Olej z krokosza - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 18:13   #181
madi-87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Moje odkrycie - olej krokoszowy (z ostu)

Cytat:
Napisane przez berenika84 Pokaż wiadomość
No cóż, drogie koleżanki, jak dla mnie to ten olej to niestety lipa:/ zakupiłam go na Allegro, a jakże. Jednak oprócz tego, że no nieco może i łagodził (ale niemalże nieznacznie) te zaczerwienione mieszki włosowe, to z tego miałam jedynie jeszcze tłuste przez pół dnia nogi (lub pół nocy - smarując na noc).

Moim zdaniem - nie opłaca się, teraz zrobiłam sobie domowy Folisan i to chyba bardziej pomaga, choć też używam go może 5. dzień, więc za wcześnie, żeby zdecydowanie coś stwierdzić, ale to działa bardziej niż ten cały "prześwietny" olej no i składniki jednak tańsze są

Pozdrawiam
a co to takiego jest ten FOLISAN? jak sie go robi, jakie sa jego skladniki i w jakich proporcjach sie to robi i oczywiscie jak sie to stosuje??
madi-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 14:57   #182
Błękitnooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 63
GG do Błękitnooka
Dot.: Moje odkrycie - olej krokoszowy (z ostu)

Hej, ktoś jeszcze eksperymentuje z tym olejem?Ja zaczęłam niedawno. Wczoraj po depilacji posmarowałam i dosyć piekło, a dziś mam parę takich krostek z białymi zakończeniami na jednej nodze. Jestem ciekawa, czy dzięki temu olejowi załagodzę jakoś wrastające włoski przynajmniej, jeżeli w ogóle nie osłabną. A na twarz to chyba rzeczywiście pomaga, choć nie mam jakichś ogromnych problemów
A jeśli chodzi o Folisan, to ma on ponoć przeciwdziałać zapaleniu mieszków włosowych i wrastaniu, a sporządza się go z aspiryny, którą rozpuszcza się w glicerynie z dodatkiem wody (tak na oko). Nie wiem, czy jakoś bardzo pomaga, bo za mało próbowałam, ale zły nie był, z tego, co pamiętam.
Błękitnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 23:05   #183
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Olej z krokosza

Dziewczyny, proszę Was, nie wierzcie w takie rzeczy, że ten olej niby powoduje, że włosy nie odrosną już nigdy..Wg mnie to jest naciąganie po prostu i nieuczciwa postawa sprzedających na allegro ..

Na stronie o olejach na Wizażu mamy skład oleju z krokosza, który zawiera: 60-80% kwasu linolowego (najwyższy procent tegoż kwasu jaki zawarty jest w oleju roślinnym), 10-14% kwasu olejowego, 6% kwasu palmitynowego, 2-3% kwasu stearynowego, 0,5% kwasu linolenowego, 0,5% kwasu arachinowego, bogaty w witaminy E i A.
Czyli nie zawiera w sobie nic szczególnego, czego nie zawierają np. inne oleje, które jednakże nie wykazują działania depilacyjnego
Jedyne co go ewentualnie różni od innych olejów to duża zawartość kwasu linolowego. To by mogło przejść, gdyby kwas linolowy miał właściwości nie wiem-niszczące cebulki włosów czy coś, ale on takich właściwości nie ma, więc nie wiem na jakiej zasadzie miałby cały ten olej powodować taki efekt Mało tego, na kosmetyce.eu wyczytałam, że kwas linolowy jest składnikiem ludzkiego sebum, w takim razie powinniśmy w ogóle nie mieć włosów, no chyba, że przyjmiemy, że musi być odpowiednie stężenie tego kwasu, jakieś 60-80% ...
Z drugiej strony np. olej z czarnuszki siewnej zawiera ok. 53% kwasu linolowego, czyli też dużo i jakoś nie jest stosowany jako depilator

Generalnie chce powiedzieć, że olej z krokosza nie działa jak jakiś laser i chyba nie pozwoli nam sie pozbyć zbędnego owłosienia Chociaż olej sam w sobie jest super-np. stosowany wewnętrznie może zapobiegać nowotworom, a zwenętrznie nawilża skórę itd., ale na pewno nie depiluje
hehe i dlatego jestem w szoku, że u niektórych osób działa, czyżby jakieś placebo?

aha, chcialam powiedzieć, że nie jestm chemikiem, może ma jakiś ukryty składnik o którym nie wiemy i którego jeszcze nie odkryto w co jednak baardzo wątpie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:46   #184
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Olej z krokosza

