Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-23, 22:54   #2191
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ tak siê nie zag³êbi³am w temat, nie pomogê przykro mi, ale mo¿e jakie¶ tonery ¿elowe, kiedy¶ fryz 5 u¿ywa³ niebieskiego, a potem neutralizowa³ zieleñ bordowym.
Na 100% wywar z pokrzywy jest bez amoniakowy, nieszkodliwy i zielony... nie testow³am niestety, mo¿e po prostu co¶ na 1,9% tonuj, albo czekaj mo¿e dziewczyny bêd± co¶ wedzieæ.
spróbujê chyba jednak z tym kolestonem matt blue na jakim¶ s³abszym oxy. Dziêki ogromne za pomoc

A czy która¶ z Was u¿ywa³a tego http://lokikoki.pl/product-pol-2854-...l-Subrina.html ?

Edytowane przez jagoda_81
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:58
jagoda_81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-24, 01:24   #2192
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿da opcja kosztuje tyle samo, bo masz 1 farbê naturê + 1 farbê .21 + oxy, ró¿ni siê tylko metod± po³o¿enia, na razie nie kupuj, najpierw zobacz jak siê wyp³ycze

niestety ale opcja z natur± a za kilka dni z reflesem wysz³a by mnie wiêcej bo musia³abym kupiæ 4 tubki + oxy, a w Twojej propozycji ju¿ tylko dwie tubki ( do zafarbowania w³osów muszê mieæ 2 tubki farby ) jakbym potrzebowa³a tylko jednej to bym chyba farbowa³a co miesi±c
Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ


wiki, zerknij sobie 2-3 strony wcze¶niej, wklei³am zdjêcia tego co mia³am na g³owie przed farbowaniem i tego co wysz³o po. I raczej nie sugeruj siê moim przypadkiem - nie zakwasi³am w³osów po farbowaniu, myjê w³osy codziennie i nie u¿ywam ¿adnej od¿ywki bo jestem na wszystkie uczulona
zerka³am, ale bardziej chodzi³o mi o fotkê porównawcz± z tym jak siê sp³uka³o czy bardzo wysz³o to z³oto
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-24, 08:33   #2193
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
niestety ale opcja z natur± a za kilka dni z reflesem wysz³a by mnie wiêcej bo musia³abym kupiæ 4 tubki + oxy, a w Twojej propozycji ju¿ tylko dwie tubki ( do zafarbowania w³osów muszê mieæ 2 tubki farby ) jakbym potrzebowa³a tylko jednej to bym chyba farbowa³a co miesi±c
A tak to faktycznie wersja mieszania razem 2 tubek wygrywa finansowo
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-24, 13:55   #2194
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1 943
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Orientujecie siê mo¿e jak wychodzi ten kolor z farb cromatone? Jest to nr 7.61 ( 6-kasztan, 1 - popiel) ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy.jpg (8,9 KB, 18 za³adowañ)
aqgatta58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-25, 09:05   #2195
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczynki, s³ysza³a która¶ o tej farbie? "ChomaSilk"

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/c...page.tpl&pop=0
Przegl±dam kolory i jest mega mega wybór du¿o odcieni z koñcówkami .22 i .11 ;D
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-25, 09:45   #2196
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki, s³ysza³a która¶ o tej farbie? "ChomaSilk"

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/c...page.tpl&pop=0
Przegl±dam kolory i jest mega mega wybór du¿o odcieni z koñcówkami .22 i .11 ;D
Wygl±da badzo fajnie, mi siê be¿ raczej z ciep³ym kojarzy, ale przy poziomie 8.22 i pisz± tak:
"
Nasze be¿owe tony neutralizuj± miedziany pomarañczowo/ ¿ó³ty odcieñ. Perfekcyjne do tonowania pasemek i podnoszenia tonu jasno¶ci naturalnych br±zowych kolorów w³osów.
Ch³odna niebiesko/fioletowa baza."
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-25, 10:42   #2197
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie chodzi mi konkretnie o ten kolor Tylko wszystkie farby i ciekawe odcienie.

