Louis Vuitton część III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-03, 17:53   #4381
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zgadza się, to ja we własnej osobie

Niezle... udało Ci się odzyskać torebkę/ pieniądze ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-03, 20:05   #4382
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Niezle... udało Ci się odzyskać torebkę/ pieniądze ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Torebkę znalazłam, dzięki uprzejmości komisu do którego trafiła i trafiła na policję. Dalszych losów nie znam. Ja ją miałam ubezpieczoną, więc nic już do niej nie mam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 12:28   #4383
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Byłam dzisiaj w vitkacu. Ogólnie to jeśli chodzi i monogram to pustki. Mało jest torebek. Na neverfulla nie ma co liczyć przed świetami. No wiec chyba zdecyduje się na kogoś kto pośredniczy w zakupach. Możecie kogoś polecić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 12:59   #4384
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Torebkę znalazłam, dzięki uprzejmości komisu do którego trafiła i trafiła na policję. Dalszych losów nie znam. Ja ją miałam ubezpieczoną, więc nic już do niej nie mam.

Jak to???? O tym nic nie wiedziałam!!! Koniecznie napisz więcej!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 14:21   #4385
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Jak to???? O tym nic nie wiedziałam!!! Koniecznie napisz więcej!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę nic publicznie pisać ze względu na komis, który w tym pomógł i sprawa chyba dalej się toczy. Ja jestem z niej już raczej wykluczona bo moje roszczenie przeszło na ubezpieczyciela. Dla mnie ostatecznie skończyło się dobrze, ale torebka nie jest już moją własnością i szczerze mówiąc trudno mi jest się cokolwiek więcej dowiedzieć z Policji, chociaż próbowałam. Powiem tylko tyle, że jak sam człowiek nie złapie złodzieja to Policja raczej za niego tego nie zrobi, a nawet jak już samemu się złapie złodzieja to trzeba mocno kilka razy kopać w tyłek Policję (żeby nie powiedzieć dosadniej), żeby raczyła się sprawą zająć Przerażające, ale tak właśnie jest i pewnie dlatego też jest tylu oszustów, którzy podejmują się kradzieży.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2018-12-06 o 14:23
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-07, 14:03   #4386
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie mogę nic publicznie pisać ze względu na komis, który w tym pomógł i sprawa chyba dalej się toczy. Ja jestem z niej już raczej wykluczona bo moje roszczenie przeszło na ubezpieczyciela. Dla mnie ostatecznie skończyło się dobrze, ale torebka nie jest już moją własnością i szczerze mówiąc trudno mi jest się cokolwiek więcej dowiedzieć z Policji, chociaż próbowałam. Powiem tylko tyle, że jak sam człowiek nie złapie złodzieja to Policja raczej za niego tego nie zrobi, a nawet jak już samemu się złapie złodzieja to trzeba mocno kilka razy kopać w tyłek Policję (żeby nie powiedzieć dosadniej), żeby raczyła się sprawą zająć Przerażające, ale tak właśnie jest i pewnie dlatego też jest tylu oszustów, którzy podejmują się kradzieży.
MASSSAKRA
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-07, 14:51   #4387
karolinqa
Przyczajenie
 
Avatar karolinqa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Louis Vuitton część III

Cześć dziewczyny,
mam pytanie, jeżeli już tu padła na nie odpowiedź to przepraszam, ale nie mogłam znaleźć. Mam 2 chusty LV Monogram Shine Shawl i niestety już mi się ubrudziły i straciły tę "sztywność" i blask co na początku. Pomóżcie proszę, jak je czyscicie, żeby ich nie zniszczyć??
karolinqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-07, 15:30   #4388
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
MASSSAKRA
No, samo życie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-07, 23:09   #4389
marty_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Dziewczyny, jakie są Wasze wrażenia z zakupów wysyłkowych ze sklepu w Warszawie? Ja pisałam do Pana Kamila kilka razy i odpowiada mi bardzo zdawkowo, tylko na wybrane pytania. Nie oferują też pesonalizacji (jak to powiedział "w grudniu nie ma"). Trochę to jest dla mnie podejrzane - specjaliści od sprzedaży LV mają doskonały trening z obsługi klienta i w żadnym przypadku zakupów w LV nie byłam tak dziwnie potraktowana. Poza tym jakiś czas temu była historia w Budapeszcie, gdzie sprzedawano klientom repliki. Trochę się waham czy zainwestować 6tyś zl w tak średniej jakości serwis. Dajcie znać jakie są☠Wasze odczucia i jeśli kupowałyście już coś w ten sposób napiszcie proszę jak to u Was wyglądało.
marty_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:52   #4390
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Louis Vuitton część III

