Kocham Lancome!!! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 21:04   #2011
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie, ze nie ... ani na photogenicu ani na TI ultra nie mam z tylu nic
ale dzis sobie ogladnelam w sklepie i mam 03 ... za to teraz zapomnialam jaki mam kolor TI ultra ...
no włąśnie a powiedz czy photogenic 03 jest podobny do Ti ultra 03 ? bo mam Ti ultra a chciałabym photogenica i nie wiem czy w ciemno czy testować? zakreciłam troche
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:08   #2012
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no włąśnie a powiedz czy photogenic 03 jest podobny do Ti ultra 03 ? bo mam Ti ultra a chciałabym photogenica i nie wiem czy w ciemno czy testować? zakreciłam troche
trudno mi powiedziec bo ciagle nie wiem jaki mam kolor TI ultra (wlasnie przekopuje ebay gdzies powinnam miec ta aukcje) ... ale raczej nie jest to trojka... bo photogenic 03 jest dosc jasny... a moj TI jest sporo ciemniejszy, choc potem na buzi wcale tego nie widac...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:17   #2013
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
trudno mi powiedziec bo ciagle nie wiem jaki mam kolor TI ultra (wlasnie przekopuje ebay gdzies powinnam miec ta aukcje) ... ale raczej nie jest to trojka... bo photogenic 03 jest dosc jasny... a moj TI jest sporo ciemniejszy, choc potem na buzi wcale tego nie widac...
w sumie moze faktycznie sie nie pokrywaja te kolory bo np z diora forever w płynie, kompakcie i icone mam 030 ,a kazdy w inną strone
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:23   #2014
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w sumie moze faktycznie sie nie pokrywaja te kolory bo np z diora forever w płynie, kompakcie i icone mam 030 ,a kazdy w inną strone

juz wiem... heh... TI mam 04 ... masz dla porownania z photogenic 03 (zdjecia z lampa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7606.jpg (28,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7607.jpg (10,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7610.jpg (13,0 KB, 28 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:37   #2015
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
juz wiem... heh... TI mam 04 ... masz dla porownania z photogenic 03 (zdjecia z lampa)
ooooo desti jesteś boska dzieki za zestawienie, mysle ze wybiore raczej 04 z photogenica , testowalam w douglasie , w sumie byl najbardziej trafiony , a matuje choc troszke? jestes zadowolona?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:48   #2016
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooooo desti jesteś boska dzieki za zestawienie, mysle ze wybiore raczej 04 z photogenica , testowalam w douglasie , w sumie byl najbardziej trafiony , a matuje choc troszke? jestes zadowolona?
nie ma za co ...a zadowolona jestem BARDZO ... jak chyba wszystkie posiadaczki photogenica... naklada i rozprowadza sie idealnie i choc jest roswietlajacy to daje bardzo naturalny kolor i matuje... choc to moze nie do konca wlasciwe okreslenie ... pomijajac, ze trzyma sie rewelacyjnie... po prostu jest NAJ ... i ja na pewno przy nim zostane... moge powiedziec, ze w koncu trafilam na idealny podklad
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:54   #2017
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie ma za co ...a zadowolona jestem BARDZO ... jak chyba wszystkie posiadaczki photogenica... naklada i rozprowadza sie idealnie i choc jest roswietlajacy to daje bardzo naturalny kolor i matuje... choc to moze nie do konca wlasciwe okreslenie ... pomijajac, ze trzyma sie rewelacyjnie... po prostu jest NAJ ... i ja na pewno przy nim zostane... moge powiedziec, ze w koncu trafilam na idealny podklad
kusicelka nie pozostaje mi nic innego ... musze go miec !!!!!!!!!!!!!!!
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 21:57   #2018
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kusicelka nie pozostaje mi nic innego ... musze go miec !!!!!!!!!!!!!!!
ja tylko odpowiadam na pytania hehe ... wcale nie kusze
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:01   #2019
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tylko odpowiadam na pytania hehe ... wcale nie kusze
wiem wiem to ja nie mam silnej woli
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:12   #2020
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooooo desti jesteś boska dzieki za zestawienie, mysle ze wybiore raczej 04 z photogenica , testowalam w douglasie , w sumie byl najbardziej trafiony , a matuje choc troszke? jestes zadowolona?
Często mam problem z doborem koloru podkładu, to za jasne to za ciemne zbyt pomaraczowe itp itd. Photogenic ma super kolorki pierwszy raz w życiu tak łatwo udało mi się dobrac kolorek Wiem że 04 i 05 jest dla mnie
Dopiero zaczynam przygode z tym podkladzikiem ale już spokojniutko daje mu 4 gwiazdeczki
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 12:10   #2021
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Sorcie za post pod postem, pisze sama z sobą hahaha
Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
to moj JT
Przy kolejnej wizycie zapewne się z nim zapoznam

