Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 08:18   #1531
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Bo tak to jest z tymi podkładami - u jednych wyglądają świetnie... U innych - parszywie...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:24   #1532
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wiecie co... Zauważyłam coś dziwnego jak nakładam podkłady na buzię to one automatycznie jaśnieją dopasowują się do cery... Np. Burżuj HM, niby jest ciemniejszy niż ja ale nałożyłam go wczoraj i na twarzy tak zjaśniał, że w ciągu dnia już nie ciemniał

Przetestowałam ten biały cień z Essence jako rozświetlacz, faktycznie daje fantastyczną taflę, taką białą mgiełkę ale nie wiem czy to jego wina czy nie, bo zrobiło mi się kilka małych czerwonych krostek w tym miejscu, same zeszły ale i tak...
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:23   #1533
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Wiecie co... Zauważyłam coś dziwnego jak nakładam podkłady na buzię to one automatycznie jaśnieją dopasowują się do cery... Np. Burżuj HM, niby jest ciemniejszy niż ja ale nałożyłam go wczoraj i na twarzy tak zjaśniał, że w ciągu dnia już nie ciemniał

Przetestowałam ten biały cień z Essence jako rozświetlacz, faktycznie daje fantastyczną taflę, taką białą mgiełkę ale nie wiem czy to jego wina czy nie, bo zrobiło mi się kilka małych czerwonych krostek w tym miejscu, same zeszły ale i tak...
Ja mam ostatnio tak z nowym Rimmelem, niby na początku byl za ciemny i to dużo za ciemny, a teraz jak nakładam to idealnie się wpasowuje
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:40   #1534
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
AMC LW 100

A jeśli chodzi o Pharmaceris to chyba różnie bywa, bo mnie nie wysypało po nim (ale w sumie niewiele podkładów to robi), ale faktycznie mi się warzył i nie był zbyt trwały. Na krycie nie narzekałam. Ja go nie przypudrowywałam, ale mam suchą cerę.
Natomiast moja przyjaciółka, która ma większe problemy z cerą uważa, że to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miała: kryje, u niej trzyma się długo i nie warzy, ale faktycznie w związku z tym, że ma tłustą cerę to musi go przypudrować (może to pudrowi ten podkład zawdzięcza lepsze trzymanie sie cery).
Dzięki Chyba go wreszcie kupię, bo chodzi za mną od roku...
Tak Pharmaceris jest specyficzny, na pewno nieźle kryje, ale różnie z trwałością. U mnie się sprawdza, jest tylko odrobinę za ciemny
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:59   #1535
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Czytałyście? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=22
Hmm, a potem chodzą takie pomarańczowe twarze (tzn. z kolorytem ) po ulicach Co kto lubi
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:02   #1536
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo tak to jest z tymi podkładami - u jednych wyglądają świetnie... U innych - parszywie...
quench - a jak na twojej cerze wyglądał ten podkład inglota (AMC - o którym dziewczyny piszą w tym wątku)? jest dużo za ciemny (pytam bo z twoich zdjęć widzę że mamy podobny odcień skóry)? jeśli tak to da się go rozjaśnić jakąś bazą???
mam za 2 tyg pokaz kendo gdzie będą mi robione zdjęcia i chciałam żeby fajnie wyszły a akurat mam nawrót azs i pomyślałam że warto by było pomaziać się trochę czymś bardziej kryjącym niż filtr, zwłaszcza że to będzie wieczorem
btw - może robię off-top albo reklamę, ale zapraszam wszystkie krakowskie (i nie tylko) Wizażanki na ten pokaz - 12-13.03 w Galerii Krakowskiej
oprócz kendo będzie jeszcze pokaz zakładania kimona i konkurs wiedzy o Japoni
i i robienie sushi
http://www.galeria-krakowska.pl/imag...kat-pokazy.jpg
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:10   #1537
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
quench - a jak na twojej cerze wyglądał ten podkład inglota (AMC - o którym dziewczyny piszą w tym wątku)? jest dużo za ciemny (pytam bo z twoich zdjęć widzę że mamy podobny odcień skóry)? jeśli tak to da się go rozjaśnić jakąś bazą???
mam za 2 tyg pokaz kendo gdzie będą mi robione zdjęcia i chciałam żeby fajnie wyszły a akurat mam nawrót azs i pomyślałam że warto by było pomaziać się trochę czymś bardziej kryjącym niż filtr, zwłaszcza że to będzie wieczorem
btw - może robię off-top albo reklamę, ale zapraszam wszystkie krakowskie (i nie tylko) Wizażanki na ten pokaz - 12-13.03 w Galerii Krakowskiej
oprócz kendo będzie jeszcze pokaz zakładania kimona i konkurs wiedzy o Japoni
i i robienie sushi
http://www.galeria-krakowska.pl/imag...kat-pokazy.jpg

