Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 12:56   #31
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

eh no i sie rozczarowlam wyszedl mi bardzo ciemny kolor, no i 30 zl wyladowalo w koszu;/ pozniej pojde kupic blond mam nadzieje ze dostane.
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:17   #32
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
eh no i sie rozczarowlam wyszedl mi bardzo ciemny kolor, no i 30 zl wyladowalo w koszu;/ pozniej pojde kupic blond mam nadzieje ze dostane.
a jakim kolorem robilas?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:29   #33
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

jenny87 z sredniego brazu na ciemny blond nr 7 i w sumie teraz to nie widze roznicy jest taki sam jak byl .
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:30   #34
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

dam znac jak zafarbuje na blond
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:31   #35
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
jenny87 z sredniego brazu na ciemny blond nr 7 i w sumie teraz to nie widze roznicy jest taki sam jak byl .
to chyba lepiej zostane przy castingu,duzo tanszy i przede wszystkim sprawdzony
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:32   #36
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ale teraz juz nie wiem cyz kupic sredni blond czy blond
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:33   #37
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
ale teraz juz nie wiem cyz kupic sredni blond czy blond
chyba lepiej kup blond
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 13:34   #38
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

jenny87 a castinigem jaki robisz kolor??
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:36   #39
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
jenny87 a castinigem jaki robisz kolor??
no w tej chwili przerzucilam sie z blondow na brazy i robie czekolada,a myslalam o tym naturalnym jasnym brazie z excella
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:41   #40
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja tez myslalam o tym jasnym brazie ale ostatnio jak robilam jasnym prazem chyba schwarzkopf'em to wyszedl mi prawie czarny, wiec zaczelam farbwoac ciemnym blondem castingiem i tez ciemny kolor mi wyszedl praktycznie jak ciemny braz a ja chce jasny eh i nie wiem co tu robic! skonczy sie na tym ze pojde do fryzjera
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 14:07   #41
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez maylokova Pokaż wiadomość
ja tez myslalam o tym jasnym brazie ale ostatnio jak robilam jasnym prazem chyba schwarzkopf'em to wyszedl mi prawie czarny, wiec zaczelam farbwoac ciemnym blondem castingiem i tez ciemny kolor mi wyszedl praktycznie jak ciemny braz a ja chce jasny eh i nie wiem co tu robic! skonczy sie na tym ze pojde do fryzjera
no wlasnie ja ma tak samo od jakiegos czasu chce osiagnac jasny brazik i zawsze wychodzi mi cimny ,wiec "zdesperowana" zdecydowalam sie na czekolade
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 14:59   #42
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Kurczę, ja też chciałam mieć jasny brązik to moż ejednak ten blond n7 faktycznei najpierw wypróbuję

johnyw57- teraz rozumiem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 15:29   #43
ekspresja
Raczkowanie
 
Avatar ekspresja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Babeczki kochane, zeby z ciemniejszego brazu uzyskac jasniejszy nie wystarczy nalozyc farbe. Najczesciej trzeba zdjac stary pigment dekoloryzatorem a potem nalozyc jasniejsza farbe. Dla wlosow taki zabieg to czesto rzeznia. Maylokowa wystarczylo zajrzec na bok pudelka i fotki ew. efektow - ta farba rozjasnia najwyzej o 1 ton, zreszta podobnie jak Casting. Sama przezylam juz kilka dekoloryzacji i teraz przyciemniam wlosy bardzo stopniowo (z blondu do sredniego brazu), wole za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejsza niz plakac nad czarno-zielonym paskudztwem (takie tez mialam). Castingu nie polecam - kto chce wiedziec czemu, niech zajrzy na KWC i przeczyta kilka opinii. Blond 7 z Castingu pod sztucznym swiatlem jest zielony.

Edytowane przez ekspresja
Czas edycji: 2008-11-08 o 15:42
ekspresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 17:58   #44
maylokova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez ekspresja Pokaż wiadomość
Babeczki kochane, zeby z ciemniejszego brazu uzyskac jasniejszy nie wystarczy nalozyc farbe. Najczesciej trzeba zdjac stary pigment dekoloryzatorem a potem nalozyc jasniejsza farbe. Dla wlosow taki zabieg to czesto rzeznia. Maylokowa wystarczylo zajrzec na bok pudelka i fotki ew. efektow - ta farba rozjasnia najwyzej o 1 ton, zreszta podobnie jak Casting. Sama przezylam juz kilka dekoloryzacji i teraz przyciemniam wlosy bardzo stopniowo (z blondu do sredniego brazu), wole za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejsza niz plakac nad czarno-zielonym paskudztwem (takie tez mialam). Castingu nie polecam - kto chce wiedziec czemu, niech zajrzy na KWC i przeczyta kilka opinii. Blond 7 z Castingu pod sztucznym swiatlem jest zielony.

