Pytania i porady fryzjerskie - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-21, 14:36   #901
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
tak tak, Joanna jest bardzo popularnym ¶rodkiem rozja¶niaj±cym
No ale bez przesady, nie jest taka z³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-21, 15:17   #902
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Joanna ma bardzo fajne kosmetyki w przystêpnych cenach, ano i s± one ogólnodostêpne. ale rozja¶niacz proteinowy to najwiêksze ¶wiñstwo, jakie mia³am w±tpliw± wielce przyjemno¶æ u¿yæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-21, 17:08   #903
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

je¶li chodzi o kosmetyki do w³osów z Joanny - szampony, od¿ywki i farby... u mnie siê nie sprawdzaj±. Mam po nich straszny ³upie¿. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Za to peeling do cia³a truskawkowy jest boski balsamy te¿ nie najgorsze
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-22, 13:23   #904
Lily94
Raczkowanie
 
Avatar Lily94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 97
Question Problem z kolorem w³osów

Cze¶æ,dziewczyny! Szukam porady,poniewa¿ mam obecnie niezidentyfikowany kolor w³osów.Moje naturalne w³osy to taki miodowy blond...poniewa¿ czu³am siê w nich nieco hmm sztucznie,mimo,i¿ by³ to mój naturalny kolor w³osów od roku zaczê³am farbowaæ siê na ¶redni br±z.W³osy do¶æ mocno zniszczy³y mi siê po ci±g³ym farbowaniu..¶ciê³am je do ramion i postanowi³am poczekaæ a¿ odrosty zaczn± schodziæ i pojawi siê na moich w³osach dawny,utracony blond.Jednak¿e nie mogê powróciæ do swojego blondu...obecnie moje w³osy maj± kilkana¶cie odcieni-od blondu,po jasny br±z i ciemny br±z,a nawet gdzieniegdzie rudo¶ci,¿ó³to¶ci.Moja siostra zaproponowa³a mi,¿ebym przefarbowa³a sobie te w³osy chocia¿by lekk± piank± koloryzuj±c±,po prostu aby ujednoliciæ kolor w³osów.Tylko,¿e ja nie wiem jaki kolor powinnam wybraæ.Najchêtniej wybra³abym ciemny blond-ale bojê siê,¿e w³osy nabra³yby jeszcze bardziej ¿ó³tego odcienia...jasny br±z czêsto wychodzi za ciemny.Co mog³yby¶cie mi poleciæ? Jaki kolor? Jaka farba w piance? Od razu mówiê,¿e nie chce jak narazie korzystaæ z dekoloryzacji u fryzjera czy kolejnego farbowania mocn± farb±,która niszczy w³osy...
__________________

You don't need to buy a diamond key to unlock my heart
You shelter my soul
Lily94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-22, 15:35   #905
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Problem z kolorem w³osów

Cytat:
Napisane przez Lily94 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,dziewczyny! Szukam porady,poniewa¿ mam obecnie niezidentyfikowany kolor w³osów.Moje naturalne w³osy to taki miodowy blond...poniewa¿ czu³am siê w nich nieco hmm sztucznie,mimo,i¿ by³ to mój naturalny kolor w³osów od roku zaczê³am farbowaæ siê na ¶redni br±z.W³osy do¶æ mocno zniszczy³y mi siê po ci±g³ym farbowaniu..¶ciê³am je do ramion i postanowi³am poczekaæ a¿ odrosty zaczn± schodziæ i pojawi siê na moich w³osach dawny,utracony blond.Jednak¿e nie mogê powróciæ do swojego blondu...obecnie moje w³osy maj± kilkana¶cie odcieni-od blondu,po jasny br±z i ciemny br±z,a nawet gdzieniegdzie rudo¶ci,¿ó³to¶ci.Moja siostra zaproponowa³a mi,¿ebym przefarbowa³a sobie te w³osy chocia¿by lekk± piank± koloryzuj±c±,po prostu aby ujednoliciæ kolor w³osów.Tylko,¿e ja nie wiem jaki kolor powinnam wybraæ.Najchêtniej wybra³abym ciemny blond-ale bojê siê,¿e w³osy nabra³yby jeszcze bardziej ¿ó³tego odcienia...jasny br±z czêsto wychodzi za ciemny.Co mog³yby¶cie mi poleciæ? Jaki kolor? Jaka farba w piance? Od razu mówiê,¿e nie chce jak narazie korzystaæ z dekoloryzacji u fryzjera czy kolejnego farbowania mocn± farb±,która niszczy w³osy...
Ciemny blond raczej nie pokryje br±zu, mo¿e nak³adaj tylko na ja¶niejsz± czê¶æ w³osów? no i pianka czy szampon koloryzuj±cy na pewno wyp³ucze siê na rudo
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-22, 17:53   #906
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

