Boots No. 7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 15:09   #31
eirene pax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Boots No. 7

Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki znacie produkty Boots No. 7 ? Jaka jest ich dostepność w naszym kraju?

Prosze was o jak najwiecej opinii. Kiedyś od kogoś usłyszałam o nich dobre słowo i teraz zastanawiam się nad wypróbowaniem. Mam jednak problem z ich znalezieniem.
W Polsce ich chyba nie ma,we Wloszech tez,ale na szczescie mam "dostawy" z Irlandii...mam na mysli zwlaszcza No7 Lift & Luminate Eye Cream !Jest rewelacyjny,wygladza i napina skòre pod oczami naprawde,o czym sie przekonalam kiedy mi sie skonczyl i musialam kupic inny.Ròwniez No7 Lift & Luminate Day & Night Serum i inne kremy..polecam!
eirene pax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:29   #32
eirene pax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Boots No. 7

[QUOTE=spili;10089345]Kochane Wizażanki znacie produkty Boots No. 7 ? Jaka jest ich dostepność w naszym kraju?

Prosze was o jak najwiecej opinii. Kiedyś od kogoś usłyszałam o nich dobre słowo i teraz zastanawiam się nad wypróbowaniem. Mam jednak problem z ich znalezieniem.[/QUOTE

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

[QUOTE=eirene pax;38792816]
Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki znacie produkty Boots No. 7 ? Jaka jest ich dostepność w naszym kraju?

Prosze was o jak najwiecej opinii. Kiedyś od kogoś usłyszałam o nich dobre słowo i teraz zastanawiam się nad wypróbowaniem. Mam jednak problem z ich znalezieniem.[/QUOTE
W Polsce ich chyba nie ma,we Wloszech tez,ale mam "dostawy" z Irlandii..mam na mysli No7 Lift & Luminate Eye Cream .Jest rewelacyjny,wygladza i napina skòre pod oczami,co docenilam kiedy mi sie skonczyl i musialam kupic inny.Ròwniez No7 Lift & Luminate Day & Night Serum moge opolecic!
eirene pax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:10   #33
Patrysia92
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia92
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 45
Dot.: Boots No. 7

Chwale sobie kosmetyki z tej firmy, szczegolnie w moim przypakdu podklady No7 Beautifully Matte, No7 Stay Perfect Compact ( z tym ze ten akurat podklad nie jest zbyt wydajny niestety) i No7 Mineral Perfection Powder Foundation, nie sa najtansze (£13-15) ale wedlug mnie bardzo dobre, wszystkie te ktore probowalam mialy dobre krycie (Mam blizny po tradzikowe i przebarwienia i podzialalo na to)

Nie jestem wielka fanka cieni do powiek (nie nosze) wiec nie moge sie wypowiedziec na ich temat.

Maskary tez sa swietne, szczegolnie Exceptional Definition (ta zielona).


A co do czystosci, to nie wiem w ktorym bootsie wy kupujecie kosmetyki ale w tym duzym w Manchesterze wsztstko jest bardzo profesjonalnie i czysto
Patrysia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 06:56   #34
Elliamya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Boots No. 7

Hej dziewczyny, mieszkam w Norwegii i kupilam kremy tej firmy razem z serum w zestawie i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona.Mam cere mieszana,w strone suchej.Nawilzaja,wygladza ja(nawet moje kurze lapki sie zmniejszyly) i koja podraznienia ,skura jest po nich jest delikatna. Przepraszam za pisownie ale n nie mam Polskiej klawiaturyPozdrawiam

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

A, skusilam sie tez na cienie do powiek , edycja limitowana (3 kolory w zestawie z pedzelkiem) i tu w przeciwienstwie do kremow nie zdaja egzaminu,slabo napigmentowane, kolory malo wyrazne,nie polecam.
Elliamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 22:48   #35
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Szukam kredki do brwi Boots No 7 kolor brown/black

Czy któraś z was wie gdzie można kupić kredkę do brwi tej marki lub posiada taką w tym kolorze i chce sprzedać?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:30   #36
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Szukam kredki do brwi Boots No 7 kolor brown/black

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z was wie gdzie można kupić kredkę do brwi tej marki lub posiada taką w tym kolorze i chce sprzedać?
Może dziewczyny w tym wątku będą mogły Ci pomóc.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:50   #37
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Szukam kredki do brwi Boots No 7 kolor brown/black

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może dziewczyny w tym wątku będą mogły Ci pomóc.
dziękuję za pomoc, sama nie moglam znaleźć
No więc dziewczyny, czy któraś wie coś na temat wyżej wspomnianej kredki?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 09:35   #38
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Boots No. 7

Mam kilka rzeczy z Kolorowki i krem do twarzy i poki co je lubie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 21:46   #39
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Boots No. 7

Trochę stary wątek ale odgrzebalam bo zaczęłam pracę w Boots, mam zniżkę i zastanawiam się czy inwestować w No7. Teraz lift and luminate ma nową edycję kremów wlasnie

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 09:35   #40
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Boots No. 7

Ja próbuję kupić rozświetlacz No7 instant rafiance highlighter. Zobaczylam go na jakimś blogu, później widziałam też efekt na żywo i zakochałam się, ale w Polsce nie mogę go nigdzie znaleźć. Może ktoś coś? Zastanawiam się już nad zamówieniem ze strony boots, ale koszty przesyłki mnie zniechęcaja.
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:17   #41
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Boots No. 7

Kupiłam co chciałam i poszło do kosza, szkoda kasy. Kala! W jakim kraju mieszkasz

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-27 16:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.