Atrederm - CZĘŚĆ II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 07:07   #271
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Stosowałam od września ubiegłego roku do czerwca. Została mi jeszcze jedna napoczęta tubka i zastanawiam się do czego ją zużyć bo wyrzucić trochę szkoda.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:36   #272
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Długo.To pewnie nie było oczyszczanie,ale po prostu odpowiedz Twojej skóry na zorac.Chyba Twoja skóra go nie polubiła
Ja bym chciała żeby w Polsce pojawił się jakiś fajny preparat z tretinoina 0.1 w kremie lub żelu.Niestety,mamy tylko atrederm 0.1,a retin a sprowadzać mi się nie chce;/
Jak masz jeszcze jedną tubkę zoracu,to możesz smarować się nim na przemian z tretinoina,niektórzy tak robią,ponieważ z tego co pamiętam,tazaroten i tretinoina w różnym stopniu aktywują różne receptory w skórze,wiec możesz spróbować.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:17   #273
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Stosuję atrederm od końca maja/początku czerwca. Najpierw efekty były naprawde widoczne i cera oczyszczała się, przebarwienia jaśniały i praktycznie nic nowego nie wyskakiwało. Później w połowie czerwca pojechałam na dwutygodniowe wakacje, gdzie warunki były różne. Odstawiłam atrederm, bo było mocne słońce plus czasem nie było dostępu do bieżącej wody i było dużo kontaktu ze słoną wodą. Cera bardzo mi się pogorszyła. Po powrocie znowu zaczęłam używać atredermu i nie mogę dojśc do ładu z cerą. Ciągle wyskakuje coś nowego. Powiedzcie mi czy to normalne?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 23:37   #274
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Stosuję atrederm od końca maja/początku czerwca. Najpierw efekty były naprawde widoczne i cera oczyszczała się, przebarwienia jaśniały i praktycznie nic nowego nie wyskakiwało. Później w połowie czerwca pojechałam na dwutygodniowe wakacje, gdzie warunki były różne. Odstawiłam atrederm, bo było mocne słońce plus czasem nie było dostępu do bieżącej wody i było dużo kontaktu ze słoną wodą. Cera bardzo mi się pogorszyła. Po powrocie znowu zaczęłam używać atredermu i nie mogę dojśc do ładu z cerą. Ciągle wyskakuje coś nowego. Powiedzcie mi czy to normalne?

Miałam podobnie przy pierwszym konntakcie z atre ..
nie pocieszę Cię, bo uważam, że straciłam prawie 3 lata na samodzielne leczenie się w domu atredermem i zorac'iem.
Potem wydałam prawie 1000 zl (kwasy - co 2 tygodnie - pisalam wyzej) na dermatologa i dużo szybciej miałam efekty oraz dużo mniejszym kosztem (chodzi o skutki uboczne,bo pieniędzy było mi szkoda ...)


