Czerwona plama na podniebieniu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 22:10   #1
LooookingGood
Przyczajenie
 
Avatar LooookingGood
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8

Czerwona plama na podniebieniu.


Dobry wieczór.
Tak, wiem, prośba o poradę tutaj nie zastąpi wizyty u specjalisty, ale chciałabym tylko dowiedzieć się czy ktoś z Was miał podobną dolegliwość.
Od około miesiąca na podniebieniu twardym mam czerwoną plamę. Od czasu do czasu, w zależności od dnia pojawia się na niej biały nalot. Nie boli, nie szczypie. W internecie roi się od stron internetowych, na których napisane jest, że to rak, nowotwór i jeszcze inne choroby..
Od lat borykam się z nawracającymi aftami, więc wiem jak wyglądają afty i ta plama to nie to. Plama jest płaska, wyczytałam, że to może być jakiś liszaj (z zaznaczeniem, że to też zapowiedź nowotworu)
Po weekendzie wybiorę się do mojej lekarki rodzinnej, bo teraz jest na urlopie, więc proszę Was tylko o odpowiedź czy ktoś miał podobne "coś" na podniebieniu lub gdziekolwiek w jamie ustnej i czy to rzeczywiście tylko sprawy nowotworowe czy może coś łagodniejszego.

Wiem, że dopasowywanie na siłę swoich objawów do tych wyczytanych w internecie jest niedorzeczne, ale skoro utrzymuje się to miesiąc, to zaczynam się bać.

Edytowane przez LooookingGood
Czas edycji: 2016-08-04 o 22:11
LooookingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 14:13   #2
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Czerwona plama na podniebieniu.

Bo to jest niedorzeczne. W sieci potrafią pisać rózne rzeczy. Czemu nie zapiszesz się do rodzinnego?
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 15:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.