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/chromasilk.html

Farby z jedwabiem i keratyn±.. ;D mmmm brzmi dobrze :P

A jakie maj± tonery masakra!
http://www.pravana.com/products/chromasilk_vivids.html

Chyba bêdê musia³a wiêcej o nich poczytaæ bo wydaj± sie naprawdê OK!

ps Fajne w³osy ;D http://www.pravana.com/test/images/galleria/3p.jpg

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-25 o 10:44
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 19:41   #2198
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie maj± tonery masakra!
http://www.pravana.com/products/chromasilk_vivids.html

Chyba bêdê musia³a wiêcej o nich poczytaæ bo wydaj± sie naprawdê OK! ps Fajne w³osy ;D http://www.pravana.com/test/images/galleria/3p.jpg
To nie tonery, to raczej kolory specjalne, mixy, tonery s± zazwyczaj do blondów

W³osy fajne na poziomie 7

Ogl±da³am filmik gdzie fryzjerka odrost poziom 8 z ciemnych koñcówek poziom 6 sci±ga³a kolor jakim¶ ¶ci±gaczem koloru, sp³uka³a, a pó¿niej na 3-4 minuty na³o¿y³a oxy 10vol - to chyba 3%, chyba ¿eby otworzyæ ³uski, lientka wraca³a do poziomu 8, ca³kiem równo wysz³o.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 10:13   #2199
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczynki wracam zeby sie podzielic doswiadczeniami no wiec od mojego farbowania minely niecale 2 tygodnie po pierwszych 2 myciach kolor jak i chlodny odcien pozostal bez zmian !! co napawalo mnie wielka nadzieja ze tak zostanie hehe aktualnie jestem po 5 myciu i musze powiedziec ze niestety coraz bardziej wychodza rudosci.... o ile kolor i jego nasycenie zostal bez zmian co bardzo mnie cieszy owe rudosci widoczne sa tylko i wylacznie w sztucznym cieplym swietle w sloncu tego efektu nie ma oczywiscie nakladam mase odzywek i maseczek zeby to wszystko dobrze wygladalo ale mysle ze zatrzymanie chlodnego odcienia na dluzej graniczy z cudem.... niestety..

mam do was jeszcze pytanie.. jezeli za jakis czas postanowilabym polozyc znowmoja mieszanke to co powinnam polozyc na odrost zeby to sie zrownalo? tzn nie ma widocznej razacej roznicy ale jednak ja sie na niej skupiam a jak dojdzie jeszcze moj naturalny odrost to moge miec mozaike myslicie ze natura na odros to dobry pomysl ??

veroniqe jak tam Twoje wlosy ?? kolor troszke sie wyplukal ??
endorfinka a jaki jest Twoj naturalny kolor ? jaki poziom ?
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 10:43   #2200
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczynki wracam zeby sie podzielic doswiadczeniami no wiec od mojego farbowania minely niecale 2 tygodnie po pierwszych 2 myciach kolor jak i chlodny odcien pozostal bez zmian !! co napawalo mnie wielka nadzieja ze tak zostanie hehe aktualnie jestem po 5 myciu i musze powiedziec ze niestety coraz bardziej wychodza rudosci.... o ile kolor i jego nasycenie zostal bez zmian co bardzo mnie cieszy owe rudosci widoczne sa tylko i wylacznie w sztucznym cieplym swietle w sloncu tego efektu nie ma oczywiscie nakladam mase odzywek i maseczek zeby to wszystko dobrze wygladalo ale mysle ze zatrzymanie chlodnego odcienia na dluzej graniczy z cudem.... niestety..

mam do was jeszcze pytanie.. jezeli za jakis czas postanowilabym polozyc znowmoja mieszanke to co powinnam polozyc na odrost zeby to sie zrownalo? tzn nie ma widocznej razacej roznicy ale jednak ja sie na niej skupiam a jak dojdzie jeszcze moj naturalny odrost to moge miec mozaike myslicie ze natura na odros to dobry pomysl ??

veroniqe jak tam Twoje wlosy ?? kolor troszke sie wyplukal ??
endorfinka a jaki jest Twoj naturalny kolor ? jaki poziom ?
Dzis bede farbowac kolejny raz na 3%,bo moje wlosy wygladaja juz kiepsko,a nie chce czekac na przesylke wyzszego utleniacza. Kolejne bedzie juz na 4.5% wodzie.
Jaki jest moj naturalny poziom, to dobre pytanie to,co mi odrasta wyglada jak poziom 7, ale majac dlugie wlosy przez lata miejscami wygladalo to na poziom 8
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 11:18   #2201
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczynki wracam zeby sie podzielic doswiadczeniami no wiec od mojego farbowania minely niecale 2 tygodnie po pierwszych 2 myciach kolor jak i chlodny odcien pozostal bez zmian !! co napawalo mnie wielka nadzieja ze tak zostanie hehe aktualnie jestem po 5 myciu i musze powiedziec ze niestety coraz bardziej wychodza rudosci.... o ile kolor i jego nasycenie zostal bez zmian co bardzo mnie cieszy owe rudosci widoczne sa tylko i wylacznie w sztucznym cieplym swietle w sloncu tego efektu nie ma oczywiscie nakladam mase odzywek i maseczek zeby to wszystko dobrze wygladalo ale mysle ze zatrzymanie chlodnego odcienia na dluzej graniczy z cudem.... niestety..


