Żel , akryl, jak samemu zrobic? - totalnie niewtajemniczona prosi o radę:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 10:27   #1
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Question

Żel , akryl, jak samemu zrobic? - totalnie niewtajemniczona prosi o radę:)


Witam Was wizazanki i zwracam sie z ogromna prosba o pomoc, a raczej doinformowanie mnie. Otoz nie znam sie za bardzo na sztuce jaka jest robienie paznokci (no procz rozmaitych wzorkow jakie robie sama sobie i czasem kolezankom).
Chcialabym zrobic sobie zelki - na swoich naturalnych paznokciach (nie interesuja mnie doklejane tipsy). Wiem ze jest to dosyc drogie w salonach - 80zl + co 3 tyg wypelnianie za kolejne 80 zl. Zamiast tego wole sobie kupic lampe na allegro i ze dwa zele. Tym to sposobem moge miec zelki na dluuugi okres czasu za male pieniadze.
Moje pyt brzmi JAKA LAMPE WYBRAC , i JAKIE ZELE (dobrej jakosci) kupic na allegro zeby nie wywalic kasy w bloto. Czym je nakladac - jakimi pedzelkami i czy na zwyklym lakierze bedzie sie trzymal zel czy akryl (tu tez nie wiem czym sie roznia) - tak zeby przedluzyc trwalosc lakieru.
Jednym slowem - jaki zestaw wystarczylby do tego zeby zrobic sobie optymalnie dobrze i nie drogo SAMEMU paznokcie.
Ah i w jaki spsob sie sciaga zel czy tam akryl z paznokcia? Jest jakis rozpuszczalnik do tego czy trzeba sciarac jakimis bloczkami?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz - mysle ze na tym forum jest wiele wizazanek, ktore wiedza na ten temat absolutnie wszystko.
pozdrawiam serdecznie
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:45   #2
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Żel , akryl, jak samemu zrobic? - totalnie niewtajemniczona prosi o radę:)

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Witam Was wizazanki i zwracam sie z ogromna prosba o pomoc, a raczej doinformowanie mnie. Otoz nie znam sie za bardzo na sztuce jaka jest robienie paznokci (no procz rozmaitych wzorkow jakie robie sama sobie i czasem kolezankom).
Chcialabym zrobic sobie zelki - na swoich naturalnych paznokciach (nie interesuja mnie doklejane tipsy). Wiem ze jest to dosyc drogie w salonach - 80zl + co 3 tyg wypelnianie za kolejne 80 zl. Zamiast tego wole sobie kupic lampe na allegro i ze dwa zele. Tym to sposobem moge miec zelki na dluuugi okres czasu za male pieniadze.
Moje pyt brzmi JAKA LAMPE WYBRAC , i JAKIE ZELE (dobrej jakosci) kupic na allegro zeby nie wywalic kasy w bloto. Czym je nakladac - jakimi pedzelkami i czy na zwyklym lakierze bedzie sie trzymal zel czy akryl (tu tez nie wiem czym sie roznia) - tak zeby przedluzyc trwalosc lakieru.
Jednym slowem - jaki zestaw wystarczylby do tego zeby zrobic sobie optymalnie dobrze i nie drogo SAMEMU paznokcie.
Ah i w jaki spsob sie sciaga zel czy tam akryl z paznokcia? Jest jakis rozpuszczalnik do tego czy trzeba sciarac jakimis bloczkami?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz - mysle ze na tym forum jest wiele wizazanek, ktore wiedza na ten temat absolutnie wszystko.
pozdrawiam serdecznie

czy ja dobrze zrozumiałam?? ty chcesz nakładac zel NA lakier??

ja bym ci jednak nie radziła samej sobie robic pazurów... nawet jesli to tylko utwardzanie naturalnej płytki...
pozatym o nakładaniu zelu na naturalne pazurki były juz wątki... wystarczy poszukać w wyszukiwarce
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:47   #3
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żel , akryl, jak samemu zrobic? - totalnie niewtajemniczona prosi o radę:)

Proszę zapoznać się z regulaminem, na forum nie uczymy przedłużania paznokci!

Proponuję poczytać różne wątki i zastanowić się jeszcze raz, czy na pewno chcesz sama się za to zabrać bez jakiejkolwiek wiedzy. To wbrew pozorom niełatwa sztuka.
Wątek zamykam.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.