Miłośniczki Gelish - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 08:31   #211
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

Mam na pazurkach całość z gelish i takie właśnie "pajęczynki"na palcach wskazujących i środkowych a na pozostałych nic a nic, kolor miętowy więc troszke to widać ale wydaje mi się że to poprostu przez miękkie pazurki a jakość gelish nie ma nic do rzeczy, poprostu paznokcie pracują i się lekko wyginają..

Mam pytanie czy gelish utwardza się tylko w lampie led ? a w UV nie? bo piszecie tylko o led
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 08:43   #212
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

w uv też się utwardza. Teraz większość ma lampy led stąd piszemy przeważnie o led.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 08:48   #213
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

OK dzięki bo mam UV i się przeraziłam, a mam zamiar kupić gelisha (teraz robie pazurki w salonie a chciałam zacząć sama sobie "dłubać" )
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 08:56   #214
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Miłośniczki Gelish

Ja utwardzam w lampie UV w 2-3 minuty na spokojnie sie utwardza. Mysle o kupnie led, bo jednak zaoszczedzilabym sporo czasu
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 09:37   #215
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

Wiecie co ja to już mam sieczke w mózgu... myślałam że w led to tylko jakieś specjalne lakiery można tylko utwardzać
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 09:38   #216
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Miłośniczki Gelish

Led dziala tak samo jak uv... Ale szybciej. Gdybym teraz miala kupic lampe, z pewnoscia wzielabym LED.
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:19   #217
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

co prawda to nie ten wątek ale powiem tyle: lampa led nie utwardza wszystkich hybryd a żeby utwardzić żel też musisz mieć specjalny do lamp led. Dobrym rozwiązaniem jest ccfl led bo tam masz i led i zarówkę ccfl która utwardza "nie-ledowe" produkty. Więcej o lampach w specjalnym watku o lampach led.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 12:25   #218
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

No właśnie, właśnie, bardzo dziękuję za fachową odp
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:03   #219
Kochanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Gelish

Hej laseczki, ja tu nowa zaczynam dopiero zabawę z lakierami hybrydowymi. Wybrałam się 2 razy do salonu i stwierdziłam że szkoda mi kaski wydawać, za te pieniądze co jakiś czas kupię sobie jeden, albo dwa lakiery. Zakupiłam już dwa kolory i jestem po pierwszym mani i przyznam się szczerze że wyszło nad wyraz ładnie, tak się pochwalę Pazurki pomalowałam Light Elegant, trochę się jedynie rozczarowałam kolorem, myślałam że jest bardziej różowy, a tak naprawdę jest według mnie prawie całkowicie bezbarwny. No ale cóż, taki jest również dobry, tym bardziej że wcześniej na jasną hybrydę nakładałam zwykły lakier, który utrzymuje się równie długo i nie trzeba mieć jednego koloru przez 2 tygodnie, malowałam na przemian różnymi kolorami i wyglądały pięknie
Kochanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:27   #220
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez delfinek47 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy gelish utwardza się tylko w lampie led ? a w UV nie? bo piszecie tylko o led
mi jakiś czas temu top gelish utwardził się na pędzelku od mixu światła słonecznego i światła z lampki na biurko dobrze, że akurat siostrze robiłam wtedy, bo przed zakończeniem musiałam pędzelek w acetonie wymoczyć i w sumie i tak nie odzyskał pierwotnej "giętkości"
tak więc jeśli malujecie topem w słoneczny dzień to zasłońcie sobie okna dla bezpieczeństwa
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 16:00   #221
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Miłośniczki Gelish