Ps. a odczekałaś miesiąc po atre z ekspozycją skóry na słońce?
Nie myślałaś o zmianie diety? (wiem, taki banał ale u mnie to akurat miało dużo znaczenie, praktycyznie w ciągu 2 tygodni przestały mi wyskakiwać pryszcze - a wykluczyłam całkowicie mleko i nabiał oraz starałam się jeść poniżej IG 55)
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2016-08-08 o 23:39
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:20   #275
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Dzień dobry wszystkim Kupiłam dziś zapas 4 opakowań Atredermu 0,05 i od października zaczynam drugą już przygodę z tym cudem Pierwsza, rok temu nie była do końca udana, często zapomniałam stosować płyn, a później "nadrabiałam" z intensywnością i efekt był średni. Teraz będę się mocno stosować do wskazówek i w najbliższych dniach przeczytam całe wątki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 16:53   #276
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim Kupiłam dziś zapas 4 opakowań Atredermu 0,05 i od października zaczynam drugą już przygodę z tym cudem Pierwsza, rok temu nie była do końca udana, często zapomniałam stosować płyn, a później "nadrabiałam" z intensywnością i efekt był średni. Teraz będę się mocno stosować do wskazówek i w najbliższych dniach przeczytam całe wątki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia, pisz o efektach! Ja odwagi na Atre już nie mam to czerwienienie się odstrasza mnie...
Wierna jestem Locacidowi, może efekty powolne, ale wreszcie nie mam na twarzy żadnych krost... Zostały zanieczyszczone, rozszerzone pory. Zobaczymy za kilka miesięcy czy coś się zmieni... Smaruję co drugi dzień.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:23   #277
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Powodzenia, pisz o efektach! Ja odwagi na Atre już nie mam to czerwienienie się odstrasza mnie...
Wierna jestem Locacidowi, może efekty powolne, ale wreszcie nie mam na twarzy żadnych krost... Zostały zanieczyszczone, rozszerzone pory. Zobaczymy za kilka miesięcy czy coś się zmieni... Smaruję co drugi dzień.
Pamiętam to czerwienienie i pieczenie, zwłaszcza, gdy dość mocno tarłam wacikiem. Szczerze mówiąc o innych retinoidach tylko słyszałam, a stosowałam jedynie Atre, bo nie mam dużego problemu z trądzikiem. Wyskakują mi raczej pojedyncze pryszcze i to najczęściej przed okresem. Mam za to ogromny problem z zaskórnikami: na brodzie, nosie, czole, nawet na policzkach. No i nie ukrywam, że podoba mi się również działanie przeciwzmarszczkowe Atredermu Teraz przygotowuję się teoretycznie w kwestii nawilżania, chcę przynajmniej złagodzić zaczerwienienia podczas stosowania i szukam czegoś dobrego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 17:40   #278
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Witam Was,

Atrederm odstawiłam pod koniec kwietnia po 8 miesiącach kuracji i powiem wam, że patrząc z perspektywy czasu to była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć.
W ciągu tych wakacji z względnie ok cery, o którą walczyłam 8 miesięcy... Moja twarz stała się kilka razy gorsza niż przed kuracją. Patrząc w lustro teraz chce mi się płakać. Źle zaczęło się dziać w czerwcu i to narastało... Myślałam, że to tylko przejściowe, ale nie...
Gdybym miała tą decyzję podjąc jeszcze raz, nie odstawiałabym atredermu, ale stosowała słabsze stężenie raz w tygodniu. Trudno, wiem że nie powinno się... Ale po tym co przeżywałam w te wakacje, po tym jak patrzę na siebie w lustro i robie wszystko żeby robić to jak najkrócej nic innego niż powrót do twarzy z kwietnia nie ma dla mnie znaczenia I tak całe wakacje chronie się przed słoońcem, nie wyjeżdzam nigdzie, nie opalam się...

Wracam do atredermu, jestem już po 2 kolejnych dniach aplikacji, i teraz już na pewno podejdę do tego inaczej, mam nauczkę.. Oby tylko atrederm teraz także dał sobie radę, bo na prawdę nie jest mi łatwo...
Justink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 07:20   #279
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Justink Pokaż wiadomość
Witam Was,

Atrederm odstawiłam pod koniec kwietnia po 8 miesiącach kuracji i powiem wam, że patrząc z perspektywy czasu to była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć.
W ciągu tych wakacji z względnie ok cery, o którą walczyłam 8 miesięcy... Moja twarz stała się kilka razy gorsza niż przed kuracją. Patrząc w lustro teraz chce mi się płakać. Źle zaczęło się dziać w czerwcu i to narastało... Myślałam, że to tylko przejściowe, ale nie...
Gdybym miała tą decyzję podjąc jeszcze raz, nie odstawiałabym atredermu, ale stosowała słabsze stężenie raz w tygodniu. Trudno, wiem że nie powinno się... Ale po tym co przeżywałam w te wakacje, po tym jak patrzę na siebie w lustro i robie wszystko żeby robić to jak najkrócej nic innego niż powrót do twarzy z kwietnia nie ma dla mnie znaczenia I tak całe wakacje chronie się przed słoońcem, nie wyjeżdzam nigdzie, nie opalam się...

