Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 14:57   #4771
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Prosiłyście o swatche oto i one:

Od lewej: żelowe around midnight, urban jungle, blue lagoon i kredka 02 highlight it...pearly.
urban jungle
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:20   #4772
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

A mi się żelowa odbija, jasna się nie trzyma - mało udane zakupy
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:30   #4773
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Linerek kusi. Ten niebiesko zielony szczególnie.

Ale czy ja nie za stara na takie cosie?
Hehe nie wiem, za to ja się czuję za stara;p Na kolorowe tusze też, kojarzą mi się z czasami podstawówki ;p

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Ej a ile te żelki kosztują? U mnie nie ma 2 szaf ale jak będę w Suwałkach to zalecę do douglasa, mam nadzieję że tam nadal dwie szafy ;-P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:42   #4774
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
A mi się żelowa odbija, jasna się nie trzyma - mało udane zakupy
Odbija? Kurcze, u mnie to najtrwalsza kredka jaką kiedykolwiek miałam, jest nie do ruszenia A tą jasną też widać cały dzień pod brwiami

Kredka 9,99
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:12   #4775
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Jedną powiekę mam bardziej opadającą i się odbija, LL na obu nie
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:47   #4776
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

U mnie też jest nie do zdarcia, aż za bardzo. Chciałabym ją lekko rozetrzeć i se ne da.

Polecicie mi jakąś trwałą, czarną kredką, którą można lekko rozetrzeć?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:55   #4777
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Jedną powiekę mam bardziej opadającą i się odbija, LL na obu nie
Moje powieki mają podobnie :-D Mi się wszystkie odbijały, dopóki nie zaczęłam używać bazy pod cienie i sypkich cieni ;-). Wtedy już tylko gdzieś znikały, ale nie było tego odbicia. Bez cienia i bazy - druga kreska gwarantowana ;-).
Dziś testowalam granatową żelową. Szok. Po 14 godz nadal na oku, intensywny kolor. Nigdy wcześniej żadna kredka tyle nie wytrzymała.
Ktoś pisał wcześniej o skorupce. Chyba coś w tym jest, bo jak pomacalam z niedowierzaniem wieczorem oczy to się trochę kruszyla. Czyli te żelowe zastygaja i mocno się trzymają, prędzej się będą kruszyć niż rozmazywać/znikać.

Polecalyscie tez kabuki. W sumie od dłuższego czasu nie mogłam zdecydować czym zastąpić mój rozkladajacy się. I skusilam sie na ten Essence. Jaki mieciusi i milutki! Na razie wyprany, jutro zobaczę jak się nakłada nim. Ale pozytywnie mnie zaskoczyło milutkie włosie.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 19:58   #4778
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

O, a ja właśnie weszłam na ten wątek, aby napisać peany na cześć żelowej kredki

Jest to pierwsza kredka, którą potrafię namalować ładną kreskę, llka dla mnie jest tępawa. Ponadto, dzisiaj zapomniałam zmyć kredkę przed bieganiem(wstyd) i byłam wielce zaskoczona, że po 40 minutach ciągłego biegu kredka dalej była na oku nienaruszona- bez bazy, lekko przypruszona pudrem bambusowym(z braku laku). Każda llka spływała z mojej powieki po ok. godzinie, a żelowa chyba najwyraźniej będzie moje KWC

Dzisiaj testowałam zieloną kredkę, kupiłam również czarną, a w planach mam jeszcze tę ciemnoniebieską
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:18   #4779
bolly93
Raczkowanie
 