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie, ze nie ... ani na photogenicu ani na TI ultra nie mam z tylu nic
ale dzis sobie ogladnelam w sklepie i mam 03 ... za to teraz zapomnialam jaki mam kolor TI ultra ...
A u mnie na Photogenicu numerek jest wybity z tyłu buteleczki.. dziwne
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 12:16   #2022
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no włąśnie a powiedz czy photogenic 03 jest podobny do Ti ultra 03 ? bo mam Ti ultra a chciałabym photogenica i nie wiem czy w ciemno czy testować? zakreciłam troche
Dziewczynki co do podkladow, to z tego co sie orientuje TI i Photogenic maja taka sama numeracje: 03 z TI to ten sam odcien 03 z photogenica, czyli beige diaphane
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 12:48   #2023
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Często mam problem z doborem koloru podkładu, to za jasne to za ciemne zbyt pomaraczowe itp itd. Photogenic ma super kolorki pierwszy raz w życiu tak łatwo udało mi się dobrac kolorek Wiem że 04 i 05 jest dla mnie
Dopiero zaczynam przygode z tym podkladzikiem ale już spokojniutko daje mu 4 gwiazdeczki
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki co do podkladow, to z tego co sie orientuje TI i Photogenic maja taka sama numeracje: 03 z TI to ten sam odcien 03 z photogenica, czyli beige diaphane

Dziękuje dziewczynki za kilka dni wybiore się w koncu do douglasa wiec potestuje troszke , zobaczymy z którym wróce
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 13:05   #2024
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...a zadowolona jestem BARDZO ... jak chyba wszystkie posiadaczki photogenica...
ja nie o wiele bardziej wole TIU. Przez caly tydzien uzywalam Photogenica, i moze na poczatku dnia wyglada rewelacyjnie ale caly dzien w pracy niestety nie wytrzymal. Teint Idole Ultra wytrzymuje bez 2 zdan Wiem ze Photogenic z zalozenia nie jest trwaly(w znaczeniu long lasting) , tylko nawilzajaco- rozswietlajacy. Ja napewno nie zamienie TIU na Photegenica Jedyne co mi sie baaardzo w nim podoba to super krycie, dlatego wczesniej mieszalam go z TIU bo niestety TIU nie ma takiego krycia, ale ma za to super trwalosc. Wiec krycie mialam z PHOTO a trwalosc z TIU. Ale uzywalam go samego caly tydzien i mnie nie zachwycil juz tak bardzo

co do kolorku z TIU mam 010 ale juz niestety Photo w odcieniu 010 zalatuje w roz. Natomiast idealny jest 01 z PHOTO, identyczny jak 010 z TIU

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-12-19 o 13:09
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:54   #2025
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

No i to jest wlasnie dowod na to, ze trzeba testowac, bo to co jednemu przypasuje, drugiemu juz niekoniecznie.
Ja uzywalam i photogenica i TIU i Absolue.
Najslabszy byl moim zdaniem absolue (splywal po 15 minutach), nieco lepszy byl TIU, u mnie kryl w miare, ale swiecilam sie tez szybciutko, natomiast phogenic to ideal
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:28   #2026
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
No i to jest wlasnie dowod na to, ze trzeba testowac, bo to co jednemu przypasuje, drugiemu juz niekoniecznie.
Ja uzywalam i photogenica i TIU i Absolue.
Najslabszy byl moim zdaniem absolue (splywal po 15 minutach), nieco lepszy byl TIU, u mnie kryl w miare, ale swiecilam sie tez szybciutko, natomiast phogenic to ideal
SWIETE SLOWA ja dokladnie tak mialam z DW estee lauder. Ma tyle wspanialych recenzji a mnie absolutnie nie podpasowal!!! a ze niestety nie mialam okazji go wczesniej testowac, kupilam go i w tej chwili uwazam ten zakup za nieudany!
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:29   #2027
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A u mnie na Photogenicu numerek jest wybity z tyłu buteleczki.. dziwne
tez sie juz zastanawialam... ale zeby oba nie mialy numeru... TI kupiony na ebay... Photogenic w douglasie ... trudno ... moze nastepne beda mialy ... a jak nie to juz sobie zapisalam jakie mam


Moniczka ja tez czesto mieszam ale u mnie na szczescie sam Photogenic tez sie super trzyma
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:05   #2028
GreenIsGlobal
Przyczajenie
 
Avatar GreenIsGlobal
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kocham Lancome!!!