Wracam do atredermu, jestem już po 2 kolejnych dniach aplikacji, i teraz już na pewno podejdę do tego inaczej, mam nauczkę.. Oby tylko atrederm teraz także dał sobie radę, bo na prawdę nie jest mi łatwo...
Ja właśnie jestem w podobnej sytuacji w tamtym roku odstawiłam atrederm bo myślałam, że wyleczyłam trądzik. W ciągu niecałych 3 miesięcy na mojej twarzy pojawił się armagedon. Zaczęłam stosować zorac i tetralysal. ładnie się podgoiło wszystko teraz jest wrzesień a ja od stycznia stosuję zorac, antybiotyk doustny już odstawiłam w kwietniu...nie wyobrażam sobie odstawienia zoracu...wystarczy kilka dni nie smarowania się i od razu pryszcze wyskakują.Co to robić, w nieskończoność używać maści
A Ty jak odstawiłaś atre to nic już nie używałaś???
Zapisz
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:36   #280
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Po odstawieniu przerzuciłam się na kwas migdałowy.
Ja żadnych doustnych środków stosować nie mogę (nie chcę), też mam nauczkę, mój organizm raz tak źle to zniósł... że nawet nie chce słyszeć o żadnych tabletkach

Ja na początku gdy stan cery poprawił mi się nie do końca wierzyłam ,że to zasługa atredermu, jakoś sama nie do końca wierzyłam w działanie leków... Myślałam, że może w końcu samej mi zaczyna przechodzić, w końcu no kurde, sory ale ile można? Już męczę się ponad 10 lat z tym! I jakoś w moim środowisku nie znam prawie nikogo kto miałby takie problemy jak ja, więc myślałam, że swoje już wycierpiałam i koniec A tu niespodzianka... Powrót! Jestem bardzo ciekawa czy atrederm teraz sobie też poradzi... A może będzie jeszcze lepiej? przy pierwszej kuracji 100% nie poradził sobie, zawsze coś miałam na twarzy (2-3 pryszcze większe + jakieś blizny i inne). Czytałam że z każdą kolejną kuracją jest lepiej.
Ja mam chyba jakąś pancerną twarz, zastosowałam atre 3 dni pod rząd po takiej długiej przerwie i nic! Pomijając to, że wczoraj podkład wyglądał strasznie, wyglądałam jak jaszczurka.. Ale bez podkładu nawet nie widać, że skóra mi schodzi, brak zaczerwienienia... Chyba jednak wolę widzieć działanie, nawet jeśli ma ono tak wyglądać kiepsko, niż nie widzieć nic, bo wtedy czuje że nie działa
Justink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 18:40   #281
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Atrederm - CZĘŚĆ II

Witam sie dziewczyny
Tydzień temu zaczęłam kurację atre (0,025, dwa dni w tygodniu). Oby było dobrze!
Pierwsza wylinka już za mną
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 07:31   #282
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Z podkulonym ogonem wracam do atredermu 0.05 Nałożyłam dwa razy, jestem w trakcie drugiej wylinki. Mam nadzieje, że efekty będą takie jak na wiosne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 18:30   #283
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Też wróciłam do atre. Ale chyba zużyje to co mam (czyli jakieś 20 ml) i spróbuję innego specyfiku, po którym będę mogła pokazać się ludziom.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 02:40   #284
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Też wróciłam do atre. Ale chyba zużyje to co mam (czyli jakieś 20 ml) i spróbuję innego specyfiku, po którym będę mogła pokazać się ludziom.
Co konkretnie masz na myśli? Wybiorę sie chyba do takiego gościa, który leczy ziołami. On twierdzi, że przyczyną trądziku są problemy z jelitami. Próbowałam już wszystkiego więc może spróbuję i tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 16:47   #285
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Co konkretnie masz na myśli? Wybiorę sie chyba do takiego gościa, który leczy ziołami. On twierdzi, że przyczyną trądziku są problemy z jelitami. Próbowałam już wszystkiego więc może spróbuję i tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o inny retinoid, o mniejszym potencjale drażniącym.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 16:58   #286
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Chodziło mi o inny retinoid, o mniejszym potencjale drażniącym.
Wiem wiem. Tylko który?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 23:15   #287
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Jestem po 2 dniach z Atre, teraz robię 2 dni przerwy. Tym razem chcę się dobrze przygotować do łuszczenia i robić to z głową. W zeszłym roku smarowałam się codziennie (!) wacikiem i zupełnie zlekceważyłam natłuszczanie skóry. W efekcie wyglądałam jak łuszczący się burak, a efekty końcowe były marne. Teraz zaopatrzyłam się w Cetaphil, tłusty krem z Flosleku i wodę termalną, a Atre porozlewałam do buteleczek 10 ml i trzymam w lodówce Trzymajcie kciuki, żebym wiosną mogła pochwalić się brakiem zaskórników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 18:54   #288
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Przerzuciłam się na locacid z atredermu i skóra luszczy mi się o wiele bardziej. Czy to jest normalne? myślałam że locacid w porównaniu do atre będzie łagodny. Ostatni raz stosowałam locacid w niedziele i poniedziałek. Później tylko nawilżanie i peelingi. A dzisiaj nadal jest ogromne luszczenie. Jak w ogóle odróżnić czy to luszczenie jest jeszcze w granicach normy czy skóra jest już ekstremalnie wysuszona i jest coś nie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 16:25   #289
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Wiem wiem. Tylko który?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze się nie zastanawiałam. Jeszcze kilka miesięcy męczarni z atre przede mną

