Cesenatico - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 12:32   #1
Paulisiaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Paulisiaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
GG do Paulisiaaaa
Wink

Cesenatico,Włochy ,Beskid-tour


Czy ktoś moze powiedział mi pare słów na temat miasteczka Cesenatico i hotelu blu mar .? ; ** ; )
i czy ktoś jedzie na obóz do Cesenatico z Beskid-tour w terminie 03,08-14,08; )

Edytowane przez Paulisiaaaa
Czas edycji: 2011-03-22 o 13:20
Paulisiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 14:47   #2
puszczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Cesenatico

Ja ci bardzo chętnie opowiem
No więc hotel. Jest bardzo bliziutko do własnej strzeżonej plaży (jest dużo leżaków więc wszyscy się mieszczą) co jest wielkim udogodnieniem, posiłki są okropne (co najmniej dwa razy dziennie makaron, np lasagna), pan który zarządza tym hotelem - Juliano jest bardzo fajnym kolesiem można się z nim dogadać. Pokoje w dobrym stanie, choć o łazienkach nie można tego powiedzieć (znaczy zależy w którym pokoju). No i jeśli będziesz mieć pokój na II piętrze to uważaj przy ulewach (my miałyśmy małą powódź w pokoju i jeszcze plagę mrówek, ale co tam xD)
Zaś samo Cesenatico - do większego marketu jest kawałek drogi, a do zabudowań typu: przytulne restauracyjki, bary to należy "przekroczyć", że tak powiem mały kanał za opłatą bodajże 20 centów (ale nie jestem pewna). Dopiero tam miasto tętni życiem przez całą dobę. Gdzieniegdzie porozstawiane są kraniki z wodą (chłodna, orzeźwiająca) co jest bardzo użyteczne, gdyż napoje są tam dosyć drogie.
No to tyle
puszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.