Pytania i porady fryzjerskie - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-09-16, 19:25   #2221
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Abo sama jedynka to popiel, samo z³oto to trójka, za to je¶li masz .13 to jak be¿. Tak¿e zdarza siê, ¿e wyjdzie co¶ niepo¿±danego, ale najczê¶ciej nie ma z tym odcieniem problemu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 16:13   #2222
karolajnas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dzi¶ zrobi³am próbne pasemko 7.1 majirel cool cover, kolor jaki farba przybra³a to niebieski, po wysuszeniu na pasemku w s³oñcu widzê niebieski prze¶wit... co siê sta³o?
karolajnas89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 18:12   #2223
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dobrze, ¿e nie zielony. Na z³ote tony nigdy popiel. Powinna¶ wybraæ perlê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 20:20   #2224
karolajnas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêki za odp, jednak ju¿ nie bêdê sama próbowa³a pójdê do fryzjera i mam nadziejê ¿e bêdê mia³a idealny kolor jaki chce
karolajnas89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 20:30   #2225
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie ma sprawy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 20:12   #2226
niewiadomojak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie naturalnych doczepianych w³osów

Hej próbowa³a która¶ z Was farbowaæ doczepki?
Moje po wakacjach wyja¶nia³y i ró¿ni± siê od moich naturalnych w³osów .

Chcê ich górn± czê¶æ przy spinkach przyciemniæ ¿eby przechodzi³o w ombre. Jaki numer farby polecacie ¿eby by³ najbardziej zbli¿ony do mojego odrostu?
My¶lê ¿e odcieñ po kropce -1 (popiel) ale nie wiem na jakim poziomie ma byæ fabra profesjonalna. Wa¿ne , ¿eby nie wpada³a w rude, z³ote i ¿ó³te odcienie. za³±czam zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170941_053.jpg (56,5 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170915_272.jpg (66,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150923_170646_083.jpg (74,5 KB, 4 za³adowañ)
niewiadomojak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 23:35   #2227
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 19
Farbowanie blond w³osów czarn± szamponetk±.

Mam ochotê zrobiæ pewien eksperyment, mam farbowane w³osy (jasny blond). I mam ochotê pofarbowaæ je czarn± szamponetk± ,ale tak na 2 dni do ¶miechu. Czy je¿eli potem pofarbuje w³osy normalna blond farb± ,której zawsze u¿ywam bêdê mia³a normalny kolor?
alexandia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 01:47   #2228
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Farbowanie blond w³osów czarn± szamponetk±.

Obawiam siê, ¿e po szamponetce efekt wyjdzie nieciekawy, mog± byæ zielone albo bardzo wyblak³e. Mo¿e byæ te¿ tak, ¿e nie wyjdzie nic :P A jak siê bêdzie sp³ukiwa³ kolor to te¿ nie wiadomo, mo¿e siê nie sp³ukaæ wcale. Ja bym nie ryzykowa³a
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-24, 15:15   #2229
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam bardzo jasny blond poziom 10 nawet ja¶niej robi³am u fryzjera ale wyglada koszmarnie za jasno do mojej cery. Nak³ada³a mi ciep³y odcieñ i przy tym chce pozostaæ. Jak to zrobic ? 9.3 na wodzie 6% jak d³ugo to trzymaæ ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-24, 22:10   #2230
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farbowanie blond w³osów czarn± szamponetk±.

Cytat:
Napisane przez alexandia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ochotê zrobiæ pewien eksperyment, mam farbowane w³osy (jasny blond). I mam ochotê pofarbowaæ je czarn± szamponetk± ,ale tak na 2 dni do ¶miechu. Czy je¿eli potem pofarbuje w³osy normalna blond farb± ,której zawsze u¿ywam bêdê mia³a normalny kolor?
Nie radzê. Bêdzie schodziæ w tonacji buro-zielonej.O ile nie wyjdzie buro-zielona, przy tak wielkiej ró¿nicy poziomów.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo jasny blond poziom 10 nawet ja¶niej robi³am u fryzjera ale wyglada koszmarnie za jasno do mojej cery. Nak³ada³a mi ciep³y odcieñ i przy tym chce pozostaæ. Jak to zrobic ? 9.3 na wodzie 6% jak d³ugo to trzymaæ ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Normalny czas i na 3%. Spokojnie mo¿esz 9.3, je¶li teraz np. popielu nie masz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-28, 16:10   #2231
selvatico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 2
Proszê o radê - zaprzestaæ farbowania czy wyrównaæ kolor?

