Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 06:19   #4321
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie Justyny, zapisałam się na kwiecień i jestem bardzo ciekawa czy na moją szopę na głowie coś poradzi.
Spójrz na zdjęcia na fejsbuku to przestaniesz być ciekawa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 10:05   #4322
Monikaaaaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio po nieudanej koloryzacji w domu zapisałam się do atelier creative na Grochowskiej i uratowali moją czuprynę. Nakładali mi kilka różnych odcieni revlona żeby wyszły takie słoneczne refleksy i super to wygląda. Apropos farb to oryginalne mają hologram i trzeba patrzeć fryzjerowi na ręce, żeby nie skasował kupy kasy za fejka który zniszczy włosy. Akurat tam na Grochowskiej mają dobre kosmetyki.
Monikaaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:32   #4323
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego Berendowicz & Kublin - Warszawa lub Bagatela Salon? Możecie mi coś powiedzieć o tych salonach?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:14   #4324
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego Berendowicz & Kublin - Warszawa lub Bagatela Salon? Możecie mi coś powiedzieć o tych salonach?
Byłam w Bagateli kilka razy, ale nie polecam (obsługiwanie 3 klientów na raz, porównanie cen do jakości...). Ostatnia wizyta skończyła się rozczarowaniem takim, że nie poszłam na poprawkę. Byłam u osoby, która już nie pracuje tam, ale inni nie byli lepsi.

Obecnie polecam Hair Circus, Artur świetnie słucha i proponuje różne rozwiązania. Po każdym wyjściu widać, że wróciłam od fryzjera, gdy po Bagateli usłyszałam, że nie zdążyłam na wizytę, a zostawiłam prawie 500zł za farbowanie z jasnego brązu na blond (gdzie chyba zamiast farby nałożyli odżywkę ).
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 08:29   #4325
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;82530991]Byłam w Bagateli kilka razy, ale nie polecam (obsługiwanie 3 klientów na raz, porównanie cen do jakości...). Ostatnia wizyta skończyła się rozczarowaniem takim, że nie poszłam na poprawkę. Byłam u osoby, która już nie pracuje tam, ale inni nie byli lepsi. [/QUOTE]

Ooooooo, myślałam, że jak oni mają ceny z kosmosu to ich fryzjerzy tworzą efekt wow! Dziękuję za opinie, może faktycznie warto wybrać kogoś kto raz) zrobi lepiej dwa) nie połknie mnóstwa pieniędzy...
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 08:21   #4326
swieczka23
Raczkowanie
 
Avatar swieczka23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny. Szukam fryzjera który dopasuje mi fryzurę i zrobi dekoloryzacje z farbowanych na czarno włosów na blond. Wiem że to jest trudne i zajmie pewnie z cały dzień. Polecany był tu maniewski ale cena zabija i szukam jednak czegoś tańszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swieczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 09:34   #4327
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cały dzień? Jak dla mnie to jest zadanie na 2 wizyty albo i 3
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 10:19   #4328
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez swieczka23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Szukam fryzjera który dopasuje mi fryzurę i zrobi dekoloryzacje z farbowanych na czarno włosów na blond. Wiem że to jest trudne i zajmie pewnie z cały dzień. Polecany był tu maniewski ale cena zabija i szukam jednak czegoś tańszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwsze - moim zdaniem żaden DOBRY fryzjer nie podejmie się tak silnej dekoloryzacji w ciągu jednego dnia. Po drugie - jeśli chcesz mieć tak silny zabieg zrobiony profesjonalnie i przy zachowaniu jak najmniejszych szkód, to niestety musisz udać się do profesjonalisty i zapłacić mnóstwo pieniędzy. Sugeruj się ceną, a możesz uzyskać kompletni spalone włosy, które nie złapią żadnej farby.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 13:10   #4329
AntoninaBe
Przyczajenie
 
