Czy przyjmą reklamację butów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 19:06   #1
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356

Czy przyjmą reklamację butów?


Kupiłam wczoraj buty i dzisiaj ubrałam je po raz pierwszy ( na szczęście dosłownie pół godziny chodzenia). Po powrocie do domu zauważyłam ,że na lewym bucie nie ma fleczka jest dość mocno starty goły obcas, więc fleczek musiał spaść zaraz po wyjściu z domu (albo też wcale go nie było, chociaż myślę że to bym zauważyła bo akurat wczoraj impregnowałam buty).
Dołączone były fleczki zapasowe, więc założyłam ale jednak ślad zdartego obcasa mimo to jest dość wyraźny a że buty mają jeden dzień to jest dosyć irytujące

Buty kupiłam w CCC (czytałam że robią problemy z reklamacjami) z kolekcji lasocki za 280 zł.

Myślicie że przyjmą mi to do reklamacji? Bo nie chce niepotrzebnie oddawać butów i czekać 2 tygodnie żeby mi powiedzieli że to z mojej winy bo np. powinnam sprawdzać co 10 kroków czy fleczki są na miejscu


Dodam że moja mama kupiła identyczne buty tylko w innym kolorze i sprawdziłam że w jednym bucie (tym samym co u mnie) również nie ma fleczki, chociaż jej aż tak się nie zdarły jak moje.


Reklamować czy odpuścić? Bo jak mam się użerać tygodniami i nie mieć butów to podziękuje :/
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:17   #2
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Reklamuj!!! Reklamacja nalezy się na każdy produkt, do 2 lat! jestesmy w UE i obowiązuje nas prawo korzystania z reklamacji 2 lata!
W razie czego postrasz ich że zadzwonisz do biura obsługi konsumenta
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:17   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj buty i dzisiaj ubrałam je po raz pierwszy ( na szczęście dosłownie pół godziny chodzenia). Po powrocie do domu zauważyłam ,że na lewym bucie nie ma fleczka jest dość mocno starty goły obcas, więc fleczek musiał spaść zaraz po wyjściu z domu (albo też wcale go nie było, chociaż myślę że to bym zauważyła bo akurat wczoraj impregnowałam buty).
Dołączone były fleczki zapasowe, więc założyłam ale jednak ślad zdartego obcasa mimo to jest dość wyraźny a że buty mają jeden dzień to jest dosyć irytujące

Buty kupiłam w CCC (czytałam że robią problemy z reklamacjami) z kolekcji lasocki za 280 zł.

Myślicie że przyjmą mi to do reklamacji? Bo nie chce niepotrzebnie oddawać butów i czekać 2 tygodnie żeby mi powiedzieli że to z mojej winy bo np. powinnam sprawdzać co 10 kroków czy fleczki są na miejscu


Dodam że moja mama kupiła identyczne buty tylko w innym kolorze i sprawdziłam że w jednym bucie (tym samym co u mnie) również nie ma fleczki, chociaż jej aż tak się nie zdarły jak moje.


Reklamować czy odpuścić? Bo jak mam się użerać tygodniami i nie mieć butów to podziękuje :/
Właśnie dlatego nigdy nie kupuję butów w CCC.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:33   #4
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Oczywiście możesz spróbować, ale w CCC jest bardzo ciężko z reklamacjami. W zeszłe wakacje kupiłam koturny, sandałki z gumkami. Już po przejściu w nich jakiś 10 minut buty wcale nie trzymały się nogi, gumki cały czas się ześlizgiwały. Oddałam je najszybciej jak się dało, pani sprzedawczyni powiedziała że tylko w tym samym dniu oddały 3 osoby te same buty przede mną, z tego samego powodu. Buciki odesłano z odmową reklamacji, twierdząc, że to moja wina i że źle dobrałam rozmiar przy zakupie
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:35   #5
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego nigdy nie kupuję butów w CCC.
ja też
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:45   #6
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Oczywiście możesz spróbować, ale w CCC jest bardzo ciężko z reklamacjami. W zeszłe wakacje kupiłam koturny, sandałki z gumkami. Już po przejściu w nich jakiś 10 minut buty wcale nie trzymały się nogi, gumki cały czas się ześlizgiwały. Oddałam je najszybciej jak się dało, pani sprzedawczyni powiedziała że tylko w tym samym dniu oddały 3 osoby te same buty przede mną, z tego samego powodu. Buciki odesłano z odmową reklamacji, twierdząc, że to moja wina i że źle dobrałam rozmiar przy zakupie
Miałam taką sytuację i zgłosiłam sprawę do rzecznika spraw konsumenta i jakos udało się uzyskać pozytywne rozpatrzenie reklamacji
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:00   #7
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Jak najbardziej reklamuj. Chociaż reklamacja tam faktycznie nie wygląda najlepiej. Moja mama miała kiedyś kilka par z CCC, Lasocki itd. Wszystkie się prędzej czy później rozleciały. Na nowe nie wymieniają, naprawiają aż do skutku i to jeszcze naprawdę byle jak.