bo¿e blagam o pomoc ...staram sie od 3 miesiecy przefarbowac okropny jasny blond ktory zafundowala mi frzjerka na ciemny blond raczej zimny odcien , aby powrocic do naturalnego koloru . w tym celu udalam sie do fryzjra , wydalam 230 zl efekt piekny na tydzien , po 3 blond calkowicie powrocil , wiec znow fryzjer tym razem troszke tanszy bo jedynie 120 zl , efekt koszmarny , stwierdzil ze zrobi mi cos na podobe ombre i ze bedzie to naturalnie wygladac...eee jasne , rudy odrost potem troche brazu wymieszanego z rudym i mega jasne od polowy wlosy . od tego farbowania minelo 3 tyg wiec troszke to wyplowialo (cale szczescie), chce teraz sama zafarbowac i zastawiam sie jak to zrobic. jakiej farby uzyc zeby wlosy mialy kolor ciemnego blondu i w miare to wyrownac ....
WmaG20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 00:04   #907
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomocy farbowalam dzis wlosy farba loreal majirel 6.46 odrost wyszedl swietnie ale po dlugosci mam wrazenie ze farba nie zlapala wyjsciowy kolor mialam taki zloty rudy jasny i odrost ciemny blond nalozylam farbe z woda 6 najpierw na odrost na 10 min a pozniej na reszte na 20 co mam robic doradzcie kolor na dlugodci wyszedl taki ze widac stary kolor jakbh byl lekko musniety nowa farba i jest jasniejszy od gory pomocy
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 12:49   #908
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Poka¿ wiadomo¶æ
bo¿e blagam o pomoc ...staram sie od 3 miesiecy przefarbowac okropny jasny blond ktory zafundowala mi frzjerka na ciemny blond raczej zimny odcien , aby powrocic do naturalnego koloru . w tym celu udalam sie do fryzjra , wydalam 230 zl efekt piekny na tydzien , po 3 blond calkowicie powrocil , wiec znow fryzjer tym razem troszke tanszy bo jedynie 120 zl , efekt koszmarny , stwierdzil ze zrobi mi cos na podobe ombre i ze bedzie to naturalnie wygladac...eee jasne , rudy odrost potem troche brazu wymieszanego z rudym i mega jasne od polowy wlosy . od tego farbowania minelo 3 tyg wiec troszke to wyplowialo (cale szczescie), chce teraz sama zafarbowac i zastawiam sie jak to zrobic. jakiej farby uzyc zeby wlosy mialy kolor ciemnego blondu i w miare to wyrownac ....
aby zrobiæ ten jasny blond fryzjerka zapewne rozja¶ni³a Ci w³osy i nie domknê³a ³usek, tote¿ teraz wszystkie farby szybko Ci siê p³ucz±.
co do równomiernego pofarbowania- przyda³oby siê zdjêcie obecnego koloru.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy farbowalam dzis wlosy farba loreal majirel 6.46 odrost wyszedl swietnie ale po dlugosci mam wrazenie ze farba nie zlapala wyjsciowy kolor mialam taki zloty rudy jasny i odrost ciemny blond nalozylam farbe z woda 6 najpierw na odrost na 10 min a pozniej na reszte na 20 co mam robic doradzcie kolor na dlugodci wyszedl taki ze widac stary kolor jakbh byl lekko musniety nowa farba i jest jasniejszy od gory pomocy
za krótko trzyma³a¶ tê farbê, skoro k³ad³a¶ poziom 6 na jasne wcze¶niej w³osy. powtórzy³abym zabieg, szczególnie na te 'niedofarbowane' partie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 13:56   #909
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

moze zle sie wyrazilam z tym brazem ... raczej taki bardzo ciemny blond wymieszany z rudym ktory teraz jest ciemny przechodzacy w zlote tony , wiec mysle ze dekoloryzacja nie jest potrzebna, przynajmniej mam taka nadzieje;( a ze farba sie juz jakos mega nie wyplukuje tak jak ostatnio to mam nadzieje ze jednak w koncu zlapie mocniej ....tylko teraz prosilabym o pomoc w doborze farby ...
WmaG20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 14:58   #910
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

