Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 14:51   #2851
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, coś tam doleję Podgrzewasz trochę frakcję ?
Nie podgrzewam Rozcieram trochę w rękach, żeby płynniejsza się zrobiła i dokapuję oleju
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:19   #2852
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

nałożyłam sobie HA+wyciąg z aloesu+ olej arganowy+olej z róży, aaaaaale cudeńko takiej mieszanki jeszcze nie kładłam na gębę
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:42   #2853
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam doświadczone biochemiczki Po zakupach na mazidłach i BU pora na Zysk. No i właśnie mama pytanko odnośnie papierków lakmusowych. Próbowałam z ciekawości zmierzyć PH tonikowi PHA z BU papierkiem zakupionym w mazidłach i nic mi nie pokazał. Mam wrażenie, że wygląda jakbym go oblała zwykłą wodą, a tonik działa na pewno, bo czuję lekkie mrowienie na twarzy. Będę kręcić jeszcze inne kwasiki i chciałam tym razem kupić papierki Zyskowe. Które możecie polecić? ( bo są dwa rodzaje).
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 19:48   #2854
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Witam doświadczone biochemiczki Po zakupach na mazidłach i BU pora na Zysk. No i właśnie mama pytanko odnośnie papierków lakmusowych. Próbowałam z ciekawości zmierzyć PH tonikowi PHA z BU papierkiem zakupionym w mazidłach i nic mi nie pokazał. Mam wrażenie, że wygląda jakbym go oblała zwykłą wodą, a tonik działa na pewno, bo czuję lekkie mrowienie na twarzy. Będę kręcić jeszcze inne kwasiki i chciałam tym razem kupić papierki Zyskowe. Które możecie polecić? ( bo są dwa rodzaje).
Ja mam te zwykłe papierki i działają dobrze nie wiem w czym tkwi problem z Twoimi papierkami
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:04   #2855
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Ja mam te zwykłe papierki i działają dobrze nie wiem w czym tkwi problem z Twoimi papierkami
A też masz te z mazideł? Bo o te mi chodziło...
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:06   #2856
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
A też masz te z mazideł? Bo o te mi chodziło...
Aaa nie, ja mam z ZSK, sorry nie doczytałam
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:08   #2857
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
A też masz te z mazideł? Bo o te mi chodziło...
Może dlatego ,że tonik ma ph 4, a papierki przy takowym są ciemno pomarańczowe ? o.O
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 08:04   #2858
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Z 1,5 roku z czego ponad połowa to ostatnie 4 miesiące
Niestety chyba Cię wyprzedziłam w wydawaniu pieniążków na naturalne kosmetyki

Wczoraj zrobiłam zamówienie z zsk. Miało być delikatnie.
Wraz z kosztami przesyłki wyniosło mnie prawie 150 zł
Znowu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:22   #2859
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Bagin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja jestem świeżakiem w kwestii kosmetyków naturalnych, a mam problem z uczuleniem na kosmetyki drogeryjne (dlatego tez postanowiłam przerzucić się na naturalne). No chciałam Was zapytać, co o nich sądzicie, czy warto w nie inwestować itd.?

Wczoraj szperając po Necie, znalazłam coś takiego: http://www.facebook.com/eNaturalnePL, co sądzicie o tym sklepie, kupowała któraś z Was w nim?
Czy warto inwestować - sądząc po ilości postów, opinii i zachwytów nad naturalnymi kosmetykami, to raczej warto
Gdyby nie było warto, nie omawiałybyśmy tutaj swoich wrażeń, w większości pozytywnych, związanych ze stosowaniem tychże produktów

Co do tego sklepu z linku, który podałaś, to ja osobiście nie kupowałam z niego nic.



