Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 20:15   #2041
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Masi, a jestes pewna, ze te listy nie były spreparowane? Rozumiem, że zostały przekazane do Ciebie, ale może pozmieniane w treści? Bo jakos mi to do niczego nie pasuje - nagle aż 6 z nas zgodnie pisze do kamyplamy paszkwile na Ciebie i w dodatku zbiorowo. Raczej wygląda mi to na próbę jakiejs zemsty, manipulacji, by nam Twoje porady odebrać, bo jesteś osobą, ktorej bardzo nam zabraknie.
Ale ok, jesli nie zechcesz odpowiedzieć. Ja tylko próbuję zrozumieć. Bo mam wątpliwości.

Denna sześć napisało, ale tylko dwa mnie dotyczyły. Reszta nie.
Nie zdązyłaby spreparować.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:18   #2042
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ja kupiłam w grudniu od lekarki ale konsystencję ma jakąś dziwną ale działa to najważniejsze
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:19   #2043
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzieciaki sa super ale do czasu jak sie ich nie ogarnia przed spaniem siódme poty na mnie wstąpiły uffffffI nawet najspokojniesze dziecko świata mały Franek daje czadu ufffff.
Ja mam takiego brata co się zabrał i pojechał z kumplem na narty (też ma dwójkę dzieciaków i cos żonie dolega) ja stwierdziłam ze jak wróci to mu cos zrobie do tylka nakopie albo co (on mlodszy.....). Odbija sobie wakacje bo bratowa rodzil na początku wrzesnia i on na wyprawe nie pojechał.....Ararat mieli w planach.
Idę sie ogarnąć uffffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:20   #2044
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Novi - czyli mam rozumieć, że lepszy jest ten ciemniejszy??
Ten który dostałam po zabiegu jest koloru właśnie musztardy, ale nie powiedziałabym że jest ciemny. Może inaczej....po nałożeniu ma kolor na skórze taki żółtawo-opalony (coś jak podkład).
tajga ja miałam wersję amerykańską (jasny beż) i europejską (jasna czekolada).Pierwszy krem kupiłam na ebay a drugi w gabinecie w Wa-wie .Wolę tę drugi bo się lepiej rozsmarowuje i wchłania.


Buczka na 100 % nie mogę ocenić czy będzie ci dobrze.Dawaj fotki jak teraz wyglądasz to ci powiem Wiem natomiast ,że w długiej grzywce ci bosko !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:21   #2045
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masimko to dawaj znac,moze te nakladki tutaj zrobie?Czy trzeba miec znajomego dentyste a reszte na allegro!

A po co ci dentysta. Właśnie jak idziesz do denta to kase bierze za to całe pośrednictwo. Szukasz jakiegoś zakłądu protetycznego. Idziesz i mówisz że chcesz nakładki żelowe na zęby do wybielania. Protetycy wiedzą o co chodzi bo robią to na zamówienie dentystów. Najlepiej zrobić tak jak mi poradziła Denna (bo ona też biegła w wybielaniu i to od niej się zaczęło i Myldy). Mówisz że miałaś już kiedyś takie nakładki ale ci sie zgubiły podczas załóżmy przeprowadzki do Niemiec , ze masz żel tylko te nakłądki żeby ci zrobili. Robią ci wycisk, to taki wycisk jak na proteze. Tylko specjalne do wybielania są, bo mają takie kieszonki na żel. Te nakłądki jak będziesz dobrze przechowywać to ci do końca życia starczą. Można akcje powtarzać co jakiś czas.
Żel się zamawia w hurtownii stomatologicznej, dam namiar. Żel jest w strzykawkach. Wstrzykuje się go na noc do tych nakładek, przez 6 dni to znaczy nocy. Musisz się liczyć że ślinotokiem tylko. Ale ja to nakłądałam przed samym pójściem spać. Jakoś przeżyłam, ale na rzygi brało początkowo. Teraz mam piękne białe zeby. Byłam po wybielaniu u protetyczki która mi te nakładki robiła żeby się jej pokazać bo mnie o to prosiła (chce córce zrobić, a nie wiedziała do końca jak stosować żel bo jej dentystka nie powiedziała) i porównałyśmy na palecie kolorów kolor moich zebów. Mam najjaśniejszy z możliwych czyli A1.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:23   #2046
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka w Polandzie to możesz na truskawie pogrzebać
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:23   #2047
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Novi - czyli mam rozumieć, że lepszy jest ten ciemniejszy??
Ten który dostałam po zabiegu jest koloru właśnie musztardy, ale nie powiedziałabym że jest ciemny. Może inaczej....po nałożeniu ma kolor na skórze taki żółtawo-opalony (coś jak podkład).