Chciałabym o coś spytać Ten cień Ombre Glacee w tubce odcień Rose Bali. Jest na stronce Lancome, ale gfdzieindziej znalazłam, ze to limitowana linia z 2007(?). Jest też inny Ombre Glacee Ray Pink i jakis brązujaćy ale mnie chodzi o ten. Mam nadzieję że zdjęcie sie załączy. Czy któraś z Was go ma? Jakieś wrażenie? Usprawiedliwie się że wrzucałam w wyszukiwarkę i tylko ten wątek sie wyświetla.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif b_229012.gif (36,8 KB, 29 załadowań)
GreenIsGlobal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:54   #2029
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ombree Glace na pewno jest limitowanka. Testowalam kilka razy ten cien ale w bialej tubce, efekt fajny ale mysle ze nie na tyle, aby kupic. Zreszta nie sadze, aby byl dostepny jeszcze w sklepach.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 22:25   #2030
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Kocham Lancome!!!

mam pytanie chyba tylko tu uzyskam odpowiednia odpowiedz
udalo mi sie upolowac w drogerii zestaw Lancome JT pelnowymiarowy Hypnose tusz tez pelnowymiarowy miniaturke so magic miracle (7ml) i 15 ml maseczki nawilazajacej za 140 zlotyvch wiec cenowo okazja rozpakowuje to wszystko postanowilam sprawdzic decalkulatorem i wyszlo mi ze tusz i blyszczyk produkcja kwiecien 2005 moge tego uzywac bez obaw?
ps, ten zestaw to jakis z tych travel setow . perfumieria sprawdzona wiec nie podroba mala ale czasami ma perelki bo nie ma w stalej sprzedazy marek selektywnych..
a tak sie cieszylam bo to poczatek moich selektywnych zakupow
pomocy
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:28   #2031
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
mam pytanie chyba tylko tu uzyskam odpowiednia odpowiedz
udalo mi sie upolowac w drogerii zestaw Lancome JT pelnowymiarowy Hypnose tusz tez pelnowymiarowy miniaturke so magic miracle (7ml) i 15 ml maseczki nawilazajacej za 140 zlotyvch wiec cenowo okazja rozpakowuje to wszystko postanowilam sprawdzic decalkulatorem i wyszlo mi ze tusz i blyszczyk produkcja kwiecien 2005 moge tego uzywac bez obaw?
ps, ten zestaw to jakis z tych travel setow . perfumieria sprawdzona wiec nie podroba mala ale czasami ma perelki bo nie ma w stalej sprzedazy marek selektywnych..
a tak sie cieszylam bo to poczatek moich selektywnych zakupow
pomocy
według mnie tak, choc może istanieć ryzyko,że tusz będzie suchy a błyszczyk po czasie zacznie smierdzieć to juz Twój wybór, możesz spróbować zgłosić reklamacje i podać jako dowód wynik datecalculatora, może uwzględnią?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:36   #2032
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
według mnie tak, choc może istanieć ryzyko,że tusz będzie suchy a błyszczyk po czasie zacznie smierdzieć to juz Twój wybór, możesz spróbować zgłosić reklamacje i podać jako dowód wynik datecalculatora, może uwzględnią?
chyba jestem zbyt cicha na glosne reklamacje ;P Po prostu zyzyje to w pierwszej kolejnosci (byly tusz praktycznie na wykonczeniu wiec ok;D) i bede sie probowac tym jak najlepiej pomalowac moze nie bedzie suchy;]
dziekuje
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:38   #2033
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
chyba jestem zbyt cicha na glosne reklamacje ;P Po prostu zyzyje to w pierwszej kolejnosci (byly tusz praktycznie na wykonczeniu wiec ok;D) i bede sie probowac tym jak najlepiej pomalowac moze nie bedzie suchy;]
dziekuje
oki powodzenia!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:10   #2034
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny mam ogromną nie cierpiącą zwłoki prośbę
Czy mogłybyście mi dać namiar na dystrybutora Lancome na Polskę?
Potrzebuję zapytać się jaka jest data ważności produktu zapieczętowanego, otóż zakupiłam serum Lancome na Allegro i gdy wpisałam jego kod w dekalkulator okazało się ,że ma już sędziwy wiek i został wyprodukowany w lutym 2003 roku, wyświetlił się również komunikat ostrzegawczy ''Your product is more than 3 years old. Be aware.''