Moj ponad roczny vitagel z gelisha chyba sie zestarzal. Dawno go nie uzywalam i kompletnie nie moge nad nim zapanowac.
Mam dobrze przygotowana plytke, nalozony pH bond, maluje vitagelem, po wlozeniu do lampy (UV) kurczy sie (ale nie marszczy sie na gorze, jest idealnie gladki), wiec zostaje mi puste pole dookola - przy skorkach, przy wolnym brzegu. Kolejna warstwa - to samo, pomimo zabezpieczenia wolnego brzegu odlazi mi, przez co mam na koncowce goly paznokiec. Moge tak nalozyc kilka warstw, bez skutku.
jesli probuje nalozyc gruba warstwe to znowu splywa, ucieka bokami po wlozeniu do lampy...
Jakies pomysly? Da sie to "naprawic"?
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 08:08   #222
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cześć. Dziewczyny prześledziłam 6 stron wątku wczytując sięw każdy post. Wiem już, że Euro Fashion i Plaznet mają oryginały. Tylko dlaczego jest taka ogromna różnica w cenie?Rozumiem, że 10-20 zł ale nie 80zł za ten sam lakier...Gelish base 15 ml w Plaznet 85zł a w EF 150zł( teraz w promocji 125zł). Jestem tym faktem bardzo zaskoczona.
Słyszałam o Gelish bardzo dobre informacje, ta strona tylko to potwierdziała. Chyba skusze się na zakup. Jestem ciekawa jak będzie współpracował z Indigo i Diamond Cosmetics bo obie firmy, które wymieniłam wznajemnie nie współpracują.Robiłam tylko na Diamond C i trwałość była około 3 tyg na zdrowej płytce a jak nałożyłam primer bezkwasowy z Indigo to po tygodniu były odpryski. Czy kupujecie primer z Gelish czy używacie z innych firm? bo np ten bezkwasowy z Indigo pozostawia taką warstwę jakby raz były pomalowane lakierem a primer kwasowy z Diamond całkiem odparowuje ( paznokiec jest całkiem suchy). Jak z Gelish?Jesteście za promerami kwasowymi czy bezkwasowymi?
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:12   #223
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

nie używam w ogóle primera. Gelish dobrze współpracuje i z indigo i z semilackiem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:38   #224
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Jeszcze jedna sprawa...jak lakiery pastelowe z Gelish?jak kryją?czy nie zostawiają smug?
Bardzo podobają mi się pastele ale nie używam bo jak widzę smugi pod światło, to mam nerwy...mam z Diamond pastele ale tandetnie się maluje...po dwóch cieńkich warstwaach i tak są smugi i prześwity jak nałoży się trzecią warstwę to pazur wygląda jakby był emalią pomalowany.
Myślałam, ze to moja wina, że nie potrafię nakładać pasteli ale pojechałam na targi kosmetyczne i tam poprosiłam stylistki o zrobienie po jednym paznokciu w pastelowych kolorach i wiecie, że jak przyjrzałam się to było widać smugi( firmy, któr testowałam to OPI, Alessandro i LCN). w czym tkwi problem wg Was?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie używam w ogóle primera. Gelish dobrze współpracuje i z indigo i z semilackiem.
właśnie bo primer przecież niszczy płytkę ale rozumiem, że przed nałożeniem odtłuszczasz?a czy możesz mi coś podpowiedzieć na temat tych cen?
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 08:49   #225
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez marjas1 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa...jak lakiery pastelowe z Gelish?jak kryją?czy nie zostawiają smug?
Bardzo podobają mi się pastele ale nie używam bo jak widzę smugi pod światło, to mam nerwy...mam z Diamond pastele ale tandetnie się maluje...po dwóch cieńkich warstwaach i tak są smugi i prześwity jak nałoży się trzecią warstwę to pazur wygląda jakby był emalią pomalowany.
Myślałam, ze to moja wina, że nie potrafię nakładać pasteli ale pojechałam na targi kosmetyczne i tam poprosiłam stylistki o zrobienie po jednym paznokciu w pastelowych kolorach i wiecie, że jak przyjrzałam się to było widać smugi( firmy, któr testowałam to OPI, Alessandro i LCN). w czym tkwi problem wg Was?