Avatar AntoninaBe
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Cały dzień? Jak dla mnie to jest zadanie na 2 wizyty albo i 3
I teraz się zastanawiam czy jak ktoś mówi, że to zajmie cały dzień to spartoli robotę, bo zrobi za szybko. Czy jak ma to trwać 2 lub 3 wizyty, to znaczy, że fryzjer zamula?
Ponadto czy to znaczy, że 2-3 wizyty po cały dzień? Też chcę taki zabieg i nie wiem jakie kryteria wziąć przy wyborze fachowca
AntoninaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 13:18   #4330
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez AntoninaBe Pokaż wiadomość
I teraz się zastanawiam czy jak ktoś mówi, że to zajmie cały dzień to spartoli robotę, bo zrobi za szybko. Czy jak ma to trwać 2 lub 3 wizyty, to znaczy, że fryzjer zamula?
Ponadto czy to znaczy, że 2-3 wizyty po cały dzień? Też chcę taki zabieg i nie wiem jakie kryteria wziąć przy wyborze fachowca
Na stronie salonu Maniewski znajdziesz konkretne metamorfozy zrobione w jeden dzień, ale za to zapłacisz dużo. Nie każde włosy da się też poddać takim zabiegom, wiele zależy od ich kondycji, a to ocenia fryzjer. Jak chcesz taniej i delikatniej dla włosów to jednak lepiej schodzić z koloru stopniowo. Nie chodzi tu absolutnie o czas pracy fryzjera, raczej o jego doświadczenie w takich zabiegach, a za to się płaci. Więc jak się pójdzie do tańszego fryzjera to lepiej nie prosić go na zejście od razu z czerni na blond, bo może się to źle skończyć.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 10:25   #4331
offelia987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Warszawa, dobry fryzjer, zejście z koloru czarnego, włosy bardzo delikatne, pomóżcie

Cześć, może pomożecie mi znaleźć dobrego fryzjera w Warszawie, który pomoże mi pozbyć się czarnego koloru z włosów.
Ostatnio spróbowałam, poszłam do cenionego, nietaniego fryzjera, uznałam, że zaiwestować muszę w taki zabieg, nie ryzykować z tanimi studiami. Miało być wszystko ok, miał odbarwić włosy. Efekt, nałożył delikatnie jaśniejszą farbę na odrosty, a na właściwe włosy miały iść refleksy, które przy każdej kolejnej wizycie miały dawać mocniejszy efekt. Efekt -> mam nadal czarne włosy, znajomi zupełnie nie widzą różnicy. Podobno te jasne pasemka zupełnie nie chwyciły, fryzjer mówił, że wyszła jakaś czerwień, na którą podobno używał płukanek. Dodam, że czerwieni nigdy na głowie nie miałam, także bardzo nie chcę mieć.
Wiele lat farbowałam sama włosy w domu farbą Lecher, ciemny kasztan. Stopniowo kasztan stał się w efekcie czernią, której teraz chcę się pozbyć. Mam cienkie delikatne włosy. Chciałabym aby przeżyły ten zabieg i abym mogła naprawdę pozbyć się tej czerni. Niekoniecznie do blondu, ale aby nie wyglądały jakby mi ktoś smołę na głowę wylał.
Proszę o pomoc, polecacie jakiegoś fryzjera kolorystę w Warszawie, doświadczonego, który nie powie mi, że 'nie wiedział co się stanie, więc wolał nie ryzykować'. Jestem świadoma, ze to trudny zabieg może być, ale nie chcę aby ktoś mnie czarował a w efekcie nie zrobił nic.
Z góry dziękuję za porady.
offelia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-09, 08:44   #4332
melancia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hejka. Mam pytanie dotyczące salonu Akademia Perfect Hair, którą polecacie. Do Pani Maryli ciężko się dostać. Czy polecicie kogoś innego? Chcę zmienić fryzurę, raczej bez farbowania, ale nie mam koncepcji, więc dobrze, żeby był to ktoś, kto potrafi doradzić niezdecydowanej
Dzięki.