Skontaktowałam się ze sprzedawcą i ten uparcie twierdzi ,że produkt jest pełnowartościowy, świeży i zdatny do użytku, nie przekonuje mnie to i chcę dowiedzieć się u źródła jak to naprawdę jest.

Może któraś z forumek ma wiedzę na ten temat? bardzo proszę o odpowiedź, potrzebuję pilnie informacji, dziękuję
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:23   #2035
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną nie cierpiącą zwłoki prośbę
Czy mogłybyście mi dać namiar na dystrybutora Lancome na Polskę?
Potrzebuję zapytać się jaka jest data ważności produktu zapieczętowanego, otóż zakupiłam serum Lancome na Allegro i gdy wpisałam jego kod w dekalkulator okazało się ,że ma już sędziwy wiek i został wyprodukowany w lutym 2003 roku, wyświetlił się również komunikat ostrzegawczy ''Your product is more than 3 years old. Be aware.''

Skontaktowałam się ze sprzedawcą i ten uparcie twierdzi ,że produkt jest pełnowartościowy, świeży i zdatny do użytku, nie przekonuje mnie to i chcę dowiedzieć się u źródła jak to naprawdę jest.

Może któraś z forumek ma wiedzę na ten temat? bardzo proszę o odpowiedź, potrzebuję pilnie informacji, dziękuję
ja na opakowaniu bazy lancome kupionej 2 dni temu (więc aktualne) mam podany adres dystrybutora
L'OREAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4; 03-230 warszawa

niestety telefonu nie ma, a pewnie na nim Ci najbardziej zależy, ale może po adresie znajdziesz tel.

Powodzenia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:31   #2036
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja na opakowaniu bazy lancome kupionej 2 dni temu (więc aktualne) mam podany adres dystrybutora
L'OREAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4; 03-230 warszawa

niestety telefonu nie ma, a pewnie na nim Ci najbardziej zależy, ale może po adresie znajdziesz tel.

Powodzenia
Dzięki p4w właśnie znalazłam i okazało się ,że mam stary produkt ,którego mam ''absolutnie nie używać''

Uważajcie więc na sprzedawcę smellwellperfum na Allegro, który wmawia ,że jego produkty są świeże i używane przez kosmetyczki, w dodatku zwala winę na klienta, a cała konwersacja jest niemiła

Serum jakie zakupiłam to ten produkt:
http://allegro.pl/item501593152_seru...ellperfum.html
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:38   #2037
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nevado a mogłabyś podać kod tego serum?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:40   #2038
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nevado a mogłabyś podać kod tego serum?
Tak, CY043, Pani z L'oreal też sprawdzała ten kod
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:49   #2039
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną nie cierpiącą zwłoki prośbę
Czy mogłybyście mi dać namiar na dystrybutora Lancome na Polskę?
Potrzebuję zapytać się jaka jest data ważności produktu zapieczętowanego, otóż zakupiłam serum Lancome na Allegro i gdy wpisałam jego kod w dekalkulator okazało się ,że ma już sędziwy wiek i został wyprodukowany w lutym 2003 roku, wyświetlił się również komunikat ostrzegawczy ''Your product is more than 3 years old. Be aware.''

Skontaktowałam się ze sprzedawcą i ten uparcie twierdzi ,że produkt jest pełnowartościowy, świeży i zdatny do użytku, nie przekonuje mnie to i chcę dowiedzieć się u źródła jak to naprawdę jest.

Może któraś z forumek ma wiedzę na ten temat? bardzo proszę o odpowiedź, potrzebuję pilnie informacji, dziękuję
Jakiś czas temu tzn. kilka miesięcy produkt z tej serii był w promocji na Truskawie. Któraś Wizażanka odsyłała bo to był staroć, jestem prawie na 100% pewna, ale może warto jeszcze zadać pytanie w wątku Truskawkowym, może dziewczyny pamiętają.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:50   #2040
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tak, CY043, Pani z L'oreal też sprawdzała ten kod
Rzeczywiście luty 2003.
Parę miesięcy temu na Truskawce był w promocji tonik Lancome z tej samej serii, ktoś zamówił i okazało się ze to staroć.
Nie odpuszczaj sprzedawcy, niech oddaje pieniądze.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.