do Agnieszki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-26, 08:12   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

do Agnieszki :)


Droga Agniesiu chciałam się zapytać czym powinnam się kierować malując oczka ciemną kredką ? Za każdym razem gdy je umaluje mam wrażenie ,że wcale ładnie nie wyglądają ,a bardzo mi się podobają tak podkreślone oczka u niektórych i czasem też chciałabym sobie zafundować jakiś makijażyk oczków . Szczególnie mi się podoba w jaki sposób oczy podkreśla Jessica Simpson , załączam trzy zdjęcia ... czy każdy może w ten sposób umalować oczy ? czy musi robić to pod kątem własnej budowy oka ? a może mi ten makijaż nie wychodzi ,bo używam czarnej kredki ,a ona do mnie nie pasuje ? buziaki będe wdzięczna za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fry.jpg (36,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jess6.jpg (193,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jess4.jpg (141,7 KB, 3 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 10:25   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agnieszki :)

Tak to juz jest Droga Sergeevno, że to co pasuje jednej osobie może szpecić drugą.
Oczywiście, że przy sposobie wykonania musimy barać pod uwagę między innymi budowe oka, czy rysunek twarzy. Czasami uroda jest tak delikatna, że zbyt mocny makijaż, kreski, ostre kolory przerysowują daną osobę i ją na przykład postarzają.
Może tez tak być, że przyzwyczaiłas się do swojego subtelnijszego makijażu i po prostu czujesz się w innej wersji źle mimo, iż dobrze wyglądasz. Ale tutaj Ci nie pomogę, chyba, że przyślesz wyraźne zdjęcie.

Cmoczki

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 11:51   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: do Agnieszki :)

co do wyraźnego zdjęcia to niestety takiego nie mam narazie,ale myślę ,że pod koniec września będe mogła odnowić wątek ,bo we wrześniu wyjeżdzam na tydzień i myślę ,że o zdjęciach nie zapomne
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.