Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 20:10   #2011
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jestem już po dekoloryzacji. Zdecydowałam się użyć Elgon rozjaśniacz bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych + emulsja utleniająca 6%
Mój kolor wyjściowy to była sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46. Wrzucam zdjęcia:
1. robione w pomieszczeniu z lampą
2. robione w świetle dziennym
3. włosy rozjaśnione

Jestem bardzo zadowolona bo rozjaśniacz złapał równomiernie. Odrosty co prawda prawie że białe ale po nałożeniu farby na włosy nie ma żadnej różnicy w kolorze. Włosy tylko są lekko przesuszone i nic poza tym.
Świetny efekt! Jestem w szoku, że już po pierwszym razie udało Ci się pozbyć czerwieni

Ja będę jutro kłaść farbę rozjaśniającą na mój ciemny blond. Tym razem jestem naprawdę zdecydowana, zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:04   #2012
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Świetny efekt! Jestem w szoku, że już po pierwszym razie udało Ci się pozbyć czerwieni

A ja jestem w szoku że tak równo rozjaśniło. Bo zawsze wychodziły mi włosy kurczakowate i gdzieniegdzie pomarańczowe ale to po drogeryjnych tanich rozjaśniaczach. Ten jest naprawdę dobry a co najważniejsze niedrogi.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:56   #2013
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej dziewczyny
nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale chciałabym się przyłączyć do wątku
otóż jestem naturalną szatynką, ale że mój kolor był bez wyrazu i mi się nie podobał, od ok 3 lat farbuje je na czekoladowy brąz. W międzyczasie zdążyłam sobie jeszcze zniszczyć włosy prostownicą. Od niedawna mam straszną ochotę przefarbować się na ciemny blond. Myślałam o rozjaśnianiu stopniowo włosów pasemkami, bo boję się, że po jednorazowej dekoloryzacji byłabym łysa może Wy coś doradzicie?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:16   #2014
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny, czy miałyście do czynienia z dekoloryzatorem Selective Oxy Reload? czas jego trzymania na włosach jest krótki, zastanawiam się, jakie daje efekty- czy jest jakaś różnica istotna między nim, a np. Elgonem? nie używałam ani jednego, ani drugiego, ale o Elgonie przynajmniej mogę poczytać tutaj ;]

jeszcze będę wdzięczna, jeśli mi doradzicie: chcę rozjaśnić włosy mojej mamie. od wielu lat je farbuje, ma siwe (pewnie ponad połowę), od długiego czasu na głowie ma ciemne brązy itp, z których wychodzi czarny. ostatnio farbuje u fryzjera, albo ja jej kładę farby profesjonalne. chciałabym uzyskać jasny brąz, na poziomie ok.6.
czy jest sens robić to ściągając kolor? czy to w ogóle się uda na tych włosach? obawiam się też tych rudości, których absolutnie nie chcemy. i zastanawiam się, jaka farba je pokryje- czy wystarczy, jeśli odpowiednio wypłukane z koloru pokryję jakimś popielatym blondem? powinien być na poziomie 8?
pomóżcie proszę!
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 23:43   #2015
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny przeczytałam sporą część wątku, ale odpowiedzi na mój problem nie znalazłam. Dużo rzeczy ciekawych przeczytałam, ale większość jest o włosach farbowanych przez dłuższy czas i na bardzo ciemne kolory.
W zeszłym roku byłam jasną blondynką (rozjaśnioną z brązu, później mocno obciętą, naturalny kolor to ciemny blond). Normalnie farbowała i rozjaśniała mnie znajoma fryzjerka farbami fryzjerskimi. Lecz niestety wyjechała do poznania No i od tego momentu zaczęło się.
Miałam już spore odrosty i raz kupiłam farbę rozjaśniającą (loreal albo sayos), ale nie wyszedł jasny blond, tylko taki hmmm... orzechowy. Był nawet ładny, ale odrosły nadeszła gwiazdka i walnęłam sobie zimny kasztan (chyba sayos). Na jasnych włosach nie złapał zbyt mocno. Znaczy się kolor był równomierny ale jaśniejszy niż na opakowaniu. Niestety po czasie chłodny odcień się sprał i zrobiły się rudę
Teraz były znowu święta i zrobiłam sobie Jasny brąz z loreala (pianka) no i nie przykrył mi rudych. Znaczy się są teraz trochę ciemniejsze, ale nie brązowe. Brązowe są tylko na odrostach. Włosy mam w dobrej kondycji.
Czy jest szansa, że dekoloryzator (np. elogen) ściągnie mi te dwie farby i będę mogła je doprowadzić do jakieś sensownego średniego chłodnego blondu? Nie musi być znowu taki jasny, choć nie obraziłabym się.
Jeśli ściągnie z tej części rozjaśnianej to jakiego efektu mogę się spodziewać?
Zdaje sobie sprawę, że odrosty naturalne (tę część nierozjaśnianą) nie rozjaśni i będę musiała po użyć rozjaśniacza. Dobrze myślę? Da się tak w ogóle?

