Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 14:25   #3991
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A oto moje mani dla Ciebie:
Wybrałam te kolory, ponieważ mam wrażenie, że niebieski i róż to jedne z Twych ulubionych barw (a przynajmniej często takowe goszczą na Twych pazurkach). Poza tym jest serduszko symbolizujące to, jakaś Ty kochana
Od razu zaznaczę, że pomysł zgapiłam z jakiegoś bloga, bo ja do wzorków naprawdę głowy nie mam
o mamo, to serducho jest niesamowite, takie równiutkie!!! jak ty to zrobiłaś?!

Yenotek; vivinn; AgataBm180 dzięki dziewczyny


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Ładny ten niebieski
no coś ty hehehe mimo, ze niebieski
(p.s miałam pod niego makijaż w takich kolorach - fajnie wyszło )

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Boski lakier.
noooooo - wart był każdego grosza i całego zachodu

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
P.s widzę, że Mgiełka wpadła na ten sam pomysł co ja ale jej i tak są lepsze od mojej wersji
ooooooo wcale nie! Po pierwsze całkiem inny "model" kropek wybrałyśmy. A dwa Twoje mi się mega podobają, sto razy bardziej niż te co sama zrobiłam



Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Przy okazji melduję, że wróciłam do jajeczek. To po prostu mój kształt
hehehe więc jednak pokażesz nam niedługo, nie?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:32   #3992
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ta mgiełka GR rzeczywiście fajna Leci na chciejlistę.
Jest baaaardzo fajna.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38882914]Dobra ekhm Panie i Panowie teraz ja
Beatko najcudowniejsza!
Co z dnia na dzień jesteś coraz piękniejsza!
Życze Ci dużo szczęscia
Bo taki z Ciebie debeściak
Dużo zdrowia pomyślności
I w malowaniu paznokci dużo boskości !



Więc tak na pierwszym kolażu użyty lakier,a reszta to już pazurki na święto. [/QUOTE]
Ładniutki ten lakier, pasuje Ci.



A ja już 3 dni nie maluję paznokci, chcę wytrzymać jeszcze 2 tygodnie ale nie wiem czy mi się uda, nowe lakiery stoją i się tak na mnie patrzą..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:32   #3993
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zła... nie zrobię zdjęcia W7 dziennie bo już zmylam innym razem może

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Śliczne. W moim błyszcząco-napaćkanym stylu


Ja sobie stworzyłam listę pisaną Niestety wśród tych 12 lakierów nie ma tych, których mam miniaturki albo odlewki, a chciałabym pełny wymiar... Poza tym ambitnie postanowiłam nie kupować impulsywnie lakierów, tylko zbierać pieniążka i skracać listę Ale to też wiąże się z tym, że stałam się wybredna i zanim kupię najczęściej muszę pooglądać słocze
owszem, mi też przypadł bardzo do gustu!

Ooooo ja też się staram impulsywnie nic nie kupować... ale nie zawsze wychodzi, a potem jestem zła i totalnie niezaspokojona
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:46   #3994
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Preziowa, kiedy pisałam, że tu żadnego sprzętu do zdobień nie trzeba Tylko kropcie sondą zrobiłam, ale te akurat można zrobić czymkolwiek.
Także łap tutka i działaj

A ta mgiełka GR rzeczywiście fajna Leci na chciejlistę.
Ano faktycznie. Nie zauważyłam Za długo pisałam swojego posta Ten morski kolor to nowy nabytek NYX?

Jest genialna

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38882914]Dobra ekhm Panie i Panowie teraz ja
Beatko najcudowniejsza!
Co z dnia na dzień jesteś coraz piękniejsza!
Życze Ci dużo szczęscia
Bo taki z Ciebie debeściak
Dużo zdrowia pomyślności
I w malowaniu paznokci dużo boskości !