veroniqe jak tam Twoje wlosy ?? kolor troszke sie wyplukal ??
Czyli wysz³o tak jak mówi³am, ¿e kolor Ci siê nie bêdzie zmywa³ tylko odcieñ bêdzie ociepla³ Ja te¿ ju¿ siê chyba powoli poddaje, bo ch³odny odcieñ szybko sie wyp³ukuje i tak jak piszesz graniczy z cudem ¿eby go utrzymaæ...

Ja te¿ jestem po 5-tym myciu. Kolor podczas mycia dalej leci jaki¶ brudny granatowy (ju¿ nie brudny czarny) kolor troszkê mam ja¶niejszy.. chocia¿ przy g³owie zbytniej ró¿nicy nie widaæ. Ale w kolorku czujê siê super.. jednak ja¶niejsze w³osy nie s± dla mnie.. jedyne co to muszê uwa¿aæ z nastêpn± farb± bo ju¿ widzê ¿e w³osy mam na pigmentowane, wiec kolor bêdzie ³apa³ trwalej (nie mogê przedobrzyæ).
Odcieñ ociepla siê tak¿e ale nie w jakim¶ znacz±cym stopniu ¿eby mi to przeszkadza³o

Dochodzê po wniosku ¿e muszê popracowaæ nad kolorem a nie refleksem. Wcale ch³odne w³osy nie mieni± siê ³adnie.. jedynie na szaro... niby jasny br±z popielaty a wygl±da jak szary br±z. Zaczyna mi brakowaæ takiego ³adnego brazu bez czerwonego i rudego. I zaczynaj± podobaæ mi siê z³ote br±zy np. co¶ takiego jak ni¿ej (sarni br±z)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 427995_332947933422673_1329456855_n1.jpg (30,6 KB, 37 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 13:04   #2202
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli wysz³o tak jak mówi³am, ¿e kolor Ci siê nie bêdzie zmywa³ tylko odcieñ bêdzie ociepla³ Ja te¿ ju¿ siê chyba powoli poddaje, bo ch³odny odcieñ szybko sie wyp³ukuje i tak jak piszesz graniczy z cudem ¿eby go utrzymaæ...

Ja te¿ jestem po 5-tym myciu. Kolor podczas mycia dalej leci jaki¶ brudny granatowy (ju¿ nie brudny czarny) kolor troszkê mam ja¶niejszy.. chocia¿ przy g³owie zbytniej ró¿nicy nie widaæ. Ale w kolorku czujê siê super.. jednak ja¶niejsze w³osy nie s± dla mnie.. jedyne co to muszê uwa¿aæ z nastêpn± farb± bo ju¿ widzê ¿e w³osy mam na pigmentowane, wiec kolor bêdzie ³apa³ trwalej (nie mogê przedobrzyæ).
Odcieñ ociepla siê tak¿e ale nie w jakim¶ znacz±cym stopniu ¿eby mi to przeszkadza³o