Avatar bolly93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Spodobały mi się te matowe błyszczyki. Chyba sobie kupię ten jaśniejszy.
Na FB napisali, że już niedługo bloom me up pojawi się w hebe i super pharm. Jej już się nie mogę doczekać
__________________
Ania, do usług
bolly93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:32   #4780
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez bolly93 Pokaż wiadomość
Spodobały mi się te matowe błyszczyki. Chyba sobie kupię ten jaśniejszy.
Na FB napisali, że już niedługo bloom me up pojawi się w hebe i super pharm. Jej już się nie mogę doczekać
Te matowe błyszczyki to żadna nowość... Wcześniej były w ofercie, ale w linii SWM, teraz przepakowali je do opakowań XXXL. Nawet nazw kolorów nie zmienili (tylko jest jeden mniej; brak Smooth Berry).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 21:59   #4781
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Ktoś pisał wcześniej o skorupce. Chyba coś w tym jest, bo jak pomacalam z niedowierzaniem wieczorem oczy to się trochę kruszyla. Czyli te żelowe zastygaja i mocno się trzymają, prędzej się będą kruszyć niż rozmazywać/znikać.
ja pisałam o skorupce - jak chciałam dorobić niebieską ombrekreskę z drugiej strony do namalowanej rano zielonej, to ta jakby popękała, taka twarda skorupka się zrobiła no i nie ruszyło za bardzo
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 22:58   #4782
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczyny, a czy ta żelowa kredka nadaje się na linie wodną?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 07:16   #4783
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Oj kusicie tymi żelowymi kredkami, kusicie Chyba sobie kupię jakąś na spróbowanie, skoro piszecie, że są takie dobre.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 07:39   #4784
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Hehe nie wiem, za to ja się czuję za stara;p Na kolorowe tusze też, kojarzą mi się z czasami podstawówki ;p[COLOR="Silver"]
Wtedy to tylko niebieski można było kupić. Znaczy za mojej podstawówki.
Na co dzień teraz też bym pewnie nie nałożyła, dziwnie bym się czuła.
Chociaż... Na koncert jak szłam to wkleiłam czerwone kępki i wyszło fajnie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 17:36   #4785
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nawiedziłam naturę w Solvay Parku w Krk i były chyba wszystkie nowości. Nawet żelowe kredki sobie obczaiłam.
Limitka była Love Letters. Brakowało ciemniejszej kredki do oczu i różowego balsamu do ust a reszta full wypas.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 18:15   #4786
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wtedy to tylko niebieski można było kupić. Znaczy za mojej podstawówki.
Na co dzień teraz też bym pewnie nie nałożyła, dziwnie bym się czuła.
O nie nie, za czasów tej naszej podstawówki zielone też były, lubiłam latem zaszaleć, zawsze była to zieleń ;-). Ale wtedy w podstawówce to się jeszcze nie malowało, dopiero w średniej

Ja dziś się odważyłam na te zielenie. Skorzystałam z tu napisanego pomysłu, żeby ten kolorowy tusz nałożyć na czarny. Sama jakoś na to nie wpadłam do tej pory. Efekt dobry, delikatnie ciemnozielone rzęsy :-D. Do tego zielona żelowa kredka dziś w testach była. Obłędne te kredki, naprawdę. Malowalam wcześnie rano, po południu miałam dziś pewien "łzawy zabieg". Tusz musiałam z policzków wycierać ;-), kredka nie ruszona została na oku!

I kabuki dziś użyłam. Milusi, super nakładał (puder bambusowy). Zaczęłam żałować ze tak długo starego pędzla używałam...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 19:28   #4787
bolly93
Raczkowanie
 
Avatar bolly93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te matowe błyszczyki to żadna nowość... Wcześniej były w ofercie, ale w linii SWM, teraz przepakowali je do opakowań XXXL. Nawet nazw kolorów nie zmienili (tylko jest jeden mniej; brak Smooth Berry).
Wiem, że nie nowość ale jakoś jak były w starym opakowaniu to nie zwracałam na nie uwagi za bardzo. Teraz mi jakoś tak ten jaśniejszy wpadł w oko. Ale pewnie jak przyjdzie co do czego to w sklepie znowu coś innego wybiorę :p
__________________
Ania, do usług
bolly93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 19:46   #4788
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczynki, a ma może któraś z was porównanie nowej essenceowej żelki do Avon supershock?
Taki był hype na te kredkę z Avon a u mnie to totalna porażka =.=' Zastanawiam się, czy ta z essence może przypadkiem nie trzyma się dłużej?
Avon niby też zastygał i robił 'skorupkę' ale wewnętrzny kącik miałam zawsze rozmazany na pół powieki i pół nosa. Lepsza dla mnie jest kredka żelowa z Gosh ale nie mam do niej aktualnie dostępu, więc może essence by mię poratowało? Jak uważacie ?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 04:37   #4789
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
O nie nie, za czasów tej naszej podstawówki zielone też były, lubiłam latem zaszaleć, zawsze była to zieleń ;-). Ale wtedy w podstawówce to się jeszcze nie malowało, dopiero w średniej

Ja dziś się odważyłam na te zielenie. Skorzystałam z tu napisanego pomysłu, żeby ten kolorowy tusz nałożyć na czarny. Sama jakoś na to nie wpadłam do tej pory. Efekt dobry, delikatnie ciemnozielone rzęsy :-D. Do tego zielona żelowa kredka dziś w testach była. Obłędne te kredki, naprawdę. Malowalam wcześnie rano, po południu miałam dziś pewien "łzawy zabieg". Tusz musiałam z policzków wycierać ;-), kredka nie ruszona została na oku!