A oto moje zamówienie, które mialo być o połowę krótsze
  • lekki krem nawilżający do cery tłustej i trądzikowej
  • przeciwtrądzikowy krem na noc z liposomami + dodatkowe akcesoria
  • hydrolat lawendowy
  • hydrolat rumiankowy
  • hydrolat z roży stulistnej
  • glinka biała x 2
  • korund
  • FEOG
  • guma ksantanowa
  • pojemnik na krem
  • bloczek papierków lakmusowych
I już nie będę sobie obiecywać, że "następnym razem nie będę szaleć" bo to i tak nie ma sensu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-10-05 o 13:24
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:22   #2860
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

A oto moje zamówienie, które mialo być o połowę krótsze
  • lekki krem nawilżający do cery tłustej i trądzikowej
  • przeciwtrądzikowy krem na noc z liposomami + dodatkowe akcesoria
  • hydrolat lawendowy
  • hydrolat rumiankowy
  • hydrolat z roży stulistnej
  • glinka biała x 2
  • korund
  • FEOG
  • guma ksantanowa
  • pojemnik na krem
  • bloczek papierków lakmusowych
I już nie będę sobie obiecywać, że "następnym razem nie będę szaleć" bo to i tak nie ma sensu
Oooo, sama długo rozmyślałam nad tym ekstraktem, ale ostatecznie zrezygnowałam i wziełam liposomy na naczynka i będę nim katować moją prawą łydkę

Przyznam, że ciekawa jestem bardzo jak będą się sprawowac te dwa kremy
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:47   #2861
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja mam z liposomami, i średnie wrażenie na mnie zrobił, ale ja go sobie 'udoskonaliłam' więc cholera wie Ma fajną konsystencję , taka jakby pianka ^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 16:37   #2862
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Pianka brzmi nietypowo jak na krem Super! Chętnie poczytam opinii Apsik13

A czym "udoskonaliłaś"? Nie nawilża tak jakbyś oczekiwała?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 18:28   #2863
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zamiast B3 dałam ekstrakt z centella asiatica, i kilka kropelek jedwabiu hydrolizowanego, mogłam go sobie odpuścić
Krem tak jakby nie do końca się wchłania, na pewno lekki to on nie jest, zostawia na skórze taką dziwną powłokę. Nie zauważyłam też jakiejś różnicy jeśli chodzi o niespodzianki, nie znikały w ekspresowym tempie, jak to sugerują komentarze pod kremem na stronie :P Ale używałam go dosyć niereguralnie, bo coś mi ostatnio cera świruje, i bałam się, że może to on mnie zapycha, takie przynajmniej daje wrażenie, ze względu na to, że jest serio dość tłusty.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:53   #2864
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Zamiast B3 dałam ekstrakt z centella asiatica, i kilka kropelek jedwabiu hydrolizowanego, mogłam go sobie odpuścić
Krem tak jakby nie do końca się wchłania, na pewno lekki to on nie jest, zostawia na skórze taką dziwną powłokę. Nie zauważyłam też jakiejś różnicy jeśli chodzi o niespodzianki, nie znikały w ekspresowym tempie, jak to sugerują komentarze pod kremem na stronie :P Ale używałam go dosyć niereguralnie, bo coś mi ostatnio cera świruje, i bałam się, że może to on mnie zapycha, takie przynajmniej daje wrażenie, ze względu na to, że jest serio dość tłusty.
Mój w recepturze niezmienionej wchłania się błyskawicznie więc to chyba Twoje dodatki go "popsuły" pod tym względem Ja go lubię, dobrze działa choć nie spektakularnie, ale powolutku, po troszeczkę.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:05   #2865
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ma fajną konsystencję , taka jakby pianka ^^
Niestety dla składników nie jest to fajna konsystencja. Nasycenie emulsji pęcherzykami powietrza jest niewskazane ze względu na szybszą oksydację fazy olejowej.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:53   #2866
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niestety dla składników nie jest to fajna konsystencja. Nasycenie emulsji pęcherzykami powietrza jest niewskazane ze względu na szybszą oksydację fazy olejowej.
Ups, ale w sumie skąd się wzięła taka konsystencja skoro tak? Mam wrażenie, że za długo miksowałam, bo wcześniej jeszcze takiej nie było A to bardzo źle, jeśli ta faza olejowa się szybciej utlenia? (jeśli dobrze zrozumiałam pojęcie )
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 23:58   #2867
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ups, ale w sumie skąd się wzięła taka konsystencja skoro tak? Mam wrażenie, że za długo miksowałam, bo wcześniej jeszcze takiej nie było A to bardzo źle, jeśli ta faza olejowa się szybciej utlenia? (jeśli dobrze zrozumiałam pojęcie )
Pianka robi się za sprawą miksowania mieszadełkiem i niewiele można na to poradzić. MGS ma to do siebie, że tworzy emulsje szczególnie podatne na pochłanianie pęcherzyków powietrza. Tak, utlenianie fazy olejowej jest zjawiskiem niekorzystnym i powinno się robić wszystko, żeby mu zapobiec, zwłaszcza jeśli kosmetyki zawierają nierafinowane oleje z dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 07:46   #2868
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Oooo, sama długo rozmyślałam nad tym ekstraktem, ale ostatecznie zrezygnowałam i wziełam liposomy na naczynka i będę nim katować moją prawą łydkę

