Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 21:15   #4231
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a ja sie dodzwonilam do mojej fryzjerki i w sobote za tydzien z rana ide do niej do pracowni i sie scinam jak najkrocej ...
Zrobily mi sie tak zwane wloski pierze, jak lalce ... na zdjeciach jest to nie do uchwycenia, ale jak wloski zaczely mi odrastac pierze zaczely byc widoczne, wiec jesli moja fryzjerka dojdzie do wniosku ze trzeba sciac na chlopaka to zrobie tak ... ale farby nie dotkne
trzymam kciuki za fryzurke
i pamietaj, odrost masz sliczny, takze wszystko kwestia czasu

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra, każdy ma na to inny pogląd -taka z tego puenta
mysle ze tez kwestia taka ze kazdemu sie przypomina jakas wlasna historia
a one rozne byly i roznie sie skonczyly..

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ostatni raz farbowałam się 9 miesięcy temu; od tego czasu położyłam jeszcze szamponetkę ale nie sądzę że to się liczy bo i tak się cała zmyła jestem dumna że tyle już wytrzymałam a włosy faktycznie mam teraz zdrowsze jedyne co to szkoda mi że koleżanki na studiach nadal widzą we mnie rudzielca bo takie mam końcówki
Załącznik 4715866


Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to i ja coś wrzucę co prawda nie odrost, ale to, co mam pod wierzchnią warstwą włosów. 'trochę' obszerniejszy opis na blogu
jaki kreciolek
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:17   #4232
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
wiesz co - odpusc sobie go, bo widze ze strasznie z Toba Sloneczko pogrywa sobie ! On na pewno nie jest Ciebie wart !
Jest Ci na pewno przykro i smutno, bo czulas ze cos z tego moze byc ... ale widac jemu sie cos odwidzialo, a raczej nie pokazal tej swojej drugiej - bardziej chamskiej strony i zauroczylas sie w tym swietnym, czarujacym facecie ... ale szydlo wyszlo z worka !
Rozczarowanie jest niestety okrutnym uczuciem - ale dobrze, ze to wszystko nie poszlo dalej, bo dopiero wtedy bys cierpiala ...

A tak to to zapewne jestes bardzo ladna, wesola, towarzyska i przede wszystkim inteligentna, tak ze z poznaniem innego rownie swietnego jak Ty faceta nie bedziesz miala problemu

Mnie zawsze kolezanka pocieszala tak ( a do tego jeszcze tym mnie rozsmieszala ) mowiac: " A co Ty Ewelina jestes jakas garbata ? , koslawa ? , krzywa ? , czy glupia ? ... NIE ! jestes zupelnie normalna ! tylko on jest idiota - znajdziesz sobie szybciej niz myslisz innego !
Dziękuje

Ipomimo tego ze tyle samo z Was bylo za napisaniem tych zyczen jak i tyle samo przeciw to nie napisze wiem od trzecich osob ze bedzie czekal wiec niech chodz raz sie poczuje jak ja kiedy to on wypinal sie na mnie tylkiem i nie mowie tylko o smsach na urodziny

Twoja Kokaina cacusne te loczki tez chce
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:20   #4233
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dziękuję

i pomyśleć, że kiedyś ich nie tolerowałam O.o
powiem Ci, ze zawsze tak jest - jak czlowiek ma proste, zrobil by wszystko zeby miec krecone i odwrotnie ;D

ale super, ze zaakceptowalas to co masz na glowce, bo to suuuper ;D
Tak trzymaj dalej
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:23   #4234
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dosyć komplementów! głupio się jakoś czuję wtedy xD

niewa masz rację ci co mają proste, chcą kręcone i w drugą stronę. ale z czasem się to akceptuje. ja na szczęście trafiłam na wątek kręconowlosych
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:28   #4235
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Dziękuje

Ipomimo tego ze tyle samo z Was bylo za napisaniem tych zyczen jak i tyle samo przeciw to nie napisze wiem od trzecich osob ze bedzie czekal wiec niech chodz raz sie poczuje jak ja kiedy to on wypinal sie na mnie tylkiem i nie mowie tylko o smsach na urodziny
Ja tu Cie Sloneczko nie chce nastawiac zle, ale chole**ie nie lubie jak dziewczyna cierpi przez faceta !
A co, on nie wiedzial, ze Ty tez czekalas na jego zyczenia jak sama mialas urodziny ? mysle ze chodzilas nawet do WC z komorka ( ja tak robilam ;D ) tak bardzo sie na jego gest nie moglas doczekac ...

nie mysl juz o tym

idz sobie cudasna kapiel zrob, poczytaj sobie jakas swietna ksiazke ... lub naprzyklad obejrzyj meczyk dla relakasu

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za fryzurke
i pamietaj, odrost masz sliczny, takze wszystko kwestia czasu
Naprawde myslisz ze mam sliczny odroscik ;D ??????