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Przerzuciłam się na locacid z atredermu i skóra luszczy mi się o wiele bardziej. Czy to jest normalne? myślałam że locacid w porównaniu do atre będzie łagodny. Ostatni raz stosowałam locacid w niedziele i poniedziałek. Później tylko nawilżanie i peelingi. A dzisiaj nadal jest ogromne luszczenie. Jak w ogóle odróżnić czy to luszczenie jest jeszcze w granicach normy czy skóra jest już ekstremalnie wysuszona i jest coś nie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstremalnie wysuszona skóra jest bardzo ściągnięta, podrażniona i piecze.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 21:33   #290
KaterinaZetaDzons
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Hej!

Zużyłam już chyba trzecie/czwarte opakowanie Zorac 0.05. Jakoś nie widzę żadnej poprawy. Skóra mi się nawet nie łuszczyła. Zero efektów specjalnych ani ubocznych.
I nie wiem co robić dalej... Po raz kolejny wykupić Zorac i czekać na cud czy może zmienić na Atrederm? Jeśli zmienić to na ile %?

Edytowane przez KaterinaZetaDzons
Czas edycji: 2016-10-25 o 21:43
KaterinaZetaDzons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:23   #291
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez KaterinaZetaDzons Pokaż wiadomość
Hej!

Zużyłam już chyba trzecie/czwarte opakowanie Zorac 0.05. Jakoś nie widzę żadnej poprawy. Skóra mi się nawet nie łuszczyła. Zero efektów specjalnych ani ubocznych.
I nie wiem co robić dalej... Po raz kolejny wykupić Zorac i czekać na cud czy może zmienić na Atrederm? Jeśli zmienić to na ile %?
Skoro nie widzisz żadnych efektów to lepiej zmienić na atre. Najlepiej zacznij od najniższego stężenia.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 12:13   #292
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Witam
ja od tygodnia regularnie stosuje Atre z dwoma dniami przerwy. Wcześniej stosowałam ale bardzo nieregularnie teraz mam zamiar dotrwać do całej kuracji.
Dzisiaj pojawiło się straszne podrażnienie wokół oczu. Nie mam pojęcia jak możecie to aplikowac bezpośrednio pod oczy jaku u mnie to od razu pojawia się opuchlizna.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 04:05   #293
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
Witam
ja od tygodnia regularnie stosuje Atre z dwoma dniami przerwy. Wcześniej stosowałam ale bardzo nieregularnie teraz mam zamiar dotrwać do całej kuracji.
Dzisiaj pojawiło się straszne podrażnienie wokół oczu. Nie mam pojęcia jak możecie to aplikowac bezpośrednio pod oczy jaku u mnie to od razu pojawia się opuchlizna.
Ja dopiero kilka razy odważyłam się zastosować Atre pod oczy, mam wyższe stężenie. Na sam koniec delikatnie smaruje skórę pod oczami i jak do tej pory nie wystąpiło żadne zaczerwienienie, nawet skóra mi się nie łuszczy w tym miejscu... Następnym razem użyję trochę więcej płynu i zobaczymy. U mnie jak na razie łuszczenie występuje głównie na czole, brodzie i wokół nosa, ale używam Atre 2-3 razy w tygodniu, bo chce uniknąć nadmiernego zrzucania skóry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 19:52   #294
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Która z Was przy używaniu Atre myje twarz OCM i zmywa po użyciu ściereczki resztki oleju mydłem naturalnym? A może myjecie twarz tylko takim mydłem? Macie coś do polecenia?
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 20:48   #295
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Xnesca Pokaż wiadomość