Niestety do zdjęć się nie nadaje, bo odbija światło i na zdjęciach widać białą maskę odcinającą się od reszty (jak to wygląda możesz obejrzeć na mojej twarzy na zdjęciach z naszego spotkania )
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:34   #1538
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Porównanie Rimmel, Lasting Finish 25H odcien 100 ivory i Pharmaceris F odcien 01 ivory.
Na twarzy różnica jeszcze bardziej znaczna,bo rimmel mimo iż za jasny dla mnie,to po jakimś czasie się dopasowuje,natomiast pharmaceris daje taki biały,porcelanowy efekt.
No ale odcina sie i różnica miedzy twarza a szyją zauważalna i trwa sobie niezmiennie cały czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0214.jpg (27,9 KB, 113 załadowań)
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-25 o 12:35
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:53   #1539
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Revlon Colorstay Ivory i tak jest jeszcze jasniejszy od Pharmaceris
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:23   #1540
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Niestety do zdjęć się nie nadaje, bo odbija światło i na zdjęciach widać białą maskę odcinającą się od reszty (jak to wygląda możesz obejrzeć na mojej twarzy na zdjęciach z naszego spotkania )
uuu... ale w sumie ja nie potrzebuję go na całą twarz a korektor bell jest za 'suchy' żeby stosować go inaczej niż punktowo...
ale z tego co pamiętam to 'na żywo' on wyglądał u ciebie jaśniutko
a czy np w douglasie można poprosić o próbkę-odlewkę tego podkładu bobbi brown? czy uznają mnie za wariatkę jak o to zapytam??? bo z wrzuconych zdjęć wydaje się być jasny...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:53   #1541
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Porównanie Rimmel, Lasting Finish 25H odcien 100 ivory i Pharmaceris F odcien 01 ivory.
Na twarzy różnica jeszcze bardziej znaczna,bo rimmel mimo iż za jasny dla mnie,to po jakimś czasie się dopasowuje,natomiast pharmaceris daje taki biały,porcelanowy efekt.
No ale odcina sie i różnica miedzy twarza a szyją zauważalna i trwa sobie niezmiennie cały czas
Ale Rimmel wyszedł tu ciemno! u mnie na twarzy wygląda dokładnie tak jak pharmaceris
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 14:02   #1542
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Wiecie co... Zauważyłam coś dziwnego jak nakładam podkłady na buzię to one automatycznie jaśnieją dopasowują się do cery... Np. Burżuj HM, niby jest ciemniejszy niż ja ale nałożyłam go wczoraj i na twarzy tak zjaśniał, że w ciągu dnia już nie ciemniał

Przetestowałam ten biały cień z Essence jako rozświetlacz, faktycznie daje fantastyczną taflę, taką białą mgiełkę ale nie wiem czy to jego wina czy nie, bo zrobiło mi się kilka małych czerwonych krostek w tym miejscu, same zeszły ale i tak...
ooo a jaki to cień Essence?

co do Pharmacerisa to używam go od kilku dni i mnie nie wysypało, dosyć mocno kryje (na tyle, że nie muszę pod niego uzywać korektora), mimo, że mam suchą cerę to i tak go przysypuję pudrem sypkim i wtedy trzyma się bardzo dobrze (nic si e nie waży) jak znajdę chwilę (sesja ) to wrzucę zdjęcia porównujące z tym porcelanowym Oriflame'em ale Pharmaceris na pewno jest ciemniejszy
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:13   #1543
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
uuu... ale w sumie ja nie potrzebuję go na całą twarz a korektor bell jest za 'suchy' żeby stosować go inaczej niż punktowo...
ale z tego co pamiętam to 'na żywo' on wyglądał u ciebie jaśniutko
a czy np w douglasie można poprosić o próbkę-odlewkę tego podkładu bobbi brown? czy uznają mnie za wariatkę jak o to zapytam??? bo z wrzuconych zdjęć wydaje się być jasny...
Ale jak użyjesz go punktowo, to tym bardziej będzie to nieciekawie wyglądało na zdjęciach wiec jeśli chcesz jakis podkład specjalnie na zdjęcia robione na tym pokazie kendo, to kup inny Może ten chwalony teraz Oriflame? albo Revlon (chociaż ten podobno jest ciężki)?