Tajga no to chyba ten sam...podobno lepszy- dla hardcorowych cosmelanek
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:24   #2048
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w grudniu od lekarki ale konsystencję ma jakąś dziwną ale działa to najważniejsze
a co kochanie?
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
tajga ja miałam wersję amerykańską (jasny beż) i europejską (jasna czekolada).Pierwszy krem kupiłam na ebay a drugi w gabinecie w Wa-wie .Wolę tę drugi bo się lepiej rozsmarowuje i wchłania.


Buczka na 100 % nie mogę ocenić czy będzie ci dobrze.Dawaj fotki jak teraz wyglądasz to ci powiem Wiem natomiast ,że w długiej grzywce ci bosko !!!
no jak Ci mam wsadzic na antyczny komputer fotki To model przedwojenny kurde
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:24   #2049
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No a ja się bałam przyznać żem też z miasta


Meguś też sobie to nuciłam

Tajga
ja miałam ten jasny i był ok.

Masimko czemu wierzysz lasce, którą znasz kilka dni, czemu wydaje Ci się, że ją znasz lepiej niż nas, czemu straciłaś wiarę w to co tu zbudowane, ot tak.... jednym pstryknięciem
Dlaczego jej słowo Ci bliższe
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:24   #2050
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
tajga ja miałam wersję amerykańską (jasny beż) i europejską (jasna czekolada).Pierwszy krem kupiłam na ebay a drugi w gabinecie w Wa-wie .Wolę tę drugi bo się lepiej rozsmarowuje i wchłania.


Buczka na 100 % nie mogę ocenić czy będzie ci dobrze.Dawaj fotki jak teraz wyglądasz to ci powiem Wiem natomiast ,że w długiej grzywce ci bosko !!!

Ja mam też ten z ul. Pięknej z Wawy. Ciekawe czy cena nadal się utrzymuje, bo się podnieśli po tym jak się telefony od nas rozdzwoniły po cosmelan.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:27   #2051
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a co kochanie?


