Panny Młode Kielce - cześć IV :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 07:58   #61
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ewelinap5 Pokaż wiadomość
Każda PM w dniu ślubu wygląda pięknie, to jest jej dzień. I na pewno nie można o sobie mówić poczwara, same śliczne dziewczyny są i tyle
Włacha

Kupka spokojnie Ja wprawdzie na tańcu się nie znam i nie rozróżniam walca angielskiego od wiedeńskiego, ale Kubusewa Ci dobrze radzi - niepotrzebne są nerwy i jak masz jakieś wątpliwości to spytaj nauczyciela - w końcu od tego jest. Spokojnie i wszystko się wyjaśni

Ghia - wygoń stresiora
Miłego dzionka
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:03   #62
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Kupka w jakiej szkole uczysz się tańczyć? Ile płacisz?

Iwonka powinnaś jeszcze spać

czarna_kawa80 pokaż nam przykładowe zdjęcia swojego TŻ, w jakiej firmie pracuje, może któraś z wizażanek byłaby zainteresowana.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-08-26 o 08:11
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:09   #63
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

mruweczka 21 kusisz tym Mauritiusem, czekam więc na relacje i dokładne szczegóły. Może za rok ja po ślubie pod koniec września też się skusze

kubusewa piszesz ze byłaś "mała kieliczanką" hmm to ciekawe bo też spędziłam w tym zespole 7 lat, ale to było daaaaawno temu strasznie (jeszcze p. Zdzisia Starosielec mnie prowadziła) . Może się znamy. Jesteś zapisana do naszej klasy do Małych Kieliczanke?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:20   #64
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Meana - szkoda dnia
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:20   #65
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Dziewczyny podziwiam Wasze zaangażowanie w tworzeniu wątku. Dzięki Wam przyszłe Panny Młode mogą krok po kroku zorganizować swoje wesele. Jesteście niezastąpione. Mój ślub i wesele za równy miesiąc. I już nie mogę się doczekać. Jak oglądam Wasze zdjęcia, czytam relacje to aż mnie ciarki przechodzą, no i się wzruszam I tak sobie wyobrażam, że jak już ten dzień nadejdzie to łzy będą mi płynęły ze szczęścia i przysięgę małżeńską wypowiem płacząc, a nie chcę być beksą. Tak to już niemalże wszytstko pozałatwiane. Mój pan nie ma jeszcze garnitury, no i nie wiem gdzie zrobić paznokcie i makijaż. No i jeszcze musze się troche opalić, a jestem taka blada....
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:22   #66
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
czarna_kawa80 pokaż nam przykładowe zdjęcia swojego TŻ, w jakiej firmie pracuje, może któraś z wizażanek byłaby zainteresowana.
Wprawdzie to nie do mnie, sorki że się wtrącam...czarna_kawa ma w podpisie link do strony ze zdjęciami...ja już obejrzałam
Pozdrowionka i miłego dnia
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:08   #67
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

[QUOTE=mroweczka21;1390518 4]A mi się marzy Mauritius i jest co zwiedzać i można plackiem leżeć
drogie są tylko bilety lotnicze po około 2000 w jedną stronę ale za hotele i jedzenie moja koleżanka zapłaciła 1500zł za prawie trzy tygodnie..fajnie byłoby zobaczyc mAfrykę z bliska tylko tak jak Puchatek około października

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------
hehe, Mauritius, z pewnych osob. względów dość sporo wiem o tej wyspie - pieknie jest na pewno. - bilety rzeczywiscie drogie, taniej wychodzi Dominikana, a klimat i widoki bardzo podobne. Zreszta hoteli tez za tanich nie mają.

Jesli jednak Mauritius to na wyjazd proponuje poczekac do listopada, bo tam lato jest od listopada do marca/kwietnia. wrzesień/październik jest jeszcze średni pogodowo, za to duza wilgoć.
Co do zobaczenia Afryki z bliska to na pewno nie na Mauritiusie!!!, tam mieszkają Kreole, choc Polaka tez mozna spotkac,a dominuje kultura hinduska. Murzynów i Afryki to tam niestety raczej nie uraczysz,a wyspa ma tylko 60 km, z czego wiekszosc to dzungla wiec szybko sie zwiedza, hehe. Co do jedzenia, to nasze europejskei jest bardzo drogie, ale przez dwa tygodnei mozna pożywić sie rzeczywiscie tańszym wyspiarskim - czyli warzywka, rybki, ryż.
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 09:14   #68
Stokrotka80
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
dziś równo miesiąc jak jesteśmy małżeństwem..... ehh... ale czas leci...
a płyty z wesela jeszcze nie ma ostatnio wybieraliśmy zdjęcia u fotografa.... nie jestem zachwycona a myslalam ze beda ochy i achy i nie bede sie mogla zdecydowac... boje sie teraz tej plyty

