Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 09:29   #91
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Powiem Wam że ja też od 4 dni biorę Aknenormin, ale nie sądzę, że jest on w moim przypadku niezbędnym lekiem. Czytałam sporo o tym leku i ludzie piszą ( w ulotce również), że stosuje się go dopiero w przypadku gdy inne metody zawodzą (maści,kremy i antybiotyki również) i leczenie jest nieskuteczne od lat.
Natomiast ja przez pół roku chodziłam do lekarza na NFZ, który przepisywał mi same maći żele itp. i w końcu postanowiłam pojść do prywatnego lekarza i od razu przepisała mi Aknenormin Dodam, że trądzik mam od grudnia, od marca leczyłam się u lekarza maściami (Brevoxyl, Differin, Acne-derm, Isotrexin), ale nie brałam antybiotyków doustnych! Wydaje mi się, że lekarka się pospieszyła z tym trochę.
Widziałam zdjęcia ludzi, którzy leczą się tym lekiem - oni mają całą twarz, plecy, ramiona pokryte trądzikiem. Ja mam trochę syfów ropnych, dużo zaskórników i przebarwień. Myślę, że najpierw powinna mnie spróbować wyleczyć antybiotykiem. Co mnie jeszcze zdziwiło... W ulotce wyraźnie jest napisane- nie wykonywać żadnych zabiegów kosmetycznych, nawet peelingów w domu czy maseczek, a ona za 3 tyg. każe mi przyjść na mikrodermabrazję...:confu sed: Wiem, że ona jest lekarzem i może się zna, ale trochę mnie to niepokoi.

agnieska chyba leczymy się u tego samego lekarza...
Masz konowała a nie lekarza... sorki, że tak mówię....
Te tabletki powinno sie brać, jeżeli zawodzą inne sposoby leczenia....
Przecież możesz mieć tradzik typowo młodzieńczy, który może sam minąć, albo trądzik hormonalny, który powiniemn byc leczony hormonami.....
co do mikrodermabrazji, to niech sama bierze te tabletki i potem od razu zrobi sobie ten zabieg!!!!
Przeciez co najmniej pół roku po skończeniu kuracji zakazane sa wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawet powinno sią unikac słońca !!!!!
Koniecznie zmień lekarza!!!!!!!!!

pozdrawiam cieplutko, trzymaj sie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 09:40   #92
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Moja lekarka przepisała mi to po kilku wcześniejszych, nieudanych kuracjach antybiotykami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:01   #93
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Koniecznie zmień lekarza!!!!!!!!!

No właśnie zmieniłam na nią... Z resztą powiedziała, że u mnie to może być też hormonalne (bo mam trądzik w okolicach żuchwy, przechodzący na szyję). Kiedyś jak miałam lekki trądzik to po tabletkach anty- zniknął...Może tym razem też powinnam je brać?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:06   #94
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No właśnie zmieniłam na nią... Z resztą powiedziała, że u mnie to może być też hormonalne (bo mam trądzik w okolicach żuchwy, przechodzący na szyję). Kiedyś jak miałam lekki trądzik to po tabletkach anty- zniknął...Może tym razem też powinnam je brać?
Bosze..... ale mam nerwa, jak czytam o takich lekarzach.... aż mnie normalnie brzuch rozbolał....

Zmień znów lekarza... do 3 razy sztuka....
Ja dopiero po 16 latach leczenia dostałam te tabletki, nie mówię, że masz az tyle czekać, bo to faktycznie za długo, ale żeby kilkumiesieczny trądzik leczyć od razu taki ostrym kalibrem???
A miałąs w ogóle robione wszystkie badania?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:09   #95
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mi od kilku miesięcy zmieniło się miejsce występowania wyprysków - z policzków, głównie prawego, przeniosło się właśnie na żuchwę i linię przy włosach do wysokości uszu

A z Azzis rzeczywiście mamy wspólnego dermatologa, dlatego dziwi mnie to, jak szybko Ci przepisała lek. Zresztą, już dawno u niej nie byłam (min. pół roku).
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:16   #96
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mi też z policzków przeniosło się na linię żuchwy i teraz się niesie na szyję

Cholera już sama nie wiem czy ten lekarz jest dorby czy znowu będę zmuszona zmienić na innego.

agnieska zadowolona byłaś z niej? Też zaraz robiła Ci mikro-? Chyba widać że ona na kase nastawiona, bo mikro zrobi tylko w miejscach bez ropnych syfków, a i tak potem trzeba bedzie przychodzić aby te miejsca wygładzić...
Ja zbyt wiele o niej nie słyszałam. Koleżanka mi ja poleciła (ale jej zapisała antybiotyk) i jest bardzo zadowolona.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:34   #97
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Mi też z policzków przeniosło się na linię żuchwy i teraz się niesie na szyję

Cholera już sama nie wiem czy ten lekarz jest dorby czy znowu będę zmuszona zmienić na innego.

