Filtry UV a makijaż - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 14:06   #3211
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam DP od kilku miesięcy, ale od kilku dni (powrotu do regularnego filtrowania ) jestem nim zachwycona. Nie wiem czemu wcześniej mnie nie rzucił na kolana, ale dziś, mimo kilku wyprysków i podrażnionej skóry twarzy, wyglądam jak wyfotoszopowana. Matowa, gładka skóra, świetnie ukrył blizny i zaczerwienienia. Zaczynam się czaić na drugą puderniczkę (aktualną połamałam )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 15:49   #3212
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Natasha18, zajrzyj do wątku rozpoczętego przez aliś - Avene+podkład czy inny filtr. Iwostin zawiera Tinsorb M, który stabilizuje Parsol, więc na Iwostin można kłaść wszystko, jak na Avene.
Wiem, że jest to informacja jeszcze tutaj nie znana tak bardzo, warto ją chyba rozpowszechniać, sama używam Iwostinu, więc zainteresowałam się tym.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-22 o 04:22 Powód: Aktualizacja
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 16:07   #3213
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Dziękuje bardzo za odpowiedź dla zainteresowanych podaje link do wątku aliś https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3ad+inny+filtr
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 18:24   #3214
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Natasha glownie chodzi oto by podklad nie destabilizowal filtra a Iwostin jest filtrem fotostabilnym

Zapraszam do watku "Filtry UV a makijaz"-znajdziesz tam mnostwo informacji

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108036
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 18:38   #3215
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Aga , owocnego czajenia tez to robie od jakiegos czasu, ale na A nadal posucha i nie ma DP. Dzisiaj rowniez wyciagnelam DP po kilkutygodniowej przerwie i po powrocie do domu, po dlugim spacerze w pelnym sloncu niemalze wpadlam w samozachwyt, bo w ogole sie nie swiecilam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 20:43   #3216
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Co do kompaktów - co powiecie nt. Teint Innocence? Jak z jego kolorystyką? Na Allegro znalazłam zdjęcie 30 - http://allegro.pl/item185734035_chan...dre_shell.html - ale pewnie jest prześwietlone, czy kolory są tak samo pomieszane jak w przypadku DP?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 20:51   #3217
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Aga, te kompakty sa kremowe i dlatego blizej im sie nie przygladalam. W puderniczkach wygladaja na ciemne, ale pewnie na skorze po roztarciu troche inaczej - jasniej.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 20:59   #3218
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki Kasiu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 23:44   #3219
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
cóż z tego, że nakładasz skrobię- skoro i tak na twarzy ląduje puder - gryzący sie z filtrem...

Radzę używać filtrów Avene i problem z głowy
Po pierwsze, to w wątku "Filtry UV a makijaż" przeczytałam, że skrobia stanowi barierę ochronną przed pudrem, który może destabilizować

A po drugie, Avene nie każdemu pasują
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 02:21   #3220
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Szczerze przyznam, że nie przemawia do mnie to, co napisałaś.... Skrobia barierą ochronną... przecież nakładając puder na skrobię -w jakiś sposób je mieszasz...co pozwala pudrowi zetknąć się ze skórą...

co do Avene - wiem - że nie każdemy pasują... są dwa wyjścia - albo stosować pudry które nie gryzą się z filtrami - lista tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134

....albo stabilne filtry...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 09:39   #3221
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Szczerze przyznam, że nie przemawia do mnie to, co napisałaś.... Skrobia barierą ochronną... przecież nakładając puder na skrobię -w jakiś sposób je mieszasz...co pozwala pudrowi zetknąć się ze skórą...

co do Avene - wiem - że nie każdemy pasują... są dwa wyjścia - albo stosować pudry które nie gryzą się z filtrami - lista tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134

....albo stabilne filtry...
Basia Kwiatkowska -od której czerpałyśmy swą wiedzę, twierdziła, że skrobia jest warstwą ochronną i odzielającą i ja się tego trzymam. Na skrobię nakładam puder/podkład pudrowy. Inni na skrobię nakładają brązer/róż itd. Powie Ci to wiele doświadczonych filtrofanek, np. Noor, Sylwiasta też wielokrotnie to pisały. Basia radziła, aby na filtr nie nakładać już nic, ewentulanie skrobię, beztalkowy puder lub skrobię i na to dowolny pudr i ja tak właśnie robię. Ona sama na skrobię kładła czasem Mineral Makeup.