I kabuki dziś użyłam. Milusi, super nakładał (puder bambusowy). Zaczęłam żałować ze tak długo starego pędzla używałam...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Kusi ta kredka kabuki a one dostepne w Hebe czy tylko Natura?
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 07:26   #4790
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
O nie nie, za czasów tej naszej podstawówki zielone też były, lubiłam latem zaszaleć, zawsze była to zieleń ;-). Ale wtedy w podstawówce to się jeszcze nie malowało, dopiero w średniej

Ja dziś się odważyłam na te zielenie. Skorzystałam z tu napisanego pomysłu, żeby ten kolorowy tusz nałożyć na czarny. Sama jakoś na to nie wpadłam do tej pory. Efekt dobry, delikatnie ciemnozielone rzęsy :-D. Do tego zielona żelowa kredka dziś w testach była. Obłędne te kredki, naprawdę. Malowalam wcześnie rano, po południu miałam dziś pewien "łzawy zabieg". Tusz musiałam z policzków wycierać ;-), kredka nie ruszona została na oku!

I kabuki dziś użyłam. Milusi, super nakładał (puder bambusowy). Zaczęłam żałować ze tak długo starego pędzla używałam...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Ale te to było ekstremalnie trudno dostać
No ja też w średniej. Miałam to szczęście, że nie czepiali się u mnie. Ale w większości szkół to nawet tuszu nie można przecież było


Czuję się skutecznie pokuszona.
Aby utrwalić tusz pomyśl o Catrisowym topie.
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a ma może któraś z was porównanie nowej essenceowej żelki do Avon supershock?
Taki był hype na te kredkę z Avon a u mnie to totalna porażka =.=' Zastanawiam się, czy ta z essence może przypadkiem nie trzyma się dłużej?
Avon niby też zastygał i robił 'skorupkę' ale wewnętrzny kącik miałam zawsze rozmazany na pół powieki i pół nosa. Lepsza dla mnie jest kredka żelowa z Gosh ale nie mam do niej aktualnie dostępu, więc może essence by mię poratowało? Jak uważacie ?
W sumie generalnie zasada jest taka, ze kredek nie zostawia się samych, tylko utrwala cieniem.
Nie spotkałam jeszcze takiej, która by idealnie bez skazy przetrwała cały dzień bez zafiksowania. U mnie natychmiast każda się kseruje na górnej powiece. Czy tania czy droga, czy absurdalnie droga (selektywu miałam okazję popróbować pracując w syforze)

Avonowa jest dla mnie za miękka. Przez to mało precyzyjna
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:13   #4791
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W sumie generalnie zasada jest taka, ze kredek nie zostawia się samych, tylko utrwala cieniem.
Nie spotkałam jeszcze takiej, która by idealnie bez skazy przetrwała cały dzień bez zafiksowania. U mnie natychmiast każda się kseruje na górnej powiece. Czy tania czy droga, czy absurdalnie droga (selektywu miałam okazję popróbować pracując w syforze)

Avonowa jest dla mnie za miękka. Przez to mało precyzyjna
Kredkę zawsze nakładam na bazę i cień i zawsze przyprószam albo cieniem w kolorze kredki albo bezbarwnym pudrem a kredki bez skazy utrzymują się u mnie max 2 godziny :< Jestem niestety posiadaczką skrajnie tłustych powiek więc to pewnie dlatego :/... Nawet eyelinery mi się odbijają i kserują... oprócz cake eyelinera z Kryolan . Ale wszystkie żelowe (łącznie z Maybelline master drama!) to była jakaś porażka ;_;

Wszystkie w kolorach brązu się u mnie dobrze sprawdzają, bo je nakładam tylko w zewnętrznym kąciku. Z czarnymi też bym tak robiła ale przy czarnych takie pomalowanie połowy oka nie wygląda eterycznie i powabnie tylko komicznie

Odnośnie szkoły, to moja mama kłóciła się z moją wychowawczynią w gimnazjum jak ta mi wystawiła uwagę za tusz do rzęs Mówiła, że przecież nie chodzę wymalowana jak lampucera i ze to przecież tylko tusz do rzęs...ale tak sie zestresowałam tym wydarzeniem ze do trzeciej klasy liceum znowu nie malowałam się w ogóle :x Taka styuacja
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:22   #4792
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Kredkę zawsze nakładam na bazę i cień i zawsze przyprószam albo cieniem w kolorze kredki albo bezbarwnym pudrem a kredki bez skazy utrzymują się u mnie max 2 godziny :< Jestem niestety posiadaczką skrajnie tłustych powiek więc to pewnie dlatego :/... Nawet eyelinery mi się odbijają i kserują... oprócz cake eyelinera z Kryolan . Ale wszystkie żelowe (łącznie z Maybelline master drama!) to była jakaś porażka ;_;