Ale w szoku jestem ;D Normalnie az siedze i sie szczerze do ekranu ;D
DZIĘKOWAĆ TOBIE I WAM WSZYTKIM
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:33   #4236
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość

Ale w szoku jestem ;D Normalnie az siedze i sie szczerze do ekranu ;D
DZIĘKOWAĆ TOBIE I WAM WSZYTKIM
serio nie masz złego koloru my często jesteśmy przewrażliwione na swoim punkcie, a szczególnie na punkcie włosów inni tego w ogóle nie dostrzegają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:36   #4237
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dosyć komplementów! głupio się jakoś czuję wtedy xD

niewa masz rację ci co mają proste, chcą kręcone i w drugą stronę. ale z czasem się to akceptuje. ja na szczęście trafiłam na wątek kręconowlosych
Bo w zyciu trza trafic na odpowiedni moment, zeby nam sie to wszystko w koncu rozjasnialo ;D

kiedys, a dokladniej jeszcze z rok temu wygladalam bardzo mrocznie ? charakterystycznie ? dramatycznie ? ... cos w ten desen
lubilam sie mocno malowac ( oczy obrysowane czarna kredka), kupa fluidu na gebie
lubilam sztucznie krecic wlosy lub ciagle prostowac ( nawet co kilka godzin w ciagu dnia),
lubilam moj mega ciemny braz na glowie
lubilam odblaskowe kolory ubran ... lubilam sportowy styl
i co ? .... pozmienialo mi sie to na szczescie o 180 stopni ! bo wygladalam jak grubo po 30 ... taka stara, zmarnowana kobietucha - takie bezguscie ...

teraz w "matce naturze" widze sens !

stojac z kolezanka w kolejce do WORD'u jakis chlopak usyszal nasza rozmowe, odwrocil sie i pyta sie mnie" przepraszam Ty masz prawo jazdy ? " ja mu mowie tak ... od 3 lat .. na co on " ja myslalem ze Ty duzo mlodsza jestes, ale naprawde ???"
... ale mi to dodalo skrzydel - no mowie Wam ;D
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 21:39   #4238
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
niewa masz rację ci co mają proste, chcą kręcone i w drugą stronę. ale z czasem się to akceptuje. ja na szczęście trafiłam na wątek kręconowlosych
ja wlasnie lubilam sobie pokrecic
ale bez uzycia ciepla, takze w miare zdrowo (poza lakierem) hehe

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Naprawde myslisz ze mam sliczny odroscik ;D ??????


Ale w szoku jestem ;D Normalnie az siedze i sie szczerze do ekranu ;D
DZIĘKOWAĆ TOBIE I WAM WSZYTKIM
ladny i juz dosc duzy
i niezly zasob kosmetykow do wlosow hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:41   #4239
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up girl1991,
ja przez 4 długie lata szalałam za chłopakiem, dosłownie. On się mną bawił, na początku to on był "zainteresowany" ja nawet nie zwróciłam na niego uwagi, ale moje koleżanki ciągle mi mówiły, że ewidentnie na mnie leci. Ja się tym nie przejmowałam, aż w końcu coś się przełamało i dałam się "uwieść". Do tej pory tego żałuje, bo gdy moje koleżanki przebierały w chłopakach to ja miałam ciągle nadzieje, przez te 4 lata olałam tylu chłopaków, że szok. A na ostatnich wakacjach chyba jego "zainteresowanie" moją osobą powróciło na nowo, ale ja nie byłam tego pewna i wyjechałam za granice gdzie poznałam mojego obecnego chłopaka z którym jestem już prawie rok ( najlepszy chłopak pod słońcem ). A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tamten chłopak miał potem pretensje do mnie że nie zaczekałam jeszcze troche (jakby 4 lata to było mało) bo on nam chciał dać szanse. I dodał jeszcze że wyjechał do Niemiec i wróciłam z "pierwszym lepszym". Sorry, że przynudzam ale chciałabym Ci słonko pokazać, że faceci to zdobywcy i jak mają coś na tacy to się tym nie interesują, i zobaczysz, on kiedyś zrozumie, kogo stracił ale wtedy powiedz "nie" bo nie jest wart Twojej młodości i czasu