Daleka byłabym od wychwalania Avenek, bo nie każdemu pasują, bo są ciężkie, a poza tym mają niskie PPD. Na innym forum dziewczyny doszły do wniosku, że przy tak niskiej ochronie PPD, jaką dają Avene, to w zasadzie bez różnicy, czy użyjesz Avene i normalnego pudru, czy innych filtrów i lekko go zdestabilizujesz np. nakładając na skrobię inny puder. Nakładając np. na Avene dowolny podkład w płynie i tak uszkadzasz ten filtr, bo nie da rady nałożyć podkładu w płynie, nie ścierając dodatkowo filtra. I to zawsze też powtarzała Basia, że mniejsze zło to pudry niż płynne podkłady, bo zawsze uszkadza się filtr przy ich nakładaniu, nawet jak używasz Avene, to ochrona spada.

Poza tym nasza wiedza co do destabilizacji jest niepełna i nasze tropienie składów i pudrów może okazać się mrzonką, bo zwracamy uwagę na kilka tylko składników, nie wiedząc o wszelkich interakcjach.

Edytowane przez Smok
Czas edycji: 2007-04-15 o 10:16
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 12:08   #3222
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Filtry UV a makijaż

[quote=Smok;4067149]Widzisz - opatentowałam moją metode malowania na sucho i zgłosiłam patent na wizazu. Byłam pierwsza ))
Smoku wypróbowałam Twój patent i jestem zaskoczona jak ładnie moja cera wygląda bez podkładu w płynie.Do tej pory nie mogłam się jakoś przełamać i pomimo,że moja cera jest teraz w b. dobrym stanie (w porównaniu do stanu sprzed roku, bo do ideału to jej bardzo daleko ) to wciąż używałam podkładu. Teraz na Antka DP nakładam skrobię, trochę delikatnego brązera i na wierzch pudru sypiego transparentnego odrobinę. Efekt lepszy niż z podkładem i świetny mat.Dzięki za inspirację
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:41   #3223
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

[QUOTE=karolinkamalinka;41 42283]
Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Widzisz - opatentowałam moją metode malowania na sucho i zgłosiłam patent na wizazu. Byłam pierwsza ))
Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Smoku wypróbowałam Twój patent i jestem zaskoczona jak ładnie moja cera wygląda bez podkładu w płynie.Do tej pory nie mogłam się jakoś przełamać i pomimo,że moja cera jest teraz w b. dobrym stanie (w porównaniu do stanu sprzed roku, bo do ideału to jej bardzo daleko ) to wciąż używałam podkładu. Teraz na Antka DP nakładam skrobię, trochę delikatnego brązera i na wierzch pudru sypiego transparentnego odrobinę. Efekt lepszy niż z podkładem i świetny mat.Dzięki za inspirację
To nie moja metoda, raz jeszcze powatrzam, bo Ash tez się zaplątała. Nakładanie na skrobię pudru sypkiego/brązera jest stare jak sama filtromania, nic w tym odkrywczego ani mojej zasługi.
Moja metoda: filtr, skrobia, a na to PODKŁAD, tylko nie w płynie, ale pudrowy w kompakcie i tyle.
Nie przepadam za pudrem sypkim, a tym bardziej na skrobię, bo wyglądam bardzo źle. Nie mam ładnej cery i potrzebuję krycia, a pudry sypkie nie kryją. Bez podkładu obyć się nie mogę, ale nie używam płynnego, tylko w kompakcie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:08   #3224
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witajcie,
Na liście podkładów niegryzących się z filtrami była piankowa IsaDora, a teraz zniknęła, a w każdym razie ja jej nie widzę Czyli jednak ten podkłąd odpada?
Jest na niej wymieniany Magie Matte Lancome - dotyczy to też tego w musie?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:43   #3225
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość

To nie moja metoda, raz jeszcze powatrzam, bo Ash tez się zaplątała. Nakładanie na skrobię pudru sypkiego/brązera jest stare jak sama filtromania, nic w tym odkrywczego ani mojej zasługi.
Moja metoda: filtr, skrobia, a na to PODKŁAD, tylko nie w płynie, ale pudrowy w kompakcie i tyle.
Nie przepadam za pudrem sypkim, a tym bardziej na skrobię, bo wyglądam bardzo źle. Nie mam ładnej cery i potrzebuję krycia, a pudry sypkie nie kryją. Bez podkładu obyć się nie mogę, ale nie używam płynnego, tylko w kompakcie.
W takim razie prostuję. I składam podziękowania za inspirację wszystkim filtromaniaczkom Co dla jednych nieodkrywcze, dla mnie jak najbardziej
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:10   #3226
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Witajcie,
Na liście podkładów niegryzących się z filtrami była piankowa IsaDora, a teraz zniknęła, a w każdym razie ja jej nie widzę Czyli jednak ten podkłąd odpada?
Jest na niej wymieniany Magie Matte Lancome - dotyczy to też tego w musie?
IsaDora ma na poczatku skladu Mica oraz w May Contain - Mica, Titanium Dioxide, Iron Dioxide, Iron Oxides, wiec pewnie dlatego.
Magie Matte ma tylko w May Contain Mica, Titanium Dioxide, Iron Dioxide.

OT: i jak zadowolona jestes z tego podkladu ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:21   #3227
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Filtry UV a makijaż

Bardzo dlatego tak się zmartwiłam, że zniknął z listy. Mógłby być nieco jaśniejszy, ciut lepiej kryć i matowić Jednak i tak jestem nim zachwycona, zwłaszcza tą lekką konsystencją. Teraz na cieplejsze dni jest dla mnie niemal idealny
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:26   #3228
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

No to bardzo sie ciesze
Mnie MAC tez podpasowal.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:29   #3229
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No to bardzo sie ciesze
Mnie MAC tez podpasowal.
Ha, to tym bardziej miło mi się będzie tej ID używać Zaraz nas pogonią za offtopowanie
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 15:32   #3230
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Etam, nie pogonia
ID tez lubie, tylko ostanio zaprzestalam uzywac plynnych podkladow.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 21:19   #3231
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, wiem że temat był już wałkowany do znudzenia, ale odkopuję LUCIDITY Otóż chcę (chyba ) kupić kolor nr 2, bo "jedynka" niestety jest dla mnie zbyt różowa. Z tego, co oglądałam w sklepie, dwójka jest zdecydowanie bardziej beżowo-żółta. Spodziewam się jednak, że będzie dużo ciemniejsza - liczę się z tym, i na lato mogę mieć ciemniejszy odcień, ale czy ktoś może mi go jakoś "zrecenzować"? Czy jest bardzo ciemny i czy nie wychodzi pomarańczowy na paszczy...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 21:21   #3232
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pamiętam, ze miała go Kate i twierdziła, że jest super pomarańćzowy. Miała go tez chyba margaretka i nie była zadowolona.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 10:07   #3233
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że temat był już wałkowany do znudzenia, ale odkopuję LUCIDITY Otóż chcę (chyba ) kupić kolor nr 2, bo "jedynka" niestety jest dla mnie zbyt różowa. Z tego, co oglądałam w sklepie, dwójka jest zdecydowanie bardziej beżowo-żółta. Spodziewam się jednak, że będzie dużo ciemniejsza - liczę się z tym, i na lato mogę mieć ciemniejszy odcień, ale czy ktoś może mi go jakoś "zrecenzować"? Czy jest bardzo ciemny i czy nie wychodzi pomarańczowy na paszczy...