Na twarzy"na zywo" owszem wygląda jasno i dobrze (nie kryje jakos super, ale mnie to wystarcza), ja na co dzień go bardzo lubie, gorzej jak przyjdzie jakaś impreza na której są robione zdjęcia...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:21   #1544
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ooo a jaki to cień Essence?
Taki z limitowanki Black and white
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:21   #1545
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ale jak użyjesz go punktowo, to tym bardziej będzie to nieciekawie wyglądało na zdjęciach wiec jeśli chcesz jakis podkład specjalnie na zdjęcia robione na tym pokazie kendo, to kup inny Może ten chwalony teraz Oriflame? albo Revlon (chociaż ten podobno jest ciężki)?

Na twarzy"na zywo" owszem wygląda jasno i dobrze (nie kryje jakos super, ale mnie to wystarcza), ja na co dzień go bardzo lubie, gorzej jak przyjdzie jakaś impreza na której są robione zdjęcia...
jeju, to faktycznie może źle wyglądać skoro on na zdjęciu wychodzi tak jak piszesz:/
niestety nie mam kotaktu z żadną konsultantką Oriflame
a revlona sprawdzałam na żywo - za ciemny...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:30   #1546
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

oriflame widziałam na all, więc może tam no ale nie wiem, jak chcesz
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:34   #1547
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dzięki, poszukam go na all
a myślicie że dermacol (ten klasyczny) dałoby się rozrzedzić jakąś bazą albo kremem nawilżającym żeby nie był taki 'tynkowaty'?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:36   #1548
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki, poszukam go na all
a myślicie że dermacol (ten klasyczny) dałoby się rozrzedzić jakąś bazą albo kremem nawilżającym żeby nie był taki 'tynkowaty'?
Myślę, że możesz spróbowac z kremem. Chyba nie zaszkodzi
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-02-25 o 15:37
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:37   #1549
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

pewnie się da, kiedyś pomieszałam go z innym podkładem i nie było najgorzej.. ale jak dla mnie to on tak czy inaczej zrobi większą lub mniejszą tapetę.. chociaż może w takiej naprawdę mikroskopijnej ilości, ale wtedy znów krycie będzie słabsze.. Tylko zanim tak wyjdziesz wypróbuj go jak się zachowuje, wygląda od razu po nałożeniu i po paru h, żeby potem niespodzianki nie było
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 16:25   #1550
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Oj nie,daruję sobie,wystraszyłaś wystarczająco
Wiadomo że co buzia to inna reakcja na różne składniki czy kosmetyki,ale wolę jednak nie ryzykować

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



Faktycznie odpuszczam jak mówisz ze jeszcze zapychają większość osób..
Ja akurat muszę bardzo uważać w kwestii komedogenności,wiec pewnie by zrobiła mi krzywdę.
Nivea.. Tego kremu boję się panicznie

A czemu? Nivea jest fajna, dopóki nie aplikuje się jej na całą twarz. Wiem, że ma parafinę w składzie, ale mnie dobrze nawilża, więc wybaczam.
Polecam maseczkę Dax Słodkie migdały. Nie zapycha. Świetnie nawilża i uwaga pięknie rozjaśnia koloryt cery!