Niewa, mam pytanko, ile ma Twój odrościk? Bo mi włosy przez 4 miesiące urosły bardzo mało. A za miesiąc idę do fryzjera na ścięcie włosków Albo bob, albo a'la Kożuchowska ( z takim trochem roztrzepańcem na głowie) to zależy ile mogę uratować z tych włosów które obecnie mam. A potem czekamy drogie panie, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bo pomalowanie włosów trwa 40 minut a powrót do naturalnych ponad rok
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:41   #4240
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
serio nie masz złego koloru my często jesteśmy przewrażliwione na swoim punkcie, a szczególnie na punkcie włosów inni tego w ogóle nie dostrzegają
moja kolezanka mi mowi, ze jestem " psychiczna" na punkcie wlosow ;D
ale, przepraszam bardzo ! ja chce wygladac, zreszta jak my wszystkie - zawsze ladnie, zdrabnie i powabnie prawda ;D ?

ja ostatnio porowadze akcje " oswiecenie " dot. oczywiscie niczego innego jak tylko wlosow ... i najczesciej kieruje ja w strone osob co maja lekki kataklizm na glowie .. a wiecie jak sie to konczy ? ze ludzie patrza na mnie jak na jakiegos barana .. no bez kitu ;D na przyklad jednej dziewczynie jak pwoiedzialam ze myje wlosy plynem do kapieli dla kobiet w ciazy, to zwatpila ... a jak dochodze do watku olejowania to widze mine -
wogole dla nich pojecie - " korzystanie z matki natury" to CZYSTA ABSTRAKCJA ...A RACZEJ ASRAKSJA ... ;]
widze po nich, ze ja jestem dla nich tzw. ciemnogrodem i juz ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:45   #4241
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Rzadko tutaj piszę, ale potrzebuję Waszej grupy wsparcia . Więc tak- zafarbowałam włosy jakiś miesiąc temu czarnym bzem Joanny zmieszanym z paloną kawą również Joanny. Niedawno pofarbowałam czerwoną pożeczką z Joanny i oczywiście wyszła czerwona poświata (a odrosty jakimś cudem rude, ale nieważne). Włosy mam, jak zawsze, niedofarbowane i pod spodem brąz (nawet dość jasny). To było moje pierwsze farbowanie na czarno. Włosy farbuję trzy lata, farba zawsze szybko schodziła. I od dzisiaj postanawiam nie farbować, choćby wyglądało to dziwnie (chociaż jasne brwi do czarno-czerwono-brązowych włosów też wyglądają dziwnie ). Mam nadzieję, że wytrzymam.
Witam wszystkich .
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 21:46   #4242
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Niewa, mam pytanko, ile ma Twój odrościk? Bo mi włosy przez 4 miesiące urosły bardzo mało. A za miesiąc idę do fryzjera na ścięcie włosków Albo bob, albo a'la Kożuchowska ( z takim trochem roztrzepańcem na głowie) to zależy ile mogę uratować z tych włosów które obecnie mam. A potem czekamy drogie panie, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bo pomalowanie włosów trwa 40 minut a powrót do naturalnych ponad rok
[/B]
zaangazowalam w ta akcje mojego lubego - i wedlug jego wyliczen wyszlo prawie 5 cm
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:49   #4243
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ojjj ciezko, ja tam swoich kolezanek nie probuje do niczego namawiac
to nie dziala.. ich strata

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Bo pomalowanie włosów trwa 40 minut a powrót do naturalnych ponad rok
niestety