WmaG20 a mo¿e jasny br±z?
Bo z rudych do blondu...
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 15:14   #911
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

tez nad tym myslalam ale boje sie ze wyjda czarne albo co gorsza zielone zastanawiam sie na loreal excellence 7.0 , bo fryzjerka ktora zrobila mi ten przesliczny kolor wspominala ze przciemnianie w domu lepiej robic natura i zaczela sie smiac z cytuje; 'ograniczonej dziewuszki ktora zafundowala sobie boisko na glowie ' , wtedy pomyslalam ze bylam bardzo blisko tego samego bo juz mialam wtedy zamiar polozyc ciemny popielaty blond wiec jak widzicie koloryzacja to moja specjalnosc;p
WmaG20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 15:24   #912
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a mo¿e zamiast kombinowaæ id¼ do DOBREJ fryzjerki? Która przede wszystkim zobaczy i oceni co da siê zrobiæ i zrobi to...

ale je¶li chodzi o samodzielne farbowanie to L'Oreal my¶lê, ¿e nie powinien wyj¶æ ¼le.
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 15:30   #913
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

nie mam juz kasy na to .... i do tego moje wlosy zle reaguja na te farby profesjonalne , te bez amoniaku wrecz zostawiaja wlosy w tragicznym stanie . dlatego czekam jeszcze ze dwa tyg i chyba zdecyduje sie na loreala.kusi mnie zeby do czasu farbowania wyprobowac szamponetke ciemna bo juz nie moge patrzec na ten paskudny kolor , ale troche sie boje co z tego moze wyjsc
WmaG20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 15:36   #914
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

je¶li chodzi o kolory farb - mnie bardzo siê podobaj± z Syossa - jednak dla moich w³osów ta farba odpada, strasznie by³y po niej zniszczone. Podobnie jak szampony i od¿ywki tej firmy, po prostu mi nie le¿±.

Ale kolor mi wyszed³ cudny. Mix gorzkiej z toffi. A s± te¿ fajne odcienie blondu, br±zu. Poszukaj, mo¿e Tobie bêd± s³u¿yæ
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-23, 18:07   #915
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[/COLOR]

za krótko trzyma³a¶ tê farbê, skoro k³ad³a¶ poziom 6 na jasne wcze¶niej w³osy. powtórzy³abym zabieg, szczególnie na te 'niedofarbowane' partie.[/QUOTE]

ale nalozyc afrbe odrazu na cale wlosy czy jak ?
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-24, 08:41   #916
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, u¿ywam szamponów dla dzieci i pisze na nich ¿e maja ph neutralne dla skóry , czy to oznacza ¿e kwa¶ne ?
jakie powinno byæ po zabiegu fryzjerskim, kupi³am krem prostujacy i pisze aby po nim u¿yæ szamponu o kwa¶nym ph
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-24, 15:56   #917
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomo¶ci: 1 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, u¿ywam szamponów dla dzieci i pisze na nich ¿e maja ph neutralne dla skóry , czy to oznacza ¿e kwa¶ne ?
jakie powinno byæ po zabiegu fryzjerskim, kupi³am krem prostujacy i pisze aby po nim u¿yæ szamponu o kwa¶nym ph
Neutralne to neutralne, a kwa¶ne to kwa¶ne. To nie jest to samo. Mo¿esz sp³ukaæ w³osy wod± z octem ¿eby je "zakwasiæ".
__________________
Na zaufanie siê pracuje - na jego brak te¿.




Lillkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-25, 14:17   #918
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Neutralne to neutralne, a kwa¶ne to kwa¶ne. To nie jest to samo. Mo¿esz sp³ukaæ w³osy wod± z octem ¿eby je "zakwasiæ".

te¿ tak mo¿na,
a ¿e ph neutralne to neutralne to wiem
ale neutralne dla skóry rozumia³am ¿e obojêtne dla skóry czyli - podobne
wiem tez ¿e neutralne to 7 a skóra ma okolo 5,5 czyli kwa¶ne

powiem szczerze ¿e nie znalaz³am szamponu na którym pisze, ¿e ma ph kwa¶ne
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-25, 15:13   #919
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ tak mo¿na,
a ¿e ph neutralne to neutralne to wiem
ale neutralne dla skóry rozumia³am ¿e obojêtne dla skóry czyli - podobne
wiem tez ¿e neutralne to 7 a skóra ma okolo 5,5 czyli kwa¶ne

powiem szczerze ¿e nie znalaz³am szamponu na którym pisze, ¿e ma ph kwa¶ne
S± szampony i maseczki o ph kwa¶nym, ale to raczej z profesjonalnych linii. Ja kojarzê takie ze Stapiz. Mo¿esz siê obej¶æ bez tego wykorzystuj±c p³ukankê octow± (przepisu poszukaj w google). Od¿ywki do³±czone do farb drogeryjnych te¿ s± zazwyczaj o kwa¶nym ph.