no jak Ci mam wsadzic na antyczny komputer fotki To model przedwojenny kurde
Cos 2 ofkorz
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:27   #2052
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
A po co ci dentysta. Właśnie jak idziesz do denta to kase bierze za to całe pośrednictwo. Szukasz jakiegoś zakłądu protetycznego. Idziesz i mówisz że chcesz nakładki żelowe na zęby do wybielania. Protetycy wiedzą o co chodzi bo robią to na zamówienie dentystów. Najlepiej zrobić tak jak mi poradziła Denna (bo ona też biegła w wybielaniu i to od niej się zaczęło i Myldy). Mówisz że miałaś już kiedyś takie nakładki ale ci sie zgubiły podczas załóżmy przeprowadzki do Niemiec , ze masz żel tylko te nakłądki żeby ci zrobili. Robią ci wycisk, to taki wycisk jak na proteze. Tylko specjalne do wybielania są, bo mają takie kieszonki na żel. Te nakłądki jak będziesz dobrze przechowywać to ci do końca życia starczą. Można akcje powtarzać co jakiś czas.
Żel się zamawia w hurtownii stomatologicznej, dam namiar. Żel jest w strzykawkach. Wstrzykuje się go na noc do tych nakładek, przez 6 dni to znaczy nocy. Musisz się liczyć że ślinotokiem tylko. Ale ja to nakłądałam przed samym pójściem spać. Jakoś przeżyłam, ale na rzygi brało początkowo. Teraz mam piękne białe zeby. Byłam po wybielaniu u protetyczki która mi te nakładki robiła żeby się jej pokazać bo mnie o to prosiła (chce córce zrobić, a nie wiedziała do końca jak stosować żel bo jej dentystka nie powiedziała) i porównałyśmy na palecie kolorów kolor moich zebów. Mam najjaśniejszy z możliwych czyli A1.
a gdzie ja Ci na tym zadupiu zaklad protetyczny znajde
No dobra ,bede szukac! A slinotok to ja mialam jak biala perla uzylam,az mi niedobrze bylo
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:29   #2053
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilio napisałam że nie chciałabym ciągnąć tego dalej, ponieważ moim zamiarem nie jest wywołanie armagedonu na wątku. Wystarczy że już zatrząsł się w posadach. Nie wyjaśnimy w ten sposób niczego, to by było tylko moje słowo przeciwko twojemu słowu. Bez Kamyplamy nie wyjasnimy w tym momencie niczego. Nikt na forum nie przyznał się do pisania do niej na priv. Oprócz Madziusi której chwała jest za to że się przyznała i Madziusiu jak będziesz to czytać to chcę żebyś wiedziała ze bardzo to doceniam. Odwaga cywilna to coś czego nie mają wszyscy. Dlatego wspomniałam o anonimowym internecie, który nie jest aż tak bardzo anonimowy bo ślad jednak zostaje. Ślad w postaci listów.
Niestety wyjątek Madziusi potwierdza regułę. Nie ona jedna napisała w ten dzień i w poprzedni. Nie byłoby w tym nic złego, każdy ma do tego prawo przecież, nie kwestionuje go. Ważne jest co się pisze. Dwa spośród ośmiu listów dotyczyły niestety mojej osoby i nie były to "listy polecajace", wręcz przeciwnie. Niestety aż dwa.
Zachowanie Kamyplamy w ten dzień moze się niektórym wydać dziwne, ale tylko niektórym. Bo ci którzy do niej napisali wtedy wiedzieli że ona odreagowywuje to co się dzieje na privie po prostu od razu na forum. To był jej błąd, bo przez swoje zachowanie stała się mało wiarygodna praktycznie dla wszystkich. Ma jednak mocne argumenty nadal. I myślę że najlepiej skończyć to w tym momencie. Do opublikowania ich na forum na szczęście nie doszło (a taki miała zamiar początkowo).Dodam jeszcze że Kamaplama w żaden sposób mnie nie obraziła jak niektórzy sądzili.
To co się wydarzyło mozemy potraktowac wszyscy jako poważne ostrzeżenie, bo niewiele trzeba żeby wszystko zbużyć. Dla mnie to też jest nauczka.

Ja w tym momencie na tym temat kończę.
Nawet nie jestem w stanie, bo nie chcę, skupić sie na tym, skąd te osiem osób. Nie chcę rozwiklywać jakieś zagadki, próbować domyślać się jej kulis. Nie interesuje mnie kamamplama, ani to, co napisała, ani czy Cię ona obrazila . Czy nie. Czy jest wiarygodna czy nie. Ponieważ obie wiemy, że nie mam z tym nic wspolnego, mam takie emocje jakie mam. Dotkeło mnie coś, co nie moje, nie z mojej bajki i już. Nie zamierzam bo nie potrafię ot tak, przejśc nad tym do porządku dziennego. Takze po to, by znowu podobne rzucanie w powietrze się nie zdarzyło. W sposób świadomy, z wyboru, bo wiem, czym to się kończy, nigdy nie uczestniczę w plotkach. Mam taki odruch. i tego się będe trzymać. Jeżeli z kims koresponduję na privie, to dotyczy to jedynie relacji z Tą osobą . Przyznaje, że jestem teraz wzburzona, a w takich sytuacjach wycofuje sie na jakis czas, by spojrzeć na sytuację z dystansu. Robie to nie - przeciwko komuś, tylko dla siebie, żeby nie przegiąć , bo emocje sa kiepskim doradcą.

