Uczulenie na hybrydę - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-15, 18:26   #871
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja miałam właśnie taki suchy przyrost, a potem zrobiła mi się wielka onycholiza też od NeoNail i też mnie nic nie bolało/piekło/swędziało.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:25   #872
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A ja nie jestem przekonana czy to przyrost. Dziwnie suchy. Tak samo robi się przy uczuleniu, ta sucha skóra wyłazi spod paznokci. Być może jest ok ale na wszelki wypadek daj zdjęcia płytki bez lakieru od góry paznokci.
To jest przyrost tylko kiedy nie jest on nawilżany to wysycha i odpada. To wygląda jak właśnie przesuszony przyrost, mam tak kiedy przez jakiś czas nie olejuję paznokci. Szczególnie, że nie swędzi ani nie boli.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:28   #873
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Mnie na początku uczulił semilac o czym tu pisalam, potem używalam kilka razy neonail, na początku zachwyt ale szybko pojawilo sie lekkie swedzenie - nic wiecej, potem natomiast znow wyszlo mi uczulenie, schodzaca skora itd - załamka Odczekałam kilka tygodni i zamówiłam hybrydy na polishme.eu - wyswietlila mi sie ich reklama na instagramie, to chyba jakas zupelnie nowa marka, ale maja formule 3 free. Zrobilam paznokcie tydzien temu i tfu tfu odpukac narazie nic nie swedzi, ale jeszcze nie chce zapeszyc . Pierwsze wrazenie - sa rzadsze od semilaca dla mnie na plus i nie śmierdza. Krycie super.
Top mnie powalil - mam paznokcie od tygodnia, a błyszczy jak pierwszego dnia - mialam też top eco star nail, który uwielbiam(nie uczula mnie) i dla mnie one sie niczym nie różnia oprocz ceny. Topu semilaca nie lubilam, bo za gesty. Ale jeszcze nie bede sie cieszyc, odczekam troche i dam znac, czy dalej wszystko ok.
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 22:27   #874
fielda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Hej. Wrzucam foto moich "golasów" jak to widzicie? Te białe plamy są okropne :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161217_232041.jpg (76,5 KB, 135 załadowań)
fielda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 08:08   #875
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Kochana, dobrze że wrzuciłaś zdj, nie kladź już tego g..a. Onycholiza niestety. Płytka uszkodzona. Koniec z hybrydami aż do wyleczenia.

Pokażę ci jak wygląda prawdziwy przyrost (akurat wczoraj wrzucałam dziewczynom na grupie). Fotka bezpośrednio po zdjęciu acetonem lakieru. Ale teraz zamierzam przetestować odmaczanie zmywaczem bezacetonowym bo podobno bardzo ładnie schodzi. Paznokcie nie są brudne, tam jest przezroczyste i ciemny sweter spod spodu przebija. Na palcu środkowym płytka jest krzywa bo paznokieć ma krzywy opuszek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161217_080852.jpg (125,6 KB, 125 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 08:11   #876
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

I z dołu (błyszczy od olejku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161217_082204.jpg (134,0 KB, 105 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 18:50   #877
fielda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Chickencrazy dzięki za odpowiedź no to przymusowa przerwa hybrydowa. A mogę jakąś odżywka pomalować? Sally hansen lub Golden rose?
fielda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-18, 21:26   #878
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Heh. Niestety masz zmasakrowaną płytkę, onycholizę i krwiaki pod płytką. Skórki armagedon. Wysyłam pw.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Hej.



Słuchaj nie będę udawać ze się znam na leczeniu i postępowaniu w takich przypadkach a nie chciałabym narobić szkód, wiec polecam ci dołączyć do grupy Kabos girls na fb. Jest tam mnóstwo osób po przejściach. Dziewczyny na pewno udzielą ci pomocy. Przy okazji otworzą ci się oczy na wiele rzeczy. A czasu masz dużo przed kolejnymi hybrydami Bo płytka musi cała zrosnąć. Powiedzą ci szczerze kiedy będziesz mogła spróbować znowu ale nastaw się na kilka miesięcy. Od razu zacznij tez sprzedawać neonail. Nic z tego nie będzie. Wyrządziły ci wielką szkodę.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości Przy leczeniu. Aha, jeśli wycinasz skórki natychmiast przestań.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Dopisałam tu bo może jeszcze ktoś skorzysta.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 21:33   #879
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja robiłam odżywka Golden Rose i było ok. Tą czarną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 22:01   #880
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Być może odzywka będzie dobra. Ja nie znam się na leczeniu onycholizy zresztą tutaj płytka jest uszkodzona. Obiło mi się o uszy że nie można przy onycholizie zakrywać płytki (w sensie żele i hybrydy) natomiast nie będę udawać ze się znam więc wolę powiedzieć że nie wiem, jak jest w tym przypadku z odżywkami. Na pewno trzeba mocno natłuszczać skórki i nie moczyć rąk.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 21:36   #881
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

fielda, Ale płytkę to sobie sama zniszczyłaś. Hybryda nie ma takiej mocy, więc jak wrócisz do hybryd to naucz się delikatnie ją ściągać

No i cóż, onycholiza jest ale nie zawsze jest wynikiem uczulenia. Nie jestem pewna, ale kurcze jakoś mi nie pasuje uczulenie jeżeli Cię nie swędzą palce Chyba, że ktoś tak już miał, ale widziałam że to zawsze szło ze sobą w parze.