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-03-25 o 15:15
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 06:41   #920
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
S± szampony i maseczki o ph kwa¶nym, ale to raczej z profesjonalnych linii. Ja kojarzê takie ze Stapiz. Mo¿esz siê obej¶æ bez tego wykorzystuj±c p³ukankê octow± (przepisu poszukaj w google). Od¿ywki do³±czone do farb drogeryjnych te¿ s± zazwyczaj o kwa¶nym ph.

dziêki, chyba wyp³uczê t± wod± z octem faktycznie...
akurat ten produkt co zamawiam nie posiada nic dodatkowego w zestawie
dziêki za radê , kupujê krem prostuj±cy, swoj± droga ciekawe jak zadzia³± i czy w ogóle
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-27, 14:01   #921
maniana6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 3
Pomocy !

Wczoraj kolezanka farbowala mi wlosy na ciemna czekolade (wczesniej mialam ombre) no i moim problemem jest to ze tam gdzie bylo ombre w niektorych miejscach farba w ogole nie zlapala i mam laty na wlosach jak myslicie czy moge dzisiaj kupic farbe i to poprawic? czy odczekac tydzien ? Pomozcie bo to wyglada strasznie...
maniana6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-27, 17:45   #922
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 475
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿e mi co¶ podpowiecie. Mam problem z pielêgnacj± w³osów. Moje w³osy nigdy nie by³y farbowane, nie suszê ich suszark±, a prostownicy u¿ywam raz na sto lat. Mam w³osy do po³owy pleców, to chyba moja najd³u¿sza d³ugo¶æ, ale w sobotê ¶cinam trochê, bo s± okropnie zniszczone. No w³a¶nie. Moje w³osy strasznie mi wypadaj±, s± suche, a koñcówki poszarpane i po³amane (dlatego ¶cinam). Nie jestem osob± systematyczn±, niestety. Moja pielêgnacja w³osów jest tak prosta, ¿e wcale nie dziwiê siê, ¿e s± w takim stanie Myjê w³osy co drugi dzieñ. Zazwyczaj szampon biovax/timotei/ barwa zio³owa. Nastêpnie od¿ywka biovax albo gliss kur w sprayu i na koñcówki serum. I to tyle.. Wiem, ¿e na stan moich w³osów wp³ywa ich rozczesywanie po k±pieli, istna masakra! Ko³tun zawsze robi mi siê w tym samym miejscu choæ delikatnie je myje i staram siê nie spl±tywaæ. Pomó¿cie, porad¼cie jak pielêgnowaæ mam swoje w³osy.
W zal±czniku zdj. Mój kolor wygl±da tak jak na 2 zdj, zdj 1 jest robione na jaki¶ dziwnych ustawieniach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlos3.jpg (77,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlos11.jpg (125,2 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (102,0 KB, 7 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez Karolllka7
Czas edycji: 2014-03-27 o 17:46
Karolllka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-28, 08:06   #923
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ Mam do Was pytanie Od paru ³adnych lat farbujê w³osy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zim± moja cera zblad³a i nieco rozja¶ni³am w³osy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowi³am wróciæ do starego koloru okaza³o siê, ¿e wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mogê go znale¼æ, próbowa³am farbowaæ innymi odcieniami, ale efekt nie by³ taki sam jak po GCN 110.. St±d pytanie do Was, czy znacie mo¿e jak±¶ inn± farbê i odcieñ, który bêdzie odpowiednikiem tego?
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-28, 08:44   #924
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[1=31cd44234e3b64b5566b843 e41ac0604b692cf23;4578749 1]Cze¶æ Mam do Was pytanie Od paru ³adnych lat farbujê w³osy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zim± moja cera zblad³a i nieco rozja¶ni³am w³osy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowi³am wróciæ do starego koloru okaza³o siê, ¿e wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mogê go znale¼æ, próbowa³am farbowaæ innymi odcieniami, ale efekt nie by³ taki sam jak po GCN 110.. St±d pytanie do Was, czy znacie mo¿e jak±¶ inn± farbê i odcieñ, który bêdzie odpowiednikiem tego?[/QUOTE]

A color sensation 110?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-28, 13:38   #925
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[1=31cd44234e3b64b5566b843 e41ac0604b692cf23;4578749 1]Cze¶æ Mam do Was pytanie Od paru ³adnych lat farbujê w³osy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zim± moja cera zblad³a i nieco rozja¶ni³am w³osy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowi³am wróciæ do starego koloru okaza³o siê, ¿e wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mogê go znale¼æ, próbowa³am farbowaæ innymi odcieniami, ale efekt nie by³ taki sam jak po GCN 110.. St±d pytanie do Was, czy znacie mo¿e jak±¶ inn± farbê i odcieñ, który bêdzie odpowiednikiem tego?[/QUOTE]
Ja widzia³am ca³kiem niedawno GCN 110 nie wydaje mi siê ¿eby wycofali. No i tak jak wy¿ej, Garnier Color sensation 110 powinien byæ podobny.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 11:33   #926
eura28
Raczkowanie
 