Która z Was przy używaniu Atre myje twarz OCM i zmywa po użyciu ściereczki resztki oleju mydłem naturalnym? A może myjecie twarz tylko takim mydłem? Macie coś do polecenia?
Ja swego czasu używałam mydła afrykańskiego. Bardzo przyjemne w stosowaniu. Teraz myję twarz mydłem dziegciowym, ale śmierdzi i trochę ściąga skórę.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 15:20   #296
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Ponad 2 miesiąc ponownego 0,05% z częstotliwością 3 razy w tygodniu średnio za mną. Efektów nie ma żadnych jeszcze raczej widocznych, ciągle jest źle, pojawiają się nowości.... nie mam czasem już siły, ale pocieszam się, że w tamtym roku też efektów szybko nie było, około stycznia chyba dopiero coś zaczęło dziać się.
Justink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 15:34   #297
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Justink Pokaż wiadomość
Ponad 2 miesiąc ponownego 0,05% z częstotliwością 3 razy w tygodniu średnio za mną. Efektów nie ma żadnych jeszcze raczej widocznych, ciągle jest źle, pojawiają się nowości.... nie mam czasem już siły, ale pocieszam się, że w tamtym roku też efektów szybko nie było, około stycznia chyba dopiero coś zaczęło dziać się.
Ja zaczęłam w październiku, używam Atre 2-3 razy w tygodniu i też póki co nie mam efektów, poza łuszczącą się skórą ;-) Pozostaje nam cierpliwie czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 17:19   #298
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam w październiku, używam Atre 2-3 razy w tygodniu i też póki co nie mam efektów, poza łuszczącą się skórą ;-) Pozostaje nam cierpliwie czekać
Mnie to już nawet w tym sezonie skóra bardzo się nie łuszczy porównując do tego co było rok temu. Nie wiem, może to już kwestia przyzwyczajenia się ,może nauczyłam się z tym radzić.. Ale łuszczenie jest dla mnie praktycznie nie uciążliwe, poza tym że czasem tak jeden dzień w tygodniu pasowałoby zmyć podkład tak w połowie dnia potem nałożyć krem i podkład ponownie żeby jako tako wyglądać
Justink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 17:22   #299
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Justink Pokaż wiadomość
Mnie to już nawet w tym sezonie skóra bardzo się nie łuszczy porównując do tego co było rok temu. Nie wiem, może to już kwestia przyzwyczajenia się ,może nauczyłam się z tym radzić.. Ale łuszczenie jest dla mnie praktycznie nie uciążliwe, poza tym że czasem tak jeden dzień w tygodniu pasowałoby zmyć podkład tak w połowie dnia potem nałożyć krem i podkład ponownie żeby jako tako wyglądać
A jakiego używasz podkładu? Ja łuszczę się max 2-3 dni w tygodniu i dość mocno się wtedy natłuszczam, a mimo to w pozostałe dni i tak nie mogę nałożyć podkładu, bo wszystko mi się roluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 22:50   #300
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Używam tylko podkładów mineralnych, nie wyobrażam nałożyć sobie czegoś płynnego.... aktualnie jest to annabelle minerals, który ma nieziemskie krycie ale też czasem lubi się zważyć i przy dużym łuszczeniu czasem wolę coś delikatniejszego jak podkład mineralny np. Z firmy ecolore wszystko to oczywiście na uprzednio nałożony krem nawilżający, w przeciwnym razie też średnio może wyglądać to....
Justink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 12:18:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.