Więc tak na pierwszym kolażu użyty lakier,a reszta to już pazurki na święto. [/QUOTE]

W końcu dorwałaś Pasuje Ci

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Ooooo ja też się staram impulsywnie nic nie kupować... ale nie zawsze wychodzi, a potem jestem zła i totalnie niezaspokojona
Ja najbardziej zadowolona jestem z tych lakierów, nad którymi długo się modlę Te z zakupów impulsywnych leżą, leżą, leżą...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:17   #3995
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Nooo to fakt takie wyczekiwane zawsze cieszą najbardziej
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:18   #3996
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Serduszko zrobiłam odręcznie nie używając specjalnych pędzelków, tylko tych od lakierów, jakich użyłam Na prawej ręce jednak to serduszko nieco pijane mi wyszło, ale i tak jestem z siebie dumna! Swoją drogą to pierwsze świąteczne mani, które zrobiłam na obu łapkach.
Choć nadal mi trochę wstyd za to, że to praca odtwórcza
Tym bardziej jestem pod wrażeniem.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kawa pytała o zmywanie SB. Zmywa się idealnie. Jak zwykłe kremy Ta z GR zresztą też
A mówisz o 07 czy 016?
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38882914]Dobra ekhm Panie i Panowie teraz ja [/QUOTE]
Ładne wyszły, eleganckie
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja najbardziej zadowolona jestem z tych lakierów, nad którymi długo się modlę Te z zakupów impulsywnych leżą, leżą, leżą...
Mam tak samo

Beatko, z okazji twojego święta wszystkiego, co sobie zamarzysz, żebyś nadal była taką barwną i wesołą osobą, jaką jesteś teraz, żeby ci się wszystko w życiu układało, paznokcie nie łamały i włosy kręciły
Widzę, ze nie tylko ja nie mogłam sobie odmówić zrobienia ewalucjowego mani. Padło na róż, błękit i kwiatki. Teraz w pełni rozumiem, dlaczego lubisz takie motywy - nie tylko są urocze, ale świetnie się w nich czuję, mimo, że do twoich im daleko Niestety aparat mi pokaleczył zdjęcia, kolory są jakieś dziwne i w ogóle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02732.jpg (37,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02736.jpg (34,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02737.jpg (22,5 KB, 36 załadowań)
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:23   #3997
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość


A, bo już myślałam, że CG - Dorothy Who.
Nie, ale chinka też super

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

możliwe, że tak jest... na swatchach mllou też tak wygląda, jak bede kupować to może wezmę te oba co Ewalucja ma. A nóż Essencial jest lepszy.


Znowu wywód wyszedł
No to jak coś to kiedyś jeszcze Cię popytam, jakbyś spróbowała tego drugiego na razie nie myślę nic kupować, ale kiedyś chciałabym którąś Holikę

Oj to widzę że Ty masz trudniej z tymi kolorami... Albo ja mało wybredna jak kolor jest jasny to i żółtawy mi podejdzie i beżyk... Nawet ten Rimmel, ale jest za ciemny jednak troszkę. Dobrze że chociaż sobie jakoś radzisz mieszaniem

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
KOCHANA EWALUCJO


o cholercia, faktycznie księżniczkowe, fajny efekt

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Dorothy jest śliczna Chyba dopiszę ją do chciejlisty A propos w/w listy. Zrobiłam małą aktualizację, usunęłam kilka pozycji. Ale nadal jest na niej 12 lakierów
Noo ja już od dawna chcę, ale nie bardzo się mi opyla nudzić kogoś o zakup i wysłanie ;/ zwłaszcza że w Pl 20 zeta czyli jednak cena dość wysoka, a w Usa to takie lakiery z niższej półki przecie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 16:30   #3998
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no coś ty hehehe mimo, ze niebieski
(p.s miałam pod niego makijaż w takich kolorach - fajnie wyszło )
Sama sobie się dziwię. Chyba z powodu tęsknoty do wiosny zaczynają mi się podobać takie lekkie kolory- seledyny i błękity . Ooo, następnym razem koniecznie pokaż

