankiem, mam nadzieję, że je trochę rozjaśni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0208.jpg (80,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0213.jpg (73,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paint.jpg (93,4 KB, 60 załadowań)
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:39   #3619
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ładni odrost Ja dziś dokładnie zmierzyłam i jest 10 cm Kurczee ale mam takie żółte te włosy farbowane,nie mogę patrzeć na nie.Chyba kupię ten szampon fioletowy z Joanny,on chyba na naturalki nie działa,prawda? No i pije codziennie pokrzywę i drożdże,a i wcieram wodę brzozową.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 16:06   #3620
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Chyba pojde jutro podciac wlosy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:55   #3621
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

zrobiłam sobie zdjecię lekko wysuszonych włosów lepiej widac zdrowy odrost niestety na samym czubku głowy odrost jest najmniejszy chyba mocno tam poniszczyłam włosy mam ochote sciąć je wszystkie i zapuszczac zdrowe przynajmniej do września czy któras z Was tak zrobiła ? zastanawiam sie czy włosy szybciej by wtedy rosły nie byłyby obciążone tymi zniszczonymi... z drugiej strony jak sie zetnę na chłopaka to mężowi się to nie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090987.jpg (36,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090976.jpg (53,3 KB, 36 załadowań)
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2013-01-20 o 18:57
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:14   #3622
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

makeupnotwar sciela wlosy na krotko
plus jeszcze ktos tylko nie pamietam nicka

a co chcesz we wrzesniu farbowac?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 00:06   #3623
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczynki, wróciłam ze szpitala i nadrabiam zaległości na bloggerze czytając stare posty. Widzę że ktoś pojechał po kręconowłosej masakra, ja jeszcze nie miałam hejtu
a narkozy nie miałam także nie będą lecieć mi włosy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 07:33   #3624
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

no tego to jeszcze nie wiem jednego dnia chciałabym rozjaśnic te farbowane bo mi sie teskni do blondu potem znowu mysle zeby sciać do równej długości na boba i hodować zdrowe z połamańcami na pewno przez najblizsze pol roku nic z nimi nie zrobie bo nie wiem jak zareaguje na zapach farby i czy cos w ogole by wyszło, ten odrost na tycj zdjeciach jest przekłamany tzn. kolor wychodzi ze tak naprawde to mam ciemny ciemny blond a nie kasztanowe
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:45   #3625
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Bylam u fryzjera
co prawda musze znow korzystac ze spinek, wsuwek albo opasek

ale poszlo prawie wszystko farbowane

zobacze pozniej na mokro ile zostalo farbowancow, ale generalnie bardzo malo
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:50   #3626
Moddy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 54
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez dudzia22 Pokaż wiadomość
Zmień fryzjerkę i nigdy już nie idź farbować u niej włosów! Ja na razie nie chce wracać do naturalnego, co prawda mój nowy kolor jest lekko ciemniejszy od naturalnego, ale mnie się podoba. Mogę za to polecić Wam szampon Toniego& Guy'a. Mają w swojej ofercie taki bardzo silny szampon, który raz na jakiś czas może być używany, np. po mocnym utrwaleniu. Jak wrócę do domu sprawdzę Wam dokładnie jak się nazywa
Pewnie chodziło o Toni&Guy Cleanse, taki w jasnej butelce. Też słyszałam że dziewczyny go używają żeby szybciej pozbyć się koloru z włosów.
Moddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 09:41   #3627
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

powiem wam dziewczyny że już mnie zupełnie przestało kusić farbowanie włosów . już nie chodzę codziennie po kilku drogeriach oglądając farby - teraz szukam tylko czegoś nawilżającego na włosy i odżywczego do skalpu, a na farby tylko zerknę przelotnie (przyzwyczajenie). teraz jak widzę że przedziałki mi się ostro zagęszczają, włosy mi nie wypadają, lepiej wyglądają i się układają wolę wydać kasę na wcierki i suplementy, które zaprocentują gdy naturalsy mi odrosną, oraz w nawilżające odżywki i maski, by farbowańce jakoś się trzymały. nie żałuję ciachniętych końcówek i cieszę się z każdego kolejnego 1mm naturalnego odrostu - a mierzę kilka razy dziennie, jak szalona
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 11:51   #3628
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Bylam u fryzjera
co prawda musze znow korzystac ze spinek, wsuwek albo opasek

ale poszlo prawie wszystko farbowane

zobacze pozniej na mokro ile zostalo farbowancow, ale generalnie bardzo malo
Pokaż fote
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:40   #3629
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Pokaż fote
niby zdjecia robilam w ciagu dnia, ale oswietlenie kiepskie
mam jakis cm farbowanych koncowek z przodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (44,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (111,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (55,6 KB, 45 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 18:21   #3630
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tygryska, super

A mnie też ostatnio jakoś mniej kusi farbowanie, właściwie od kilku tygodniu wcale o tym nie myślę, tylko o tym, żeby mi włosy jak najszybciej rosły
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.