wszystkie Was cieplo pozdrawiam i do - napisania za jakis czas.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:30   #2054
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka a w tej bialej perle to takich nasadek nie ma?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:30   #2055
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
A po co ci dentysta. Właśnie jak idziesz do denta to kase bierze za to całe pośrednictwo. Szukasz jakiegoś zakłądu protetycznego. Idziesz i mówisz że chcesz nakładki żelowe na zęby do wybielania. Protetycy wiedzą o co chodzi bo robią to na zamówienie dentystów. Najlepiej zrobić tak jak mi poradziła Denna (bo ona też biegła w wybielaniu i to od niej się zaczęło i Myldy). Mówisz że miałaś już kiedyś takie nakładki ale ci sie zgubiły podczas załóżmy przeprowadzki do Niemiec , ze masz żel tylko te nakłądki żeby ci zrobili. Robią ci wycisk, to taki wycisk jak na proteze. Tylko specjalne do wybielania są, bo mają takie kieszonki na żel. Te nakłądki jak będziesz dobrze przechowywać to ci do końca życia starczą. Można akcje powtarzać co jakiś czas.
Żel się zamawia w hurtownii stomatologicznej, dam namiar. Żel jest w strzykawkach. Wstrzykuje się go na noc do tych nakładek, przez 6 dni to znaczy nocy. Musisz się liczyć że ślinotokiem tylko. Ale ja to nakłądałam przed samym pójściem spać. Jakoś przeżyłam, ale na rzygi brało początkowo. Teraz mam piękne białe zeby. Byłam po wybielaniu u protetyczki która mi te nakładki robiła żeby się jej pokazać bo mnie o to prosiła (chce córce zrobić, a nie wiedziała do końca jak stosować żel bo jej dentystka nie powiedziała) i porównałyśmy na palecie kolorów kolor moich zebów. Mam najjaśniejszy z możliwych czyli A1.
O, maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaatko kochana, moje żele "gniją"
w lodówce już od listopada.......... Wsadziłam je do schowka z klapką i na amen zapomniałam. Czytam posta i widze, ze tu o mnie :roftl:
O kurcze, jeszcze wybielanie musze zaliczyć przed slubem!!!
Masi,wystarczyły Ci 4 strzykawki tylko? Czy musiałąś dokupić? I co brałaś na ból? Ketonal jak Madzia? A jakie miałas stężenie, bo ja mam 15%.
Ale ze mnie numer
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:31   #2056
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ja mam też ten z ul. Pięknej z Wawy. Ciekawe czy cena nadal się utrzymuje, bo się podnieśli po tym jak się telefony od nas rozdzwoniły po cosmelan.
Masi podobno podneśli cenę ,ale nie przez nasze telefony tylko przez kurs dolara

Masi czy ty wiesz kto napisał te paszkwile na ciebie ?

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:35
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:34   #2057
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

edytowane
usuwam coś, co się żle kojarzyło
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-17 o 23:42
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:36   #2058
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

to ja teraz pierwszy raz przywitam się z Masi, bo jeszcze nie miałysmy okazji, a tyle dobrego tu o Tobie zostało napisane...
Ja również cieszę się, że jesteś i nie ukrywam że liczę na dobre rady co do cosmelanienia
Nie mówię, że dotychczas nie miałam fachowej porady, bo dziewczyny podczas Twojej absencji na każde moje pytanie odpowiadały, ale teraz będę miala przyjemność również z Tobą.
Ja wychodzę z takiego założenia, że to forum jest dla każdego i dlatego pytam, pytam, pytam.... mimo że cosmelan to właściwie jedyny temat ktory narazie poruszam.

