"pomarszczone" powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 12:02   #1
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606

"pomarszczone" powieki


od jakiegos czasu jak maluje powieki cieniami to cienie sie jakby rolkuja,wygladaja pomarsczone uzywam ruby rose ,miss rose czy loreala i efekt ten sam i to na bazie lumene czy bez bazy, i co sie pomaluje to odrazu zmywam bo mi sie nie podoba jest moze na to jakas rada?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:09   #2
Astrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
GG do Astrida
Dot.: "pomarszczone" powieki

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu jak maluje powieki cieniami to cienie sie jakby rolkuja,wygladaja pomarsczone uzywam ruby rose ,miss rose czy loreala i efekt ten sam i to na bazie lumene czy bez bazy, i co sie pomaluje to odrazu zmywam bo mi sie nie podoba jest moze na to jakas rada?
Coś z formuły kosmetyku byc może Cię uczula, wyklucz też stany zapalne powiek, pozdrawiam
ps. kosmetyk - cień też ma swoją określoną trwałość nawet ten w kamieniu do 12 max 16 miesięcy.
Astrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:29   #3
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "pomarszczone" powieki

Masz jakby zmarszczki na powiekach???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:40   #4
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: "pomarszczone" powieki

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Masz jakby zmarszczki na powiekach???
takie jakby faldki,ale to widac jak naloze cien.moze wina cieni?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:52   #5
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "pomarszczone" powieki

Ja niestety od jakiegos czasu mam ten problem z prawa powieka.Lewa jest ladna i nic jej nie dolega,natomiast na prawej pojawily sie jakby dwie zmarszki.Kiedy naloze cienie troszke dziwnie to wyglada..."pomarszczone oko"
Przyczyn szukalabym jednak dalej,niz w samym cieniu.Oczywiscie nie zamierzam Cie straszyc i byc moze w twoim przypadku to uczulenie na jakis skladnic cienia do powiek????Ja mysle,ze u mnie to niewyspanie,dlugie godziny przed monitorem komputera i byc moze cos jeszcze...bo mam ogolnie bardzo wrazliwe oczy.Narazie jestem w poszukiwaniu jakiegos ultralekkiego kremu pod oczy i na powieki,moze to po prostu przez sucha skore???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 23:04   #6
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: "pomarszczone" powieki

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja niestety od jakiegos czasu mam ten problem z prawa powieka.Lewa jest ladna i nic jej nie dolega,natomiast na prawej pojawily sie jakby dwie zmarszki.Kiedy naloze cienie troszke dziwnie to wyglada..."pomarszczone oko"
Przyczyn szukalabym jednak dalej,niz w samym cieniu.Oczywiscie nie zamierzam Cie straszyc i byc moze w twoim przypadku to uczulenie na jakis skladnic cienia do powiek????Ja mysle,ze u mnie to niewyspanie,dlugie godziny przed monitorem komputera i byc moze cos jeszcze...bo mam ogolnie bardzo wrazliwe oczy.Narazie jestem w poszukiwaniu jakiegos ultralekkiego kremu pod oczy i na powieki,moze to po prostu przez sucha skore???
tez dlugo siedze przed monitorem,a moze masz racje,to chyba bedzie sucha skora,i troche starta przez pedzle?
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 23:24   #7
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: "pomarszczone" powieki

ja bym obstawiala przesuszenie od bazy, ja tak mialam jak dlugo art deco uzywalam (chociaz ona jest ostrzejsza troche) - daj im troche odpoczac, dobrze natlusc, moze zmien plyn do demakijazu na tlustego dwufazowca? Bazy wtedy dzialaja troche mniej ale powieki sie mniej przesuszaja (tak zauwazylam).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 23:31   #8
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: "pomarszczone" powieki

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja bym obstawiala przesuszenie od bazy, ja tak mialam jak dlugo art deco uzywalam (chociaz ona jest ostrzejsza troche) - daj im troche odpoczac, dobrze natlusc, moze zmien plyn do demakijazu na tlustego dwufazowca? Bazy wtedy dzialaja troche mniej ale powieki sie mniej przesuszaja (tak zauwazylam).
chyba juz znam przyczyne,to przez baze,uzywam ja od jakiegos miesiaca a wczesniej nawet ruby rose ladnie wygladaly a teraz to lepiej nie mowic
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 00:33   #9
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: "pomarszczone" powieki

A wiecie, że dokładnie dziś malując powieki cieniami, zauważyłam, że są takie własnie "pomarszczone"? Pomyślałam sobie, że do tej pory sie nie malowałam i miałam gładkie oczy, a teraz zaczęłam się malować i masz... starzeje mi sie skóra
Dodam, że cienie są Diora czyli jakość, której nie można wiele zarzucić. Nic z tego nie rozumiem...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 02:17   #10
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "pomarszczone" powieki

Dokladnie,bo oprocz tego,ze kosmetyki kolorowe nas upiekszaja to niestety,ale przy dluzszym stosowaniu moga negatywnie oddzialowywac na nasza skore.U mnie pomarszone powieki to byc moze tez efekt stosowania korektoru na powieki.Choc przeznaczony do stosowania w okolice oczu to jednak jakis tam negatywny wplyw zapewne ma na delikatna skore powiek.Dlugie godziny przed komputerem robia swoje+niedosypianie+zle odzywianie.....co tu duzo gadac wszystko to dziala na nasza niekorzysc i odbija sie na naszej urodzie
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.