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Właśnie zmierzyłam swój rekordowy przyrost- 18 mm na lewym kciuku
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:36   #3999
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa i mam jeszcze paznokcie wieczorową porą

W7 Mosaic na Virtual'u Blue Lagoon
świetny efekt

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kochana Beatko!


przepiękne mani! śliczne paznokcie, dobór kolorów genialny, i to serduszko mega staranność

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Z wizażu poszłam zwiedzać blogi i mam nowiny.
Pamiętacie rozterki o lakierach holograficznych z Allepaznokcie?
No to chyba nie ma co się rozterkować, tylko brać KLIK!
Widziałam je już na innym blogu, świetne są i duochromy

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Ewalucjo W dniu Twojego pazurkowego święta życzę Ci dni słodkich jak arbuzowy miąższ (mam nadzieję, że lubisz arbuzy). Niechaj wszystkie marzenia, jakie masz, spełnią się a uśmiech niech nie znika z Twojej twarzy Życzę Ci deszczu i potopu lakierów, duuuuuuuużej oglądalności bloga i wszystkiego czego jeszcze zapragniesz
arbuzik sam w sobie super, ale to zdobienie lepiej by na kwadratach wygladało...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Beatko w dniu Twojego święta wszystkiego najcudwoniejszego, najlakierowniejszego i niech wszystkie marzenia się spełnią.

P.s widzę, że Mgiełka wpadła na ten sam pomysł co ja ale jej i tak są lepsze od mojej wersji
śliczne tylko szkoda że kolory jakoś słabo widzę - może to moje światło w pokoju

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

miss sporty metal flip chyba nr 2324 chociaż na spodzie butelki jest nr
24 ewentualnie jest no nr 030
o to chyba o tym Medi mówiła ja w mniej więcej takich kolorach mam Essence i Wibo, więc mnie ten nie kusi na szczęście aczkolwiek ciekawa jestem jakby wypadł w porównaniu.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:43   #4000
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dzięki

Jakie słodkie
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Bladzioszki kochane, wczoraj się natknęłam na biały podkład z Make-up Atelier. Nie znam tej marki, ale z tego, co kojarzę, to Śniegowa chwaliła kiedyś ichnie korektory. Mają biały podkład, który można np. TU kupić (odcień FLWB).
One na codzień to troszkę za cieżkie wg mnie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani na Twoje Święto to oczywiście tylko marna próba Twoich popisowych kółek... ale szczerze i specjalnie dla Ciebie
[/CENTER]
Jakie słodziaki! Super
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a tu moje dla Ewalucji
takie... takie no zwyczajne. ale z najlepszymi życzeniami!
Jakie tam zwyczajne
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo dziękuję sa piękne

Wrzucę fotki tutaj tych tintow z bell nr 4 i 5
Wooooow
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Moi chłopcy na dzień dobry
I ucho swędziało
Kota mam i ja!
DSCF6589.jpg

DSCF6714.jpg
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ewalucjo Najsłodsza!

Z okazji Twojego święta życzę Ci, żeby Twoje niebo i oczy były codziennie jasne i czyste, a życie i pudła z lakierami pełne kolorów!
Zatkało mnie.... Opad szczęki aż do parteru
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
[CENTER]KOCHANA EWALUCJO

[B][COLOR=DeepSkyBlue] długo zastanawiałam się jak powinny wyglądać pazurki na Twoje święto. Nasuwały i sie myśli o aniołkach, bajkach i księżniczkach, więc wymyśliłam coś takiego, co nawiązuje do tych klimatów. Jest to własciwie moje pierwsze zdobienie z wykorzystaniem czegoś więcej niż lakier, więc mam nadzieję, że Ci się spodoba...
O jakie słodkie. Księżniczkowe
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Właśnie, dopiero jak sama zastosowałam te mini perełki i zrobilam zdjęcie, to dopiero uwierzylam, że przekłamany jest rozmiar. Śniegowa zawsze mi tak pisala, jak mówiłam, że za duże cyrkonie, czy inne takie. Teraz sama widzę, że na żywo są malutkie i jest OK, a na zdjęciu takie wielkie kamloty wychodzą To chyba kwestia perspektywy i zbliżenia.
Oczywiście do pracy z nimi nie pójdę, bo są prawie jak na ślub

