kształt brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 16:55   #1
hamtaros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 20

kształt brwi


Cześć. Posiadam taki kształt brwi, jednak marzą mi sie takie jak ma Megan Fox ( taki typ) czy z moimi da sie osiagnac taki cel, a jezeli tak to w jaki sposob?
hamtaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:04   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: kształt brwi

Wystarczy kupic dobra kredke do brwi i narysowac. Megan Fox tez ma robione brwi kredka
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:19   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: kształt brwi

najlepiej jak byś poszła do kosmetyczki i zapytała się
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:03   #4
hamtaros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 20
Dot.: kształt brwi

Nie wydaje mi sie aby kredka zdzialala takie cuda. Megan ma brwi uniesione ku gorze, a ja raczej poziome. Gdybym sobie kredka narysowala wygladalabym raczej komicznie
hamtaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:10   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: kształt brwi

Ona ma na pewno brwi narysowane kredka, a przynajmniej mocno nia poprawione.
Wszystko zalezy od efektu, jaki chce sie uzyskac. Wydaje mi sie, ze z tak mocno zaakcentowanymi brwiami wygladalabys dziwnie, poniewaz Megan rowniez mocno akcentuje oczy, ma ciemniejsze wlosy od Ciebie i jest starsza. Z samymi zaakcentowanymi brwiami nie byloby takiego efektu. U niej brwi dopelniaja calosci, bo gdyby nie miala tak pomalowanych oczu i mnostwa tapety na twarzy, nie wygladalaby dobrze, nawet gdyby miala idealne brwi.
Mozesz sie wybrac do kosmetyczki na regulacje brwi i henne. Przynies kosmetyczce zdjecie i porozmawiaj o efekcie, jaki chcesz uzyskac. Na pewno Ci cos doradzi.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:23   #6
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: kształt brwi

może poczytaj w sieci o makijażu permanentnym brwi...
masz tak a nie inaczej osadzone oczka, i raczej nie da się ich całkiem zmienić
ale pokombinować można - permanentne teraz robią takimi fajnymi, delikatnymi metodami, że nie sposób się dopatrzeć

no bo tak... to nie wiem...
wydepilować włoski do odpowiedniego kształtu brwi i zrobić na nie hennę, żeby były wyraźniejsze...?
nic innego niż permanentny do osiągnięcia takiego celu (chociaż przybliżenia się do niego) mi do głowy nie przychodzi
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-04-07 o 20:26
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 13:31   #7
hamtaros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 20
Dot.: kształt brwi

Wydaje mi sie że mnie nie zrozumiałyscie lub ja nie rozumiem Was. Nie chodzi mi o jej kolor brwi ale o kształt. Czyli zrobiony taki " łuk" unosza sie do gory do pewnego momentu a potem ostro opadaja. Mowicie o kredce ale nie wydaje mi sie aby kredka zmienila mi nagle brwi na takie wlasnie jak ma Megan. Kredka sluzy raczej do podreslenia, nadania mocniejszego koloru i lekkiej poprawy. A takiego cudu nie otrzymam.
hamtaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 14:10   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez hamtaros Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie że mnie nie zrozumiałyscie lub ja nie rozumiem Was. Nie chodzi mi o jej kolor brwi ale o kształt. Czyli zrobiony taki " łuk" unosza sie do gory do pewnego momentu a potem ostro opadaja. Mowicie o kredce ale nie wydaje mi sie aby kredka zmienila mi nagle brwi na takie wlasnie jak ma Megan. Kredka sluzy raczej do podreslenia, nadania mocniejszego koloru i lekkiej poprawy. A takiego cudu nie otrzymam.
Alez taki ksztalt mozna jak najbardziej osiagnac kredka. Poogladaj filmiki na you tubie. Te dziewczyny, ktore tam sie maluja, w wiekszosci nie zostaly obdarzone takimi brwiami jak Megan, wiec je sobie maluja.
Poza tym, zeby miec luk musialabys miec taki naturalny ksztalt brwi, watpie zeby dalo sie to zmienic. Ale mozesz poprosic kosmetyczke, zeby ci wyskubala brwi w taki sposob, aby wygladaly mozliwie najbardziej podobnie do zamierzonego efektu. Reszte dorobisz kredka.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:53   #9
Kessie71
Raczkowanie
 