no ekspresja masz racje, powinnam spojrzec na bok pudelka ale kupowalam ja na szybkosci bo spieszylam sie na pociag a zalezalo mi na tym zeby dzisiaj zafarbowac.Bylam w kilku drogeriach i rossmanach ale nie znalazlam blondu;/ wiec teraz czekam az bedzie dostawa. a z catingiem to masz racje jest zielony a po kilku myciach staje sie rudy
maylokova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:00   #45
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

O! super że wreszcie L'oreal ma nową farbępoczekam na rozwój sytuacji(wasze inf) zobaczymy może też się na nią skusze..Licze że kolory będą naturalne anie płaskie
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:04   #46
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Talking Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Godzine temu nałożyłam blond nr 10. Wyszedł sliczny. Bardzo bardzo jasny blondzik. Bardzo ładnie pokryło odrosty. Chyba sie przezuce z excellenca na ta I mam wrazenie, ze włosy mam tak jasne jak po użyuciu excellenca super rozjaśniającego. Zero żółci. Po prostu bomba! ale dodam, ze wczesniej na głowie mialam popielaty blondzik.
Pozdrawiam
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 00:09   #47
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ekspresjo, nie zrozumiałyśmy się, bo zazyczaj kolor łapie jaśniej na wcześniej rozjaśnionych włosach niż na naturalnych. O to mi chodziło a jasność włosów wyszła Ci-w pierwszej sesji zdjęć jako bardzo jasny blond zaś teraz, te zdjęcia, które dodałaś w drugiej sesji-wyszły jak średni blond. Jest to średni blond. Powiedz proszę, czy to lampa błyskowa w aparacie tak rozjaśniła Ci włosy?? Bo to zadziwiające, że w pierwszej sesji zdjęciowej wyszedł Ci bardzo jasny blond a te zdjęcia, które umieściłaś w drugiej rundzie wyszły jak średni blond i myślę, że taki kolor właśnie masz, że aparat już nie przekłamuje odcienia
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 00:57   #48
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

robilam tym czyms

od poczatku , przechodzilam z czarnych wlosow w jasny braz(pol roku to trwalo) i udalo sie bez wiekszych wyniszczen na mojej glowie .. skusilam sie na 5.0 czyli jasny braz i co?
moje sliczne brazowe jasne wlosy- sa o zgrozo! znowu czarne

nie polecam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 07:42   #49
outentyczna
Raczkowanie
 
Avatar outentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 43
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczynki! To jak bym wzięła odcień jasny brąz a mam włosy ciemny brąz to o ile może zmienić się odcień włosów???
outentyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 07:42   #50
outentyczna
Raczkowanie
 
Avatar outentyczna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 43
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Czy w ogóle się zmieni...
outentyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 08:36   #51
ekspresja
Raczkowanie
 
Avatar ekspresja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

johnw57 zapewniam, ze to sa caly czas te same wlosy i ten sam kolor - zmienia sie w zaleznosci od swiatla. Fotki robilam bez lampy blyskowej (zeby byl naturalny i zgodny z rzeczywistoscia efekt) pod oknem dachowym ale raz bylo bardzo slonecznie - wtedy wlosy wyszly ciut jasniejsze a drugi raz w pochmurny dzien - to fotki z opakowaniem przy wlosach.
moeenie pamietam calej palety tych farb ale 5,0 to nie jest jasny braz; jasne brazy w lorealu maja zwykle nr6 - tak mi sie wydaje, choc moge sie mylic... moze ktos uzupelni... no i pierwszy raz nowa farba zawsze lepiej robic jasniejszym odcieniem - nie wymadrzam sie - 18 lat farbowania i wiele bledow popelnionych w tym czasie troche mnie nauczylo.
ekspresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:10   #52
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez cuksa Pokaż wiadomość
Godzine temu nałożyłam blond nr 10. Wyszedł sliczny. Bardzo bardzo jasny blondzik. Bardzo ładnie pokryło odrosty. Chyba sie przezuce z excellenca na ta I mam wrazenie, ze włosy mam tak jasne jak po użyuciu excellenca super rozjaśniającego. Zero żółci. Po prostu bomba! ale dodam, ze wczesniej na głowie mialam popielaty blondzik.
Pozdrawiam
A jakiego koloru miałaś odrosty i jakim dokładnie excellencem robiłaś wcześniej?
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:04   #53
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ekspresjo w tej farbie to 5.0 jest jasnym brazem a w sumie czarnym kolorem - trzymalam tylko 10 minut i nic nie przedluzalam , nawet wczesniej chyba splukalam bo sie wystraszylam czarnego ktory wychodzil coraz bardziej ..