To pod spodem, to Evelinka miętowa z lekkim shimmerem nr 625 i mój najukochańszy must have - GR 318. Dałam go dwie warstwy, bo jedna wychodzi bardzo dyskretnie, a chcialam, żeby sie bajkowo mieniło
Sama się dziwiłam jak to na fotkach wychodzi

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kochana Beatko!
W dniu następującym dwa dni po Twoim święcie życzę Ci tego, żebyś zawsze była taka pełna optymizmu i uśmiechu, żebyś zawsze była taka słodka i kochana oraz żeby nigdy Ci nie zabrakło w życiu miłości, Twego Księcia i kasy na lakiery!

A oto moje mani dla Ciebie:
Wybrałam te kolory, ponieważ mam wrażenie, że niebieski i róż to jedne z Twych ulubionych barw (a przynajmniej często takowe goszczą na Twych pazurkach). Poza tym jest serduszko symbolizujące to, jakaś Ty kochana
Od razu zaznaczę, że pomysł zgapiłam z jakiegoś bloga, bo ja do wzorków naprawdę głowy nie mam
Medi. Obłędne jest takie równiutkie!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:45   #4001
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość



arbuzik sam w sobie super, ale to zdobienie lepiej by na kwadratach wygladało...



śliczne tylko szkoda że kolory jakoś słabo widzę - może to moje światło w pokoju


E tam, zawsze można je pod truskawki podciągnąć
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 16:45   #4002
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Widzę, ze nie tylko ja nie mogłam sobie odmówić zrobienia ewalucjowego mani. Padło na róż, błękit i kwiatki. Teraz w pełni rozumiem, dlaczego lubisz takie motywy - nie tylko są urocze, ale świetnie się w nich czuję, mimo, że do twoich im daleko Niestety aparat mi pokaleczył zdjęcia, kolory są jakieś dziwne i w ogóle...
Jakie słodziaki
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
[/COLOR]Właśnie zmierzyłam swój rekordowy przyrost- 18 mm na lewym kciuku
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:46   #4003
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Beatko, z okazji twojego święta wszystkiego, co sobie zamarzysz, żebyś nadal była taką barwną i wesołą osobą, jaką jesteś teraz, żeby ci się wszystko w życiu układało, paznokcie nie łamały i włosy kręciły
Widzę, ze nie tylko ja nie mogłam sobie odmówić zrobienia ewalucjowego mani. Padło na róż, błękit i kwiatki. Teraz w pełni rozumiem, dlaczego lubisz takie motywy - nie tylko są urocze, ale świetnie się w nich czuję, mimo, że do twoich im daleko Niestety aparat mi pokaleczył zdjęcia, kolory są jakieś dziwne i w ogóle...
Ooo i ten fiolet nawet do swetra pasuje Super.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:47   #4004
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Nooo.. sama zobacz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_8141.jpg (15,2 KB, 58 załadowań)
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:50   #4005
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
No i jeszcze idąc za ciosem moje mani z całego tygodnia
dużo tego niestety nie ma bo czasu brak
ooo niemozliwe- niebieskie?
hehe, śliczne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38882914]Dobra ekhm Panie i Panowie teraz ja
[/QUOTE]

podoba się mi, ale czy nie brakuje warstwy? czy lampa tak rozjaśnia?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Ooooo ja też się staram impulsywnie nic nie kupować... ale nie zawsze wychodzi, a potem jestem zła i totalnie niezaspokojona
Ja tez sobie czasem myślę, żeby kupować tylko takie chciecie konkretne, ale... jak sobie pomyślę ile mam cudeniek takich taniochów, kupionych przypadkowo nieraz to jakoś tak no...