Dochodzê po wniosku ¿e muszê popracowaæ nad kolorem a nie refleksem. Wcale ch³odne w³osy nie mieni± siê ³adnie.. jedynie na szaro... niby jasny br±z popielaty a wygl±da jak szary br±z. Zaczyna mi brakowaæ takiego ³adnego brazu bez czerwonego i rudego. I zaczynaj± podobaæ mi siê z³ote br±zy np. co¶ takiego jak ni¿ej (sarni br±z)
na moim komputerze wygl±da on jak rudy, a generalnie z³ote br±zy i mnie siê podobaj±. sama nie jestem przekonana, czy dobrze czujê siê i wygl±dam w takich mega szarych w³osach i cieszê siê, jak siê ocieplaj± lekko, ale nie jak trac± g³êbiê koloru.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 13:33   #2203
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
na moim komputerze wygl±da on jak rudy, a generalnie z³ote br±zy i mnie siê podobaj±. sama nie jestem przekonana, czy dobrze czujê siê i wygl±dam w takich mega szarych w³osach i cieszê siê, jak siê ocieplaj± lekko, ale nie jak trac± g³êbiê koloru.
no to mamy takie same odczucia niby fajnie bo w s³oñcu jest ³adny refleks bia³y(zero rudo¶æi) ale w ¶wietle normalnym wcale tak ³adnie to nie wygl±da (jak sprany szary) ja chyba zacznê bawiæ siê w z³oto a fotka widocznie Twój monitor przek³amuje albo mój. Bo ja widzê jasny br±z wpadaj±cy w z³oty. to jest idealny kolor jaki bym chcia³a popielem tego nie osi±gnê bo bardziej widaæ szaro¶æ ni¿ br±z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg C220-01_MedGoldenBrown_model.jpg (58,9 KB, 32 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 14:11   #2204
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
no to mamy takie same odczucia niby fajnie bo w s³oñcu jest ³adny refleks bia³y(zero rudo¶æi) ale w ¶wietle normalnym wcale tak ³adnie to nie wygl±da (jak sprany szary) ja chyba zacznê bawiæ siê w z³oto a fotka widocznie Twój monitor przek³amuje albo mój. Bo ja widzê jasny br±z wpadaj±cy w z³oty. to jest idealny kolor jaki bym chcia³a popielem tego nie osi±gnê bo bardziej widaæ szaro¶æ ni¿ br±z
jedyne, co mnie martwi, to to, ¿e z definicji w br±z wpisana jest czerwieñ i to bêdzie za ka¿dym razem wychodziæ na pierwszy plan, czy to w postaci czystej czerwieni, czy rudo¶ci
mnie siê podoba http://photos.posh24.com/p/1268941/z...dress_long.jpg ale ona ma naturalny kolor
oraz je¶li mowa o z³ocie http://d277vln4jzkhhg.cloudfront.net...highlights.jpg z tym, ¿e tu s± pasemka na jakim¶ 8 poziomie i reszta na 6, ale wygl±da moim zdaniem super
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 15:55   #2205
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
no to mamy takie same odczucia niby fajnie bo w s³oñcu jest ³adny refleks bia³y(zero rudo¶æi) ale w ¶wietle normalnym wcale tak ³adnie to nie wygl±da (jak sprany szary) ja chyba zacznê bawiæ siê w z³oto a fotka widocznie Twój monitor przek³amuje albo mój. Bo ja widzê jasny br±z wpadaj±cy w z³oty. to jest idealny kolor jaki bym chcia³a popielem tego nie osi±gnê bo bardziej widaæ szaro¶æ ni¿ br±z
prze¶liczny kolor, sama próbuje do takiego doj¶æ... ale narazie mi niestety nie wychodzi
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 22:05   #2206
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
jedyne, co mnie martwi, to to, ¿e z definicji w br±z wpisana jest czerwieñ i to bêdzie za ka¿dym razem wychodziæ na pierwszy plan, czy to w postaci czystej czerwieni, czy rudo¶ci
mnie siê podoba http://photos.posh24.com/p/1268941/z...dress_long.jpg ale ona ma naturalny kolor
oraz je¶li mowa o z³ocie http://d277vln4jzkhhg.cloudfront.net...highlights.jpg z tym, ¿e tu s± pasemka na jakim¶ 8 poziomie i reszta na 6, ale wygl±da moim zdaniem super
Katie ma ³adny kolorek ale to poziom 6 czy jaki¶ ni¿ej?

Dziewczyny kupi³am dwie farby 7.22 i 7.01 obie bêdê mieszaæ na moje zó³ciaki. Postanowi³am przyciemniaæ je stopniowo. Nastêpnym razem pokusze sie o poziom 6 st±d moje pytanie co mam w tej sytuacji zrobiæ z odrostem? Bo jak go zostawie to bêdzie ciemny. My¶la³am ,¿eby rozrobiæ troszkê samej 7.01 z 6 % wod± na sam odrost a na resztê poni¿ej kreski ( wstawiam zdjêcie dla przypomnienia ) po³o¿yæ resztê 7.01 wymieszan± z 7.22. Dobrze kombinujê? I wtedy na d³ugo¶ci 3 % czy 6 % ?
I jak to jest z tymi stêzeniami? Im wy¿sza woda tym bardziej wejdzie we w³os i faktycznie mniej siê bêdzie wyp³ukiwaæ czy to nie ma znaczenia ? Babka w hurtowni mówi³a zeby zdecydowanie na 3 % i nigdy o tym nie s³ysza³a ze 6 % lepiej z³apie
Boje siê ze jak znów przeci±gnê na d³ugosci 3 to bêd± siê bardzo wyp³ukiwaæ jak ostatnio... (tak wiem napigmentowaæ ale na t± chwilê nie mam na 4 tubki.. )
Obiecuje ze to ostatnie pytania przed moim farbowaniem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (123,3 KB, 29 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-10-26 o 22:07
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 22:30   #2207
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Katie ma ³adny kolorek ale to poziom 6 czy jaki¶ ni¿ej?