I co tu zrobić w takim wypadku. Napaliłam się jak szczerbaty na suchary . Nie oczekuję cudów, ale gdyby ten olej zlikwidował zarost choć o połowę, to byłby już naprawdę duży sukces. Duży plus to cena, bo 20 zł, to nie majątek i wypróbować zawsze można. Tylko rozpalone zostały we mnie pewne nadziej i potem trzeba będzie z tym żyć!
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 14:47   #185
manga_nika
Przyczajenie
 
Avatar manga_nika
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Dot.: Olej z krokosza

Ten olejek dobrze nawilża skórę i zmiękcza włoski , może się wydawać że włoski są słabsze czy coś... ale żeby olejek chamował wzrost to chyba już lekka przesada
manga_nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 09:49   #186
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Olej z krokosza

Podbijam
Zaciekawił mnie ten olej - pewnie się skuszę.

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2008-03-05 o 20:27 Powód: literki;)
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 15:53   #187
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Olej z krokosza

hej i jak z tym olejem? dalej stosujecie? działa?
gerda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:46   #188
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Olej z krokosza

Stosujecie.
Działa.


powiem tak - stosuje go chyba od jesieni i w tej chwili sytuacja wygląda tak, ze przetrzebił mi połowę włosków na nogach
włoski mi odrastają wolniej, niektóre w ogóle, niektóre jaśniejsze (przedtem były ciemne, teraz są jasne i słabsze)
z olejem jest tylko taki kłopot, ze działa wolno, jest tłusty (a więc spada komfort stosowania) i jak dla mnie to on ...hmm... 'nie pachnie'
dlatego uznałam, ze spełnił swoją rolę i dalej będę likwidować włoski silniejszym środkiem - aby zdążyć do lata!
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:34   #189
Madame_K_C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Olej z krokosza

A ja czekam na przesylke z allegro i zamierzam stosowac. Zaszkodzic nie zaszkodzi... a moze skora bedzie ladniej odzywiona.
W cuda nie wierze, ale w efekt placebo - tak =)
Madame_K_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 05:39   #190
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Olej z krokosza

Też mam zamiar wypróbować. A może jakimś cudem? Niechby chociaż dobrze łagodził podrażnienia, o które u mnie łatwo.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 09:37   #191
D jak Diora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Olej z krokosza

Trafiłam na forum między depilacja a smarowaniem się tym specyfikiem, który z resztą zakupiłam na allegro- szybko i tanio... najpierw przeklinałam siebie w myślach, że nikomu nie pomaga, a ja głupia już kupiłam- bezmyślna istota! czytając jednak dalej doczytałam, że niektórym jednak coś tam zadziałało jak trzeba... posmarowałam się olejem... tłusta jestem strasznie... nawet wycieranie chusteczkami nie pomogło.... gorzej niż oliwka dla dzieci! zamierzam wytrwać i stosować każdego dnia... za tydzień napiszę czy są już jakieś efekty.
D jak Diora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:46   #192
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Olej z krokosza

ja dzisiaj dostałam swój olej. No ale najpierw chyba użyję depilatora, może będzie lepiej działał. Czyli za jakiś czas też zdam relacje
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 23:47   #193
berenika84
Raczkowanie
 
Avatar berenika84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 32
GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84
Dot.: Moje odkrycie - olej krokoszowy (z ostu)

Cytat:
Napisane przez madi-87 Pokaż wiadomość
a co to takiego jest ten FOLISAN? jak sie go robi, jakie sa jego skladniki i w jakich proporcjach sie to robi i oczywiscie jak sie to stosuje??
Substancję typu "Folisan" robimy tak, że do kilku łyżek zwyczajnej wody dolewamy kilka kropel gliceryny kosmetycznej i pół tabletki aspiryny lub polopiryny. Cudów może nie działa, ale widocznie łagodzi (po konsekwentnym stosowaniu).
berenika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:59   #194
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Olej z krokosza

Podbijam ktoś jeszcze stosuje ten olej ? ja sie chyba skusze...
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:48   #195
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Unhappy Dot.: Olej z krokosza

Też zastanawiałam się nad kupnem tego oleju, ale po przeczytaniu opinii na Wizażu jakoś nie jestem przekonana… Cóż z tego, że włoski po nim odrastają cieńsze i jaśniejsze, skoro samo depilowanie też daje taki efekt…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:43   #196
szelest5
Raczkowanie
 
Avatar szelest5
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 46
Dot.: Olej z krokosza

odświeżam wątek, czy ktoś mógłby napisać jak się olej spisuje po dłuższym użytkowaniu?
__________________
KRAINA DOBREGO NASTROJU www.kdn.com.pl
szelest5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 13:40   #197
andziorrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Naturalny depilator?