ela_86 ja też zdecydowałam się na MEDIA VISION, ale teraz to za późno żeby coś zmieniać, ale jeśli mogę pocieszyć i Ciebie i siebie to mój brat też miał zdjęcia i płytkę robioną przez nich i ogólnie podobała się gościom. A jeśli chodzi o to wchodzenie między państwa młodych a księdza, to u niego ksiądz nie pozwolił nie wiem jak u Ciebie i wiem że jak składali Sobie przysięgę to też coś tam kręcił nosem żeby fotograf mu się nie kręcił. Tak więc mam cichą nadzieję że jednak nie będzie tak źle, bo mnie też bardzo zależy żeby było ok.
Stokrotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:43   #69
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Gosi5 widzę że koleżanka jest w temacie bliżej coś czuje że pognębię Cię troszkę bliżej realizacji planów. Ja szukam czegoś egzotycznego ale tak do 4 tys za osobę ( i koniecznie 3 tygodnie). Wciąż mnie kusi rejs katamaranem ale są strasznie drogie, może wylądujemy na żaglówce.

Ja jestem obeznana w Chorwacji od 8 lat tam żegluje- z czystym sumieniem polecam. Kretę też spokojnie mogę polecić, zwłaszcza wrzesień kiedy ceny są przystępne,.Na Majorce byłam w połowie październiku i było super, cieplutko, malutko ludzi, woda nagrzana a cena wyjazdu bardzo przystępna
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:11   #70
malpeczkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

lowczyni mogłaby spolecić jakiś fajny hotle na majorce, myśle czy siętam nie wybrać ale dopiero w listopadzie
mruweczka 21 a Ciebie pposze o cos sprawdzonego na Mauritusie
Jak widzicie jeszcze nie mamy sprecyzowane gdzie się wybrać, kusi nas coś egzotycznego, żeby było cieplutko, tylko trochę obawiam się tych choróbsk co krążą po tych krajach.
Szczepiłyście się na coś przed wyjazdem?
lowczyni i jeszcze pytanko do ciebie: czy oczyszczanie twarzy może być zrobione 17 dni przed slubem, tzn jesli by przykladowo bylo duzo roboty z twarza, duzo krostek itd to zdązy si eto zagoic po tylu dniach?

I jeszcze pytanko do wszystkich wizażane: czy któraś z Was korzystała z usług Pani Magdy z kwiaciarni na Panoramicznej? Było kilka pozytywnych opini ale bardzo dawno, w cz. I i II. Ja potrzebuje zrobić bukiety, ustroic samochód i dekoracje sali.

Pozdrawiam
malpeczkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:13   #71
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
mruweczka 21 kusisz tym Mauritiusem, czekam więc na relacje i dokładne szczegóły. Może za rok ja po ślubie pod koniec września też się skusze

kubusewa piszesz ze byłaś "mała kieliczanką" hmm to ciekawe bo też spędziłam w tym zespole 7 lat, ale to było daaaaawno temu strasznie (jeszcze p. Zdzisia Starosielec mnie prowadziła) . Może się znamy. Jesteś zapisana do naszej klasy do Małych Kieliczanke?
Jestem. Ja byłam jak była jeszcze pani Zdzisia.. i nawet pamiętam jak pani Basi moje podbicie pokazywała.. a potem to dłuuugo pani Basia. Ja byłam bodaj z 5 lat i pamiętam te czasy gdy kielczanki były młodszymi siostrami i braćmi "Kielc". Teraz to w zasadzie nie mam pojęci co się tam dzieje, ale z tego co wiem, przeszły pod kuratelę pani Pańtak i jej jakiejś współpracownicy.. teraz tu już nei ten sam zespół
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:24   #72
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