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Beatko, z okazji twojego święta wszystkiego, co sobie zamarzysz, żebyś nadal była taką barwną i wesołą osobą, jaką jesteś teraz, żeby ci się wszystko w życiu układało, paznokcie nie łamały i włosy kręciły

Urocze

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Właśnie zmierzyłam swój rekordowy przyrost- 18 mm na lewym kciuku
Aż zmierzyłam swój ten sam i tez mam 18.. a gdzie tam moim do Twoich pewni tylko kciuk się nam zgadza
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:50   #4006
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ooo i ten fiolet nawet do swetra pasuje Super.
No, sweter się dopasował To nie fiolet, tylko błękit i róż, aparat zmasakrował kolory...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nooo.. sama zobacz:
Śliczna płytka
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:52   #4007
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nooo.. sama zobacz:
Niesanowite....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:53   #4008
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Aż zmierzyłam swój ten sam i tez mam 18.. a gdzie tam moim do Twoich pewni tylko kciuk się nam zgadza
Pewnie dlatego się wydają inne, bo Ty masz dłuższe pazurki Ja ostatnio skróciłam i ten przyrost to mi się kolosalny wydaje
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No, sweter się dopasował To nie fiolet, tylko błękit i róż, aparat zmasakrował kolory...

Śliczna płytka
No właśnie czytałam i "róż?"
Dziękuję

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niesanowite....
Zwłaszcza, ż kiedyś miałam 5mm kikuty
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:58   #4009
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
E tam, zawsze można je pod truskawki podciągnąć
Nie chodziło nawet o kształt owocka, ale jakoś niezbyt pasuje mi ta prosta linia do migdałowatych czubków.. Sama nad tym ubolewam, bo mam w planie zdobienie na podobnej zasadzie i się boję jak wyjdzie, zobaczymy

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego się wydają inne, bo Ty masz dłuższe pazurki Ja ostatnio skróciłam i ten przyrost to mi się kolosalny wydaje
To znaczy ja mam paznokcie na kciukach po prostu duże i płytkę długą więc co za tym idzie wolnego brzegu na nich nie mam dłuższego od Ciebie. Za to na reszcie pewnie tak jest - płytka krótsza, a wolny brzeg dłuższy. A tak ogólnie to trzymam się u siebie zasady że cały paznokieć na kciuku jest dłuższy o 3mm niż reszta. Wolnym brzegiem się nie przejmuję bo french to rzadkość u mnie jednak.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 17:01   #4010
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
podoba się mi, ale czy nie brakuje warstwy? czy lampa tak rozjaśnia?
Dałam 3 warstwy i niestety aparat tak zrobił
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:34   #4011
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38885962]Dałam 3 warstwy i niestety aparat tak zrobił [/QUOTE]
no to na żywo na pewno jest super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:40   #4012
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, ż kiedyś miałam 5mm kikuty
Pamiętam. Róznica kolosalna
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:10   #4013
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Hej, hej i daję znać, że o wątku pamiętam Przepraszam, przepraszam i kolejny raz usprawiedliwiam się egzaminami które kończą się 5 lutego :P Po egzaminach (mam nadzieję zdanych) wracam do żywych ! Póki co wklejam aktualne pazurki i trochę upieczonych słodkości weekendowych na osłodę wszystkim zakuwającym

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tym bardziej jestem pod wrażeniem.

A mówisz o 07 czy 016?

Ładne wyszły, eleganckie

Mam tak samo
Śliczne pazurki i kolorki ! Coraz bardziej mnie kusi żeby zacząć pastele nosić ale muszę wytrwać do końca egzaminów i będę działać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0064.jpg (70,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (6).jpg (62,2 KB, 28 załadowań)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:20   #4014
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Alik, Ty to zawsze taka skromna! Bardzo fajnie nakropciałaś
No i ta reszta pazurków... Ty naprawdę mistrzyni layeringu jesteś!
to mi nasłodziłaś
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nr to 030 ladne sa..

