jaki sposób na włochaty brzuszek ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 19:41   #1
Justyna09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11

jaki sposób na włochaty brzuszek ?


Witam Wiem ze ten temat był juz bardzoo czesto poruszany ale dalej nie znalazłam dobrego sposobu. Mam włosy na brzuchu jest to dosyć gruby pasek prawie od biustu w dół Szukałam domowych sposobów, ponieważ nie chce używać depilatorów wosków maszynek past cukrowych kremów itp. nie chce też iść do lekarza, ani kosmetyczki. Odpadają też kremy rozjaśniające. Próbowałam wodą utlenioną 3 % bo tylko do takiej mam dostęp i jedyne co się stało zrobiła mi się jasna plama :< Jak można się inaczej pozbyć tych włosów? żeby się wykruszyły i odpadły <marzenie> ? mam je już wiele lat i strasznie sie wstydze nikt o tym nie wie :< teraz jeszcze lato idzie .. i za kilka dni mam wyjazd .. na basen. Jak moge sie ich pozbyć ? Czy jak będę bardzo tarła np. szorstką gąbką to znikną ? bo czasem ludzie mają np wytarte łydki z tyłu .. albo jakieś coś co je na tyle osłabi w tak krótkim czasie ? i nie uszkodzi zabardzo skóry ? zmywacz do paznokci spirytus ? bo ja już sama nie wiem.. :< jestem normalnie załamana pomocy
Justyna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:54   #2
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

Dlaczego odpadają depilatory, albo kosmetyczka ? Boisz się bólu? Kremy do depilacji rozpuszczą skutecznie włosy więc po co kombinować z domowymi, troche drastycznymi jak na moje sposobami? Trąc gąbką podrażnisz sobie tylko skórę, wątpię żeby był jakiś efekt "wykruszający" włosa.
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:05   #3
Justyna09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

Boje się, wstydze i nie mam kasy .. a czy kremy nie spowodują że włosy beda potem grubsze i mocniejsze gęstsze ? bo mam zielony z veet z takim dozownikiem ale on chyba do nóg jest tylko bo na brzuch sie go boje ..
Justyna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:15   #4
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

gdzieś tam słyszałam, że kremy rozpuszczają keratynę nawet w cebulce, czyli budulec włosa i znacznie go osłabiają
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 08:53   #5
Broszkathe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

W stanie międzywojennym te co bardziej eleganckie kobiety ścierały sobie zbędne owłosienie papierem ściernym. Nie chcę nic sugerować, ale to pierwsze co mi się nasunęło na myśl czytając twój pierwszy post, autorko tematu no, ale to na pewno byłby naturalny sposób i z tradycjami!
Broszkathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:36   #6
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

Kochana... koszt depilacji woskiem u kosmetyczki to naprawdę nie będzie katastrofa dla Twojego portfela.... gorzej będzie jeśli wprowadzisz w życie te "cudowne" pomysły... szorstka gąbka... papier ścierny...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:58   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

Cytat:
Napisane przez Justyna09 Pokaż wiadomość
Boje się, wstydze i nie mam kasy .. a czy kremy nie spowodują że włosy beda potem grubsze i mocniejsze gęstsze ? bo mam zielony z veet z takim dozownikiem ale on chyba do nóg jest tylko bo na brzuch sie go boje ..
Kremy usuwają włos na powierzchni tj rozpuszczają jego strukturę. Włos moze odrosnąć taki sam, czasem moze zdarzyć się że będzie grubszy niestety. Nie polecam- gdy włosy będą ci odrastac po kremie na delikatnej skórze brzucha, mozesz miec wysyp krostek... Polecam za to pastę cukrową- mniejszy ból niż przy wosku. Znajjdź taki salon w którym w cenniku pisze "depilacja brzycha- XX zł", na pewno bedziesz sie mniej wstydzila, gdy zobaczysz, ze takie zabiegi wykonują, a kosmetyczka nie zrobi takiej miny, jak sie zapytasz o to Możesz tez przedzwonic do salonu najpierw. Powodzenia
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 15:25   #8
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

A ja używam plastrów z woskiem i sprawdzają się dobrze Polecam firmy Tanita i Sensual Na jedno wyrywanie wystarczy odcięcie 1/3 plastra i użycie obu kawałków co przy opakowaniu za powiedzmy 12zł za 10 plastrów jest dosyć tanią metodą. Po depilacji wystarczy przetrzeć oliwką dla dzieci i spokój na kilka tygodni. Sama próbowałam wielu metod ale najlepszy jest jednak depilator i plastry

Ps. Nie ma sie czego wstydzić! Sama mam włosy na brzuchu i do tego wasika To są drobiazgi i im mniej będziesz się tym zadręczać tym większe prawdopodobieństwo że inni nawet tego nie zauważą
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:38   #9
Klinika Urody Laime
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: jaki sposób na włochaty brzuszek ?

Kaoru22 ma rację, jeżeli szukasz tańszego sposobu na pozbycie się włosków, to wybierz depilację woskiem, jednak po pierwsze pamiętaj o nawilżaniu skóry, tak aby zapobiec ewentualnym podrażnieniom lub jeśli to możliwe umów się na depilację woskiem u kosmetyczki, która się na tym zna, tak byś oszczędziła sobie ewentualnych niepożądanych skutków.
pozdrawiam kosmetolog Anna
Klinika Urody Laime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.