małpeczkaka nie pamiętam nazwy hotelu na Majorce, bo ja wtedy wykupiłam last minut. Ale blisko Las Palmas.
Co do oczyszczania twarzy, to tak można zrobić z 17 dnie przed ślubem. Jak się zrobi odpowiednio zabieg + 2 maski i wtłoczy ampułkę to będzie dobrze
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:33   #73
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

hej odnosnie krajobrazowej żadna z osob nie zgodziła sie na udostępnienie zdjec i filmików ze swych wesel wiec nie moge tym bardziej ze kiedys juz miałam z tego nieprzyjemniosci natomiast moge powiedziec, ze obecie w tle jest biała satyna i dwa serca w korach brazowych dopasowanych do sali mowie o wariancie pomaranczowo brazowym szatnia cała z drewna mi się kojarzy z góralska tuz obok wejscia głownego. ja natomiast zaraz po ślubie puszce na pewno kilka fotek.

Edytowane przez rptrbj1978
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:36
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:39   #74
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Witam Was w IV cześci . Mam do Was pytanko: czy wiecie może ile czasu przed weselem trzeba zaczać szukać dj-a? bo do mojego wesela prawie dwa lata, ale slyszałam, że z dj-em trzeba się spieszyć, bo maja juz napiety grafik na 2011, czy to prawda?
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:51   #75
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wprawdzie to nie do mnie, sorki że się wtrącam...czarna_kawa ma w podpisie link do strony ze zdjęciami...ja już obejrzałam
Pozdrowionka i miłego dnia

Dzięki, nie zwróciłam na nie uwagi
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:54   #76
davros
Przyczajenie
 
Avatar davros
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Wszystkim paniom z problematyczną cerą (trądzik, naczynka, przetłuszczanie...) polecam panią Martę z wizażu na telefon http://www.wizaz3.republika.pl/, która nie tylko jest genialna w tej dziedzinie, ale też dojeżdża do klientek. Koszt takiej usługi to 80zł.

My mieliśmy ją z polecenia, z kilku niezależnych źródeł i nie żałowaliśmy. Doskonale poradziła sobie z zamaskowaniem niedoskonałości, a do tego makijaż okazał się na prawdę trwały. Zdjęcia (w tym i zbliżenia twarzy) wyszły po prostu oszałamiająco.
davros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:59   #77
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

A mógłbyś wkleić jakieś fotki?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]

Edytowane przez elunka88
Czas edycji: 2009-08-26 o 12:17
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:39   #78
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

czarna_kawa80 zauroczyła mnie sesja Agnieszki i Leny super sprawa taka sesja w ciąży wogóle macie fajne zdjęcia

W 3 części wątku aga_02021 pisała że w Łysogórach koszt to 200, 230 i 300 zł od osoby w zależności od menu a ja myślałam że w Bohemie jest drogo - bo jest na ten rok 160, 170 i 180 zł od osoby ale jest w tym wszystko oprócz wódki.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:58   #79
davros
Przyczajenie
 
Avatar davros
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A mogłabyś wkleić jakieś fotki?
Elunka88, jeśli to do mnie, to ewentualnie, po konsultacji z moją żoneczką, mogę coś podesłać na maila. W razie czego kontakt z nami na priv.
davros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 12:05   #80
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

No to i ja witam w 4 częsci troszki długo mnie było ale to tylko z powodu natłoku wielu sprawi mojego wyjazdu nad morze z ktorego własnie wróciłam w tej chwili i od razu zasiadłam do kompa.
Pogoda była super na prawde ani kropli deszczu tylko jednego wieczorku troszki padałao a tak to nic.
Opalenie jesteśmy z moim Tż oboje także wakacje sie udały na 100%.
Chyba minie dużo czasu zanim to wszystko nadrobie ale postaram sie obiecuje.
Pozdrawiam was wszystkie gorąco buziaczki