Dziewczyny kupi³am dwie farby 7.22 i 7.01 obie bêdê mieszaæ na moje zó³ciaki. Postanowi³am przyciemniaæ je stopniowo. Nastêpnym razem pokusze sie o poziom 6 st±d moje pytanie co mam w tej sytuacji zrobiæ z odrostem? Bo jak go zostawie to bêdzie ciemny. My¶la³am ,¿eby rozrobiæ troszkê samej 7.01 z 6 % wod± na sam odrost a na resztê poni¿ej kreski ( wstawiam zdjêcie dla przypomnienia ) po³o¿yæ resztê 7.01 wymieszan± z 7.22. Dobrze kombinujê? I wtedy na d³ugo¶ci 3 % czy 6 % ?
I jak to jest z tymi stêzeniami? Im wy¿sza woda tym bardziej wejdzie we w³os i faktycznie mniej siê bêdzie wyp³ukiwaæ czy to nie ma znaczenia ? Babka w hurtowni mówi³a zeby zdecydowanie na 3 % i nigdy o tym nie s³ysza³a ze 6 % lepiej z³apie
Boje siê ze jak znów przeci±gnê na d³ugosci 3 to bêd± siê bardzo wyp³ukiwaæ jak ostatnio... (tak wiem napigmentowaæ ale na t± chwilê nie mam na 4 tubki.. )
Obiecuje ze to ostatnie pytania przed moim farbowaniem.
Katie wydaje mi siê, ¿e jest na poziomie 6.
Moim zdaniem 6% lepiej trzyma siê w³osów, dlatego, ¿e po prostu rozchyla ³uski i w nie wnika, 3 za¶ oblepia w³os.
Bêd±c na Twoim miejscu nie farbowa³abym odrostu, ma bardzo ³adny kolor, a na 6% wodzie pewnie zrudzieje
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 13:34   #2208
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Katie ma ³adny kolorek ale to poziom 6 czy jaki¶ ni¿ej?