Ja w Warszawie nie kupowałam i nie mam zamiaru. Pisałam do nich to tak samo dostałam odpowiedz na polowe zadanych pytań a w końcu ostatnie moje pytanie pozostawił bez żadnej odpowiedzi. Przeczytał i nawet nie raczył odpisać. Wcześniej Pan poinformował mnie ze jest dostępna torebka speedy z pasekiem, po czym przyszłam do sklepu i okazało się ze jest ale bez paska. Ogólnie stosunek do kilenta słaby. Poprosiłam jedna panią żeby pokazała mi jakie torebki maja w takim razie do 5-6 tys zł. Pani stwierdziła, ze w tej cenie to bardzo niewiele i nawet nie dostałam odp jakie bo wolała zająć się kolejną klientką a mnie udawała, ze nie widzi. Ogólnie obsługa kilenta w tym sklepie to żenada.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 12:26   #4391
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez marty_sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze wrażenia z zakupów wysyłkowych ze sklepu w Warszawie? Ja pisałam do Pana Kamila kilka razy i odpowiada mi bardzo zdawkowo, tylko na wybrane pytania. Nie oferują też pesonalizacji (jak to powiedział "w grudniu nie ma"). Trochę to jest dla mnie podejrzane - specjaliści od sprzedaży LV mają doskonały trening z obsługi klienta i w żadnym przypadku zakupów w LV nie byłam tak dziwnie potraktowana. Poza tym jakiś czas temu była historia w Budapeszcie, gdzie sprzedawano klientom repliki. Trochę się waham czy zainwestować 6tyś zl w tak średniej jakości serwis. Dajcie znać jakie są☠Wasze odczucia i jeśli kupowałyście już coś w ten sposób napiszcie proszę jak to u Was wyglądało.
ja kupowalam portfel. bylam i jestem bardzo zadowolona
mialam kontakt od Forumowiczki na pewna konsultantke)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 14:13   #4392
marty_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6
Dot.: Louis Vuitton część III

No dla mnie to też strasznie dziwne, to ich podejście do klienta. W Polsce w porównaniu z USA torby są sporo tańsze i chciałam trochę zaoszczędzić, ale pewnie zrobię zakupy na lotnisku w Monachium, w drodze na święta.
marty_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 14:15   #4393
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

ja mam dobre doświadczenia, ale opinie o tym sklepie są tragiczne.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:12   #4394
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Złożyłam 8 listopada zAmówienie telefonicznie na almę bb i wczoraj oddzwoniono do mnie, że Alma czeka w salonie ( miała byc koniec grudnia/początek stycznia byłam 13 w kolejce )Dzisiaj zleciłam przelew i czekAm na przesyłkę. Jak dojedzie to pochwałę się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 22:29   #4395
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez scarabeuska Pokaż wiadomość
Złożyłam 8 listopada zAmówienie telefonicznie na almę bb i wczoraj oddzwoniono do mnie, że Alma czeka w salonie ( miała byc koniec grudnia/początek stycznia byłam 13 w kolejce )Dzisiaj zleciłam przelew i czekAm na przesyłkę. Jak dojedzie to pochwałę się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę jakie miłe zaskoczenie i prezent na święta
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 15:57   #4396
Niunkowska
Raczkowanie
 