Ja mam jedynkę i jest bardzo OK, na mej facjacie różu nie widzę. Jak planowałam zakup - dziewczyny (a nie wiem, czy nie Ty osobiście nawet ) odradziły mi dwójkę i trójkę. Dwójkę, o ile pamiętam, z racji "efektu pomarańczy" właśnie.
A próbowałaś jedynkę "rozrzedzić" nieco jedwabną Hauschka?
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 10:16   #3234
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że temat był już wałkowany do znudzenia, ale odkopuję LUCIDITY Otóż chcę (chyba ) kupić kolor nr 2, bo "jedynka" niestety jest dla mnie zbyt różowa. Z tego, co oglądałam w sklepie, dwójka jest zdecydowanie bardziej beżowo-żółta. Spodziewam się jednak, że będzie dużo ciemniejsza - liczę się z tym, i na lato mogę mieć ciemniejszy odcień, ale czy ktoś może mi go jakoś "zrecenzować"? Czy jest bardzo ciemny i czy nie wychodzi pomarańczowy na paszczy...

ja miałam 02 i byłam po nim pomarańczowa, szybko się go pozbyłam, najlepiej przejdź się do Sephory i nałóż sobie go na buzię.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 10:41   #3235
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że temat był już wałkowany do znudzenia, ale odkopuję LUCIDITY Otóż chcę (chyba ) kupić kolor nr 2, bo "jedynka" niestety jest dla mnie zbyt różowa. Z tego, co oglądałam w sklepie, dwójka jest zdecydowanie bardziej beżowo-żółta. Spodziewam się jednak, że będzie dużo ciemniejsza - liczę się z tym, i na lato mogę mieć ciemniejszy odcień, ale czy ktoś może mi go jakoś "zrecenzować"? Czy jest bardzo ciemny i czy nie wychodzi pomarańczowy na paszczy...
Erato ja przed zakupem lucidity w grudniu testowałam na skórze dłoni te dwa odcienie 01 i 02. 02 od razu odpadł, na ręce dał odcień bardziej pomarańczowy, nie miał w sobie nic z żółci . Zdecydowałam się na 01 i po wstępnych zimowych testach tez nie byłam do końca zadowolna, wydawał mi się i tak za ciemny, bardziej różowy niż zółty. I tak sobie leżakował cały czas, używałam go sporadycznie.
Ale ostatnimi dniami unormowania się pogody i moje naczynka się bardziej uspokoiły, mogłam nareszcie zrezygnować z podkładu, stosuję LU na hauschkę i jest dobrze. Teraz nadaje mojej twarzy odcień złotego lata
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:23   #3236
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Filtry UV a makijaż

Jak zwykle się gubię Poproszę jak krowie na rowie odpowiedzieć czy na Fluide Extreme 50 + LRP przypudrowany skrobią mogę nałożyć Double Perfection Chanel bez obawy o działanie filtra ?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:31   #3237
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tak prawdę mówiąc to nie.
To jest kompromis pomiędzy normalnym wyglądem, a ewentualną destabilziacją filtra. Wybór należy do Ciebie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:49   #3238
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Pamiętam, ze miała go Kate i twierdziła, że jest super pomarańćzowy. Miała go tez chyba margaretka i nie była zadowolona.

Ja mam 01. Na początku kolor mnie przeraził, bo w pudełku wydaje się bardzo różowy, ale na twarzy wcale taki nie jest. U mnie wygląda naturalnie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:58   #3239
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to nie.
To jest kompromis pomiędzy normalnym wyglądem, a ewentualną destabilziacją filtra. Wybór należy do Ciebie.

Hmm tak myślałam ale o bardzo dużo spada ochrona ?

Ehh kiedy w końcu wymyślą coś czym będziemy mogły się filtrować bez połysku,smalcu itp ?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:04   #3240
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Hmm tak myślałam ale o bardzo dużo spada ochrona ?
Nie wiem ale mam nadzieję, że niezbyt dużo.
Żeby podać dokładną liczbę trzeba przeprowadzić badania analityczne,a to już nie moja działka.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.