agnieska zadowolona byłaś z niej? Też zaraz robiła Ci mikro-? Chyba widać że ona na kase nastawiona, bo mikro zrobi tylko w miejscach bez ropnych syfków, a i tak potem trzeba bedzie przychodzić aby te miejsca wygładzić...
Ja zbyt wiele o niej nie słyszałam. Koleżanka mi ja poleciła (ale jej zapisała antybiotyk) i jest bardzo zadowolona.
Jakby Ci to powiedzieć... jestem jej "ulubioną" pacjentką (czyt. taką, której kitu nie wciśnie bo doskonale orientuję się w tematyce), często znam nowości rynkowe znacznie wcześniej niż ona i z lubością jej coś podpowiadam. Fakt, czasem między nami iskrzy, ale nie daję sobie w kaszę dmuchać po jednej mikrodermabrazji zapowiedziałam jej, że wracam do mojego ulubionego TCA, bo rezultatów nie widziałam, tak samo po laserze. U niej przyjęłam taktykę ignorowania w większości "zapisywanych" kosmetyków, wybierania ich samodzielnie a gdy później pyta czego używam - mówię to, co ona zapisała.
Jeszcze tu wpadnie i będą jaja
Jestem zadowolona, choć to głównie sprowadza się do obdzierania TCA i właśnie wypisywania recepty na Aknenormin swego czasu. Wszystko inne zapewniam sobie sama, bo wiem co moja skóra lubi

A mikrodermabrazji nie powinno się robić w miejscu ropnych wyprysków przecież rozniosłoby Ci na całej skórze. Już lepiej przysmażyć je było kwasem. Właśnie - pirogronowy nic nie daje tylko strasznie capi, nie daj się namówić
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 11:05   #98
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mi na razie nie przepisała żadnych kremów. Mam Effaklar K i mówiła, że stosować go na dzień i że filtrów teraz już nie trzeba...
Wydaje mi się, że nie powinna mi przpisywać Akne- Powinna sprawdzić skuteczność antybiotyków w mojej kuracji, bo a nóż mi pomogą.

Wiem, że mikro- nie powinno się robić w miejscach ropnych, dlatego napisałam, że zrobi tylko w miejscach BEZ ropnych syfów, a ja i tak dalej będę musiała przychodzić, żeby te miejsca które ominęła "zedrzeć" Dlatego uważam, że mikro- lepiej zrobić po wyleczeniu trądziku (dla mnie lepiej bo jakby ne bbyło zaoszczędzę trochę kasy).

agnieska a Ty ile płacisz za zabieg TCA?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 11:13   #99
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

To jej to powiedz - że nie chcesz teraz mikro mi chyba we wrześniu po obdzieraniu TCA mówiła, że filtrów już nie trzeba oczywiście uwaga została zignorowana. Za TCA płacę 400zł z tego co pamiętam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 10:10   #100
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Moja dermatolog również odradzała wszelkie zabiegi kosmetyczne.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 10:26   #101
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Moja dermatolog również odradzała wszelkie zabiegi kosmetyczne.
Mój lekarz też powiedział , że o zabiegach głębiej złuszzcających pomyślimy najwcześniej około 5-6 miesięcy po skończeniu kuracji....
aha , zapomniałam jeszzce o jednym : po skończonej kuracji dostanę jakąś maść, która ma kontynuować leczenie ale już zewnętrznie..... ale to jezzce dużo czasu przede mną....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 10:36   #102
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Pewnie retinoidy, np. Zorac
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 21:33   #103
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

od 10 dni biore Izotek i przez te dni nie wyszedl mi ani jeden syf do dzis...bo mam z6 ropniakow. skora nadal sie przetluszcza, pojawil sie lupiez i tyle. Bede na bierzaco pisac jak przebiega kuracja. Biore 30mg dziennie. Naczytalam sie ze skora robi sie sucha ale nie u mnie jak narazie blyszcze sie jak zawsze
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:59   #104
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ja biorę od tygodnia Akne i wczoraj zauwazyłam wysyp bolących krost w miejscach, gdzie ich nigdy nie miałam : na szyji i za uszami :-(.
Usta juz wysychają, buźka troszke...
samopoczucie nadal bardzo dobre
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:12   #105
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Thumbs down Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja biorę od tygodnia Akne i wczoraj zauwazyłam wysyp bolących krost w miejscach, gdzie ich nigdy nie miałam : na szyji i za uszami :-(.
Usta juz wysychają, buźka troszke...
samopoczucie nadal bardzo dobre
Najważniejsze w całej kuracji, to pozytywne nastawienie

A u mnie znowu lipa... Dziś byłam u dermatologa z moimi nieszczęsnymi ramionami (łojotokowe zapalenie skóry). Metronidazol brany przez miesiąc nic nie pomógł, więc pani dermatolog zaserwowała mi półroczną kurację Tetralysalem. Już sama nie wiem, co robić, w końcu dopiero pół roku temu odstawiłam Aknenormin...

Chyba wybiorę się do innego dermatologa. Zobaczę, co na ten temat myśli inny lekarz.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:12   #106
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Najważniejsze w całej kuracji, to pozytywne nastawienie

A u mnie znowu lipa... Dziś byłam u dermatologa z moimi nieszczęsnymi ramionami (łojotokowe zapalenie skóry). Metronidazol brany przez miesiąc nic nie pomógł, więc pani dermatolog zaserwowała mi półroczną kurację Tetralysalem. Już sama nie wiem, co robić, w końcu dopiero pół roku temu odstawiłam Aknenormin...