Dziewczyny kupi³am dwie farby 7.22 i 7.01 obie bêdê mieszaæ na moje zó³ciaki. Postanowi³am przyciemniaæ je stopniowo. Nastêpnym razem pokusze sie o poziom 6 st±d moje pytanie co mam w tej sytuacji zrobiæ z odrostem? Bo jak go zostawie to bêdzie ciemny. My¶la³am ,¿eby rozrobiæ troszkê samej 7.01 z 6 % wod± na sam odrost a na resztê poni¿ej kreski ( wstawiam zdjêcie dla przypomnienia ) po³o¿yæ resztê 7.01 wymieszan± z 7.22. Dobrze kombinujê? I wtedy na d³ugo¶ci 3 % czy 6 % ?
I jak to jest z tymi stêzeniami? Im wy¿sza woda tym bardziej wejdzie we w³os i faktycznie mniej siê bêdzie wyp³ukiwaæ czy to nie ma znaczenia ? Babka w hurtowni mówi³a zeby zdecydowanie na 3 % i nigdy o tym nie s³ysza³a ze 6 % lepiej z³apie
Boje siê ze jak znów przeci±gnê na d³ugosci 3 to bêd± siê bardzo wyp³ukiwaæ jak ostatnio... (tak wiem napigmentowaæ ale na t± chwilê nie mam na 4 tubki.. )
Obiecuje ze to ostatnie pytania przed moim farbowaniem.
W 10000% zgadzam siê z Endorfin±, nie rusza³abym odrostu, je¶li bêdzie siê ró¿ni³ od d³ugo¶ci, mo¿esz zrobiæ "tonowanie" na tym samym poziomie czyli u¿yæ tej 7.01 na oxy 3%, lub jeszcze s³abszym 2%, 1,9%,(z 5 myæ wytrzyma) tak siê robi farby zmywalne, ale wydaje mi siê lepiej, ¿eby¶ ich w ogóle nie rusza³a, zawsze Ci szybciej zrosn±.
Dopiero od 3 linii nak³adaj mieszankê 7.22 i 7.01 (robi³abym na 6%) ale zwil¿ mo¿e delikatnie koñcówki, ¿eby nie wch³onê³y szybko i nie wysz³y czarne, choæ i tak nawet jak wyjd± ciemne to z blondu siê wyp³ucz±, bo tego pigmentu nie maj±, ale mo¿e ta 7.01 da radê i z³apie kolor
Trzymam kciuki, rozcieraj i przecieraj w trakcie wacikiem, sprawdzaj kolor nasycenia, powodzenia
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 11:42   #2209
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
Katie wydaje mi siê, ¿e jest na poziomie 6.
Moim zdaniem 6% lepiej trzyma siê w³osów, dlatego, ¿e po prostu rozchyla ³uski i w nie wnika, 3 za¶ oblepia w³os.
Bêd±c na Twoim miejscu nie farbowa³abym odrostu, ma bardzo ³adny kolor, a na 6% wodzie pewnie zrudzieje
tak w³asnie jej mówi³am i by³a wielce zdziwiona. Ale kogo ja siê pytam skoro mia³a zielone w³osy na g³owie a na w³osy blond k³ad³a niebieski pigment
Dziêkuje za poradê rudo¶ciom mówie stanowcze nie!
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
W 10000% zgadzam siê z Endorfin±, nie rusza³abym odrostu, je¶li bêdzie siê ró¿ni³ od d³ugo¶ci, mo¿esz zrobiæ "tonowanie" na tym samym poziomie czyli u¿yæ tej 7.01 na oxy 3%, lub jeszcze s³abszym 2%, 1,9%,(z 5 myæ wytrzyma) tak siê robi farby zmywalne, ale wydaje mi siê lepiej, ¿eby¶ ich w ogóle nie rusza³a, zawsze Ci szybciej zrosn±.
Dopiero od 3 linii nak³adaj mieszankê 7.22 i 7.01 (robi³abym na 6%) ale zwil¿ mo¿e delikatnie koñcówki, ¿eby nie wch³onê³y szybko i nie wysz³y czarne, choæ i tak nawet jak wyjd± ciemne to z blondu siê wyp³ucz±, bo tego pigmentu nie maj±, ale mo¿e ta 7.01 da radê i z³apie kolor
Trzymam kciuki, rozcieraj i przecieraj w trakcie wacikiem, sprawdzaj kolor nasycenia, powodzenia
Dziêkujê za pomoc
tak sobie my¶le ¿e mo¿e z t± 3 % spróbuje po jakim¶ czasie sam odrost gdyby siê bardzo rózni³ bo jak mniemam i tak te z d³ugo¶ci zaraz po farbowaniu bêd± ciemne a po¼niej pewnie siê wyp³ucz± wiêc trzeba bêdzie zrównaæ
Moja pomoc ma siê zjawiæ we wtorek wiêc na ten dzien zaplanowa³am farbowanie. Tak wiêc spodziewajcie siê fotorealcji
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 11:57   #2210
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
tak w³asnie jej mówi³am i by³a wielce zdziwiona. Ale kogo ja siê pytam skoro mia³a zielone w³osy na g³owie a na w³osy blond k³ad³a niebieski pigment
Dziêkuje za poradê rudo¶ciom mówie stanowcze nie!