Witam! Mam pytanko dotyczące depilacji. Słyszałam o olejku z krokosza, który jest podobno naturalnym depilatorem. Cała filozofia polega niby na tym, że po depilacji (obojetnie jaką metodą) wciera się olejek w ciało codziennie, co przy dłuższym stosowaniu ma osłabiac odrastające włoski. Podobno nawet osiągnac mozna efekt, że włoski przestają rosnąc w co trochę nie chce mi się wierzyc. Bardziej chodzi mi o to czy rzeczywiście wloski przy regularnym stosowaniu odrastają wolniej, bo jak dla mnie nawet to oznaczałoby sukces. Bardzo proszę o to aby wypowiedziała się Pani na ten temat. Pozdrawiam
andziorrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 15:23   #198
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Naturalny depilator?

slyszalam o tym i nawet kupic chcialam na allegro, ale wczesniej poczytalm troche w internecie, niektorzy pisali nawet, ze ten olej jest do niektorych szamponow dodawany!
moze ktos kto stosowal napisze i moze jednak to dziala?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 15:46   #199
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Naturalny depilator?

stosowalam krokosz dluzszy czas i sama nie wiem co o tym myslec...na nogach nie zadzialal w cale za to w okolicach bikini mam łysy "placek" tam gdzie smarowałam...stosowalam depilato bo wyczytalam ze tylko przy tej metodzie sie sprawdza-przy goleniu przeciwinie czyli wzmacnia wloski ale tutaj tez podobno zdania sa podzielone
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 18:51   #200
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: Naturalny depilator?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178760

Od siebie - nie działa
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:34   #201
sss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Olej z krokosza

Hej czytałam wczesniejsze wypowiedzi i musze stwierdzic ze ktos zaszalał kupujac olejek za 150 zł ja kupilam go na allegro za 10 zł !!!!!!!!!!!! i jestem z niego zadowolana a jeślichodzi o stosowanie to wcieram go 2 razy dziennie to wcieranie olejku w nogi trwa tak ok 5 min dokładne wcieranie i zostawiam go tak zeby jeszcze sie wchłonoł wiadomo aby nie zabrodzic ubrań lub pościeli aha i ja stosuje go po depilacji nog najlepiej po kompieli bo ta depilacja mniej boli:P

pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

jeszcze raz ja ... jesli ktos ogoli maszynka nogi to bedzie odwrotny efekt gdyz olejek je wzmacnia... najlepiej kupić sobie dobry depilator i po depilacji wcierac olejek mozna dłużej 5 do 10 min ja jestem z niego zadowolana moze to tez wszytko zależy od rodzaju skory ale depilowalam jakies moze 3 tyg temu i cały czas go używam no niecodziennie bo czasami sie nie chce ale oplaca sie go stosowac choc wiadomo pojedyńcze włoski zawsze w jakimś mijescu wyrosna ale tym prosze sie nie przejmować

pozdrawiam
sss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 08:21   #202
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Olej z krokosza

no i jak tam efekty ? mam zamiar w niego zainwestowac-w najgorszym wypadku/działaniu dobrze nawilze skóre
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 08:36   #203
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was, nie wierzcie w takie rzeczy, że ten olej niby powoduje, że włosy nie odrosną już nigdy..Wg mnie to jest naciąganie po prostu i nieuczciwa postawa sprzedających na allegro ..

Na stronie o olejach na Wizażu mamy skład oleju z krokosza, który zawiera: 60-80% kwasu linolowego (najwyższy procent tegoż kwasu jaki zawarty jest w oleju roślinnym), 10-14% kwasu olejowego, 6% kwasu palmitynowego, 2-3% kwasu stearynowego, 0,5% kwasu linolenowego, 0,5% kwasu arachinowego, bogaty w witaminy E i A.
Czyli nie zawiera w sobie nic szczególnego, czego nie zawierają np. inne oleje, które jednakże nie wykazują działania depilacyjnego
Jedyne co go ewentualnie różni od innych olejów to duża zawartość kwasu linolowego. To by mogło przejść, gdyby kwas linolowy miał właściwości nie wiem-niszczące cebulki włosów czy coś, ale on takich właściwości nie ma, więc nie wiem na jakiej zasadzie miałby cały ten olej powodować taki efekt Mało tego, na kosmetyce.eu wyczytałam, że kwas linolowy jest składnikiem ludzkiego sebum, w takim razie powinniśmy w ogóle nie mieć włosów, no chyba, że przyjmiemy, że musi być odpowiednie stężenie tego kwasu, jakieś 60-80% ...
Z drugiej strony np. olej z czarnuszki siewnej zawiera ok. 53% kwasu linolowego, czyli też dużo i jakoś nie jest stosowany jako depilator