Cze¶æ, porad¼cie mi proszê w moim w³osowym dylemacie, bêdê wdziêczna

Mam d³ugie w³osy, które parê ³adnych lat farbowa³am na ciemny br±z/czarny. Mniej wiêcej pó³ roku temu stwierdzi³am, ¿e wola³abym jednak ja¶niejszy kolor, wybra³am siê wiêc do fryzjera. Pani fryzjerka rozja¶ni³a mi w³osy na ca³ej d³ugo¶ci w stopniu do¶æ znacznym - z salonu wysz³am z ca³kiem przyjemnym, ciemnym blondem.
Nie trwa³ on jednak d³ugo, w³osy szybko po¿ó³k³y, a oprócz tego do¶æ szybko pojawi³ siê widoczny odrost (jestem niestety na punkcie odrostów do¶æ przeczulona...).
Na kolejnej swojej wizycie w salonie za¿yczy³am sobie wiêc przyciemnienia i koloru zbli¿onego do naturalnego. Niestety, on te¿ wyp³uka³ siê do¶æ szybko.

Zaczê³o zale¿eæ mi na kondycji moich w³osów (która po rozja¶nianiu nieco ucierpia³a, choæ mimo wszystko tragedii nie ma), dlatego chcia³abym skoñczyæ z farbowaniem. Mimo wszystko, dla wyrównania i zagnie¿d¿enia pigmentu, od tamtego czasu dwa razy na³o¿y³am farbê w kolorze zbli¿onym do mojego naturalnego.
Starczy³o to na do¶æ d³ugo i kilka miesiêcy mog³am nie my¶leæ o moim kolorze.

Ostatnio jednak mój odrost sta³ siê ju¿ do¶c potê¿ny, a na d³ugo¶ci kolor nieco siê wyp³uka³, ró¿nica jest wiêc widoczna: przy nasadzie ciemny, ch³odny blond/br±z, a na d³ugo¶ci lekko wyblak³y, z³otawy. Póki co nie przypomina to nawet ombre, gdy¿ granica jest wyra¼na.

I teraz pojawia siê pytanie: co zrobiæ? Poczekaæ, a¿ w³osy odrosn± i granica zatrze siê na skutek ró¿nego tempa wzrostu w³osów? Mo¿e s± jakie¶ sposoby, by delikatnie przyciemniæ w³osy na d³ugo¶ci, bez ingerencji w czê¶æ przy nasadzie? A mo¿e na³o¿yæ jeszcze raz farbê, staraj±c siê omin±æ nasadê (w tym wypadku jednak ba³abym siê wzmocnienia granicy miêdzy farbowan±, a nie farbowan± czê¶ci±)?

Chcia³abym jako¶ ³agodnie i ³adnie przej¶æ na w³osy naturalne, poniewa¿ widzê, ¿e s± one w o wiele lepszej kondycji ni¿ te naruszone przez farby.

Proszê o rady

(Za³±czam zdjêcie w³osów w kolorze podobnym do mojego naturalnego)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (74,2 KB, 3 za³adowañ)
selvatico jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 21:39   #2232
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A mo¿e pigmentacja pod naturalny kolor na t± ja¶niejsza cze¶æ? Nie musisz nak³adaæ farby na ca³o¶æ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-29, 08:47   #2233
selvatico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zastanawiam siê w³a¶nie czy:
- kolor ma szansê wyj¶æ taki jak mój naturalny,
- nie sp³uka siê on te¿ zbyt szybko.
Kompletnie siê na tym nie znam.
selvatico jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-29, 15:18   #2234
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Z dobrze zrobiona pigmentacja kolor powinien d³u¿ej potrzymaa.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-30, 20:45   #2235
Sykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 1
z³y kolor

Witam.
Mia³am ciemne w³osy po ¶ci±gniêciu koloru mia³am farbowane w³osy na br±zowy kolor, ale wyszed³ rudy , a chce mieæ br±zowy jaki kolor i jakiej farby najlepiej u¿yæ i czy mogê 3-4 dni po zrobiæ to ???
Sykaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-01, 10:29   #2236
oczyTygrysa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Porad¼cie mi proszê ,obecnie mam kolor wlosow ciemny blond z brzydkimi ¿ó³tymi refleksami ,gdzieniegdzie refleks szary, jaka farbe badz szampon-koloryzujacy u¿yæ w jakm odcieniu-ktory numerek?by pozbyc sie tego?