Edytowane przez monini2507
Czas edycji: 2009-08-26 o 12:07
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:16   #81
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez davros Pokaż wiadomość
Elunka88, jeśli to do mnie, to ewentualnie, po konsultacji z moją żoneczką, mogę coś podesłać na maila. W razie czego kontakt z nami na priv.
Dzięki wielkie! Jak będzie bliżej mojego ślubu i nie zapomnę to podam maila i jak Twoja Ukochana się zgodzi to sobie oblukam. Pozdrawiam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:33   #82
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ela_86 my też zdecydowaliśmy się na usługi Media Vision i z pewnym niepokojem czytam to co piszesz...żeby miesiąc czasu monotowac płytkę my wzieliśmy tylko opcję nagrywania ale najdroższy pakiet i tak się zastanawiam czy gra warta świeczki, najwyżej zmienimy na tańszy. A próbowaliście dzwonić do Media i pytać kiedy będzie płytka?
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:16   #83
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Dziewczyny jeśli czekacie na płytkę miesiąc to wcale nie jest aż tak strasznie dużo, przecież żeby zmontować całe wesele z różnymi fajnymi przejściami to naprawdę dużo zajmuje czasu.
Ale warto się przy podpisywaniu umowy zapytać ile się przeciętnie czeka żeby nie było później rozczarowania. Moja siostra po swoim ślubie czekała jakoś ponad 2 miesiące
Wiem że w Media Vision robią ponoć naprawdę fajną płytkę z wesela, mówił mi to mój kamerzysta, więc na pewno się zna. Elu będzie dobrze
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:56   #84
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ja oglądałam płytkę z Media i jak dla mnie była świetna więc Elu na pewno Twoja też będzie super

Fajny temat zaczęłyście mianowicie podróży poślubnych. Z tańszych miejsc polecam Kretę. Bardzo romantycznie Tam mój Tz poprosił mnie o rękę Na podróż poślubną marzy się jednak coś takiego wyjątkowego ale niestety jak patrzyłam na ceny to chyba jednak wybierzemy się tak raczej standardowo do Egiptu. Powiedzcie mi jak to wychodzi cenowo w październiku?? Bo słyszałam ze naprawdę atrakcyjnie
__________________


Edytowane przez agulack
Czas edycji: 2009-08-26 o 14:58
agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:43   #85
kasiawisnia
Raczkowanie
 
Avatar kasiawisnia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 91
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Ela_86 my też zdecydowaliśmy się na usługi Media Vision i z pewnym niepokojem czytam to co piszesz...żeby miesiąc czasu monotowac płytkę my wzieliśmy tylko opcję nagrywania ale najdroższy pakiet i tak się zastanawiam czy gra warta świeczki, najwyżej zmienimy na tańszy. A próbowaliście dzwonić do Media i pytać kiedy będzie płytka?
Aniu mi na przykład kamerzysta powiedział ze minimum 3 miesiące będziemy czekali na płytkę...
__________________
*poznaliśmy się*
*zaręczeni*
*nasz ślub*
*Bo jest ten ktoś, co obok mnie wypełnia samotność co dnia*
kasiawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:22   #86
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Kiedy ja ciągle zamykam oczy i wyglądam jak wiecznie niedospana albo dla odmiany próbuję ich nie zamknąć i jest lekki wytrzeszczale co tam liczę że będą piękne. Ela też na pewno się zachwyci swoimi tylko musi je sobie dokładnie obejrzeć
tak, zdecydowanie muszę się przyjrzeć

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez niusiaaniusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam Wasze zaangażowanie w tworzeniu wątku. Dzięki Wam przyszłe Panny Młode mogą krok po kroku zorganizować swoje wesele. Jesteście niezastąpione. Mój ślub i wesele za równy miesiąc. I już nie mogę się doczekać. Jak oglądam Wasze zdjęcia, czytam relacje to aż mnie ciarki przechodzą, no i się wzruszam I tak sobie wyobrażam, że jak już ten dzień nadejdzie to łzy będą mi płynęły ze szczęścia i przysięgę małżeńską wypowiem płacząc, a nie chcę być beksą. Tak to już niemalże wszytstko pozałatwiane. Mój pan nie ma jeszcze garnitury, no i nie wiem gdzie zrobić paznokcie i makijaż. No i jeszcze musze się troche opalić, a jestem taka blada....
ja Cię rozumiem też się jakoś przez ostatnie lata zrobiłam płaczliwa całą mszę się uspokajałam w duchu żeby nie beczeć na przysiędze udało się ale była chwila ciężka kiedy mó mąż mocniej ściskał mnie za rękę kiedy wymawiał słowa przysięgi.... tak czule i mocno, świeczki w oczach miałam, ale opanowałam