Generalnie chce powiedzieć, że olej z krokosza nie działa jak jakiś laser i chyba nie pozwoli nam sie pozbyć zbędnego owłosienia Chociaż olej sam w sobie jest super-np. stosowany wewnętrznie może zapobiegać nowotworom, a zwenętrznie nawilża skórę itd., ale na pewno nie depiluje
hehe i dlatego jestem w szoku, że u niektórych osób działa, czyżby jakieś placebo?

aha, chcialam powiedzieć, że nie jestm chemikiem, może ma jakiś ukryty składnik o którym nie wiemy i którego jeszcze nie odkryto w co jednak baardzo wątpie
Zgadzam się w pełni. Oczywiście najpierw go kupiłam, bo jestem maniaczką gładkich nóg. Jednak juz wiem, że głównie do odżywiania/nawilżania ciała go zużyję. Cudow nie ma ...

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
no i jak tam efekty ? mam zamiar w niego zainwestowac-w najgorszym wypadku/działaniu dobrze nawilze skóre
o to, to.... na super efekty depilacyjne raczej się prosze nie nastawiać.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2009-03-18 o 08:38
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:39   #204
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Olej z krokosza

hehe czyli na cudowne zrzucenie "futra" nie ma co liczyc? ale mysle ze przy moich wrastajacych wloskach moze sie ladnie spisac
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:24   #205
JUJAN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Olej z krokosza

Początkowo tez podchodziłam sceptycznie do tego, że olej może mieć takie "zdolności" i jeszcze tak niska cena... Ale stwierdziłam, że koszt jest niewielki, więc co stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić na własnej skórze. Stosuję go od 4 miesięcy, raz dziennie-wieczorem. Smaruję nim całe nogi. Po 4 miesiącach zauważyłam, że mam takie łyse placki. Widać to wyraźnie, ponieważ mam ciemne włoski. Niektóre włoski się rozjaśniły, są delikatniejsze. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że trzeba koniecznie używać depilatora, bo inaczej efekt jest odwrotny (włoski stają się silniejsze). Ja na udach nie mogę używać depilatora, ponieważ zawsze mam później zapalenie meszków i moje nogi wyglądają jak po wojnie. Stosuje kremy do depilacji. I jak sama stwierdzam-olej działa nie tylko na wyrywane włoski. Ja jestem zadowolona i nie zamierzam przestać go stosować
JUJAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:58   #206
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Olej z krokosza

Moje drogie kobietki. Czytam różne wątki i widzę, że co do oleju to sa dwa różne. Jeden jest olej krokoszowy(olej z krokosza) barwierski oraz drugi- olej krokoszowy z ostu. Który to ten właściwy do depilacji?
Będę wdzięczna
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 09:55   #207
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Olej z krokosza

Odświeżam wątek olejek zamówiony, będę go miała w przyszłym tygodniu. Spróbować zawsze można.
Tak na marginesie, widziałam ostatnio w aptece jakiś specyfik który ma działać podobnie - smaruje się nim skórę po depilacji i włosy mają odrastać słabe i wolniej, a potem całkiem znikać. Nazywa się toto chyba Bioxet a kosztuje ponad 100 zł, więc już lepiej olejek wypróbować, pomoże-nie pomoże, ale nie zaszkodzi. Zaraportuję za jakiś czas czy są efekty.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:54   #208
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Olej z krokosza

Ja kupilam olej w sklepie ze zdrowa zywnoscia philippe vigean. Niestety po otwarciu jest wazny tylko 3 miesiace dlategu uzywam go rowniez do smazenia i do salatek. Co do wlosow to na poczatku odrastaja szybciej. Skora robi sie pieknie gladka i miekka nie potrzeba zadnych balsamow do ciala. Wlalam sobie do buteleczki po sprayu i dzieki temu lepiej moge go aplikowac
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:06   #209
magdziakbu
Przyczajenie
 
Avatar magdziakbu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Olej z krokosza

Ja używam od ponad tygodnia i tak:
na skóre wydepilowana działa bardzo fajnie, mi włosy odrastają po depilacji juz po 3 4 dniach a tutaj nic ładka jak pupcia niemowlaka
w przypadku ogolonych miejsc olej spowalnia odrastanie ale jednak włoski odrastają tylko dwa razy wolniej
poza tym moja skóra jest w super kondycji krokosz ją bardzo ładnie nawilżył. Jestem bardzo zadowolona i bede go używać dalej
magdziakbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:27   #210
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Olej z krokosza

Chyba tez sobie zakupie i wyprobuje ale jakos sceptycznie jestem nastawiona : D
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 10:14:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.