Odciski od butów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 14:52   #1
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142

Odciski od butów


Witam Was drogie Wizażanki!
Wiecie jak to jest kiedy kupuje się nowe buty - odciski, rany itp....mam takie brzydkie czerwone pięty (znaczy tą część u góry - nie wiem jak to się nazywa ) i na prawej nodze mam jakby taka bułe. Teraz spoko bo nosze kozaki ale w lato do japonek to będzie brzydko wyglądać. Stosuje pumeks ale nie działa, znacie jakieś kremy na to żeby skóra wróciła do poprzedniego koloru? z góry dziekuję za odp!
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 17:51   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Odciski od butów

Jesli te naroscie masz juz kilka lat to nie marzylabym ze jest na to sposob. Moja kuzynka nie raz poscierala sobie mocno piety i nawet po wielu latach te naroscie rozstaly, ale sksora byla gladka zaden to odcisk nie byl.
ja tez kiedys tak mialam, ale ze ja bardzo cierpie w takich sytuacjach to buty poporstu odkladam na bok i czekam jak sie pieta wygoi. Probuje potem z plastrem na zdrowa skore i pomaga juz nic nie uciska a z czasem buty dopasowywuja sie do mojej stopy i plastry tez juz sa zbedne. Po jakims czasie taka niby narosc, ale malutka zeszla. Trwalo to kilka miesiecy, ale jednak, jednak jesli masz to sporej wielkosci, to moze byc problem i stopy juz nie wroca do nieskazitelnosci.
Dobieraj buty zeby jak najbardzij pasowaly do twoich stop, a nie dlatego ze ci sie podobaja. Skoro podobajace sie buty juz w sklepie sa troche ciasnawe to nie kupuj ich, bo sie rozciagna. tylko bedziesz sie meczyc, a stopy beda coraz gorsze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 20:52   #3
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Odciski od butów

możesz się też wybrać na pedicure, osoba przeszkolona Ci "wytnie" tyle narośniętej skóry co trzeba i powie co dalej robić. sama nie próbuj. szkoda stóp
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 08:34   #4
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Odciski od butów

Dzieki wielkie dziewczyny!
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.