Edytowane przez Dotka z OZ
Czas edycji: 2011-04-30 o 05:15
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:07   #2016
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jestem już po dekoloryzacji. Zdecydowałam się użyć Elgon rozjaśniacz bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych + emulsja utleniająca 6%
Mój kolor wyjściowy to była sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46. Wrzucam zdjęcia:
1. robione w pomieszczeniu z lampą
2. robione w świetle dziennym
3. włosy rozjaśnione

Jestem bardzo zadowolona bo rozjaśniacz złapał równomiernie. Odrosty co prawda prawie że białe ale po nałożeniu farby na włosy nie ma żadnej różnicy w kolorze. Włosy tylko są lekko przesuszone i nic poza tym.
świetny kolorek na 3 po rozjaśnieniu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:40   #2017
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

miszona zazdroszczę takiego koloru. Dziewczyny co byście mi poleciły zrobić na te moje rude włosy. Farbowałam tydzień temu w sobotę u fryzjerki, umyłam dwa razy i tak mi kolor się wypłukał. Wcześniej miałam blond i chciałabym do niego wrócić, może nie do takiego popielatego może być nawet miodowy ale blond. Jetem załamana tym co mam teraz na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0186.jpg (41,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0187.jpg (70,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0103.jpg (64,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 20:04   #2018
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej Dziewczyny, planuje rozjasnic wlosy z jasnego brazu na blond. Chce sciagnac aktualny kolor dekoloryzatorem elgon, ale nie wiem jakiego utleniacza uzyc?6% czy 9%?A moze lepiej kupic chantal?
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:13   #2019
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zastanawiam się nad zdjęciem koloru (naturalny to blond - raczej jaśniejszy, od ponad 2 lat farbowany na ciemny brąz) i właśnie nie wiem czy mam zdejmować kolor czy raczej pokusić się o rozjaśniacz. Wczoraj znalazłam na wizazu wątek na temat mildblond selective ale tam mało osób się wypowiada. Czy któraś z Was używała może tego rozjaśniacza? I czy poradzi sobie z moimi włosami ? Chciałabym przejść do blondu. Troszkę się boję bo nigdy nie robiłam tego typu zabiegów. Proszę o radę lub opinie na temat mildblond
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:21   #2020
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
miszona zazdroszczę takiego koloru. Dziewczyny co byście mi poleciły zrobić na te moje rude włosy. Farbowałam tydzień temu w sobotę u fryzjerki, umyłam dwa razy i tak mi kolor się wypłukał. Wcześniej miałam blond i chciałabym do niego wrócić, może nie do takiego popielatego może być nawet miodowy ale blond. Jetem załamana tym co mam teraz na głowie.
masz zbyt przetrawione włosy rozjaśnieniem, radze położyć na to farbę bez refleksu, naturalny odcień np 7. dopiero potem na całość kłaść czerwień
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:33   #2021
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

witam drogie panie!

Aktualnie jestem/byłam farbowaną brunetką jak większość z Was..odrosty już miałam okropne, a naturalnie jestem średnią blondynką...i do takiego koloru dąże!
W końcu w piątek zrobiłam dekoloryzacjię, sama dekoloryzatorem reene blanche, byłam pod mega wrażeniem, włoski wyszły gdzie nie gdzie blond, trochę rude, a na końcówkach taki jasny brazik/ciemny blond,jak stwierdziła moja siostra kolor był "drewniany",ale dekoloryzator nie zniszczył włosków i były w bardzo dobrej kondycji..mogłabym w sumie w takich pochodzić ;]
Najgorsze było później....kupiłam farbę Garniera nr. 7 niby Blond...MATKO BOSKA! Wróciłam z powrotem do punktu wyjścia, włosy znów były brąz, tylko odorsty ładnie chwycił na taki średni blond...generalnie TRAGEDIA! Pewnie za długo trzymałam...
Podobno farby Garniera się szybko spłukują, więc kupiłam szampon przeciwłupieżowy i codziennie myje...ale nic! Fakt minęły 3 dni, ale mi bardzo zalezy na czasie..
Jutro mam zamiar się przejechać po dekoloryzator l'oreala słyszałam, ze dobry i trochę mocniejszy...i mam pytanie jaki kolor po dekoloryzacji położyć, żeby wyszedł podobny jak na dołączonym zdjęciu??
Byłabym bardzo wdzięczna za jakąś radę Chyba, że odradzacie kolejną tak szybką dekoloryzacje?:pro si:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magdalena+frąckowiak+2.jpg (44,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer+Lopez+png (1).jpg (32,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117005.fryzury-srednie.1080164.jpg (36,1 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2011-05-01 o 21:36
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 22:12   #2022
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