Dziêkujê za pomoc
tak sobie my¶le ¿e mo¿e z t± 3 % spróbuje po jakim¶ czasie sam odrost gdyby siê bardzo rózni³ bo jak mniemam i tak te z d³ugo¶ci zaraz po farbowaniu bêd± ciemne a po¼niej pewnie siê wyp³ucz± wiêc trzeba bêdzie zrównaæ
Moja pomoc ma siê zjawiæ we wtorek wiêc na ten dzien zaplanowa³am farbowanie. Tak wiêc spodziewajcie siê fotorealcji
po 3% wodzie w³osy i tak s± rudawe, zreszt± ja farbuj±c w domu i tak mam ró¿nicê miêdzy gór± i do³em - góra ja¶niejsza, dó³ ciemniejszy, ale nie mam si³y ju¿ kombinowaæ. farbuj±c tylko dó³ przy takim odro¶cie, jak masz szybko wrócisz do naturalnego koloru, a koñcówki delikatnie siê wypieraj±c bêd± wygl±da³y jak ombre, wiêc nie ma tego z³ego
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 17:21   #2211
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja te¿ bym tego odrostu za nic nie rusza³a ;] na Twoim miejscu... nawet jak zorbisz na 3% to utleniacz w pierwszej fazie farbowania odbarwia w³osy (nawet 3%) i potem ³api± pigment z farby wiec.. w czasie wymywania koloru bêd± ci rudzia³y - w miejszym lub wiêkszym stopniu... gdybym miala takie naturalne odrosty - nie tyka³abym ich ZA NIC... dobierz odpowiedni kolor i farbuj tylko tak jak dziewczyny mówi± od 3 kreski w dó³. Ale jak zrobisz to tylko i wy³±cznie Twoja sprawa ;]
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 18:45   #2212
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Laity[/COLOR]: Jak tam kolor? Wyp³uka³ siê ca³y? Poka¿ fotki jak to teraz wygl±da.
Veroniqe, kolor nie wyp³uka³ siê ca³y, ale na pewno nie jest taki ch³odny, naturalny jak po farbowaniu. Postaram siê jutro za³±czyæ aktualne fotki.

Powoli dochodzê do wniosku, ¿e jednak wolê ciemniejszy br±z i coraz powa¿niej zastanawiam siê nad zakupem Alfaparfu 5.1 i zrobieniu mieszanki 30ml 5.1 + 15ml 7.21 + 15ml 6.1 (w celu wykorzystania tego co mi zosta³o po pierwszym farbowaniu). A pó¼niej dzia³aæ ju¿ sam± 5.1 i tyle.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 15:40   #2213
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

My¶licie, ¿e to jest naprawdê Goldwell 5A?? Marzê o takim w³a¶nie kolorze ale jak na popiel to ten kolor jest chyba ZA br±zowy...

http://blondesearch.ru/play/-U1s1JJw...olour.html#scr
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 17:32   #2214
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie, ¿e to jest naprawdê Goldwell 5A?? Marzê o takim w³a¶nie kolorze ale jak na popiel to ten kolor jest chyba ZA br±zowy...

http://blondesearch.ru/play/-U1s1JJw...olour.html#scr
moim zdaniem mo¿liwe, dziewczyna wyj¶ciowe w³osy mia³a ciemniejsze, wiêc po rozja¶nieniu nie s± a¿ tak popielate, jak by³yby po na³o¿eniu na ja¶niejsze w³osy
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 19:40   #2215
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem mo¿liwe, dziewczyna wyj¶ciowe w³osy mia³a ciemniejsze, wiêc po rozja¶nieniu nie s± a¿ tak popielate, jak by³yby po na³o¿eniu na ja¶niejsze w³osy
Ale ¿e tak jasno jej to wysz³o?? Ja bym sie ba³a poziomu 5... tym bardziej ¿e 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te¿ chcê taki br±z mieni±cy sie na br±zowo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g³owie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe³nym s³oñcu
2 - po ciemku z lamp±
3 - naturalne bez s³oñca

zastanawiam siê nad jak±¶ farb± z goldwella na poziomie 6 .... 4,5,6 zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0081.jpg (88,4 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0091.jpg (91,1 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0098.jpg (54,8 KB, 72 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6G.jpg (42,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6GB.jpg (42,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6BP.jpg (40,4 KB, 14 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-29 o 19:49
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-29, 23:59   #2216
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿e tak jasno jej to wysz³o?? Ja bym sie ba³a poziomu 5... tym bardziej ¿e 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te¿ chcê taki br±z mieni±cy sie na br±zowo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g³owie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe³nym s³oñcu
2 - po ciemku z lamp±
3 - naturalne bez s³oñca

zastanawiam siê nad jak±¶ farb± z goldwella na poziomie 6 .... 4,5,6 zdjêcia
na 3 zdjêciu masz bardzo fajny kolor natomiast z propozycji, podoba mi siê GB
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 08:31   #2217
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿e tak jasno jej to wysz³o?? Ja bym sie ba³a poziomu 5... tym bardziej ¿e 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te¿ chcê taki br±z mieni±cy sie na br±zowo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g³owie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe³nym s³oñcu
2 - po ciemku z lamp±
3 - naturalne bez s³oñca

zastanawiam siê nad jak±¶ farb± z goldwella na poziomie 6 .... 4,5,6 zdjêcia
Bardzo ³adnie siê trzyma, w s³oñcu trochê rudawo.