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotka80 Pokaż wiadomość
ela_86 ja też zdecydowałam się na MEDIA VISION, ale teraz to za późno żeby coś zmieniać, ale jeśli mogę pocieszyć i Ciebie i siebie to mój brat też miał zdjęcia i płytkę robioną przez nich i ogólnie podobała się gościom. A jeśli chodzi o to wchodzenie między państwa młodych a księdza, to u niego ksiądz nie pozwolił nie wiem jak u Ciebie i wiem że jak składali Sobie przysięgę to też coś tam kręcił nosem żeby fotograf mu się nie kręcił. Tak więc mam cichą nadzieję że jednak nie będzie tak źle, bo mnie też bardzo zależy żeby było ok.
to może i u nas nie pozwolił, a my nawet nie wiemy... bo jeszcze nie mieliśmy okazji porozmawiać z nimi bezpośrednio...

mam nadzieję, że warto czekać może jestem po prostu zbyt mocno wybredna.....

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Ela_86 my też zdecydowaliśmy się na usługi Media Vision i z pewnym niepokojem czytam to co piszesz...żeby miesiąc czasu monotowac płytkę my wzieliśmy tylko opcję nagrywania ale najdroższy pakiet i tak się zastanawiam czy gra warta świeczki, najwyżej zmienimy na tańszy. A próbowaliście dzwonić do Media i pytać kiedy będzie płytka?
nie wiadomo kiedy... na razie montowany jest koniec czerwca podobno....

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli czekacie na płytkę miesiąc to wcale nie jest aż tak strasznie dużo, przecież żeby zmontować całe wesele z różnymi fajnymi przejściami to naprawdę dużo zajmuje czasu.
Ale warto się przy podpisywaniu umowy zapytać ile się przeciętnie czeka żeby nie było później rozczarowania. Moja siostra po swoim ślubie czekała jakoś ponad 2 miesiące
Wiem że w Media Vision robią ponoć naprawdę fajną płytkę z wesela, mówił mi to mój kamerzysta, więc na pewno się zna. Elu będzie dobrze
najgorsze jest we mnie to, że ja bym wszystko chciała na już nie lubię długo czekać a ponad 2 miesiące to dla mnie wieczność :/
mówicie, że płytki były fajne z wesel.... trochę mnie to uspokaja... ale i tak chciałabym już ją zobaczyć....
tak, wiem.... ==> "trochę cierpliwości dziewczyno!!!!"
cały czas uczę się tego człowiek uczy się cały życie

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiawisnia Pokaż wiadomość
Aniu mi na przykład kamerzysta powiedział ze minimum 3 miesiące będziemy czekali na płytkę...
dla mnie ZDECYDOWANIE too late
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2009-08-26 o 17:22
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:03   #87
kasiawisnia
Raczkowanie
 
Avatar kasiawisnia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 91
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

niom.... zobaczymy jakie beda efekty...
__________________
*poznaliśmy się*
*zaręczeni*
*nasz ślub*
*Bo jest ten ktoś, co obok mnie wypełnia samotność co dnia*
kasiawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:23   #88
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez kasiawisnia Pokaż wiadomość
niom.... zobaczymy jakie beda efekty...
ja myślę, że jak już z góry każą tyle czekać to mają plan i efekty muszą być świetne
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:41   #89
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

witam i ja
w sumie to coraz mniej się udzielam ale zawsze tu zaglądam
ah witam stare wizażanki i nowe których jeszcze nie znam , ale mam nadzieje że wasze przygotowania będą jeszcze fajniejsze , możecie zawsze korzystać z doświadczeń PM-ek po slubie
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:48   #90
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Nie byłam na Mauritiusie ja nie rozważam takich drogich podróży. Pojedziemy albo do Grecji albo dopiero w październiku gdzieś do Maroka ale to takie gdybanie na razie. Jesteśmy w trakcie myślenia o kupnie większego mieszkania albo zamiany zależy jak to wyjdzie i niestety wiąże sie to ze sporymi kosztami i nie wiem jak wyjdzie z ta podróżą poślubną.. ale jestem jakoś dobrej mysli ewentualnie będziemy sobie co roku zwiedzac po kawałku i teznam ten swiat nie ucieknie
Nenur Chęciny na pewno odpadają nie mam aż tyle czasu i nie lubie w kościele tyle siedzieć jak słucham głupot!! nie wyobrażam sobie takiego gadania o antykoncepcji i przedmałzeńskim seksie bo mam nieco inne zdanie na ten temat i nawet nie mam ochoty kłamać że te tabletki to na problemy z cerą
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.