Avatar eura28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Rozja¶ni³am swoje br±zowe w³osy k±piel± rozja¶niaj±c± z rozja¶niaczem Joanny. Podzia³a³o, ale odcieñ przypomina wiewiórkê, co tragicznie wygl±da przy moich szarych oczach i oliwkowej cerze Po³o¿y³am lodowy blond (l'oreal casting) z nadziej± na och³odzenie, ale farba jedynie trochê wyrówna³a kolor. Kupi³am jaki¶ szampon do blond w³osów usuwaj±cy ¿ó³ty odcieñ, ale pewnie nie da to ¿adnych spektakularnych efektów. Co teraz? Odczekaæ trochê i znowu próbowaæ z jak±¶ mocniejsz± popielat± farb±?
eura28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 16:45   #927
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

dok³adnie. ale skoro masz rudo¶æ- nie rozja¶ni Ci ona tylko och³odzi. ¿eby poja¶niæ musia³aby¶ zrobiæ jeszcze k±piel rozja¶niaj±c± lub u¿yæ farby z poziomu rozja¶niaj±cego.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-30, 22:03   #928
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 475
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e mi co¶ podpowiecie. Mam problem z pielêgnacj± w³osów. Moje w³osy nigdy nie by³y farbowane, nie suszê ich suszark±, a prostownicy u¿ywam raz na sto lat. Mam w³osy do po³owy pleców, to chyba moja najd³u¿sza d³ugo¶æ, ale w sobotê ¶cinam trochê, bo s± okropnie zniszczone. No w³a¶nie. Moje w³osy strasznie mi wypadaj±, s± suche, a koñcówki poszarpane i po³amane (dlatego ¶cinam). Nie jestem osob± systematyczn±, niestety. Moja pielêgnacja w³osów jest tak prosta, ¿e wcale nie dziwiê siê, ¿e s± w takim stanie Myjê w³osy co drugi dzieñ. Zazwyczaj szampon biovax/timotei/ barwa zio³owa. Nastêpnie od¿ywka biovax albo gliss kur w sprayu i na koñcówki serum. I to tyle.. Wiem, ¿e na stan moich w³osów wp³ywa ich rozczesywanie po k±pieli, istna masakra! Ko³tun zawsze robi mi siê w tym samym miejscu choæ delikatnie je myje i staram siê nie spl±tywaæ. Pomó¿cie, porad¼cie jak pielêgnowaæ mam swoje w³osy.
W zal±czniku zdj. Mój kolor wygl±da tak jak na 2 zdj, zdj 1 jest robione na jaki¶ dziwnych ustawieniach.
Nikt nie pomo¿e? W z³ym temacie umie¶ci³am? Bo pierwszy raz na fryzjerski zago¶ci³am :P
__________________
Karolllka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-31, 08:04   #929
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 12 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt nie pomo¿e? W z³ym temacie umie¶ci³am? Bo pierwszy raz na fryzjerski zago¶ci³am :P
Ja te¿ zago¶ci³am tu niedawno i dosta³am bardzo pomocn± radê - olejowanie w³osów.
Na³o¿y³am od czubka g³owy po same koñce oliwê z oliwek, owinê³am foli± spo¿ywcz± (ciep³o) i zmy³am po 3 godz. Mozna równie¿ zostawiæ na ca³± noc

Edytowane przez _Schmetterling
Czas edycji: 2014-03-31 o 08:11
_Schmetterling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-31, 11:44   #930
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ zago¶ci³am tu niedawno i dosta³am bardzo pomocn± radê - olejowanie w³osów.
Na³o¿y³am od czubka g³owy po same koñce oliwê z oliwek, owinê³am foli± spo¿ywcz± (ciep³o) i zmy³am po 3 godz. Mozna równie¿ zostawiæ na ca³± noc

a jak z olejowaniem t³ustych w³osów?

mam przet³uszczaj±ce siê ale te¿ zniszczone i poszarpane, równie¿ rozczesuje po myciu zaraz mokre , czasem prostujê suszê , farbuje tak 2 razy na rok
u nasady s± t³uste, na drugi dzieñ po umyciu a reszta zniszczona , taka szopa, siano
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.