A onycholizy się raczej leczyć nie da, można smarować olejkiem herbacianym ale głównie trzeba po prostu czekać aż płytka się zrośnie. Oczywiście wcześniej eliminując przyczynę onycholizy.

chickencrazy, ja nakładałam hybrydę na paznokcie z onycholizą. Specjalnie im to nie zaszkodziło, w sumie nie widzę przeszkody, powiązania czemu miałoby się tego nie robić. Nie mówię, że robiłam dobrze ale tak jak mówię - nie zaszkodziło mi to
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 21:40   #882
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
fielda, Ale płytkę to sobie sama zniszczyłaś. Hybryda nie ma takiej mocy, więc jak wrócisz do hybryd to naucz się delikatnie ją ściągać

No i cóż, onycholiza jest ale nie zawsze jest wynikiem uczulenia. Nie jestem pewna, ale kurcze jakoś mi nie pasuje uczulenie jeżeli Cię nie swędzą palce Chyba, że ktoś tak już miał, ale widziałam że to zawsze szło ze sobą w parze.

A onycholizy się raczej leczyć nie da, można smarować olejkiem herbacianym ale głównie trzeba po prostu czekać aż płytka się zrośnie. Oczywiście wcześniej eliminując przyczynę onycholizy.

chickencrazy, ja nakładałam hybrydę na paznokcie z onycholizą. Specjalnie im to nie zaszkodziło, w sumie nie widzę przeszkody, powiązania czemu miałoby się tego nie robić. Nie mówię, że robiłam dobrze ale tak jak mówię - nie zaszkodziło mi to
Mnie nic nie swędziało, a skóra płatami schodziła. Raz miałam lekkie mrowienie przy bomblach wodnych ale takie, że prawie żadne, chyba od myślenia o tym niż faktycznie. Na szczęście moje uczulenie było bezbolesne, mimo, że wyglądało paskudnie.

Też sobie płytkę zniszczyłam, tyle, że żelem, jakaś wyższa filozofia to jest
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 23:39   #883
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Mnie nic nie swędziało, a skóra płatami schodziła. Raz miałam lekkie mrowienie przy bomblach wodnych ale takie, że prawie żadne, chyba od myślenia o tym niż faktycznie. Na szczęście moje uczulenie było bezbolesne, mimo, że wyglądało paskudnie.

Też sobie płytkę zniszczyłam, tyle, że żelem, jakaś wyższa filozofia to jest
Dlatego napisałam, że nie jestem pewna i nie słyszałam o tym a o uczuleniach na hybrydy czytałam dużo Dobrze, że w takim razie to napisałaś.
Mnie swędzenie potrafiło w nocy obudzić i drapałam palce metalową szczotką prawie do krwi bo już wytrzymać nie mogłam, straszne to było.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2016-12-19 o 23:40
minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 11:13   #884
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam, że nie jestem pewna i nie słyszałam o tym a o uczuleniach na hybrydy czytałam dużo Dobrze, że w takim razie to napisałaś.
Mnie swędzenie potrafiło w nocy obudzić i drapałam palce metalową szczotką prawie do krwi bo już wytrzymać nie mogłam, straszne to było.
No u mnie właśnie wszyscy się dziwili, że było bezboleśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 13:29   #885
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
No i cóż, onycholiza jest ale nie zawsze jest wynikiem uczulenia. Nie jestem pewna, ale kurcze jakoś mi nie pasuje uczulenie jeżeli Cię nie swędzą palce Chyba, że ktoś tak już miał, ale widziałam że to zawsze szło ze sobą w parze.
Ja dostalam onycholizy, a palce w ogole mnie nie bolaly ani nic z tych rzeczy. Na poczatku na jednym, malym palcu, zauwazylam ja dopiero po zdjeciu mani. Glupia ja pomyslalam, ze to od plynu do naczyn, zalozylam kolejna hybryde, a po jej zdjeciu doslownie sie przerazilam - onycholiza na wszystkich palcach, w tym na malym do polowy plytki. Nie chce sobie nawet wyobrazac co by sie stalo, gdybym nie zaprzestala uzywania hybryd
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 14:15   #886
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dlatego ja bym nie ryzykowala z zakładaniem hybrydy, nie wiadomo co się pod spodem dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 19:22   #887
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Mi też po pierwszym nałożeniu EXtra Base zrobiła się onycholiza. Miałam wtedy jak na tamten czas długie paznokcie i wiedziałam, że "gołe" mi się połamią. Dlatego kupiłam bazę i top Shellac i pomalowałam tylko nimi paznokcie dla wzmocnienia. Miałam podgląd co siędzieje z paznokciami. Po kilku tygodniach wszystko wróciło do normy dzięki olejkowi z drzewa herbacianego. Do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje (ok.10 miesięcy).
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:29   #888
fielda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Uczulenie na hybrydę