właśnie bo primer przecież niszczy płytkę ale rozumiem, że przed nałożeniem odtłuszczasz?a czy możesz mi coś podpowiedzieć na temat tych cen?
problem tkwi w tym, że pastelowe odcienie są słabiej na pigmentowane, a jasne pigmenty mają słabsze krycie i bez względu na to jakiej są firmy to kryją raczej słabo

co do primera ja mam kwasowy z star nail i nakładam go tylko na wolny brzeg paznokcia, po to by hybryda się nie rozwarstwiała primer ma wyschnąć/odparować w całości przed nałożeniem hybrydy inaczej efekt może być odwrotny
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:33   #226
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Zgadza się i dokładnie tego pilnowałam przy primerze kwasowym ale pierwszy raz użyłam bezkwasowego bo pomyślałam, że może nie będzie tak ingerowała w płytkę. Zaciekawił mnie Twój sposób ale koleżanka wcześniej napisała, że nie używa w ogóle i jestem ciekawa jej opinii jak trzyma się hybryda bez primera

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Przeczytałam w tym wątku informacje, że basa gelish po otwarciu ważna jet trzy lata i to ma dla mnie sens ale nie rozumiem informacji, którą uzyskałam od Pani z Diamond, że ich lakiery są ważne 12 m-cy od otwarcia. nie wyobrażam sobie sytuacji w której mam 50 kolorów hybrydy i np 20 kolorów było tylko raz otwartych a później po 12 miesiącach są do wyrzucenia? w takiej sytuacji, to można pójść z torbami a nie zarabiać na pazurkach. Rozumiem, że kosmetyki po terminie ważności nie powinno się używać bo substancje czynne zawarte w nich ulegają utlenieniu i stosowanie ich nie zaszkodzi ale na pewno nie spełni swojej funkcji jaka podaje producent. O co tu chodzi:;( bo wychodzi na to, że 15 kolorów mam do wyrzucenia choć robię koleżance i trzymają się trzy tygodnie tylko ja sama ma kruchą płytkę ( a teraz leczenie dermatologicznie jeszcze znacznie ją osłabia) dlatego zainteresował mnie temat basy gelish
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:37   #227
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

trzyma się bez primera bez zarzutu . Po 10- 14 dniach robię odnowę bo mam już za duży odrost. Jak masz problematyczna płytkę to możesz kłaść jak pisała Gejszalicious tylko na wolnym brzegu. Zresztą to jak się trzyma hybryda to tez wiele zależy od płytki paznokcia a niekoniecznie zastosowanych produktów.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

a co terminu przydatności- jeśli nałożysz, nic sie z lakierem nie dzieje, nie ma dziwnych bąbli, normalnie sie poziomuje i normalnie utwardza to możesz używac dalej nie patrząc na datę ważności.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:43   #228
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez marjas1 Pokaż wiadomość
Zgadza się i dokładnie tego pilnowałam przy primerze kwasowym ale pierwszy raz użyłam bezkwasowego bo pomyślałam, że może nie będzie tak ingerowała w płytkę. Zaciekawił mnie Twój sposób ale koleżanka wcześniej napisała, że nie używa w ogóle i jestem ciekawa jej opinii jak trzyma się hybryda bez primera