Myślałam też o Maniewskim, ale tam to już zupełnie nie wiem do kogo.
melancia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 19:36   #4333
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Po przeczytaniu opinii zapisałam się do magii blondu Danuty Cyboroń. Mam blond ombre ( w sumie teraz raczej spłukany żółty blond...) cena mnie trochę zniechęciła, powiedziała że w graniach 350-450 plus olaplex 100 zl. Może polecicie coś innego trochę taniej? Czy naprawdę warto wydać 500 zł na włosy?
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 07:10   #4334
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu opinii zapisałam się do magii blondu Danuty Cyboroń. Mam blond ombre ( w sumie teraz raczej spłukany żółty blond...) cena mnie trochę zniechęciła, powiedziała że w graniach 350-450 plus olaplex 100 zl. Może polecicie coś innego trochę taniej? Czy naprawdę warto wydać 500 zł na włosy?
ja zmieniłam od 4 mcy fryzjera i chodzę do p. Karoliny na Wrzeciono 65 (10 min od metra Marymont)
Bierze za moja górę ciemną i dół jasny 200 zł. + 80 zł maji coś (odpowiednik olaplex w loreal), bo farbują farbami loreal

Jakbys chciała zobaczyć zdjęcia jak im wychodzi farbowanie to polecam FB:

p. Karoliny prace: https://www.facebook.com/pg/Karolina...=page_internal

Salonu prace: https://www.facebook.com/pg/Studio-U...=page_internal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21151682_1062916910517878_6263046718191822844_n.jpg (115,3 KB, 65 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 13:36   #4335
Magi33m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Też Centrum Stylizacji Porto polecam i też jade wkd z Warszawy , szybciej niż samochodem w centrum gdzieś dojechać
Magi33m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 08:52   #4336
melancia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Odpowiem sobie sama Akademia Perfect Hair, Pan Konrad. Świetne cięcie, włosy idealnie się układają (otrzymałam poradę jak układać najprościej i działa). O profesjonalnym podejściu klienta nie wspomnę, usługi na wysokim poziomie. A Pan Konrad bardzo sympatyczny i komunikatywny. Polecam.
melancia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 10:09   #4337
katarzynalesniewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez melancia5 Pokaż wiadomość
Odpowiem sobie sama Akademia Perfect Hair, Pan Konrad. Świetne cięcie, włosy idealnie się układają (otrzymałam poradę jak układać najprościej i działa). O profesjonalnym podejściu klienta nie wspomnę, usługi na wysokim poziomie. A Pan Konrad bardzo sympatyczny i komunikatywny. Polecam.
No właśnie moja koleżanka z Warszawy też go bardzo polecała. Tak zachwalała, że chyba specjalnie pojadę do Wawki do fryzjera
katarzynalesniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 14:25   #4338
grabkiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja nadal nie mogę znaleźć dobrego fryzjera, jakoś nie mogę trafić więc fajnie, że jest ten temat, może w końcu kogoś znajdę
grabkiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 17:27   #4339
KatarinkaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Od kliku lat chodzę i nie zamienię na żaden inny salon.
Denique w Arkadii, mam tu 2 ukochanych fryzjerów.
Jak nie ma jednego to siadam do drugiego
Pani Masza lub Pan Oleg.
Dlaczego oni? bo słuchają mnie, co chcę mieć na włosach !! a przyznajcie ,że to rzadkość u fryzjera

Pozdrawiam i gorąco polecam
KatarinkaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 14:38   #4340
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez katarzynalesniewska Pokaż wiadomość
No właśnie moja koleżanka z Warszawy też go bardzo polecała. Tak zachwalała, że chyba specjalnie pojadę do Wawki do fryzjera
Za późno zobaczyłam Twoje pytanie, ale cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty w aph. Jak do Pani Maryli są długie kolejki to ja się zapisuję do Krzysztofa i też zawsze jest wszystko ok
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 08:43   #4341
taishala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Warszawa, dobry fryzjer, zejście z koloru czarnego, włosy bardzo delikatne, pom

