Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego zabrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 11:36   #1
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8

Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego zabrać


Cześć na wstępie powiem że jestem facetem i mam 15 lat, z tego co wiem to forum kobiece ale mam nadzieje że jednak mi pomożecie bo nie wiedziałem gdzie to napisać

Jak sprawić, aby włosy po myciu mi się układały? Kiedyś jakieś 2-3 lata temu ścinałem się na jeżyka, teraz włosy układają mi się jak do jeżyka tzn. idą do góry. Chciałem zapuścić włosy aby otrzymać coś takiego: http://allseriesmag.files.wordpress....ook_effy_2.jpg

Jednak włosy ciągle mi stoją. Moje włosy teraz mają ok 5-6 cm i są czesane na wprost. Myje je raz dziennie wieczorem. Zazwyczaj ok. godziny 18, wtedy... no właśnie - muszę zakładać czapkę. Robię tak od roku, po myciu włosów i wytarciu ich zakładam czapkę aby lekko się ulizały przez co mi nie sterczą. Wiecie może jak sprawić aby włosy mi nie sterczały?
Ogólnie obecnie mam taką fryzurę: http://i.imgur.com/eGGzf.jpg

Jak widać nie sterczą włosy ponieważ wczoraj umyłem je ok. godziny 18 i nosiłem czapkę kilka godzin. Jednak jeśli bym jej nei nosił to by mi do góry stały te całe włosy a to wygląda okropnie.
Powiedzcie mi prosze, czy powinienem iść do fryzjera aby lekko fryzjerka podciela mi wlosy czy poczekać aż podrosną i dopiero iść aby mnie ścieła tak jak na http://allseriesmag.files.wordpress....ook_effy_2.jpg ??

Bardzo byłbym wam wdzięczny za pomoc I z góry dziękuję

Edytowane przez Adameo95
Czas edycji: 2010-11-01 o 11:41
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:19   #2
madzisko13
Zakorzenienie
 
Avatar madzisko13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 615
GG do madzisko13
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

używasz produktów do stylizacji? (żel, pasta, guma?)
__________________
A
28.11 jak dobrze jest 5 lat Cię mieć.

30.07.2004 ['] Daddy



madzisko13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:40   #3
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Cytat:
Napisane przez madzisko13 Pokaż wiadomość
używasz produktów do stylizacji? (żel, pasta, guma?)


powiem tak: niedawno [w wakacje] jak miałem krótsze włosy niż teraz (dałem zdjęcie) to stawiałem sobie na gumę fryz, a teraz nie używam. używałem brązowej joanny i schwarckob (czy jak to się piszę) takiego niebieskiego też - teraz nie używam bo nie stawiam sobie, a żeby nie sterczały włosy to nie ma sensu używać gumy moim zdaniem bo to brzydko wygląda jak włosy pod gumą są przylizane
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:59   #4
madzisko13
Zakorzenienie
 
Avatar madzisko13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 615
GG do madzisko13
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

są preparaty matowe, które nie dają połysku. (włosy nie są "ulizane")
odpowiednio dobrane produkty zapewnią kontrolę nad Twoją fryzurą.
możesz zapytać o poradę swojego fryzjera.
__________________
A
28.11 jak dobrze jest 5 lat Cię mieć.

30.07.2004 ['] Daddy



madzisko13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 13:29   #5
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

aha, dzięki, pomyślę nad tym
a słyszałem że są takie szampony do włosów co nie chcą się układać, jakie to są może? ogólnie po umyciu mam suche włosy, bardzo suche, myślałem nad kupnem jakiejś odżywki [może pomoże]
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:57   #6
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

A próbowałeś suszyć szuszarką czesząc je grzebieniem od czubka głowy w kierunku czoła? Strumień powietrza kierując z góry, od tyłu głowy? Może to by pomogło
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:53   #7
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

jak może fryzjerka ściąć Twoje włosy na dłuższe niż masz? ja myślę, że jak je zapuścisz tak jak facet na zdjęciu to nie będą aż tak mocno stały
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 19:59   #8
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
jak może fryzjerka ściąć Twoje włosy na dłuższe niż masz? ja myślę, że jak je zapuścisz tak jak facet na zdjęciu to nie będą aż tak mocno stały
chodziło mi o to czy teraz się ściąć po to aby włosy w jakiś specyficzny sposób mi rosły pod tą fryzurę czy poczekać aż podrosną


Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
A próbowałeś suszyć szuszarką czesząc je grzebieniem od czubka głowy w kierunku czoła? Strumień powietrza kierując z góry, od tyłu głowy? Może to by pomogło

nie da rady ;p
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:38   #9
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

odświeżam swój emat
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:20   #10
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Zwyczajnie, jak umyjesz głowę to nie trzyj ręcznikiem w różne strony tylko od razu mokre zaczesz tak, jak mają być po wysuszeniu. Na suche, sypkie włosy dobry jest jedwab - są też takie preparaty dla mężczyzn. Musi mieć formę olejku, nie skleja włosów, ale też włosy się nie sypią. Popatrz w sklepie fryzjerskim, albo na allegro.
Z każdym miesiącem włosy odrastają 1cm lub więcej, a im dłuższe tym mniej stoją
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:23   #11
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Zwyczajnie, jak umyjesz głowę to nie trzyj ręcznikiem w różne strony tylko od razu mokre zaczesz tak, jak mają być po wysuszeniu. Na suche, sypkie włosy dobry jest jedwab - są też takie preparaty dla mężczyzn. Musi mieć formę olejku, nie skleja włosów, ale też włosy się nie sypią. Popatrz w sklepie fryzjerskim, albo na allegro.
Z każdym miesiącem włosy odrastają 1cm lub więcej, a im dłuższe tym mniej stoją


A polecisz jakieś konkretne specyfiki?
dzięki za pomoc
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 15:11   #12
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

odświeżam swój wątek
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 01:30   #13
Adameo95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Proszę o pomoc. Jaką odżywkę polecicie?
Adameo95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:46   #14
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Sterczace włosy u faceta + chciałbym nową fryzure ale nie wiem jak się do tego

Nivea Intense Repair. Kosztuje około 8-9 zł i są to bardzo gęste odżywki. Bardzo nawilża i bardzo wygładza włosy. Widzę, że masz włosy cienkie, więc jak tylko zaczniesz używać tej odżywki zobaczysz różnicę. Zaufaj mi, ja mam mega gęste i napuszone włosy, ale po tej odżywce są gładkie i takie ujarzmione, że nie odstają we wszystkie strony. I włosy też z czasem zaczną Ci się mniej stroszyć. Im dłuższe tym cięższe. Póki co polecam odżywkę z Nivea Intense Repair i szampon z tej samej firmy i też Intense Repair. Będzie jak znalazł dla Ciebie.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 16:58   #15
Davide289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Sposób na sterczące włosy [ZDJĘCIE]

Hej, chce sobie stawiać włosy lekko do góry żeby lepiej wyglądać tylko te włosy wyglądają jak bym miał jeża na głowie. Takie sterczące i brzydkie. Może to również cięcie ma znaczenie. Czego unikać przycięciu włosów? No i jaka odżywkę na te włosy zastosować albo jaki szampon?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6FF4533B-355F-40E8-9AED-21F1BBD2CA1C.jpg (86,4 KB, 18 załadowań)
Davide289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-30 16:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.