Cieszę się, że jesteś i przygotuj się na maaaasę pytań cosmelanowych z mojej strony
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:38   #2059
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny a która maseczka z bielendy najlepsza na tłusty pysk?Nawet nie wiedziałam że mają serię gabinetową
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:38   #2060
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a gdzie ja Ci na tym zadupiu zaklad protetyczny znajde
No dobra ,bede szukac! A slinotok to ja mialam jak biala perla uzylam,az mi niedobrze bylo
Buczka, ja teraz zakupiłam zel o smaku melona. Zobaczymy co to będzie za frykas
Wybielałam kiedyś dawno temu, chyba z 7 lat, miałam wtedy zele o różnym stężeniu - tyle pamiętam, ale ile srzykawek jakiego to już nie... I jakiś żel przeciwbólowy też kupiłam wtedy, ale ja prochy wole. I chyba sobie na te kuracje teraz jakieś mocne kupie.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:38   #2061
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
O, maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaatko kochana, moje żele "gniją"
w lodówce już od listopada.......... Wsadziłam je do schowka z klapką i na amen zapomniałam. Czytam posta i widze, ze tu o mnie :roftl:
O kurcze, jeszcze wybielanie musze zaliczyć przed slubem!!!
Masi,wystarczyły Ci 4 strzykawki tylko? Czy musiałąś dokupić? I co brałaś na ból? Ketonal jak Madzia? A jakie miałas stężenie, bo ja mam 15%.
Ale ze mnie numer

Zamówiłyśmy po 6 strzykawek. Na początek na pierwsze dwie noce 10 %, a potem 4 x 15 %. Dwudziestek nie kupowałyśmy bo się bałyśmy używać, zeby nie były za mocne. Nie brałam nic przeciwbólowego bo nie było potrzeby, o dziwo. Raz mnie zabolało, tak ukłuło na początku i tyle, potem już wszystko ok. Te paski mnie bardziej bolały od tego.
Mogę ci wysłać informacje które dostałam od osób pracujących w gabinetach stomatologicznych, które robią wybielanie pacjentom. Po prostu napisałam do osób któe mi się wydawały najkonkretniejsze na tamtym wątku.

Iv w białej perle są nakłądki, ale ponoc sie odkształcają, one nie są przecież indywidualnie wyprofilowane jak te u protetyka i żel wypływa.

Buczka właśnie chodzi o te zadupia, o te zakłady protetyczne na zadupiach. Tam nie odmówią to po pierwsze, i taniej to po drugie. Któraś z dziewczyn chyba Mylda dzwoniła do czterech zakładów i jej odmówiły. Ja tez u siebie nie zamawiałam tylko pojechałam do takiego małego miasteczka i od razu na dzień dobry załatwiłam. Tyle że pani cały tydzień mi je robiła i chodziłam codziennie się upominać, a to imieniny obchodziła a to znajoma przyszła .... itd.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:42
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:40   #2062
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ivus sa naladki,ale czy sie nadaja?

Kamilko nie rozumiem Twojej decyzji,ale szanuje.Bedzie mi Cie bardzo brakowalo i Ty o tym wiesz!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:45   #2063
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Zamówiłyśmy po 6 strzykawek. Na początek na pierwsze dwie noce 10 %, a potem 4 x 15 %. Dwudziestek nie kupowałyśmy bo się bałyśmy używać, zeby nie były za mocne. Nie brałam nic przeciwbólowego bo nie było potrzeby, o dziwo. Raz mnie zabolało, tak ukłuło na początku i tyle, potem już wszystko ok. Te paski mnie bardziej bolały od tego.
Mogę ci wysłać informacje które dostałam od osób pracujących w gabinetach stomatologicznych, które robią wybielanie pacjentom. Po prostu napisałam do osób któe mi się wydawały najkonkretniejsze na tamtym wątku.

Iv w białej perle są nakłądki, ale ponoc sie odkształcają, one nie są przecież indywidualnie wyprofilowane jak te u protetyka i żel wypływa.