Avatar Kessie71
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: kształt brwi

Mi kształt Twoich brwi przypomina Jessicę Albę. Może idź w tę stronę, ona też ma urocze brewki
Kessie71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:57   #10
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez Kessie71 Pokaż wiadomość
Mi kształt Twoich brwi przypomina Jessicę Albę. Może idź w tę stronę, ona też ma urocze brewki
Popieram, nie rób na siłę czegoś co nie jest zgodne z typem Twojej urody, bo się oszpecisz.
Jak możesz chcieć mieć takie brwi. Jesteś delikatną śliczną blondynką a nie typem"czarnej wrony". Nie bądź jak 99% wieśniaczek przybyłych do warszafki. Albo platyna albo krucza czerń. Bądź sobą. A J. Alba to typ podobny Twojej urodzie i na niej się wzoruj, zwłaszcza jeśli chodzi o kolory.
Powodzenia

Poza tym teraz rozjaśnia się brwi, nawet do ultrabiałych, więc zupełnie zapomnij o tej czarnej tandeciarce
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:01   #11
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Nie bądź jak 99% wieśniaczek przybyłych do warszafki.
Chyba sie troche zagalopowalas... Ja jestem rodowita warszawianka, ale nigdy bym tak nie powiedziala o ludziach, ktorzy przyjezdzaja z mniejszych miejscowosci.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 12:01   #12
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Chyba sie troche zagalopowalas... Ja jestem rodowita warszawianka, ale nigdy bym tak nie powiedziala o ludziach, ktorzy przyjezdzaja z mniejszych miejscowosci.
A ja niestety powiedziałabym tak. Zwłaszcza o tych ludziach, którzy mieszkają w W-wie po kilka osób na 18 m2. Większość. I nie poznają znajomych z mniejszych miejscowości. I głodują, aby kupić sobie to czy owo. I żyją jak to określiła G. Zapolska:
" W Warszawie nikt nie widzi co jesz. Ale każdy widzi jak wyglądasz".
I kupują na allegro puste opakowania po luksusowych kremach, aby zapakować w nie coś innego. I te wojny i bitwy w dniu dostawy do warszawskich ciucholandów na Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.
I karaluchy i smród w restauracjach przy Świętokrzyskiej.

Przeraża mnie mentalność, sposób bycia, ton głosu, sposób mówienia, siadania , spojrzenia ludzi warszafki. Tylko kawałek dalej...Łowicz, Łódź. Nie mówiąc już o Wrocławiu, Żamościu.. inny świat, inna kultura.

Oczywiście są w Warszawie piękni ludzie. Ale są to najczęściej starsze osoby, których nikt nie słucha.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:19   #13
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
A ja niestety powiedziałabym tak. Zwłaszcza o tych ludziach, którzy mieszkają w W-wie po kilka osób na 18 m2. Większość. I nie poznają znajomych z mniejszych miejscowości. I głodują, aby kupić sobie to czy owo. I żyją jak to określiła G. Zapolska:
" W Warszawie nikt nie widzi co jesz. Ale każdy widzi jak wyglądasz".
I kupują na allegro puste opakowania po luksusowych kremach, aby zapakować w nie coś innego. I te wojny i bitwy w dniu dostawy do warszawskich ciucholandów na Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.
I karaluchy i smród w restauracjach przy Świętokrzyskiej.

Przeraża mnie mentalność, sposób bycia, ton głosu, sposób mówienia, siadania , spojrzenia ludzi warszafki. Tylko kawałek dalej...Łowicz, Łódź. Nie mówiąc już o Wrocławiu, Żamościu.. inny świat, inna kultura.