Eh,super. Wreszcie i ja nabylam flakesy z miyo
Aaa dobrze wiedzieć, tyle tych numerów jest na butelce, że człowiek głupieje

a ja przez przypadek je kupiłam i jestem zadowolona, choć mam podobne z pierre rene

ameljja bazowym lakierem jest bell z biedronki nr 15 w butelce jest taki fuksjowy a w świetle dziennym wpada w bordo

Preziu jak to Co kropki nie wychodzą ? próbowałaś?

chu ale ładny ten bell

Mgiełko to widzisz ja mam na odwrót, Twoje mi się bardziej podobają
nam to nie dogodzi

kawko super mani

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ooo niemozliwe- niebieskie?
hehe, śliczne
a co miały być różowe ?
już w niebieskich chodziłam
dziękuję
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:25   #4015
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kochane, wszystkie zdobienia przepiękne!

Potestowałam już porządniej podkład rimmella. Jest trwały (po 8h noszenia nadal jest i nieźle wygląda), kolor ma różowawy, ale nie świnkowy, dla zimnych cer (jak moja) uważam, że świetny. Jasność również niebywała. Pięknie się rozprowadza (i flat topem, i pędzlem języczkowym, i gąbką - palcami nie próbowałam). Kryje ciut słabiej niż HM. Podkreślanie suchych skórek ma w normie (mam katarowy nos, było je widać, ale nie wyglądało to źle, nie podkreślił ich dodatkowo). Przyjemnie mi się go miesza z korektorem (Inglot w tubce nr 35). Ogólnie jestem nim wstępnie zauroczona .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:08   #4016
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

hej Kochane
ja wpadam na chwilę, ogólnie pazurki znowu się posypały, chyba a dużo stresu, za mało ,,normalnego'' odżywiania się, wcinam co popadnie przy nauce - czekolada,cukierki, jakieś instanty, paluszki...
żołądek znowu się odzywa, drugi dzień.
przerobiłam cały materiał z analitycznej a czuję że nic nie umiem


przepraszam, że tak wpadam i się żalę, ale ciśnienie mam takie, że....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:08   #4017
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Hej, hej i daję znać, że o wątku pamiętam Przepraszam, przepraszam i kolejny raz usprawiedliwiam się egzaminami które kończą się 5 lutego :P Po egzaminach (mam nadzieję zdanych) wracam do żywych ! Póki co wklejam aktualne pazurki i trochę upieczonych słodkości weekendowych na osłodę wszystkim zakuwającym



Śliczne pazurki i kolorki ! Coraz bardziej mnie kusi żeby zacząć pastele nosić ale muszę wytrwać do końca egzaminów i będę działać
Się mani podoba
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kochane, wszystkie zdobienia przepiękne!

Potestowałam już porządniej podkład rimmella. Jest trwały (po 8h noszenia nadal jest i nieźle wygląda), kolor ma różowawy, ale nie świnkowy, dla zimnych cer (jak moja) uważam, że świetny. Jasność również niebywała. Pięknie się rozprowadza (i flat topem, i pędzlem języczkowym, i gąbką - palcami nie próbowałam). Kryje ciut słabiej niż HM. Podkreślanie suchych skórek ma w normie (mam katarowy nos, było je widać, ale nie wyglądało to źle, nie podkreślił ich dodatkowo). Przyjemnie mi się go miesza z korektorem (Inglot w tubce nr 35). Ogólnie jestem nim wstępnie zauroczona .
Wygląda na ideał!
Kusisz. Za dużo mam na razie burżujka.

Mani na dziś.....
Jakby tak nie mogło być inne... Musiałam coś bezproblemowego, szybko schnącego i nie potrzebującego topa.......

Młoda rozbiła pełna butelkę INM
DSCF7246.jpg

DSCF7249.jpg


Nie wiem czemu fakerek flarowato wyszedł....
Wypiłowanie pipek (pipków? i tak i tak idiotycznie brzmi) jest wyebiście trudne
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-01-27 o 19:10
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:09   #4018
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

dobry wieczór
żyję nadrobię jutro
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:11   #4019
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Chu, bardzo ładny ten Bellek! Też się nad nim zastanawiałam, ale ostatecznie zdecydowałam się na tego cyrkowego cudaka.