Edytowane przez oczyTygrysa
Czas edycji: 2015-10-01 o 10:36
oczyTygrysa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-01, 14:31   #2237
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 238
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej.
Od roku mam rozja¶niane w³osy, zaczynaj±c od refleksów, ombre, po sombre.
To co mam teraz to niby sombre, na które wyda³am 300z³ jakie¶ dwa miesi±ce temu. Chcialabym ten kolor och³odziæ. Kolor odrostu jest mój naturalny. My¶la³am nad po³o¿eniem farby Per³owy blond 1010 - Schwarzkopf Color Mask
Jak± farbê polecicie?
Jak j± zaaplikowaæ?
W za³±czniku zdjêcia. - ¶wiat³o sklepowe.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12053331_10205377032602319_132855604_n.jpg (142,6 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12077299_10205377031442290_403659015_n.jpg (98,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12048696_10205377039482491_1724503052_n.jpg (83,2 KB, 7 za³adowañ)
__________________

www.choccolate.pinger.pl

Zakrêcona w³osomaniaczka, 180cm ponad chodnikami ;D
elca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-01, 16:17   #2238
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: z³y kolor

Cytat:
Napisane przez Sykaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Mia³am ciemne w³osy po ¶ci±gniêciu koloru mia³am farbowane w³osy na br±zowy kolor, ale wyszed³ rudy , a chce mieæ br±zowy jaki kolor i jakiej farby najlepiej u¿yæ i czy mogê 3-4 dni po zrobiæ to ???
Mo¿esz. Skoro w³osy s± rude, poszukaj popielatego br±zu typu 5.1. K³adz na 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez oczyTygrysa Poka¿ wiadomo¶æ
Porad¼cie mi proszê ,obecnie mam kolor wlosow ciemny blond z brzydkimi ¿ó³tymi refleksami ,gdzieniegdzie refleks szary, jaka farbe badz szampon-koloryzujacy u¿yæ w jakm odcieniu-ktory numerek?by pozbyc sie tego?
To mo¿e jakie¶ 9.23?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-05, 17:42   #2239
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 163
Co robiæ z w³osami ? Jak doj¶c do blondu ?

Dziewczyny potrzebuje pomocy .W sierpniu schodzi³am z rudego mia³am dekoloryzacje i wchodzi³am w jasny br±¿/ciemniejszy blond co¶ takiego pare razy by³am u fryzjera i by³o ok no ale by³o szkoda mi kasy . Kupi³am sobie z loreala migda³owy blond i by³o ¶licznie na pocz±tku trochê ciemno ale pózniej super A ostatnio sobie kupi³am z garniera blond i wyszed³ ciemny br±z I tu pytanie co robiæ ? Czy mog³abym sobie zrobiæ pasemkê blond ,¿eby rozja¶niæ ? Chodzi mi o t± z Loerala . Jak s±dzicie boje siê ,¿e wyjda mi ¿ó³te ale nie chcê mieæ takich ciemnych w³osów . My¶la³am jeszcze ,¿eby kupiæ jaki¶ ch³odny odcieñ blondu i farbowac ale boje siê ,¿e albo nie pokryje albo pokryje ale nierównomiernie Chcia³am farbowaæ w pzysz³ym tygodniu .W³osy mam grube .Na fryzjera mnie nie staæ niestety
kinga10204 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 16:39   #2240
asa878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Problem z w³osow± g³upot± :)