Oczywiście są w Warszawie piękni ludzie. Ale są to najczęściej starsze osoby, których nikt nie słucha.

Wszystko ma swoje dobre i zle strony. Jesli wychowalas sie w Warszawie to na pewno poznalas mnostwo mlodych ludzi, z ktorymi chodzilas do szkoly, i ktorzy sa bardzo kulturalni i sympatyczni.
Jesli nie jestes z Warszawy to widocznie nie poznalas nikogo, kto by ci pokazal miasto z tej drugiej, wspanialej strony.

Poza tym Lodz i Wroclaw to miasta, ktorych ja najbardziej nie lubie, poniewaz mieszkam w Niemczech i najczesciej przez nie przejezdzam. Maja tam straszne dziury na ulicach wiec jak mi zawieszenie padnie, bede miala kogo obwiniac

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Dla autorki watku (zeby nie bylo offtopu). Mowilas, ze kredka nie da sie zrobic takich brwi. To spojrz na te filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=n0IyX...os=EaSbZTcoapc


http://www.youtube.com/watch?v=i9Z8v...os=tbNkAipXq5g
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:30   #14
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: kształt brwi

Na pierwsza regulacje powinnas pojsc do kosmetyczki ktora ladnie wyskubie Ci brwi i nada im wlasciwy ksztalt. powinnas tez poprosic o delikatna henne
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:16   #15
hamtaros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 20
Dot.: kształt brwi

Dziekuje za filmiki ale czy Wy nie widzice ze one mialy juz wczesniej taki ksztalt brwi, a ta kredka tylko poprawily.
Mam proste brwi i jassne moglabym sobie narysowac takie zadarte do gory ale wygladalabym przynajmniej komicznie.
hamtaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 13:35   #16
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: kształt brwi

Jak już jesteśmy przy brwiach...
Co myślicie o współczesnej modzie na rozjaśniania brwi, nawet u kobiet z dość ciemnymi blond włosami?
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:49   #17
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez hamtaros Pokaż wiadomość
Dziekuje za filmiki ale czy Wy nie widzice ze one mialy juz wczesniej taki ksztalt brwi, a ta kredka tylko poprawily.
Mam proste brwi i jassne moglabym sobie narysowac takie zadarte do gory ale wygladalabym przynajmniej komicznie.
czyli jak sama widzisz nie jest zbyt możliwe żeby nadać Twoim brwiom kształt taki jak mają brwi Megan Fox bo Twoje naturalne brwi jak sama zauważyłaś są bardziej poziome, ewentualnie w grę wchodzi kosmetyczka która ZBLIŻY kształ Twoich brwi do tego upragnionego a resztę podrasować kredką
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:57   #18
charming_and_charming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy brwiach...
Co myślicie o współczesnej modzie na rozjaśniania brwi, nawet u kobiet z dość ciemnymi blond włosami?
zależy od koloru oczu, czasem nawet fajnie wygladają
charming_and_charming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:00   #19
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: kształt brwi

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy brwiach...
Co myślicie o współczesnej modzie na rozjaśniania brwi, nawet u kobiet z dość ciemnymi blond włosami?
totalna glupota robic z siebie manekina bez wyrazu zreszta gdzie ta moda panuje bo ja nie zauwazylam na ulicy zeby dziewczyny mialy biale brwi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 13:13   #20
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: kształt brwi

Po prostu wyreguluj brwi i tyle.
Wyrywaj tylko włoski spod łuku brwiowego, najwięcej w środkowej części brwi (ale z umiarem ) i brwi zrobią się bardziej łukowate. Zaznaczyłam na fotce o co mi chodzi, wyszło średnio; zwróć uwagę na brew po prawej stronie, bo na niej lepiej widać, co mam na myśli.

Edytowane przez Sinobroda
Czas edycji: 2010-05-23 o 13:14
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.