[QUOTE=minthema;68792381]fielda, Ale płytkę to sobie sama zniszczyłaś. Hybryda nie ma takiej mocy, więc jak wrócisz do hybryd to naucz się delikatnie ją ściągać


no właśnie od jakichś kilkunastu tygodni (odkąd mam frezarkę) ściągałam hybrydy frezarką, tzn nie całe - tylko top i kolor. Bazę zostawiałam, żeby właśnie nie zdzierać przypadkiem płytki i na zmatowioną bazę nakładałam nową i dalej normalnie. Do zdjęcia resztki bazy odmoczyłam w acetonie i nie wiem skąd takie zniszczenie tej płytki Możliwe że ta baza przez to, że w sumie przy końcach paznokci była długo, to wżarła mi się w płytkę? primera nie używam...
fielda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 00:46   #889
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Ja dostalam onycholizy, a palce w ogole mnie nie bolaly ani nic z tych rzeczy. Na poczatku na jednym, malym palcu, zauwazylam ja dopiero po zdjeciu mani. Glupia ja pomyslalam, ze to od plynu do naczyn, zalozylam kolejna hybryde, a po jej zdjeciu doslownie sie przerazilam - onycholiza na wszystkich palcach, w tym na malym do polowy plytki. Nie chce sobie nawet wyobrazac co by sie stalo, gdybym nie zaprzestala uzywania hybryd

Tak, bo od onycholizy paznokcie nie bolą ani nie swędzą Ja mówiłam o uczuleniu.
Od onycholizy może boleć płytka jak odklei się jej bardzo duży fragment, tj
bardzo głęboko czyli np kilka milimetrów od skórek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 05:36   #890
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Onycholiza jest skutkiem poparzenia chemicznego. Zmasakrowana płytka też. Wżerało się w płytkę za każdym razem bardziej. Dlatego teraz byłabym ostrożna nawet z głupią odzywką.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 07:42   #891
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Onochyloza bardzo często pojawia się po hybrydach, więc jest skutek i jest przyczyna. Ja używałam Semilaca. Po jakimś czasie uczulenie i onochyloza. Jakiś miesiąc- dwa dałam paznokciom odpocząć . Robiłam olejkiem herbacianym i czymś tam jeszcze z apteki i było już dobrze. Kupiłam Starlack, bo podobno nie uczulają .Niestety reakcja jeszcze gorsza. Po zdjęciu znowu onochyloza, więc hybryda powoduje onochyloze. Albo raczej podróby hybryd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 21:34   #892
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Onycholiza jest skutkiem poparzenia chemicznego. Zmasakrowana płytka też. Wżerało się w płytkę za każdym razem bardziej. Dlatego teraz byłabym ostrożna nawet z głupią odzywką.

Nie tylko. Może być wiele przyczyn powstania onycholizy, np. uraz mechaniczny, zakażenie bakteryjne, grzybiczne itp.

Zmasakrowana płytka jest skutkiem niepoprawnego ściągania hybryd.

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Onochyloza bardzo często pojawia się po hybrydach, więc jest skutek i jest przyczyna. Ja używałam Semilaca. Po jakimś czasie uczulenie i onochyloza. Jakiś miesiąc- dwa dałam paznokciom odpocząć . Robiłam olejkiem herbacianym i czymś tam jeszcze z apteki i było już dobrze. Kupiłam Starlack, bo podobno nie uczulają .Niestety reakcja jeszcze gorsza. Po zdjęciu znowu onochyloza, więc hybryda powoduje onochyloze. Albo raczej podróby hybryd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie sama hybryda powoduje onycholize tylko uczulenie na nią. Plus to co pisałam powyżej, nie trzeba mieć hybryd żeby się tego nabawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 15:31   #893
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Nie tylko. Może być wiele przyczyn powstania onycholizy, np. uraz mechaniczny, zakażenie bakteryjne, grzybiczne itp.

Zmasakrowana płytka jest skutkiem niepoprawnego ściągania hybryd.