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
zaangazowalam w ta akcje mojego lubego - i wedlug jego wyliczen wyszlo prawie 5 cm
a kiedy farbowalas po raz ostatni?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:51   #4244
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niewa, a jak długo go zapuszczałaś? Chodzi mi o czas?
5 cm Nie maluj kochana!
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:56   #4245
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Rzadko tutaj piszę, ale potrzebuję Waszej grupy wsparcia . Więc tak- zafarbowałam włosy jakiś miesiąc temu czarnym bzem Joanny zmieszanym z paloną kawą również Joanny. Niedawno pofarbowałam czerwoną pożeczką z Joanny i oczywiście wyszła czerwona poświata (a odrosty jakimś cudem rude, ale nieważne). Włosy mam, jak zawsze, niedofarbowane i pod spodem brąz (nawet dość jasny). To było moje pierwsze farbowanie na czarno. Włosy farbuję trzy lata, farba zawsze szybko schodziła. I od dzisiaj postanawiam nie farbować, choćby wyglądało to dziwnie (chociaż jasne brwi do czarno-czerwono-brązowych włosów też wyglądają dziwnie ). Mam nadzieję, że wytrzymam.
Witam wszystkich .
Witamy witamy w naszych skromnych progach
Na poczatek to musisz sie uzbroic w baaaaaardzo duzo cierpliwosci - bo srednio wlosy rosna w miesiacu 1 cm

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Niewa, a jak długo go zapuszczałaś? Chodzi mi o czas?
5 cm Nie maluj kochana!
juz luknelam w kalendarz - od dokladnie 18 marca, czyli od niedzieli. Wtedy po raz ostatni zafarbowalam i pozalowalam.

Moj facet powiedzial mi tak - masz 4 i pol ... nie - masz 5 .. no masz prawie 5 cm odrostu
Nie nie !!!! obiecuje jak bum cyk kucyk, ze moje dlonie nie dotkna farby, znaczy tylko jesli bede kogos farbowala, bo w koncu szkole sie na ta fryzjerke ;/

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-08 o 21:58
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:57   #4246
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O mamusiu, ja na 5 cm muszę czekać 10 miesięcy ;( ;( ;(
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:00   #4247
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
O mamusiu, ja na 5 cm muszę czekać 10 miesięcy ;( ;( ;(
pij pokrzywe, skrzyp polny, drozsze lykaj capivit, czy vitapil, lykaj roznego rodzaju szejk ina porost wlosow i ogolnie jedz duzo warzyw i owocow
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:05   #4248
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
pij pokrzywe, skrzyp polny, drozsze lykaj capivit, czy vitapil, lykaj roznego rodzaju szejk ina porost wlosow i ogolnie jedz duzo warzyw i owocow
pokrzywa i vitapil w jednym czasie to ryzykowny pomysł
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:06   #4249
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Napisane przez peyton_92
"Witamy witamy w naszych skromnych progach
Na poczatek to musisz sie uzbroic w baaaaaardzo duzo cierpliwosci - bo srednio wlosy rosna w miesiacu 1 cm "

Odkąd używam dużej ilości odżywek, to włosy rosną szybko. Teraz są do połowy pleców, a w marcu ścięłam i były do połowy łopatek chyba, a tabletki przestałam łykać ponad pół roku temu . Po farbowaniu na czerwono, jakiś tydzień temu już są tycie odrosty. Oby tak dalej. (widać źle odpowiedziałam ).

__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 22:06   #4250
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pokrzywa i vitapil w jednym czasie to ryzykowny pomysł
a czemu ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:08   #4251
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Łykam Skrzypowite, Biotebal 5, Solgar - włosy, skóra, paznokcie, pije drożdże. Teraz kupiłam sobie olejek Khadi i wcierkę Jantar i Radical. Wcieram też we włosy rycyne i jajko. Ale to dopiero 2 tydzień więc na efekty muszę poczekać.
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:10   #4252
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Łykam Skrzypowite, Biotebal 5, Solgar - włosy, skóra, paznokcie, pije drożdże. Teraz kupiłam sobie olejek Khadi i wcierkę Jantar i Radical. Wcieram też we włosy rycyne i jajko. Ale to dopiero 2 tydzień więc na efekty muszę poczekać.
eee to elegancko, ale trza pamietac slonce o zasadzie - co za duzo to nie zdrowo. Bo czasem lykajac za duzo tabletek, wytracamy sobie z oganizmu inne cenne witaminy np. pijac pokrzywe wytracamy sobie wapn z organizmu ;P
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:16   #4253
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

uwazajcie bo z witaminami mozna tez przesadzic, trzeba porownywac sklady zeby czegos za duzo nie przyjmowac

a i jeszcze przypomne by masowac skore glowy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:22   #4254
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a czemu ?
bo ma ponad normę żelaza, pokrzywa też dostarcza żelaza i można hiperwitaminozy dostać. Ja dostałam. I się uczę na błędach i porównuje składy A w Vitapilu to i drożdże są... Radzę uważać by nie przesadzić