Te nowe kolorki to siê nie sugeruj próbkami, tylko rozszyfruj literki, G - to pewnie gold, P- Pearl, B- Beige lub Brown, wszystko ciep³e

Co do w³osó tej Azjatki, to one maj± czarne w³osy naturalne, wiêc ma du¿o pigmentów czerwonych we w³osach i rozja¶ni³o siê jej do czerwono-pomarañczowych, pomarañczowych.
Ka¿dy poziom naturalnych ma poszczególnie napigmentowane w³osy,
poziom:
/1,2,3,4 czerwony
/5 czerwono-pomarañczowy
/6 pomarañczowy
/7 pomarañczowo-¿ó³ty
/8 ¿ó³ty
/9 jasno¿ó³ty

Dlatego wa¿ne przy pigmentowaniu, aby wprowadziæ odpowiedzi pigment we w³osy.
A przy rozja¶nianiu czarne w³osy przechdz± od czerwieni, przez pomarañcz, do blondu
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 09:33   #2218
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Z wymywania rzeczywi¶cie jestem zadowolona. Bo wci±¿ nie ma du¿o rudo¶ci... i poziom siê ju¿ tak nie wyp³ukuje jak przed po³o¿eniem natury tylko nie wiem co robiæ w listopadzie... czy dalej poci±gn±æ to 6BS (przez pierwsze mycia przy g³owie mia³am prawie czarne) i bojê siê ¿e którego¶ razu juz ta czerñ siê nie spierze ;]

Wiem Zytka, ¿e ciep³e ale ju¿ nie wiem co robiæ bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi siê przesta³ podobaæ... brakuje mi br±zu... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6GB ciemny blond z³oto- br±zowy
6BG ciemny blond br±zowo- z³oty
6BP per³owy jasny br±z

ten mnie jeszcze korci
5NBP jasny br±z z refleksem opalu


A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1b55.jpg (29,0 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_labyidWsj61qb5rv2o1_500.jpg (39,9 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 21ec.jpg (45,5 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 230589_524317787594750_1272128975_n.jpg (24,1 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 399166_514159791943883_749504293_n.jpg (25,6 KB, 53 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-30 o 09:38
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 11:48   #2219
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Z wymywania rzeczywi¶cie jestem zadowolona. Bo wci±¿ nie ma du¿o rudo¶ci... i poziom siê ju¿ tak nie wyp³ukuje jak przed po³o¿eniem natury tylko nie wiem co robiæ w listopadzie... czy dalej poci±gn±æ to 6BS (przez pierwsze mycia przy g³owie mia³am prawie czarne) i bojê siê ¿e którego¶ razu juz ta czerñ siê nie spierze ;]

Wiem Zytka, ¿e ciep³e ale ju¿ nie wiem co robiæ bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi siê przesta³ podobaæ... brakuje mi br±zu... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6GB ciemny blond z³oto- br±zowy
6BG ciemny blond br±zowo- z³oty
6BP per³owy jasny br±z

ten mnie jeszcze korci
5NBP jasny br±z z refleksem opalu


A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
pewnie poziom 5, chocia¿ zale¿y te¿ po ilu myciach
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 12:38   #2220
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Z wymywania rzeczywi¶cie jestem zadowolona. Bo wci±¿ nie ma du¿o rudo¶ci... i poziom siê ju¿ tak nie wyp³ukuje jak przed po³o¿eniem natury tylko nie wiem co robiæ w listopadzie... czy dalej poci±gn±æ to 6BS (przez pierwsze mycia przy g³owie mia³am prawie czarne) i bojê siê ¿e którego¶ razu juz ta czerñ siê nie spierze ;]

Wiem Zytka, ¿e ciep³e ale ju¿ nie wiem co robiæ bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi siê przesta³ podobaæ... brakuje mi br±zu... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6GB ciemny blond z³oto- br±zowy
6BG ciemny blond br±zowo- z³oty
6BP per³owy jasny br±z

ten mnie jeszcze korci
5NBP jasny br±z z refleksem opalu


A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
Wiesz co? Toje w³osy s± bardzo podobne do tych trzech które wklei³a¶, tyko to jest tak, ¿e sama tego nie widzisz

odp, na zagadkê:
mo¿e to byæ nawet poziom 7, ewentualnie 6, lekko sp³ukany, mieni mi siê na fioletowo, ale na ka¿dym ekranie wyglada pewnie inaczej
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.