Przyznam, że ciekawa jestem bardzo jak będą się sprawowac te dwa kremy
Ja również jestem ciekawa zwłaszcza, że krem na dzień zamówiłam w ciemno, tzn. nie znalazłam żadnej opinii na jego temat, ale postanowiłam zaryzykować

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Pianka brzmi nietypowo jak na krem Super! Chętnie poczytam opinii Apsik13
Módlmy się, żeby mi cokolwiek wyszło bo inaczej nie będę miała czego opiniować
Jeszcze nie miałam okazji robić kremów, więc czynności z tym związane to istny kosmos Jak paka przyjdzie, to się zobaczy.

W poniedziałek złożyłam zamówienie, we wtorek wpłynęła wpłata na konto, a już wczoraj otrzymałam wiadomość, że pakują paczkę. Przyznam, że organizację i tempo pracy mają świetne
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:54   #2869
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja również jestem ciekawa zwłaszcza, że krem na dzień zamówiłam w ciemno, tzn. nie znalazłam żadnej opinii na jego temat, ale postanowiłam zaryzykować
Też szukalam. O tym na noc coś niecoś było, ale na dzien nic. Ja wczoraj zaryzykowałam i zrobiłam swoje pierwsze psikadło do włosów


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Módlmy się, żeby mi cokolwiek wyszło bo inaczej nie będę miała czego opiniować
Jeszcze nie miałam okazji robić kremów, więc czynności z tym związane to istny kosmos Jak paka przyjdzie, to się zobaczy.
Wyjdzie, wyjdzie. Dla mnie wciąż kosmosem jest zrobienie toniku Za każdym razem obawiam się, że składniki w jakiś cudowny sposób zareagują ze sobą i zaszkodzą mojej skórze. Choć myślę, że to przejdzie w miarę kręcenia większej ilości różnej maści mazideł

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
W poniedziałek złożyłam zamówienie, we wtorek wpłynęła wpłata na konto, a już wczoraj otrzymałam wiadomość, że pakują paczkę. Przyznam, że organizację i tempo pracy mają świetne
Szybciutko Mam nadzieje, ze poczta tez się spreży i będziesz biegusiem miała swoje cudeńka Ja na razie się wstrzymuję ze zlożeniem zamówienia wszelkimi sposobami
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 11:39   #2870
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Też szukalam. O tym na noc coś niecoś było, ale na dzien nic. Ja wczoraj zaryzykowałam i zrobiłam swoje pierwsze psikadło do włosów
Co to za psikadło, pochwal się


Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Szybciutko Mam nadzieje, ze poczta tez się spreży i będziesz biegusiem miała swoje cudeńka Ja na razie się wstrzymuję ze zlożeniem zamówienia wszelkimi sposobami
Też się wstrzymywałam - jakiś miesiąc. Ale był to niestety też czas, w którym narodziły się myśli o tym co jeszcze chciałabym mieć... no i mam... 150 zł w plecy
Ale i tak najlepsza jest chwila otwierania paczki
I nie trzeba czekać do Gwiazdki na taki moment
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:00   #2871
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Co to za psikadło, pochwal się
Hydrolat z elastyna, all in one, keratyna hydrolizowana i pantenolem. Psikam dopiero drugi dzien i tak średnio chcą sie rozczesywać, ale sie nie elektryzuja. Ale w ogole odkad nie stosuje silikonow takie sa srednio do czesania nastawione

A jak się umordowałam czyszczeniem butelki z atomizerem do tej odżywki to moje, a i tak pachnie hydrolatem z neroli Nie wiem już jak mam to czyścić Chyba nastepnym razem zleję octem jabłkowym

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Też się wstrzymywałam - jakiś miesiąc. Ale był to niestety też czas, w którym narodziły się myśli o tym co jeszcze chciałabym mieć... no i mam... 150 zł w plecy
Ale i tak najlepsza jest chwila otwierania paczki
I nie trzeba czekać do Gwiazdki na taki moment
Hehe, racja! Powinnam się streszczać jednak z tymi zakupami póki lista jeszcze taka króka Najbardziej "bolą" mnie koszty przesyłki
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:26   #2872
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Hydrolat z elastyna, all in one, keratyna hydrolizowana i pantenolem. Psikam dopiero drugi dzien i tak średnio chcą sie rozczesywać, ale sie nie elektryzuja. Ale w ogole odkad nie stosuje silikonow takie sa srednio do czesania nastawione
Podziwiam chęć do kręcenia czegoś do włosów
Mi się... mhm... nie chce
Kupuję od koleżanki fryzjerki litrowe odżywki i to mi po umyciu wystarcza


Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Hehe, racja! Powinnam się streszczać jednak z tymi zakupami póki lista jeszcze taka króka Najbardziej "bolą" mnie koszty przesyłki
Fakt, za koszt przesyłki można mieć hydrolat i ja zawsze o tym myślę robiąc przelew
Ale takie są uroki zamawiania przez internet i otrzymywania paczki drogą pocztową
Możemy się tylko pocieszać, że otrzymujemy naprawdę dobre produkty, a na dodatek widzimy ich skład, co jest niemozliwe w przypadku drogeryjnych kosmetyków
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 16:00   #2873
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Podziwiam chęć do kręcenia czegoś do włosów
Mi się... mhm... nie chce
Kupuję od koleżanki fryzjerki litrowe odżywki i to mi po umyciu wystarcza
Hihi, ja się tyle dobrego naczytałam, że nie mogłam się powstrzymać i kręce Z twarzą jestem jednak ostrożniejsza.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Fakt, za koszt przesyłki można mieć hydrolat i ja zawsze o tym myślę robiąc przelew
Ale takie są uroki zamawiania przez internet i otrzymywania paczki drogą pocztową
Możemy się tylko pocieszać, że otrzymujemy naprawdę dobre produkty, a na dodatek widzimy ich skład, co jest niemozliwe w przypadku drogeryjnych kosmetyków
Dokładnie tak. Dobrze, że mi o tym przypomniałaś! Dziś będę płacić za cudenka w ZSK, to będę sobie to powtarzać

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Wizażanki z Warszawy i okolic: produkty ZSK można jednak dostać w tu:

Adres: Al.Jana Pawla II 80 lok.2
00-175 Warsaw
(Babka Tower)
tel. +48 (22) 497 8888

Rozmawialam z Panią przed chwilą i powiedziala, ze rezygnuja z ZSK, ale wciąż mają jeszcze troche rzeczy na zbyciu (maja np. konserwant FEOC, a nie maja np: cysteiny, keratyny, ekstraktu na naczynka, aloesu-akurat sie o to pytalam, bo potrzebuję).