Cytat:
Napisane przez offelia987 Pokaż wiadomość
Cześć, może pomożecie mi znaleźć dobrego fryzjera w Warszawie, który pomoże mi pozbyć się czarnego koloru z włosów.
Ostatnio spróbowałam, poszłam do cenionego, nietaniego fryzjera, uznałam, że zaiwestować muszę w taki zabieg, nie ryzykować z tanimi studiami. Miało być wszystko ok, miał odbarwić włosy. Efekt, nałożył delikatnie jaśniejszą farbę na odrosty, a na właściwe włosy miały iść refleksy, które przy każdej kolejnej wizycie miały dawać mocniejszy efekt. Efekt -> mam nadal czarne włosy, znajomi zupełnie nie widzą różnicy. Podobno te jasne pasemka zupełnie nie chwyciły, fryzjer mówił, że wyszła jakaś czerwień, na którą podobno używał płukanek. Dodam, że czerwieni nigdy na głowie nie miałam, także bardzo nie chcę mieć.
Wiele lat farbowałam sama włosy w domu farbą Lecher, ciemny kasztan. Stopniowo kasztan stał się w efekcie czernią, której teraz chcę się pozbyć. Mam cienkie delikatne włosy. Chciałabym aby przeżyły ten zabieg i abym mogła naprawdę pozbyć się tej czerni. Niekoniecznie do blondu, ale aby nie wyglądały jakby mi ktoś smołę na głowę wylał.
Proszę o pomoc, polecacie jakiegoś fryzjera kolorystę w Warszawie, doświadczonego, który nie powie mi, że 'nie wiedział co się stanie, więc wolał nie ryzykować'. Jestem świadoma, ze to trudny zabieg może być, ale nie chcę aby ktoś mnie czarował a w efekcie nie zrobił nic.
Z góry dziękuję za porady.

Na 100% świetnie Ci zrobi kolor Ola Oleczek na Wilanowie. Jeżeli chciałabyś coś taniej, to polecam Damiana Siczka (robił mojej cioci piękny blond z mahoniowo-czarnych włosów).
taishala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 11:53   #4342
calicheamicin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Question Samodzielne "fire hair" sombre

Witam, mam nadzieję że nie powielam wątku, lupka nic ciekawego nie znalazła.
Od lat farbowałam włosy na różne odcienie czerwieni i rudości, zawsze drogeryjnymi farbami. Z rok temu zachciało mi się się czegoś innego, rozjaśniałam włosy u fryzjera do ciemnego blondu, ostatnio w kwietniu. Teraz jednak chcę wrócić do czerwieni, a właściwie spróbować zrobić samodzielnie coś w tym rodzaju:
http://images.totalbeauty.com/upload...in-reverse.jpg
https://i.pinimg.com/originals/66/3d...5730ae13e1.jpg
http://images.totalbeauty.com/upload...short-hair.jpg
Obejrzałam kilka filmów z tutorialami na yt i wydaje mi się że może podołam. W razie niepowodzenia zamierzam całość pokryć najciemniejszym z użytych odcieni
Niestety w temacie farb fryzjerskich jestem zielona, przeglądałam oferty sklepów i kilka recenzji, ale niestety dalej nic nie wiem.
Czy mogłabym prosić o pomoc w doborze trwałych farb ("tanie a dobre", niestety 50zł za tubkę jednego koloru przekracza moje możliwości finansowe), może jakieś podpowiedzi jak to mieszać (kupować odcienie "po kolei" czy zmieszać najciemniejszy i najjaśniejszy żeby uzyskać ten pośrodku? Może ktoś ma link do tematu mieszania farb dla laików?), ogólnie każda wskazówka będzie dla mnie cenna.
Poniżej aktualny kolor włosów z odrostem (na żywo odrost to raczej ciemno-buro-ciemnyblond, nie czerń, ciężko to uchwycić czy opisać )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35345783_1808124759250761_6355637001974185984_n.jpg (96,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35402413_1808124765917427_1154376188555165696_n.jpg (163,5 KB, 31 załadowań)
calicheamicin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 10:01   #4343
Malwinka2292
Przyczajenie
 
Avatar Malwinka2292
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Jak naprawić włosy, które po rozjasnianiu są rudo pomaranczowe?

Cześć . Stosowalam 3.5 miesiąca temu szamponetki winna czerwień, później kawowy brąz z przerwa do rozjasniania 1.5 miesiąca. Teraz rozjasnilam i powstało takie coś jak na zdjęciu. Jak z tego zrobić blond bez fryzjera? Proszę o pomoc .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35415382_1827223850674243_1761217911717888000_n.jpg (104,8 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Malwinka2292
Czas edycji: 2018-06-17 o 11:27 Powód: Dodanie zdjęcia
Malwinka2292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 16:15   #4344
asiaczek002
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek002
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
POMOCY! Jak pozbyć się rudych prześwitów na włosach?