daje zdjecie jaka robilam - sorry ze odwrotnie jest ale szybko kamerka z laptopa pstryknelam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 145.jpg (37,0 KB, 702 załadowań)
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:08
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:43   #54
jersey18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja moje drogie zrobilam sobie w sobote odcien ciemny blond trzymalam 11minut i wyszedl ciemny BRAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jersey18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:52   #55
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a jaki miałaś poprzednio kolor i czy był on naturalny czy farbowany?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:55   #56
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

odrosty blond.po prawie kazdej farbie rozjaśniającej naturalnej wychodzily zółtawe. Dlatego farbowalam excellencem 9.1 lub tym super rozjaśniającym chyba 01. Zdecydowanie zostane przy tej nowej farbie. Kolor od razu wychodzi taki jak trzeba, nie trzeba czekac az sie zmyje po kilku myciach jak w przypadku excellenca zwykłego.Bardzo ładnie się błyszczą włoski No i czas działania....wchodzisz do lazienkii zaraz wychodzisz i nawet nikt sie nie zorientuje, ze wlasnie pofarbowałas włosy
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:08   #57
dan_abnormal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Jestem wlaśnie świeżo po farbowaniu odcieniem 10 bardzo bardzo jasny blond. Odcien ten położyłam na sprany kolor 7.0 z profesjonalnej linii L'oreal Richesse. Był to taki naturalny blond, ani ciemny ani jasny. Po zastosowaniu Excell 10 moje włosy na pewno nie są bardzo bardzo jasne , raczej jest to jasny blond na poziomie 8. Ale tego się spodziewałam, ponieważ farba ta nie ma specjalnych właściwości rozjaśniających.
Z włosami obeszła sie bardzo łagodnie. Od roku koloryzuje włosy tylko szamponem koloryzującym ton w ton Richesse, gdzie woda utleniona ma zaledwie 2,7 %, poza tym nie ma amoniaku. Ta farba amoniak ma, od razu to poczujecie, jak tylko zmieszacie mieszankę. Nie śmierdzi jak feria czy preference, ale nie pachnie jak majirel na przykład. Mam włosy do ramion i farby starczyło w sam raz. Sądzę, że posiadaczki dłuższych włosów powinny się zaopatrzyć w dwa opakowania, bo podczas farbowania może je spotkać przykra niespodzianka braku cudownej, koloryzującej mikstury ;-)
Farba prosta w nałożeniu, dość gęsta, nie spływa zwłosów. Trzymałam tak długo jak nakazuje producent i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem. Po zmyciu i wysuszeniu włosów moim oczom ukazal się piękny jasny blond, raczej w neutralnej tonacji. Ani szaro zimny - ani złoty. Bardzo naturalny. Pięknie mieni się w słoncu. Włosy są miekkie, nawet przed użyciem odżywczego balsamu.

Jedna uwaga - wybierajcie zawsze o ton jaśniejsze odcienie od ego jaki chcecie uzyskać, sugerując się obrazkiem na pudełku. Jak każda farba L'oreal'a kolory wychodzą o ton ciemniejsze niż na opakowaniu. A jak na razie - przynajmniej w Gliwicach - nie widziałam probników na sztucznych włosach.
Farbę kupiłam w sklepie Carrefour za 22,95 zł. W Rossmanie kosztuje 27,00 bez promocji.
dan_abnormal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:37   #58
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

aniatst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:43   #59
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

włosy farbowałam z blondu na odcień 6.0 natural light brown, spodziewalam sie jaśniejszego odcienia na włosach ale może po następnych myciach kolor się troszkę wymyje, jestem bardzo zadowolona, miałam zniszczone rozjaśnianiem włosy a teraz nawet tego nie widać, duży plus za to że farba ma 60+60ml, zazwyczaj mają 50+50ml, na dłuższe i gęstsze włosy w celu dokładnego rozprowadzenia polecam 2 opakowania, jeśli jesteście zainteresowane efektem przed i po wkleje więcej fotek
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 09:06   #60
Porky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

dziewczyny mam problem wagi państwowej
wczoraj zdjęłam kolor z włosów farbowanych na mój naturalny. kupiłam specyfik do dekoloryzacji który używa się w salonach fryzjerskich no i powiem że początkowy efekt był całkiem całkiem . Doszłam do mojego naturalnego tylko ciemne końcówki za nic się nie ruszyły.
No to poszłam po drugi dekoloryzator, a że sklep był czynny do 17.30 to się nie załapałam niestety. Dlatego kupiłam rozjśniacz joanny 4-6 tonów.
Wyglądam jak masakra. Chodzę po domu w eczniku .
Włosy gdzie miałam sój naturalny średni blond są białe albo z lekka żółte...nie potrafię tego określić , końcówki ciemne a od końca odrostów do mniej wiecej półowy głowy jestem ruda.
Widziałam ta farbę wczoraj w sklepie. Jak myślicie pokryje mi moje włosy tym samym kolorem czy kupić coś mocniejszego?
Jestem załamana. Po farbę wyjdę dopiero jak się ściemni
Porky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.