Wszystkie w kolorach brązu się u mnie dobrze sprawdzają, bo je nakładam tylko w zewnętrznym kąciku. Z czarnymi też bym tak robiła ale przy czarnych takie pomalowanie połowy oka nie wygląda eterycznie i powabnie tylko komicznie

Odnośnie szkoły, to moja mama kłóciła się z moją wychowawczynią w gimnazjum jak ta mi wystawiła uwagę za tusz do rzęs Mówiła, że przecież nie chodzę wymalowana jak lampucera i ze to przecież tylko tusz do rzęs...ale tak sie zestresowałam tym wydarzeniem ze do trzeciej klasy liceum znowu nie malowałam się w ogóle :x Taka styuacja
Jaką masz bazę?

Czarną możesz domalować między rzęsami tylko. Unosząc delikatnie powiekę palcem, tuz pod łukiem brwiowym i kredką pociągnać po samej nasadzie rzęs

Ale widzisz właśnie jak to się zmienia. Jak szłam do liceum to miałam 15 lat. W większości szkół przymykano oko na delikatny makijaż dopiero w ostatnich klasach.

Sama nie wiem czy tak lepiej było czy lepiej teraz. I jedno i drugie ma wady
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:30   #4793
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te matowe błyszczyki to żadna nowość... Wcześniej były w ofercie, ale w linii SWM, teraz przepakowali je do opakowań XXXL. Nawet nazw kolorów nie zmienili (tylko jest jeden mniej; brak Smooth Berry).
ale jak to? http://de.paperblog.com/essence-xxxl...timent-752438/ tu jest właśnie smooth berry czy coś mi się pomieszało?

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Kredkę zawsze nakładam na bazę i cień i zawsze przyprószam albo cieniem w kolorze kredki albo bezbarwnym pudrem a kredki bez skazy utrzymują się u mnie max 2 godziny :< Jestem niestety posiadaczką skrajnie tłustych powiek więc to pewnie dlatego :/... Nawet eyelinery mi się odbijają i kserują... oprócz cake eyelinera z Kryolan . Ale wszystkie żelowe (łącznie z Maybelline master drama!) to była jakaś porażka ;_;

Wszystkie w kolorach brązu się u mnie dobrze sprawdzają, bo je nakładam tylko w zewnętrznym kąciku. Z czarnymi też bym tak robiła ale przy czarnych takie pomalowanie połowy oka nie wygląda eterycznie i powabnie tylko komicznie

Odnośnie szkoły, to moja mama kłóciła się z moją wychowawczynią w gimnazjum jak ta mi wystawiła uwagę za tusz do rzęs Mówiła, że przecież nie chodzę wymalowana jak lampucera i ze to przecież tylko tusz do rzęs...ale tak sie zestresowałam tym wydarzeniem ze do trzeciej klasy liceum znowu nie malowałam się w ogóle :x Taka styuacja
a próbowałaś wymieszać eyelinery słoiczkowe z duraline? ja nie mam problemu z odbijaniem i w ogóle u mnie wiór na twarzy obejmuje również okolice oczne, więc tak trochę w ciemno rzucam radą, ale mi taki mix trudno się zmywa pod koniec dnia a ewentualne opady deszczu nie psują mi kreski
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:37   #4794
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaką masz bazę?

Czarną możesz domalować między rzęsami tylko. Unosząc delikatnie powiekę palcem, tuz pod łukiem brwiowym i kredką pociągnać po samej nasadzie rzęs

Ale widzisz właśnie jak to się zmienia. Jak szłam do liceum to miałam 15 lat. W większości szkół przymykano oko na delikatny makijaż dopiero w ostatnich klasach.

Sama nie wiem czy tak lepiej było czy lepiej teraz. I jedno i drugie ma wady
No właśnie tightlining też u mnie odpada bo co sobie zamaluję górny brzeg oka to mi się zaraz robią bardzo bolesne jęczmienie i na tydzień mam makijaż oczu z głowy
Moim przeznaczeniem jest chyba po prostu pozostanie przy brązowych kredkach, tak to czuje nosem