Powstaly one na wskutek rozjasniania wlosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiaczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 17:15   #4345
Arwena98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Unhappy Ruda farba, czerwone włosy

Witam,
Byłam kilka dni temu u fryzjera i miałam robione rozjaśnianie z koloru czarnego. Fryzjerka zmieszała mi dwie farby o nazwie "copper" (poziom chyba 4 z tonami? 7). Powstały z tego czerwono- pomarańczowe włosy. I moje pytanie brzmi: czy te czerwone tony się wypłuczą? Bo bardzo by mi zależało, aby jednak ten rudy był bardziej pomarańczowy,
Pozdrawiam.

Edytowane przez Arwena98
Czas edycji: 2018-06-18 o 12:23
Arwena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 20:47   #4346
vochella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Rude refleksy na włosach farbowanych szamponetką.

Rok temu użyłam szamponetki Loreal Casting Creme Gloss, której trwałość została określona na 28 myć, a dzisiaj mam jeden wielki odrost. Nie rzuca się aż tak bardzo w oczy, bo mam brązowe włosy, a chciałam wtedy lekko przyciemnić kolor. Niestety w świetle dziennym widać ciepłe refleksy na tych włosach potraktowanych szamponetką, gdzie normalnie mam chłodny odcień, są jakieś sposoby na to? Jakieś płukanki?
vochella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 15:16   #4347
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Szukam pani Kariny z Iks na Gocławiu w Warszawie

Hej, czy znajdzie się dobra dusza, która wie gdzie przeniosła się pani Karina z salonu Iks na Gocławiu w Warszawie? Taka młoda, z tatuażami.
Niezbyt często chodzę do fryzjera i mi znikła, a to była jedyna osoba, która naprawdę robiła to o co się ją poprosiło i spędzała nad włosami tyle czasu, ile było potrzeba żeby się układały, a nie trzy klientki na raz obsługiwała, jak dziś u dwa razy droższego fryzjera mi się zdażyło :/
Ktoś wie gdzie się przeniosła? Bo nir mam pomysłu nawt jak jej szukać :/
Inw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 15:40   #4348
manncia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja stanowczo odradzam Przystanek Fryzjer! Przeczytałam właśnie o nim na wizażu, kolejnego dnia się umówiłam... I minął już prawie rok, a ja nie mogę zapuścić włosów. Były doszczętnie spalone. Poczytajcie opinie na google, a nie fb!!! Obsługa tragiczna, salon baardzo nieprofesjonalny. Jedna ''myjka'', przez którą dodatkowe 10min dłużej miałam rozjaśniacz, bo była kolejka. Sama proponowałam dekoloryzację, a pani uważała, że trzeba rozjaśniacza
Przez tę nieszczęsną wizytę nieraz mam ''doła'', bo jeszcze z 4cm zostały siana. Żaden kolor nie łapie równo, ciągle jakieś zielenie na tych końcach. Może wydać się Wam to śmieszne bądź dziecinne, ale to naprawdę była jedna z najgorszych decyzji w moim życiu. Przez tyle czasu budziłam się rano myśląc ''jak dzisiaj będą wyglądały moje włosy''. Nawet znajomi się śmiali, ale wyobraźcie sobie z długich włosów ściąć do ramion i dalej mieć cholernie spalone.
manncia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:22   #4349
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja zmieniłam od 4 mcy fryzjera i chodzę do p. Karoliny na Wrzeciono 65 (10 min od metra Marymont)
Bierze za moja górę ciemną i dół jasny 200 zł. + 80 zł maji coś (odpowiednik olaplex w loreal), bo farbują farbami loreal

Jakbys chciała zobaczyć zdjęcia jak im wychodzi farbowanie to polecam FB:

p. Karoliny prace: https://www.facebook.com/pg/Karolina...=page_internal

Salonu prace: https://www.facebook.com/pg/Studio-U...=page_internal
Hej, poszłam do polecanej przez Ciebie Karoliny i jestem bardzo zadowolona! Jest przesympatyczna, omawia każdy szczegół, będę do niej wracać.
Zresztą same zobaczcie, wrzucam przed i po Miałam odrost I paskudny kolor na dole. Zrobiłam refleksy.