Dzisiaj dorwałam w Naturze błyszczyk Essence z limitowanki Eclipse (ten czarny). Nie wiem jakim cudem się uchował, ale zaraz się na niego rzuciłam. Jak widać niepotrzebnie, bo u mnie daje efekt truposza.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-02-25 o 16:27
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:44   #1551
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki, poszukam go na all
a myślicie że dermacol (ten klasyczny) dałoby się rozrzedzić jakąś bazą albo kremem nawilżającym żeby nie był taki 'tynkowaty'?
daloby sie tylko zalezy z jakim, w tych nietlustych, zelowych, raczej sie nie rozpusci. ale mozna sprobowac

kupilam tego lumene w kompakcie, jasniutki zarzucam jutro swatcha na jasnopodkladowy
(sorry za brak polskich znakow, mam zepsuta klawiature, szlag mnie trafia)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:50   #1552
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
co do Pharmacerisa to używam go od kilku dni i mnie nie wysypało, dosyć mocno kryje (na tyle, że nie muszę pod niego uzywać korektora), mimo, że mam suchą cerę to i tak go przysypuję pudrem sypkim i wtedy trzyma się bardzo dobrze (nic si e nie waży) jak znajdę chwilę (sesja ) to wrzucę zdjęcia porównujące z tym porcelanowym Oriflame'em ale Pharmaceris na pewno jest ciemniejszy
Jeśli chodzi ci o very me porcelain to już wrzucałam swatcha porównującego go z Pharmacerisem na zbiorczym
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:01   #1553
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Fiasco, super Jaśniejszy od matującego , nie ?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:12   #1554
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Fiasco, super Jaśniejszy od matującego , nie ?
nie porownywalam jeszcze ale nie jest ciemniejszy na pewno
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:21   #1555
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki, poszukam go na all
a myślicie że dermacol (ten klasyczny) dałoby się rozrzedzić jakąś bazą albo kremem nawilżającym żeby nie był taki 'tynkowaty'?
Wyrywkowo podczytuję wątek, więc nie wiem co już testowałaś. Sprawdzałaś może najnowszy korektor Shiseido, ten w czarnej tubce? Wystarczyłaby odlewka żeby nałożyć go na całą twarz, super kryje i świetnie wychodzi na zdjęciach - z lampą i bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektory.jpg (23,0 KB, 101 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:26   #1556
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wyrywkowo podczytuję wątek, więc nie wiem co już testowałaś. Sprawdzałaś może najnowszy korektor Shiseido, ten w czarnej tubce? Wystarczyłaby odlewka żeby nałożyć go na całą twarz, super kryje i świetnie wychodzi na zdjęciach - z lampą i bez.
Nie odważyłabym się nałożyc korektora na całą twarz
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:29   #1557
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie odważyłabym się nałożyc korektora na całą twarz
Jest to z pewnością cenna informacja Nakładałam go wielokrotnie na całą twarz pędzlem duo fibre, jest idealnie w kolorze mojej szyi, nie mam po nim problemów z wypryskami.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:25   #1558
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

do zadań specjalnych ja bym wybrała revlona cs, o ile zrozumiałam oriflame nie kryje mocno. W goglach można znaleźć konsultantki ze swojego miasta ale ja bym wybrała pewnie all.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:35   #1559
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wyrywkowo podczytuję wątek, więc nie wiem co już testowałaś. Sprawdzałaś może najnowszy korektor Shiseido, ten w czarnej tubce? Wystarczyłaby odlewka żeby nałożyć go na całą twarz, super kryje i świetnie wychodzi na zdjęciach - z lampą i bez.
dziękuję wszystkim za rady
ja dotąd w ogóle nie używałam podkładu - nawet żadnego nie mam, dlatego zadaję tyle pytań
spróbuję zamówić sobie na all ten podkład oriflame i jeszcze raz obejrzę revlona.
a jakie bazy polecacie do rozjaśniania za ciemnych podkładów? i czy to w ogóle zdaje egzamin???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:51   #1560
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za rady
ja dotąd w ogóle nie używałam podkładu - nawet żadnego nie mam, dlatego zadaję tyle pytań
spróbuję zamówić sobie na all ten podkład oriflame i jeszcze raz obejrzę revlona.
a jakie bazy polecacie do rozjaśniania za ciemnych podkładów? i czy to w ogóle zdaje egzamin???
Biała baza Inglota - rozjaśniałam nią kiedyś Pharmacerisa.

Z jasnych i lekkich podkładów znam jeszcze L'Oreal True Match N1 amerykański. Z płynnych podkładów najjaśniejszy z tych które do tej pory miałam (czyli Inglot, Pharmaceris i Gosh X-ceptional) - jak dla mnie za małe krycie i kiepska trwałość, ale jeśli ty chcesz tylko lekkie wyrównania kolorytu, na chwilę, do zdjęć to może być ok.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.