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Przeczytałam w tym wątku informacje, że basa gelish po otwarciu ważna jet trzy lata i to ma dla mnie sens ale nie rozumiem informacji, którą uzyskałam od Pani z Diamond, że ich lakiery są ważne 12 m-cy od otwarcia. nie wyobrażam sobie sytuacji w której mam 50 kolorów hybrydy i np 20 kolorów było tylko raz otwartych a później po 12 miesiącach są do wyrzucenia? w takiej sytuacji, to można pójść z torbami a nie zarabiać na pazurkach. Rozumiem, że kosmetyki po terminie ważności nie powinno się używać bo substancje czynne zawarte w nich ulegają utlenieniu i stosowanie ich nie zaszkodzi ale na pewno nie spełni swojej funkcji jaka podaje producent. O co tu chodzi:;( bo wychodzi na to, że 15 kolorów mam do wyrzucenia choć robię koleżance i trzymają się trzy tygodnie tylko ja sama ma kruchą płytkę ( a teraz leczenie dermatologicznie jeszcze znacznie ją osłabia) dlatego zainteresował mnie temat basy gelish
u siebie nie daje primera daje go tylko osobom, u których hybrydy poprzednio szybko odpadały lub osobom, które mają miękkie cienkie paznokcie

co do terminów przydatności - jak już kiedyś pisałam - nie ma się ich co tak ściśle trzymać bez względu jakiego kosmetyku używamy jeśli kosmetyk po terminie przydatności nie zmienił swoich właściwości to dalej można go używać, należy jedynie pamiętać o zachowaniu ostrożności
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:45   #229
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
trzyma się bez primera bez zarzutu . Po 10- 14 dniach robię odnowę bo mam już za duży odrost. Jak masz problematyczna płytkę to możesz kłaść jak pisała Gejszalicious tylko na wolnym brzegu. Zresztą to jak się trzyma hybryda to tez wiele zależy od płytki paznokcia a niekoniecznie zastosowanych produktów.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

a co terminu przydatności- jeśli nałożysz, nic sie z lakierem nie dzieje, nie ma dziwnych bąbli, normalnie sie poziomuje i normalnie utwardza to możesz używac dalej nie patrząc na datę ważności.
czy mogłabyś napisac swoją opinię co do cen base gelish w plaznet i Euro fashion? wiesz gdyby róznica była 20zł to nie czepiałabym się ale bez promocji jest to różnica aż 70 zł
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 11:01   #230
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

a jaki ja mogę wystawić komentarz?przecież cenę ustala sobie Sprzedawca każdy na inny narzut i inną marżę.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

a co do zakupów: bazę kupiłam na plazanet a top u leoberta na all.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:05   #231
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a jaki ja mogę wystawić komentarz?przecież cenę ustala sobie Sprzedawca każdy na inny narzut i inną marżę.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

a co do zakupów: bazę kupiłam na plazanet a top u leoberta na all.
no ok ale ja po prostu myślałam, że Euro fashion jest wyłacznym dystrybutorem i inni kupują od niego a następnie dalej odsprzedają, najwidoczniej nie doczytałam czegoś w wątku.
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:46   #232
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

EF jest generalnym dystrybutorem na Polskę ale gelish można też kupić w innych sprawdzonych miejscach taniej.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 08:46   #233
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Otrzymałam informację z Plaznet, że wycofują się pomału z kosmetyków do paznokci bo ich priorytetem jest Revitalash więc pewnie za jakiś czas nie będzie już w ofercie gelish ale faktycznie leobert ma super ceny i tak na prawdę w porównaniu z lakierami kolorowymi Semilac to cena jest przystępna bo on ma 15ml za około 50zł a ja za Semilaca płacę 29zł za 6ml więc nawet Gelish wychodzi bardziej korzystniej finansowo.
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 11:50   #234
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez marjas1 Pokaż wiadomość
Otrzymałam informację z Plaznet, że wycofują się pomału z kosmetyków do paznokci bo ich priorytetem jest Revitalash więc pewnie za jakiś czas nie będzie już w ofercie gelish ale faktycznie leobert ma super ceny i tak na prawdę w porównaniu z lakierami kolorowymi Semilac to cena jest przystępna bo on ma 15ml za około 50zł a ja za Semilaca płacę 29zł za 6ml więc nawet Gelish wychodzi bardziej korzystniej finansowo.
większa pojemność z niższą ceną nie zawsze są bardziej korzystne, mam kilka kolorów z CZ w pojemności 15ml i zastanawiam się czy kiedykolwiek je zużyję teraz wole kupować lakiery o mniejszej pojemności nawet jak cena za ml jest większa niż w przypadku dużych pojemności, bo mogę pozwolić sobie na większą liczbę kolorów