[]1532092788762.jpg
1532092774847.jpg
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2018-07-20 o 14:25
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:41   #4350
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja zmieniłam od 4 mcy fryzjera i chodzę do p. Karoliny na Wrzeciono 65 (10 min od metra Marymont)
Bierze za moja górę ciemną i dół jasny 200 zł. + 80 zł maji coś (odpowiednik olaplex w loreal), bo farbują farbami loreal

Jakbys chciała zobaczyć zdjęcia jak im wychodzi farbowanie to polecam FB:

p. Karoliny prace: https://www.facebook.com/pg/Karolina...=page_internal

Salonu prace: https://www.facebook.com/pg/Studio-U...=page_internal
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, poszłam do polecanej przez Ciebie Karoliny i jestem bardzo zadowolona! Jest przesympatyczna, omawia każdy szczegół, będę do niej wracać.
Zresztą same zobaczcie, wrzucam przed i po Miałam odrost I paskudny kolor na dole. Zrobiłam refleksy.

[]Załącznik 7600466
Załącznik 7600461
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurde to się mega cieszę że jesteś zadowolona!
a kolor bardzo naturalnie teraz i jakie zadbane włosy, ładny bardzo blond i refleksy

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez vochella Pokaż wiadomość
Rok temu użyłam szamponetki Loreal Casting Creme Gloss, której trwałość została określona na 28 myć, a dzisiaj mam jeden wielki odrost. Nie rzuca się aż tak bardzo w oczy, bo mam brązowe włosy, a chciałam wtedy lekko przyciemnić kolor. Niestety w świetle dziennym widać ciepłe refleksy na tych włosach potraktowanych szamponetką, gdzie normalnie mam chłodny odcień, są jakieś sposoby na to? Jakieś płukanki?
a który casting położyłaś, jaki odcień?

chłodzi SREBRZYK kulpol albo MASKA SLEEK LINE BLOND (taka fioletowa) albo gecjana czy jakoś tak z apteki, - probowałam wszystkiego i ta maska na moich wypada najlepiej.

też siwetnie chłodzi szampom LOREAL SREBRNY ale niestety włosy siano po nim to trzeba porządnie nawilżyć

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu opinii zapisałam się do magii blondu Danuty Cyboroń. Mam blond ombre ( w sumie teraz raczej spłukany żółty blond...) cena mnie trochę zniechęciła, powiedziała że w graniach 350-450 plus olaplex 100 zl. Może polecicie coś innego trochę taniej? Czy naprawdę warto wydać 500 zł na włosy?
moja bierze 200 zł i robi farbami LOREAL a moja mama chodzi do salonu LOREAL w pasazu muranow i tam poszlam zapytac ile za moje wlosy to 350-400 zl - maaaasaaakra jak drogo. Te same farby, a taka przepaść... zastanawialam sie ale 400 zl za wlosy to ogromna kasa ;/

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AntoninaBe Pokaż wiadomość
I teraz się zastanawiam czy jak ktoś mówi, że to zajmie cały dzień to spartoli robotę, bo zrobi za szybko. Czy jak ma to trwać 2 lub 3 wizyty, to znaczy, że fryzjer zamula?
Ponadto czy to znaczy, że 2-3 wizyty po cały dzień? Też chcę taki zabieg i nie wiem jakie kryteria wziąć przy wyborze fachowca
z czarnego na blond to zgadzam sie ze 2-3 wizyty.
najpierw mozna zrobic balejaz ale od razu na jasno ne ma szans bo spalone bedizesz miala albo zielone / byle jakie , nie gódź się na fryzjera co mowi ze zrobi Ci to w 1 dzien...

ja mialam braz na poziomie 7, to zeby miec blond na poziomie 9 potrzebowalysmy 2 wizyt.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.