Witam!
Nie ca³e 4 miesi±ce temu temu by³am jeszcze naturalnie jasn± blondynk±. Jako ¿e zawsze nienawidzi³am mojego koloru w³osów mimo, ¿e na co-dzieñ wiele osób mówi³o mi, jak bardzo im siê podoba (jaki to piêkny z³oty kolor i oh ah - twierdzi³am uparcie, ¿e po prostu nie wiedz± co mówi± ) i nas³uchawszy siê oprócz tego wielu ¿artów o blondynkach (tak, tak wiem...) stwierdzi³am, ¿e koniec i przefarbowa³am w³osy farb± L'Oreal Casting Creme Gloss kolor Chocolate Brownie.
Kolor na pocz±tku wyszed³ do¶æ ciemny, po paru myciach przechodzi³ delikatnie w rudy, ale nadal by³ bardzo ³adny, tylko niestety przeszkadza³y mi blond odrosty wiêc traktowa³am je szamponem Palette Color Shampoo na pocz±tku na ca³± d³ugo¶æ, ¿eby je delikatnie przyciemniæ i zniwelowaæ rudy a potem ju¿ tylko odrosty.
By³am baaardzo zadowolona z tego ze wreszcie nie jestem blondynk±, ale niestety... dosz³o do mnie, ¿e nie mam czasu na w miarê czêste ogarnianie z³otych odrostów (które ju¿ po dwóch i pól tygodnia wygl±da³y bardzo kiepsko w po³±czeniu z br±zem) i bole¶nie dotar³o te¿ do mnie, ¿e nie ma co na d³u¿sz± metê igraæ z matk± natur± i mo¿e lepiej wróciæ do blondu.

St±d moje pytanie, moje drogie i moi drodzy. W tym momencie nie farbowa³am odrostów szamponem ju¿ od 3 tygodni. W jaki sposób i dziêki jakiej farbie wrócê do koloru zbli¿onego mojemu naturalnemu czyli do z³otego blondu? I czy po takim zabiegu nie wyjd± mi zielone k³aczki?
Dziêkujê bardzo za szybkie odpowiedzi
asa878 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 16:42   #2241
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny potrzebuje pomocy .W sierpniu schodzi³am z rudego mia³am dekoloryzacje i wchodzi³am w jasny br±¿/ciemniejszy blond co¶ takiego pare razy by³am u fryzjera i by³o ok no ale by³o szkoda mi kasy . Kupi³am sobie z loreala migda³owy blond i by³o ¶licznie na pocz±tku trochê ciemno ale pózniej super A ostatnio sobie kupi³am z garniera blond i wyszed³ ciemny br±z I tu pytanie co robiæ ? Czy mog³abym sobie zrobiæ pasemkê blond ,¿eby rozja¶niæ ? Chodzi mi o t± z Loerala . Jak s±dzicie boje siê ,¿e wyjda mi ¿ó³te ale nie chcê mieæ takich ciemnych w³osów . My¶la³am jeszcze ,¿eby kupiæ jaki¶ ch³odny odcieñ blondu i farbowac ale boje siê ,¿e albo nie pokryje albo pokryje ale nierównomiernie Chcia³am farbowaæ w pzysz³ym tygodniu .W³osy mam grube .Na fryzjera mnie nie staæ niestety
Farba nie rozja¶ni w³osów farbowanych na ciemniejszy kolor. Chyba ¿e farba rozja¶niaj±ca (nie rozja¶niacz), o jaki¶ ton-dwa (maks.)

Cytat:
Napisane przez asa878 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Nie ca³e 4 miesi±ce temu temu by³am jeszcze naturalnie jasn± blondynk±. Jako ¿e zawsze nienawidzi³am mojego koloru w³osów mimo, ¿e na co-dzieñ wiele osób mówi³o mi, jak bardzo im siê podoba (jaki to piêkny z³oty kolor i oh ah - twierdzi³am uparcie, ¿e po prostu nie wiedz± co mówi± ) i nas³uchawszy siê oprócz tego wielu ¿artów o blondynkach (tak, tak wiem...) stwierdzi³am, ¿e koniec i przefarbowa³am w³osy farb± L'Oreal Casting Creme Gloss kolor Chocolate Brownie.
Kolor na pocz±tku wyszed³ do¶æ ciemny, po paru myciach przechodzi³ delikatnie w rudy, ale nadal by³ bardzo ³adny, tylko niestety przeszkadza³y mi blond odrosty wiêc traktowa³am je szamponem Palette Color Shampoo na pocz±tku na ca³± d³ugo¶æ, ¿eby je delikatnie przyciemniæ i zniwelowaæ rudy a potem ju¿ tylko odrosty.
By³am baaardzo zadowolona z tego ze wreszcie nie jestem blondynk±, ale niestety... dosz³o do mnie, ¿e nie mam czasu na w miarê czêste ogarnianie z³otych odrostów (które ju¿ po dwóch i pól tygodnia wygl±da³y bardzo kiepsko w po³±czeniu z br±zem) i bole¶nie dotar³o te¿ do mnie, ¿e nie ma co na d³u¿sz± metê igraæ z matk± natur± i mo¿e lepiej wróciæ do blondu.