Buczka właśnie chodzi o te zadupia, o te zakłady protetyczne na zadupiach. Tam nie odmówią to po pierwsze, i taniej to po drugie. Któraś z dziewczyn chyba Mylda dzwoniła do czterech zakładów i jej odmówiły. Ja tez u siebie nie zamawiałam tylko pojechałam do takiego małego miasteczka i od razu na dzień dobry załatwiłam. Tyle że pani cały tydzień mi je robiła i chodziłam codziennie się upominać, a to imieniny obchodziła a to znajoma przyszła .... itd.
mi tez poslij na priv. Wszystko,to sobie zaczne zaraz zamawiac.A protezy to moze u okupanta zrobie!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:47   #2064
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Zamówiłyśmy po 6 strzykawek. Na początek na pierwsze dwie noce 10 %, a potem 4 x 15 %. Dwudziestek nie kupowałyśmy bo się bałyśmy używać, zeby nie były za mocne. Nie brałam nic przeciwbólowego bo nie było potrzeby, o dziwo. Raz mnie zabolało, tak ukłuło na początku i tyle, potem już wszystko ok. Te paski mnie bardziej bolały od tego.
Mogę ci wysłać informacje które dostałam od osób pracujących w gabinetach stomatologicznych, które robią wybielanie pacjentom. Po prostu napisałam do osób któe mi się wydawały najkonkretniejsze na tamtym wątku.
Dzięki. Zużyję te co mam, jako, że to powtórka, to może wystarczy.
Ja mam jakieś luki w pamięci chyba....... Czytam teraz co piszesz i ja to wszystko wiem i sobie przypominam. Pisałaś do mnie na priva w tej sprawie przecież. Co sie ze mną dzieje, ludzie

Kamilko, dopiero przeczytałam, co napisałaś. Ja jestem zmartwiona tym co się zaczyna dziać między nami na tym forum ... Proszę Was, spróbujmy dojść do porozumienia... Nie wierzę, że Wam nie zależy...
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:56
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:52   #2065
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Dzięki. Zużyję te co mam, jako, że to powtórka, to może wystarczy.
Ja mam jakieś luki w pamięci chyba....... Czytam teraz co piszesz i ja to wszystko wiem i sobie przypominam. Pisałaś do mnie na priva w tej sprawie przecież. Co sie ze mną dzieje, ludzie
To stres przed malzenski
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:56   #2066
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Dzięki. Zużyję te co mam, jako, że to powtórka, to może wystarczy.
Ja mam jakieś luki w pamięci chyba....... Czytam teraz co piszesz i ja to wszystko wiem i sobie przypominam. Pisałaś do mnie na priva w tej sprawie przecież. Co sie ze mną dzieje, ludzie
Denna przeciez to od ciebie się dowiedziałam o tym wybielaniu, no co ty

Wysłałaś mnie na 80- stronicowy wątek o wybielaniu, myślałam ze cię udusze, czytałam od dechy do dechy przez cały weekend.

Cześc Tajga. Pytania o cosmelan nie skończą się nigdy. Sama mam pełno pytan. Chyba że jak Madziusia się na niego uodpornie wreszcie, bardzo bym chciała, bo ta schodząca skóra i rumień daje w kośc.
Ostatnio zaczęła mnie drażnić zbyt wyraźna róznica pomiędzy twarzą a szyją. Wyglądało to tak jak jakbym się uczyła dopiero fluidu używać i nie wiedziała że na szyje tez trzeba.
Posmarowałam się więc tam pierwszy raz cosmelanem, nie całą szyję tylko połączenie szyi z twarzą, linię pod żuchwą. Niestety nierówno. Teraz się odcina kolorek ale trochę nizej. Zostają mi tylko golfy.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:56   #2067
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Dzięki. Zużyję te co mam, jako, że to powtórka, to może wystarczy.
Ja mam jakieś luki w pamięci chyba....... Czytam teraz co piszesz i ja to wszystko wiem i sobie przypominam. Pisałaś do mnie na priva w tej sprawie przecież. Co sie ze mną dzieje, ludzie
Chyba zakochana jesteś...czy co
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:58   #2068
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Zanim wszystko nadrobię to się szybko ucieszę że Masimka już jest z nami Będziesz miała sporo roboty, bo są z nami nowe dwie owieczki do ostrzyżenia
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:00   #2069
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Chyba zakochana jesteś...czy co
Nooooooo - czy co - pewnie
Dobra - ide spać, moze dziś sie uda zasnąc przed 24. A jutro pobudka 5.30
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:01   #2070
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Idę pacyfikację zrobić Młodego do łózka.

Saguś na tego pryszcza, co Ci na buzi wyskoczył- ładuj cosmelan- ja tak robię i Buczka tez tak radzi. Mnie zaczął na czole taki jeden wyrastac i go mocno cosmelanem traktowałam i już sie wycofuje do podziemiooooo czuje ze prawie zupełnie zszedł
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.