Nie sama hybryda powoduje onycholize tylko uczulenie na nią. Plus to co pisałam powyżej, nie trzeba mieć hybryd żeby się tego nabawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozważamy przypadki hybrydowe, myślę. Jak ktoś zdejmuje hybrydę, a pod nią ukazuje się onochyloza, której nie było przed jej nałożeniem , to onochyloza jest od hybrydy ( o tym tutaj mówimy) i nie ma sensu łudzić się, że przyczyna leży w czymś innym w takim przypadku.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 18:58   #894
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Kashaya onycholiza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 18:59   #895
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Rozważamy przypadki hybrydowe, myślę. Jak ktoś zdejmuje hybrydę, a pod nią ukazuje się onochyloza, której nie było przed jej nałożeniem , to onochyloza jest od hybrydy ( o tym tutaj mówimy) i nie ma sensu łudzić się, że przyczyna leży w czymś innym w takim przypadku.
No a ja Ci właśnie piszę, że to tak nie do końca jest Sama hybryda raczej nie spowoduje wystąpienia onycholizy. Jeżeli zdejmujesz hybrydę i pod nią zrobiła się onycholiza to znaczy, że albo Cię ona uczuliła, albo spowodowałaś jakiś uraz mechaniczny przez co płytka oderwała się od łożyska albo nastąpiło jakieś zakażenie np. bakteryjne.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 20:36   #896
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
No a ja Ci właśnie piszę, że to tak nie do końca jest Sama hybryda raczej nie spowoduje wystąpienia onycholizy. Jeżeli zdejmujesz hybrydę i pod nią zrobiła się onycholiza to znaczy, że albo Cię ona uczuliła, albo spowodowałaś jakiś uraz mechaniczny przez co płytka oderwała się od łożyska albo nastąpiło jakieś zakażenie np. bakteryjne.
Pisałam, ze mnie uczuliła hybryda i pojawiła sie onchyloza, więc onchyloza jest od hybydy. Bez hybrydy nie miałabym ja i inni również uczulenia i onchylozy i tyle w tym temacie. Oczywiście, że onchyloza może wystąpić u osób nie używających hybryd, ale mi sie pojawiła po hybrydzie, więc nie wciskaj mi, że to nie od hybrydy. Zresztą to co piszesz jest nielogiczne.
Zakażenia bakteryjnego na pewno nie miałam.

Edytowane przez Kashaya
Czas edycji: 2016-12-26 o 20:40
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 22:53   #897
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Pisałam, ze mnie uczuliła hybryda i pojawiła sie onchyloza, więc onchyloza jest od hybydy. Bez hybrydy nie miałabym ja i inni również uczulenia i onchylozy i tyle w tym temacie. Oczywiście, że onchyloza może wystąpić u osób nie używających hybryd, ale mi sie pojawiła po hybrydzie, więc nie wciskaj mi, że to nie od hybrydy. Zresztą to co piszesz jest nielogiczne.
Zakażenia bakteryjnego na pewno nie miałam.
Zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak onchyloza... i niestety nie do końca masz rację. Koleżanka napisała dość logicznie w tym temacie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2016-12-26 o 22:54
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 07:40   #898
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Koleżanka napisała, że nie od hybrydy tylko od uczulenia na hybryde i to nie jest logiczne. Uczulenie na hybryde bez hybrydy? Cuda, cuda
To co, mam zdjąć cnd shellac. Nałożyć z powrotem Semilaca i onycholiza się nie pojawi? Otóż pojawi się na 100% u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 07:50   #899
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Koleżanka napisała, że nie od hybrydy tylko od uczulenia na hybryde i to nie jest logiczne. Uczulenie na hybryde bez hybrydy? Cuda, cuda
To co, mam zdjąć cnd shellac. Nałożyć z powrotem Semilaca i onycholiza się nie pojawi? Otóż pojawi się na 100% u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo od samej hybrydy onycholiza sie nie robi!!! Od UCZULENIA ja dostalas. Gdybys nie byla uczulona a miala hybryde to bys jej nie dostala... no prosciej sie nie da. Moje klientki nosza hybryde i nie maja onycholizy, bo nie maja uczulenia. Hybryda twoim paznokcion szkodzi, uszkadza je i to jest skutkiem onycholizy a nie sama hybryda. Uczulenie to powoduje. Uszkodzenia chemiczne, mechaniczne. U mnie klientka sie tego nabawila bo kleila sobie tipsa na paznokcia i uszkodzila go w ten sposob - chemicznie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 08:04   #900
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Nie miałabym reakcji uczuleniowej gdyby nie hybryda, więc uczulenie jest od hybrydy i dalej onchyliza. U mnie hybryda Semilaca = onycholiza. Proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Jest przyczyna i jest skutek- prościej się nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.