electro-lady poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, zawsze ściemnieją bardziej, niż gdyby nie były po deko. mozesz uzyc loreala, po nim nie ściemnieją ale on niszczy troche, bo jets rozjaśniaczem. nie używaj poziomu 7 tylko 8 po deko. łatwiej przyciemnić niż znów rozjaśniac
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:44   #2023
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hey Fryz
Mi tam loreal nie zniszczył włosów wcale, w ogóle dzięki, że poleciłeś mi kiedyś farbę rozjaśniającą palett skandynawski blond. Bo bałam się tych farb jak ognia, a kilka dni temu zdecydowałam się jej użyć, na mój rudy brązik, i fajnie mi ujednoliciła i rozjaśniła włoski, teraz to co mam, to chyba jakiś ciemny blond, w słońcu taki jakby złoty, ale pasuje mi bardzo wreszcie pożegnałam się z czernią na zawsze ! na jakiś czas znowu kupię palett, i będą jeszcze jaśniejsze
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:48   #2024
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

moze i nie niszcyz tak bardzo, ale w porównaniu do dekoloryzatorów jak renee blanche czy elgon, wysusza bo ma amoniak i wodę %.
ciesze sie ze skandynawski dobrze pokrył
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:15   #2025
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

fryz5
Dziękujeee bardzo za odpowiedź ;-)
Szkoda, że nie byłam taka mądra wcześniej
Czyli jeżeli położę po deko np farbe L'oreal EXCELLENCE
8.1 Jasny Blond Popielaty albo 8.13 Perłowy Beż to powinno być dobrze, i na pewno nie ciemno? A przynajmniej nie brązowo?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

w sumie to jeszcze fajne blondy ma casting... mm i na co tu sie zdecydowac, zeby było dobrze
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...zny-blond.aspx

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2011-05-02 o 08:10
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:15   #2026
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
witam drogie panie!

Aktualnie jestem/byłam farbowaną brunetką jak większość z Was..odrosty już miałam okropne, a naturalnie jestem średnią blondynką...i do takiego koloru dąże!
W końcu w piątek zrobiłam dekoloryzacjię, sama dekoloryzatorem reene blanche, byłam pod mega wrażeniem, włoski wyszły gdzie nie gdzie blond, trochę rude, a na końcówkach taki jasny brazik/ciemny blond,jak stwierdziła moja siostra kolor był "drewniany",ale dekoloryzator nie zniszczył włosków i były w bardzo dobrej kondycji..mogłabym w sumie w takich pochodzić ;]
Najgorsze było później....kupiłam farbę Garniera nr. 7 niby Blond...MATKO BOSKA! Wróciłam z powrotem do punktu wyjścia, włosy znów były brąz, tylko odorsty ładnie chwycił na taki średni blond...generalnie TRAGEDIA! Pewnie za długo trzymałam...
Podobno farby Garniera się szybko spłukują, więc kupiłam szampon przeciwłupieżowy i codziennie myje...ale nic! Fakt minęły 3 dni, ale mi bardzo zalezy na czasie..
Jutro mam zamiar się przejechać po dekoloryzator l'oreala słyszałam, ze dobry i trochę mocniejszy...i mam pytanie jaki kolor po dekoloryzacji położyć, żeby wyszedł podobny jak na dołączonym zdjęciu??
Byłabym bardzo wdzięczna za jakąś radę Chyba, że odradzacie kolejną tak szybką dekoloryzacje?:pro si:
tez bym sobie chciała zrobic taki kolorek jak na zdj
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 12:03   #2027
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
fryz5
Dziękujeee bardzo za odpowiedź ;-)
Szkoda, że nie byłam taka mądra wcześniej
Czyli jeżeli położę po deko np farbe L'oreal EXCELLENCE
8.1 Jasny Blond Popielaty albo 8.13 Perłowy Beż to powinno być dobrze, i na pewno nie ciemno? A przynajmniej nie brązowo?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

w sumie to jeszcze fajne blondy ma casting... mm i na co tu sie zdecydowac, zeby było dobrze
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...zny-blond.aspx
nie powinno juz być brązowo, raczej 8.1 bo chłodny jest, a 8.13 jest juz ciepły
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:47   #2028
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no to ja już po dekoloryzacji....