St±d moje pytanie, moje drogie i moi drodzy. W tym momencie nie farbowa³am odrostów szamponem ju¿ od 3 tygodni. W jaki sposób i dziêki jakiej farbie wrócê do koloru zbli¿onego mojemu naturalnemu czyli do z³otego blondu? I czy po takim zabiegu nie wyjd± mi zielone k³aczki?
Dziêkujê bardzo za szybkie odpowiedzi
A jak siê ten szampon spiera? Do jakiego koloru? Mo¿e dekoloryzacja?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 16:54   #2242
asa878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

@kaguya
Kolor zmywa sie od delikatnie ciemnego br±zu u góry do jasnego u do³u
S³ysza³am, ze dekoloryzacja ponoæ niezmiernie niszczy w³osy i nie wiem czy mo¿e jest jakie¶ inne wyj¶cie
asa878 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 17:12   #2243
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez asa878 Poka¿ wiadomo¶æ
@kaguya
Kolor zmywa sie od delikatnie ciemnego br±zu u góry do jasnego u do³u
S³ysza³am, ze dekoloryzacja ponoæ niezmiernie niszczy w³osy i nie wiem czy mo¿e jest jakie¶ inne wyj¶cie
Deko nie niszczy, na pewno nie tak jak rozja¶niacz.
Skoro ty farbowa³as na ciemniejszy kolor, mo¿liwa jest (do pewnego stopnia) dekoloryzacja. Oczywi¶cie, nie uzyskasz koloru naturalnego, ale na pewno bêdzie mniej ciemny

Chocia¿...i tak powinna¶ siê cieszyæ, ¿e nie wysz³y ci zielone. Moja kole¿anka mia³a ¶redni blond, zafarbowa³a na czarno (szamponetk±), schodzi³y jej na zielono.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 17:41   #2244
asa878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Deko nie niszczy, na pewno nie tak jak rozja¶niacz.
Skoro ty farbowa³as na ciemniejszy kolor, mo¿liwa jest (do pewnego stopnia) dekoloryzacja. Oczywi¶cie, nie uzyskasz koloru naturalnego, ale na pewno bêdzie mniej ciemny

Chocia¿...i tak powinna¶ siê cieszyæ, ¿e nie wysz³y ci zielone. Moja kole¿anka mia³a ¶redni blond, zafarbowa³a na czarno (szamponetk±), schodzi³y jej na zielono.
hmm... A my¶lisz, ¿e w tym wypadku przefarbowanie na kolor bardzo zbli¿ony do naturalnego co¶ da? W sensie na³o¿enie jasnej farby na obecn± do¶æ ciemn± sytuacjê
asa878 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 17:55   #2245
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez asa878 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm... A my¶lisz, ¿e w tym wypadku przefarbowanie na kolor bardzo zbli¿ony do naturalnego co¶ da? W sensie na³o¿enie jasnej farby na obecn± do¶æ ciemn± sytuacjê

Nic nie da
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-07, 19:15   #2246
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pewnie. Farba farby nie rozja¶ni.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-08, 08:36   #2247
IvaSky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej.
Wydaje mi siê, ¿e moje w³osy maj± kolor 8.3 i koñcówki rozjasniane ombre. Chcê po³o¿yæ loreal majirel cool color 7. Chcia³am u¿yæ wody 3%, ale zastanawiam siê, czy to odpowiednia woda do koncowek. Poradzicie mi cos?
IvaSky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-08, 08:36   #2248
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Owszem, ale nie bra³abym natury, tylko np perlê. Natura zawiera w sobie trochê zieleni, co na z³otym mo¿e daæ z³y efekt.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-08, 11:25   #2249
asa878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie. Farba farby nie rozja¶ni.
Naczyta³am sie bardzo du¿o o zmywaczu do w³osów firmy Uber. Na facebooku i nie tylko bardzo go chwal±. My¶licie ze pozbêdzie siê on ciemnobr±zowego szamponu nak³adanego co 3 tyg przez 4 miesi±ce? Jest szansa wrócenia do z³otego blondu?
asa878 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-08, 12:08   #2250
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

My¶lê ¿e tak. Pewnie kolor po deko bêdziesz musia³a jeszcze stonowac, ale deko to najlepsza opcja.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.