Osobiście nic bym w CCC nie kupiła. To największy shit w tak wygórowanej cenie.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 20:17   #8
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Osobiście nic bym w CCC nie kupiła. To największy shit w tak wygórowanej cenie.
Generalnie po sieciówkach (CCC, ambra, czy nawet Reserved, H&M etc.) raczej nie ma co się spodziewać jakości czy trwałości... Kiedyś kupiłam buty bodajże w Carry, od początku nie liczyłam że pochodzę w nich dłużej niż rok.. Rozwaliły się po tygodniu (odpadła podeszwa)
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:26   #9
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Próbuj reklamować, nie zaszkodzi na pewno
Ja ostatnio miałam sytuacje, ze obcas pękł mi w połowie (wzdłuż tego szwu po środku) i przyjęli. A też mogli stwierdzić, ze z mojej winy.
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:30   #10
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Chyba odpuszczę reklamacje, bo nie chcę mi się z nimi użerać i czekać nie wiadomo ile na buty. Mój szewc zawsze ładnie mi zatuszuje mankamenty na obcasach, więc po prostu do niego je zaniosę.
Podejrzewam że by mi za pierwszym razem odrzucili reklamacje z uzasadnieniem "niewłaściwe użytkowanie buta", a ponad miesiąc czekania na buty to dla mnie za długo.
Dobrze że kupiłam je ze zniżką -30%

Ogólnie jestem zadowolona z butów lasockiego, większość butów mam stamtąd i jak na razie tylko z tymi jednymi mam problem.
Kozaki z zeszłego roku są w super stanie
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:53   #11
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Chyba odpuszczę reklamacje, bo nie chcę mi się z nimi użerać i czekać nie wiadomo ile na buty. Mój szewc zawsze ładnie mi zatuszuje mankamenty na obcasach, więc po prostu do niego je zaniosę.
Podejrzewam że by mi za pierwszym razem odrzucili reklamacje z uzasadnieniem "niewłaściwe użytkowanie buta", a ponad miesiąc czekania na buty to dla mnie za długo.
Dobrze że kupiłam je ze zniżką -30%

Ogólnie jestem zadowolona z butów lasockiego, większość butów mam stamtąd i jak na razie tylko z tymi jednymi mam problem.
Kozaki z zeszłego roku są w super stanie
ja bym tego nie reklamwałam, bo to zwykłe uszkodzenie mechaniczne, a nie wina materiału, że obcas się zdarł.

Co do tego, że to w ogóle ccc to się nie wypowiadam, bo już nawet tak nie wchodzę zobaczyć co mają z racji tego jak dwukrotnie moją reklamację odrzucili
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 21:57   #12
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czy przyjmą reklamację butów?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja bym tego nie reklamwałam, bo to zwykłe uszkodzenie mechaniczne, a nie wina materiału, że obcas się zdarł.

Co do tego, że to w ogóle ccc to się nie wypowiadam, bo już nawet tak nie wchodzę zobaczyć co mają z racji tego jak dwukrotnie moją reklamację odrzucili
No właśnie mechaniczne, ale kto by pomyślał żeby od razu po ubraniu nowego buta sprawdzać czy fleczek nie zgubił
Rozumiem jakbym się zagapiła i nie wymieniła fleczek na czas i by się starły i to by zniszczyło obcas a nie odpadnięta fleczka. Jednak mam przeczucie że reklamacja została by odrzucona,więc wole się nie wkurzać Całe szczęście że zauważyłam po pierwszym ubraniu że ja stracił bo pewnie buty byłyby do wyrzucenia za kilka ubrań
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.