Jeśli makijaż jest delikatny, tusz do rzęs, błyszczyk ewentualnie korektor antybakteryjny na pryszcza to spoko, niech sobie młode dziewczyny noszą Nie mam obiekcji... Natomiast jak widzę dziewczyny w wieku późnogimbusowym tudzież wczesnolicealnym, które są wymalowane jakby szły na potańcówkę w remizie (chodzi mi o to, że mocno, nie że wieśniacko, remizy sa spoko !) to już mnie trochę odrzuca :<
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:52   #4795
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
No właśnie tightlining też u mnie odpada bo co sobie zamaluję górny brzeg oka to mi się zaraz robią bardzo bolesne jęczmienie i na tydzień mam makijaż oczu z głowy
Moim przeznaczeniem jest chyba po prostu pozostanie przy brązowych kredkach, tak to czuje nosem

Jeśli makijaż jest delikatny, tusz do rzęs, błyszczyk ewentualnie korektor antybakteryjny na pryszcza to spoko, niech sobie młode dziewczyny noszą Nie mam obiekcji... Natomiast jak widzę dziewczyny w wieku późnogimbusowym tudzież wczesnolicealnym, które są wymalowane jakby szły na potańcówkę w remizie (chodzi mi o to, że mocno, nie że wieśniacko, remizy sa spoko !) to już mnie trochę odrzuca :<
No to faktycznie pechowo.

Mi to nie przeszkadza. Swoją córkę sama uczyłam się jak się malować aby nie chodziła jak nie przymierzając dziwa.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:55   #4796
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to faktycznie pechowo.

Mi to nie przeszkadza. Swoją córkę sama uczyłam się jak się malować aby nie chodziła jak nie przymierzając dziwa.
super podejscie
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:00   #4797
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
super podejscie
Dzięki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:17   #4798
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaką masz bazę?
A bazę mam z ArtDeco

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość

a próbowałaś wymieszać eyelinery słoiczkowe z duraline? ja nie mam problemu z odbijaniem i w ogóle u mnie wiór na twarzy obejmuje również okolice oczne, więc tak trochę w ciemno rzucam radą, ale mi taki mix trudno się zmywa pod koniec dnia a ewentualne opady deszczu nie psują mi kreski
Cóż, szczerze mówiąc to mam wrażenie, że próbowałam już dosłownie wszystkiego Master Drama z Maybelline mieszałam z Duraline i kreska co prawda się wtedy nie odbijała, ale nadal się, w wewnętrznym kąciku, rozmazywała na pół powieki i pół nosa

Też generalnie jestę wiórę, ale nie wiedzieć czemu, jakieś niesamowite pokłady tłuszczu wytapiają mi się z powiek .... Jakby nie mogło się wytapiać z tyłka, no


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Mi to nie przeszkadza. Swoją córkę sama uczyłam się jak się malować aby nie chodziła jak nie przymierzając dziwa.
Super! Też chciałabym, żeby moja mama nauczyła mnie malować kiedy był na to czas . Może wtedy makijaż nie pochłonąłby mnie jak teraz i nie spędzałabym życia oglądając filmiki makijażowe na YT i siedząc na Wizażu
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:10   #4799
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Super! Też chciałabym, żeby moja mama nauczyła mnie malować kiedy był na to czas . Może wtedy makijaż nie pochłonąłby mnie jak teraz i nie spędzałabym życia oglądając filmiki makijażowe na YT i siedząc na Wizażu
Z doświadczenia wiem, ze to nic nie daje. Moją kosmetyczną edukację uskuteczniała ciotka a i tak ześwirowałam

Dziewczyny tak zachwalacie te żelowe kredki i kabuki, że się nad nimi zastanawiam. Tylko nie wiem jaki kolor bo zielony i niebieski odpada (kolor oczu), fioletowych mam ze 3 a nie lubię tego koloru, czarnych mam na pęczki a brązowych używam raz na czas i też mam ze 2
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 19:50   #4800
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Kusi ta kredka kabuki a one dostepne w Hebe czy tylko Natura?
Tylko w Naturze widziałam. Dziś byłam w SP i Hebe i specjalnie spojrzałam, nie było.



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aby utrwalić tusz pomyśl o Catrisowym topie.
O takich cudach nie wiedziałam . W SP i Ross, gdzie tylko inne firmy a nie Catrice, panie też nie wiedziały ;-).
Co tu myśleć, dorwalam go już w Hebe. Dzięki wielkie za polecenie! Oczywiście już przetestowany. Dziwnie się nakłada, bo go nie widać i nie czuć, nie wiadomo czy już odpowiednio nałożony? Ale oko pod kran już zdążyłam włożyć ;-). Dziś grafitowa żelówka i zwykły czarny tusz. Nie spłynęły! A ja się nie mogłam doczekać kiedy w końcu zużyje zapasy zwykłych tuszów i kupię sobie wreszcie wodoodporny, bo zaczęłam od marca na rowerze dojeżdżać i się deszczu bałam


Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.