Chyba wybiorę się do innego dermatologa. Zobaczę, co na ten temat myśli inny lekarz.
czyli w twoim przypadku aknenormin sie nie sprawdzil???? jak dlugo go bralas?
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:51   #107
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez virtualia Pokaż wiadomość
czyli w twoim przypadku aknenormin sie nie sprawdzil???? jak dlugo go bralas?
Oj, nie nie. Acnenormin sprawdził się bardzo dobrze - miałam problemy z cerą.
Dopiero jakiś czas po jego odstawieniu w skórę na ramionach wdało się to cholerstwo Myślę, że nie ma to związku z Acnenorminem.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 08:45   #108
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

zaczynam drugi z Akne.... dzsiaj rano zaczęła mi sie łuszczyć skóra na brodzie.... czyli Akne juz działa , a przeciez biorę małą dawke 20 mg dziennie.
Kupiłam Nanobase ale za diabła nie moge sobie poradzić ze smarowaniem.... przecież to jest twarde jak pasta do butów :-(
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 10:05   #109
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

E, nie przesadzaj a jak masz problemy, to spróbuj rozgrzać to w dłoniach przed aplikacją
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 10:15   #110
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
E, nie przesadzaj a jak masz problemy, to spróbuj rozgrzać to w dłoniach przed aplikacją

jak babcie kocham za Chiny nie moge go rozsmarowac na twarzy.... ale może faktycznie rozgrzeje go w dłoniach ;-)
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 11:03   #111
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Sama go używałam jest zbity, bo takie ma składniki, ale dla mnie znacznie trudniejsze było zmycie niż nakładanie Lipobaza jest bardziej miękka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:37   #112
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Sama go używałam jest zbity, bo takie ma składniki, ale dla mnie znacznie trudniejsze było zmycie niż nakładanie Lipobaza jest bardziej miękka

no własnie dziwne, bo ma takie składniki, które zawsze bankowo mnie zapychają a tu narazie nic .... śliczna buźka - ZERO pryszczów oprócz grudek oczysiście....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:53   #113
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

W trakcie brania leków będziesz mogła "poszaleć" ze składnikami, które Cię do tej pory zapychały - skóra będzie tak przesuszona, że z wdzięcznością przyjmie każdy nawilżacz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:22   #114
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

czy na poczatku kuracji można robić delikatne peelingi?
a jak wygląda sprawa z peelingiem kawowym od którego jestem uzależniona?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 14:38   #115
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Nic pewnego Ci nie powiem. Spróbuj i uważnie obserwuj swoją skórę. Moim zdaniem musisz być delikatna - na twarz enzymatyczny, na ciało cukrowy (one zazwyczaj są z olejami, więc dodatkowo nawilża/natłuszczą). Pamiętaj, że regeneracja i powrót skóry do normy jest teraz utrudniony.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 08:17   #116
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Exclamation Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

obudziłam się boacymi, pękniętymi aż do krwi kącikami ust
macie jakieś sposoby na to?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 10:51   #117
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
obudziłam się boacymi, pękniętymi aż do krwi kącikami ust
macie jakieś sposoby na to?
Przy Izoteku mam tak samo. Ja się ratuje maścią z witaminą A (tzw. masc witaminowa), miodkiem z Oriflame (choć jest już coraz słabszy dla mnie), ale bardzo sobie tez chwalę balsam do ust Tisane-taki w małym białym słoiczku za śmieszne pieniądze. Na już popękane kąciki możesz też wypróbować Tribiotyk (taki krem z antybiotykiem w saszetkach, też bardzo dobry). Ja przy kuracji Izotekiem mam praktycznie tylko problem z ciagle wysuszonymi ustami, a tak to jest ok, już 3 miesiąc
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:15   #118
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Przy Izoteku mam tak samo. Ja się ratuje maścią z witaminą A (tzw. masc witaminowa), miodkiem z Oriflame (choć jest już coraz słabszy dla mnie), ale bardzo sobie tez chwalę balsam do ust Tisane-taki w małym białym słoiczku za śmieszne pieniądze. Na już popękane kąciki możesz też wypróbować Tribiotyk (taki krem z antybiotykiem w saszetkach, też bardzo dobry). Ja przy kuracji Izotekiem mam praktycznie tylko problem z ciagle wysuszonymi ustami, a tak to jest ok, już 3 miesiąc
dzięki, polecę do apteki po maść z wit A i może Tisane, też się przyda.... bo tak myślałam, czy nie brać dodatkowo wit. B na te kąciki.....
jak ja bym już chciała być na etapie 3 miesiąca.... a tu dopiero 2 tydzień...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 16:48   #119
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Problemy pewnie zależą od branej dawki - ja przez pierwsze miesiące brałam tą większą (20?) x 2
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 16:35   #120
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

nie doszłam do apteki po maść z wit A, ale na pękające kąciki ust zastosowałąm Sudocream, który sprawdził się w 100%.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.