Avatar Niunkowska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Czy kod z datą i miejscem produkcji w Neverfull, jest identyczny w torebce i pochette z jednego egzemplarza? Jak to wygląda u Was?
Niunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 16:15   #4397
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
Czy kod z datą i miejscem produkcji w Neverfull, jest identyczny w torebce i pochette z jednego egzemplarza? Jak to wygląda u Was?
U mnie, jak kiedyś go miałam, to pamiętam był taki sam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 16:38   #4398
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez scarabeuska Pokaż wiadomość
Złożyłam 8 listopada zAmówienie telefonicznie na almę bb i wczoraj oddzwoniono do mnie, że Alma czeka w salonie ( miała byc koniec grudnia/początek stycznia byłam 13 w kolejce )Dzisiaj zleciłam przelew i czekAm na przesyłkę. Jak dojedzie to pochwałę się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A na jaki kolor się zdecydowałaś? Ogólnie ja czekam na alme bb od września. Już jej nie chce ale nadal jestem zapisana i się zastanawiam w takim razie jak te zapisy działają skoro ty z listopada już ją masz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 16:58   #4399
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
A na jaki kolor się zdecydowałaś? Ogólnie ja czekam na alme bb od września. Już jej nie chce ale nadal jestem zapisana i się zastanawiam w takim razie jak te zapisy działają skoro ty z listopada już ją masz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te zapisy działają jak się im w salonie widzi Wiem z własnego doświadczenia jak rok temu chciałam kupić Metis reverse. Była kolejka miesiąc czy dwa, ale jak zadzwoniłam to mi powiedziano, że mają jedną na salonie, bo przyszła dla klientki, ale jak się do następnego dnia nie zgłosi to mi ją sprzedadzą. Tak też się stało. Więc sami widzicie jak to jest z tymi kolejkami. Można czekać i czekać, albo wskoczyć przed wszystkimi na początek.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 17:44   #4400
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Dziewczyny, a jakbym zamówiła i od razu zapłaciła w ciemno z wysyłką to pewnie bym szybko miała, prawda? Oni wtedy personalizują?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 17:47   #4401
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakbym zamówiła i od razu zapłaciła w ciemno z wysyłką to pewnie bym szybko miała, prawda? Oni wtedy personalizują?
Ale jak zapłaciła w ciemno? Jeżeli mówimy o Vitkacu to trzeba tam zadzwonić i czekać na ich link do zapłaty, a nie przyślą go chyba, gdy nie mają towaru na miejscu. Chyba, że nie zrozumiałam Cię dobrze.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 18:21   #4402
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale jak zapłaciła w ciemno? Jeżeli mówimy o Vitkacu to trzeba tam zadzwonić i czekać na ich link do zapłaty, a nie przyślą go chyba, gdy nie mają towaru na miejscu. Chyba, że nie zrozumiałam Cię dobrze.
Dobrze mnie zrozumiałaś Ale ktoś gdzieś pisał tu albo na grupie, że zapłacił od razu zamawiając i dostał torebkę bardzo szybko. A ja jestem chora jeśli chodzi o czekanie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:04   #4403
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dobrze mnie zrozumiałaś Ale ktoś gdzieś pisał tu albo na grupie, że zapłacił od razu zamawiając i dostał torebkę bardzo szybko. A ja jestem chora jeśli chodzi o czekanie.
A to pierwsze słyszę, że można zapłacić z góry. Ale może to i prawda. Musisz zadzwonić i się dowiedzieć, a nuż to prawda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:10   #4404
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

@Mariola13 - oglądam Twojego insta, co to za model torebki Moschino? I gdzie kupowałaś?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:11   #4405
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to pierwsze słyszę, że można zapłacić z góry. Ale może to i prawda. Musisz zadzwonić i się dowiedzieć, a nuż to prawda
Jak już się zdecyduje wydać moje miliony monet na Neverfulla to chce go mieć pilnie. Bo ta zabawa, że zamowie, będę musiała czekać, potem pojechać niewiadomo kiedy... Na samą myśl mi się odechciewa. To już chyba w ciemno zamówię tego GM...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:42   #4406
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Oliwiabb zamówiłam almę w damier ebene. Najpier kontaktowałam sie przez IG z panem Kamilem, ale Nie bylo go pracy I podał mi numer do Pani Marty. Po tel. Z info, że dla mnie torebka jest w salononie miałam otrzymać maila z linkiem do płatności, ale sie nie doczekałam. Rano przypomniałam się smsem i otrzymałam od razu dane do przelewu. Oczywiście numer konta zweryfikowałam, bo skąd mam wiedzieć czy to konto LV


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:56   #4407
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Jak kupowałam Neo Noe to pisałam do nich na insta żeby mnie zapisali na listę, ale dostałam odpowiedź że faktycznie list jest i czas oczekiwania jest ok 2 miesiące ale jak od razu zrobię przelew to by się akurat jedna znalazła... i tak oto dostałam torebkę od ręki. Może jakiś zwrot i kto pierwszy sprzeda ten lepszy, nie mam pojęcia jak to tam leci u nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 05:43   #4408
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Aż tam jutro zadzownie i zapytam o te sytuacje. Bo ja tez w tym kolorze zamówiłam alme i to we wrześniu. Póki co zmieniłam zdanie i chce NF ale i tak trochę słabo postępują. Jak mam czekać tyle na NF to dziękuje bardzo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 08:10   #4409
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Aż tam jutro zadzownie i zapytam o te sytuacje. Bo ja tez w tym kolorze zamówiłam alme i to we wrześniu. Póki co zmieniłam zdanie i chce NF ale i tak trochę słabo postępują. Jak mam czekać tyle na NF to dziękuje bardzo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwia, a zapytasz wprost o moją sytuację? Czy jak zapłacę z góry to dostanę szybko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 15:26   #4410
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Dzisiaj miałam niespodziankę i torebka jest juz u mnie Mnie obsłużono bez zastrzeżeń. Dziewczyny czy wszystkie torebki posiadają kod produkcji? Gdzie mam szukać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.