PS. masło maślane, ale mam nadzieję, że zrozumiecie mój przekaz
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:39   #235
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
większa pojemność z niższą ceną nie zawsze są bardziej korzystne, mam kilka kolorów z CZ w pojemności 15ml i zastanawiam się czy kiedykolwiek je zużyję teraz wole kupować lakiery o mniejszej pojemności nawet jak cena za ml jest większa niż w przypadku dużych pojemności, bo mogę pozwolić sobie na większą liczbę kolorów

PS. masło maślane, ale mam nadzieję, że zrozumiecie mój przekaz
jest jak najbardziej zrozumiale

faktycznie masz rację bo ja mam pojemności 6ml i końca nie widać ale jeśli ktoś ma po kilka klientek dziennie, to zużywa się pewnie bardzo szybko. Ja dopiero przygodę z własną działalnością mam zamiar zacząć tylko tak zastanawiam się czy pozostać przy lakierach Semilac czy iść w Gelish ( mam na myśli kolorówkę). Podpowiecie mi jakie kwoty bierzecie za hybrydę na produktach Gelish?ja nie sugeruję się rynkiem i rejonem z którego pochodzę bo uważam, że cena powinna być adekwatna do używanych produktów ale i tak nadal nie wiem jak to miałoby wyglądać( zaznaczę, że chcę otworzyć gabinet kosmetologii mobilnej).
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:42   #236
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez marjas1 Pokaż wiadomość
jest jak najbardziej zrozumiale

faktycznie masz rację bo ja mam pojemności 6ml i końca nie widać ale jeśli ktoś ma po kilka klientek dziennie, to zużywa się pewnie bardzo szybko. Ja dopiero przygodę z własną działalnością mam zamiar zacząć tylko tak zastanawiam się czy pozostać przy lakierach Semilac czy iść w Gelish ( mam na myśli kolorówkę). Podpowiecie mi jakie kwoty bierzecie za hybrydę na produktach Gelish?ja nie sugeruję się rynkiem i rejonem z którego pochodzę bo uważam, że cena powinna być adekwatna do używanych produktów ale i tak nadal nie wiem jak to miałoby wyglądać( zaznaczę, że chcę otworzyć gabinet kosmetologii mobilnej).
ja obecnie biorę 35zł, baza i top gelish, kolorówka CZ, Semilac i Indigo też planuję otworzyć taką działalność i pewnie wtedy podniosę cenę, bo dojdą mi dodatkowe koszty
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 12:21   #237
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Miłośniczki Gelish

a co to jest CZ bo nie kojarzę skrótu?ja dokładnie brałam tyle samo ale myślę, że 45 zł, to cena byłaby spoko biorąc pod uwagę, że chcesz kupić bazę i top gelish, to musisz wydać 130zł na allegro
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 12:32   #238
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cosmetics Zone przed bazą i topem Gelish brałam 30zl
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:21   #239
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dziewczyny czy łączylyscie gelish z tańszym lakierami z allegro? Zamówiłam pyłek i przy okazji wzięłam 3 lakiery NYC. Uzywalyscie? Gelish u mnie Trzyma się super a baza to podstawa więc mam nadzieję że będzie ok
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 11:21   #240
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy łączylyscie gelish z tańszym lakierami z allegro? Zamówiłam pyłek i przy okazji wzięłam 3 lakiery NYC. Uzywalyscie? Gelish u mnie Trzyma się super a baza to podstawa więc mam nadzieję że będzie ok
Ja tak robię. Mam bazę gelish, a całą kolorówkę z innych firm.
Na pewno będzie i Tobie dobrze współgrać.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-08 09:15:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.