Prezio, to jest P2, tamten NYX jest ciemniejszy i bardziej przykurzony.

Mgiełko, dziękuję TU jest tutorial do tego serducha, z tym że ja nie nie używałam farbek ani specjalnych pędzelków- jak to sugeruje ta dziewczyna

Anulka, Śniegusku, dzięki piękne

Amelka, olaboga! Jaka płytka! Pokaż dla porównania, z czym do nas przyszłaś.

Kawko, ależ urocze te kwiotki Ci wyszły
Jeśli Ewalucja zbierze w jednym poście wszystkie mani, to będzie to najsłodszy post w historii naszego wątku chyba

Smooth, kurczę... Moje pazury też w rozsypce, chociaż sesji nie mam...
Trzymam kciuki za Twoje egzamy. Dasz radę!

Śnieguś, śliczny jest ten lakier! Połowę wątku w niego zaopatrzyłam i na niego zachorowałam
Ale Młoda nabroiła!

Miał, czekamy na zdjęcia i relację!


Byłam na jazdach. Ostatnich przed jutrzejszym egzaminem
Ja nie wiem, jak ja to robię, ale znowu złamałam lekko róg paznokcia, a przy drugim mi odprysnął lakier. Prowadzenie samochodu bardziej tyra moje paznokcie niż sprzątanie

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2013-01-27 o 19:22
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:21   #4020
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
A mówisz o 07 czy 016?

Beatko, z okazji twojego święta wszystkiego, co sobie zamarzysz, żebyś nadal była taką barwną i wesołą osobą, jaką jesteś teraz, żeby ci się wszystko w życiu układało, paznokcie nie łamały i włosy kręciły
Widzę, ze nie tylko ja nie mogłam sobie odmówić zrobienia ewalucjowego mani. Padło na róż, błękit i kwiatki. Teraz w pełni rozumiem, dlaczego lubisz takie motywy - nie tylko są urocze, ale świetnie się w nich czuję, mimo, że do twoich im daleko Niestety aparat mi pokaleczył zdjęcia, kolory są jakieś dziwne i w ogóle...
016

Boskie!
Zapisałam w ulubionych

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Noo ja już od dawna chcę, ale nie bardzo się mi opyla nudzić kogoś o zakup i wysłanie ;/ zwłaszcza że w Pl 20 zeta czyli jednak cena dość wysoka, a w Usa to takie lakiery z niższej półki przecie
I to jest najgorsze..

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Właśnie zmierzyłam swój rekordowy przyrost- 18 mm na lewym kciuku
Zmierzyłam swojego lewego kciuka i... mam tyle samo Aż trudno uwierzyć.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaki słodki jęzorek

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
arbuzik sam w sobie super, ale to zdobienie lepiej by na kwadratach wygladało...
Ja myślałam, że to truskawka

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Preziu jak to Co kropki nie wychodzą ? próbowałaś?
Poległam na kropkowanej choince świątecznejSerio

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kochane, wszystkie zdobienia przepiękne!

Potestowałam już porządniej podkład rimmella. Jest trwały (po 8h noszenia nadal jest i nieźle wygląda), kolor ma różowawy, ale nie świnkowy, dla zimnych cer (jak moja) uważam, że świetny. Jasność również niebywała. Pięknie się rozprowadza (i flat topem, i pędzlem języczkowym, i gąbką - palcami nie próbowałam). Kryje ciut słabiej niż HM. Podkreślanie suchych skórek ma w normie (mam katarowy nos, było je widać, ale nie wyglądało to źle, nie podkreślił ich dodatkowo). Przyjemnie mi się go miesza z korektorem (Inglot w tubce nr 35). Ogólnie jestem nim wstępnie zauroczona .
Mowa o tym najjaśniejszym żelowym Rimmelu z dużymi literami?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.