1 zdjęcie : Po dekoloryzacji Reene Blanche i nałożeniu Blondu Garniera
2 zdjęcie : Po dekoloryzacji L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant
teraz pytanie!
Niestety nie znalazłam żadnej 8 ale kupiłam Loreala 910 Lodowy blond
zalezy mi na tym, żeby pozbyć się chociaż trochę rudego odcienia...czy da rade? czy nie wziełam za jasnego odcienia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (47,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (38,3 KB, 150 załadowań)
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:02   #2029
kaska9413
Raczkowanie
 
Avatar kaska9413
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
GG do kaska9413
Z czarnego na jaśniejsze

Witam.

Naturalny kolor włosów mam ciemny blond, jasny brąz - coś takiego. W tamtym roku na wakacje przefarbowałam się na czarno, no i od tej pory jestem czarna. Znudził mi się już ten kolor, chciałabym coś jaśniejszego. Jakim sposobem, aby za bardzo nie zniszczyć włosów?

Pozdrawiam
__________________
2009 - Grecja-Paralia <3
2010 - Hiszpania-Lloret <3
2011-Włochy-Rimini <3



2012-Bułgaria-Złote Piaski <3
kaska9413 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 20:26   #2030
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

za ciemno jest aby 910 złapało.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:49   #2031
Bartine
Przyczajenie
 
Avatar Bartine
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to Bartine
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny kochane, chciałabym mieć taki złoty brązik jak na tym zdjęciu Jennifer Lopez. Tylko nie wiem co tu zrobić, najpierw miałam bardzo jasny blond, potem pofarbowałam je na czarno po czym na rudo Lorealem Prefference odcień Paprika albo Mango(swoje mam średnio brązowe). Chciałam teraz zejść do jasnego złotego brązu, farbuję już 3 raz 3 dzień z rzędu, najpierw rozjaśniającą farbą Loreal Prefference blondem, na następny dzień Lorealem Prefference średnim popielatym blondem a dziś Schwarzkopfem Perfect Mousse 750 pralina, czyli taki ciemny blond- złoty jasny brąz i NIC! kompletnie kolor rudy niezmiennie pozostał, przynajmniej zero śladu zniszczenia na włosach, są nieugięte i nadal niezniszczone, błyszczące... ale co zrobić żeby z tego rudego zejść? proszę Was, podpowiedzcie coś bo już nie mogę patrzeć na siebie w tym rudym i desperacko chcę kolor a'la Beyonce

Edytowane przez Bartine
Czas edycji: 2011-05-02 o 20:56 Powód: zapomniałam dodać zdjęć
Bartine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:47   #2032
Martuuus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

Nie da rady rozjaśniać włosów nie niszcząc ich w jakikolwiek sposób. Możesz użyć rozjaśniacza, lecz najlepiej nie z palette gdyż wtedy są bardzo suche. No i z czarnych za pierwszym rozjasnianiem, kolor bedzie okropny, ale poczekaj z tydzień najlepiej, zanim nałożysz swój kolor, żeby az tak ich nie niszczyć
Martuuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:37   #2033
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja już po!

Zdjęcie 1: Nałożyłam jednak tego Loreala Lodowy Blond, wyszedł tak jak widać, trochę zgasil tą rudość , ale odrosty były za jasne i wyglądałam tragicznie (kiedyś mi się marzył blond, ale teraz wiem, że to jednak nie jest mój kolor ;])Końcówki miały bardzo fajny kolor, jednak góra psuła cały efekt..;/