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eee to elegancko, ale trza pamietac slonce o zasadzie - co za duzo to nie zdrowo. Bo czasem lykajac za duzo tabletek, wytracamy sobie z oganizmu inne cenne witaminy np. pijac pokrzywe wytracamy sobie wapn z organizmu ;P
magnez i witaminy B...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:25   #4255
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
bo ma ponad normę żelaza, pokrzywa też dostarcza żelaza i można hiperwitaminozy dostać. Ja dostałam. I się uczę na błędach i porównuje składy A w Vitapilu to i drożdże są... Radzę uważać by nie przesadzić

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



magnez i witaminy B...
eeee ... to ja sie ograniczam do vitapolu i drozdzy i basta.
a ile wg Ciebie mozna pic pokrzywe czy skrzyp tzn. jak dlugo i w jakiej ilosci ?

a co Ty teraz pijesz lub lykasz ?

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-08 o 22:31
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:31   #4256
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eeee ... to ja sie ograniczam do vitapolu i drozdzy i basta.
a ile wg Ciebei mozna pic pokrzywe czy ksrzyp tzn. jak dlugo i w jakiej ilosci ?

a co Ty teraz pijesz lub lykasz ?
a i nad tymi drożdżami się zastanów, bo jak mówiłam -są już w Vitapilu
Ogólnie panuje pogląd, że pije się 3 miesiące i robi miesiąc przerwy.
Ja na razie nic nie piję. Wczoraj skończyłam pić skrzyp i robię przerwę teraz. Do pokrzywy wróciłam po przerwie, ale mój organizm zbyt gwałtownie zareagował (przesuszenie skóry) i odstawiłam. Może zrobię drugie podejście... I biorę WMC Aquamin (wapń, magnez, cynk -paznokcie mam po 2 miesiącach brania niezniszczalne ).

Gdy brałam Vitapil i pokrzywę pękały mi naczynia krwionośne w nosie -pod odstawieniu pokrzywy problem znikł. Zrzucam to więc na przedawkowanie żelaza.

A gdy skończę WMC wracam do Vitapilu lub zacznę brać drożdże w tabsach.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:32   #4257
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A słyszałyście o Daktarinie, podobno działa cuda, ale to jest na grzybice więc się troche boje
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:33   #4258
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
bo ma ponad normę żelaza, pokrzywa też dostarcza żelaza i można hiperwitaminozy dostać. Ja dostałam. I się uczę na błędach i porównuje składy A w Vitapilu to i drożdże są... Radzę uważać by nie przesadzić
serio ? Ale żelazo nie jest witaminą, ja mam często nawroty anemii i mi babeczka lekarz rodzinna mówi że to nic złego jeśli zjem za dużo żelaza bo po prostu ono się samo usuwa z organizmu za pomocą czarnego kału. I to prawda, nigdy mi nic nie było dodatkowo można też usuwać żelazo jedząc jogurty bo wapń też ma wartościowość II
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:35   #4259
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a i nad tymi drożdżami się zastanów, bo jak mówiłam -są już w Vitapilu
Ogólnie panuje pogląd, że pije się 3 miesiące i robi miesiąc przerwy.
Ja na razie nic nie piję. Wczoraj skończyłam pić skrzyp i robię przerwę teraz. Do pokrzywy wróciłam po przerwie, ale mój organizm zbyt gwałtownie zareagował (przesuszenie skóry) i odstawiłam. Może zrobię drugie podejście... I biorę WMC Aquamin (wapń, magnez, cynk -paznokcie mam po 2 miesiącach brania niezniszczalne ).

Gdy brałam Vitapil i pokrzywę pękały mi naczynia krwionośne w nosie -pod odstawieniu pokrzywy problem znikł. Zrzucam to więc na przedawkowanie żelaza.

A gdy skończę WMC wracam do Vitapilu lub zacznę brać drożdże w tabsach.
czyli panuje zasada - albo rybki, albo akwarium
ale Ty madra jestes ;D dzieki za ta wiedze

a co z cynkiem ? moze przez brak cynku mi wlosy wypadaja ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 22:38   #4260
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
super ze odrosty sie nie odznaczaja odnosnie siwych wlsoow to tylko jeden wiec sie nie przejmuj poki co: kiedys ktos powiedzial ze siwe wlosy wzbudzaja szacunek (to tak dla poxieszenia) xD
Pewnie jest ich więcej, ale akurat tego zdemaskowałam. ^^
Co ciekawe jest sztywniejszy od reszty i sterczy.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.