Z olejów maja np. dynie, brzoskwinie, marchewke i cos tam jeszcze.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:50   #2874
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, co myślicie o takim zamówieniu dla skóry wrażliwej, naczynkowej, z pierwszymi zmarszczkami?
Dodam, że dodatkowo dorzuciłam coś na moje przesuszone dłonie.
- Mocznik
- Gliceryna roślinna
- Wyciąg z aloesu stężony
- Retinol roślinny
- Alantoina
- Olej jojoba
- Macerat z kasztanów
- Baza kremowa
- Krem anty-angying
- Krem z filtrem UV

Nie wiem czy dobrze dobrałam półprodukty i czy ukręcę z tego coś porządnego i lubianego przez moją skórę




astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:12   #2875
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość

A jak się umordowałam czyszczeniem butelki z atomizerem do tej odżywki to moje, a i tak pachnie hydrolatem z neroli Nie wiem już jak mam to czyścić Chyba nastepnym razem zleję octem jabłkowym
A próbowałaś ryżem? Nasypać suchego ryżu, trochę wody i wstrząsać. Jak nie pomoże to może jednak ten ocet.

Dopiero co dostałam paczę a już szykuje mi się kolejne zamówienie.

Truskawka mnie nie zapchała. Ale pory mam strasznie rozszerzone. Dziś wypróbuję olej z kocanki. A jutro ukręcę ten specyfik: czy któraś może stosowała?
Olejowe serum oczyszczająco-regenerujące 1% L.H.A. + Taman + Len + Awokado

45 ml serum otrzymamy z nastepujących składników:
33% Olej tamanu - 15ml
33%Olej avocado - 15ml
33% Olej lniany - 15ml
1% L.H.A. - Kwas lipohydroksylowy - 0.36g - 0.5 ml
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:44   #2876
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Dobrze, że mi o tym przypomniałaś! Dziś będę płacić za cudenka w ZSK, to będę sobie to powtarzać
Wiecie, czasem jak jestem w drogerii oprócz robienia zakupów, lubię sobie pooglądać różne produkty.
I zastanawia mnie takie coś: biorę do ręki np. krem, na którym jest napisane, że zawiera witaminę A lub E, która działa tak, tak i tak. Potem czytam skład, a tu żadnej wzmianki dotyczącej owej witaminy Więc osoba, która go kupi, traci na tym zakupie bo witamina widmo nigdy nie zadziała na jej skórę
Już wolę opłatę za przesyłkę, ale przynajmniej nie muszę się zastanawiać czy w oleju z czarnuszki jest olej z czarnuszki
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-10-07 o 13:49
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 12:44   #2877
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zrobiłam to serum olejowo oczyszczające i po pierwszym zastosowaniu mogę tylko powiedzieć że nie zatkał mnie. Na efekty przyjdzie poczekać.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:39   #2878
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam mam pytank czy robił ktoś może to serum>>
http://www.zrobsobiekrem.pl/?bezolej...ostropestu,190
? Ja dziś próbowalam ukręcic i po zmieszaniu eksraktu z PC-4 i alkoholem jak wlewam hydrolat to nie chce sie to rozpuścic tylko zostaje taka lepka góla ?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:53   #2879
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moja paczka przyszła w piątek.
Tyle że nie było mnie w domu i jedyne co mam, to awizo
Odbiorę jutro.
A tak się nastawiłam na weekendowe kręcenie kremów
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 09:50   #2880
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Wczoraj po przegrzebaniu paczki postanowiłam, że dziś zrobię krem, ale przyznam, że trochę się obawiam, że mi nie wyjdzie
"Dodajemy szczyptę alantoiny" - czylie ile
Tego się właśnie boję. Że coś schrzanię
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.