Zdjęcie 2: Na szczęście mama oddała mi swoją farbę średni blond palette (taak wiem;]) i dzisiaj rano nałożyłam głównie na odrosty bo na końcówki nie starczyło...wyszło? Genialnie Bałam się, że będę zielona...
Głównie zależało mi na tym, żeby w kucyku jakoś to wyglądało bo najczęściej związuję włosy...góra jest zbliżony do mojego naturalnego koloru...i już chyba wolę mieć ciemniejszy odrost niż jaśniejszy Co prawda końcówki wpadają w rudy, ale nie wygląda to tragicznie
Teraz już będę wracać odrostami raczej do swojego kolorku, ale farba pewnie się będzie szybko spłukiwać więc w ruch pójdą raczej jakies szamponetki albo za jakiś miesiąc, dwa wizyta u fryzjera, żeby ujednolicić kolor..
Jestem zadowolona z efektu i na pewno jestem już bliżej niż dalej...no i nie ma czerni

Trzymam za Was kciuki dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (31,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,5 KB, 144 załadowań)
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:09   #2034
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jest w miare jednolicie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:50   #2035
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
Ja już po!

Zdjęcie 1: Nałożyłam jednak tego Loreala Lodowy Blond, wyszedł tak jak widać, trochę zgasil tą rudość , ale odrosty były za jasne i wyglądałam tragicznie (kiedyś mi się marzył blond, ale teraz wiem, że to jednak nie jest mój kolor ;])Końcówki miały bardzo fajny kolor, jednak góra psuła cały efekt..;/

Zdjęcie 2: Na szczęście mama oddała mi swoją farbę średni blond palette (taak wiem;]) i dzisiaj rano nałożyłam głównie na odrosty bo na końcówki nie starczyło...wyszło? Genialnie Bałam się, że będę zielona...
Głównie zależało mi na tym, żeby w kucyku jakoś to wyglądało bo najczęściej związuję włosy...góra jest zbliżony do mojego naturalnego koloru...i już chyba wolę mieć ciemniejszy odrost niż jaśniejszy Co prawda końcówki wpadają w rudy, ale nie wygląda to tragicznie
Teraz już będę wracać odrostami raczej do swojego kolorku, ale farba pewnie się będzie szybko spłukiwać więc w ruch pójdą raczej jakies szamponetki albo za jakiś miesiąc, dwa wizyta u fryzjera, żeby ujednolicić kolor..
Jestem zadowolona z efektu i na pewno jestem już bliżej niż dalej...no i nie ma czerni

Trzymam za Was kciuki dziewczyny
ładny kolorek Ci wyszedł
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:13   #2036
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Z czarnego na jaśniejsze

A najlepiej isz do fryzjera bo eksperymenty na własną rękę, nie kończą się dobrze
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 18:39   #2037
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Od kilku lat farbbuję wlosy na ciemny kolor. Chcialabym się pozbyc tych brazow i przejsc do jasniejszego... Scielam juz polowe wlosow aby pozbyc sie tej czerni;/ zalaczam zdjecia moich odrostow (farbowanych ale na jasniejsze) W zwiazku z tym pytanie? Jak przejsc do jasniejszych? Lepsza bedzie dekoloryzacja, czy stopniowo pasemka? Pozdrawiam

Aha mialam juz kilka razy rozjasniane wlosy, ale zawsze je przefarbilam;/ bo nie moglam zniesc tych rudosci na koncach! :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0029.jpg (82,1 KB, 53 załadowań)
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:50   #2038
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

rudość się niweluje zielenią
mozesz rozjaśnić, zrobić kąpiel lub zdekoloryzować, ale ja bym nie kupował dekoloryzatora na te same końcówki, wolałbym juz rozjasniaczem ale fryzjerskim walnąć potem chłodna farba i juz, jaki kolor chcesz mieć?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:59   #2039
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
rudość się niweluje zielenią
mozesz rozjaśnić, zrobić kąpiel lub zdekoloryzować, ale ja bym nie kupował dekoloryzatora na te same końcówki, wolałbym juz rozjasniaczem ale fryzjerskim walnąć potem chłodna farba i juz, jaki kolor chcesz mieć?
ale ja chce na cale wlosy nie tylko na koncowki:P mysle zeby porobic duzo pasemek a pozniej na to jakas jasna farbe zeby te rudosci pokryc??
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 23:15   #2040
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ale powiedz, jaki chcesz mieć kolor docelowy? od tego zacznijmy.
moim zdaniem pasemka się nie nadają, bo zawsze cos ciemnego zostanie, po 2 przy powtarzaniu pasemek trafią się pod rozjaśniacz te poprzednio juz rozjaśnione co je zniszczy. lepiej wg mnie zrobić kąpiel rozjaśniającą na końcówkach, później kłaść na całe włosy jakąś farbę w wybranym kolorze, tylko powiedz do jakiego koloru zmierzasz
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.