Filologia Hiszpańska - staże, praktyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 13:07   #1
wioola_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 20

Filologia Hiszpańska - staże, praktyki


Cześć. W tym roku mam maturę i chcę studiować filologię hiszpańską/iberystykę. Niestety specjalności na publicznych uczelniach, to przeważnie tylko nauczycielska albo tłumaczeniowa podstawowa.
Chciałam jednak zapytać o coś innego. A mianowicie, czy któraś z Was przed studiami lub w ich trakcie odbywała niepłatne staże praktyki? Jeśli tak, to mogłybyście coś o tym napisać?
wioola_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:40   #2
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Filologia Hiszpańska - staże, praktyki

Specjalizacje na filologiach rzeczywiście nigdy nie powalają różnorodnością. W moim przypadku (spec. powiązana z biznesem/turystyką) to były praktyki w biurach podróży lub prace biurowe związane z wykorzystaniem języka, np. obsługa klienta w języku obcym.
Nie warto ograniczać się do samej specjalizacji. Języki obce to nie tylko szkoła/tłumaczenia, ale też inne branże, np. HR, obsługa klienta, etc.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:52   #3
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: Filologia Hiszpańska - staże, praktyki

Cytat:
Napisane przez wioola_j Pokaż wiadomość
Cześć. W tym roku mam maturę i chcę studiować filologię hiszpańską/iberystykę. Niestety specjalności na publicznych uczelniach, to przeważnie tylko nauczycielska albo tłumaczeniowa podstawowa.
Chciałam jednak zapytać o coś innego. A mianowicie, czy któraś z Was przed studiami lub w ich trakcie odbywała niepłatne staże praktyki? Jeśli tak, to mogłybyście coś o tym napisać?
nie, na umcsie jest spec.hiszp+port, hiszp+spec.(dziennikarstw o/turystyka/stos.międzynarodowe), hiszp.tłumaczeniowa i port-hiszp, za to nie ma spec.nauczycielskiej
praktyki podobno są na 3 roku, ale co, gdzie i jak...to tego chyba nikt nie wie
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:34   #4
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Filologia Hiszpańska - staże, praktyki

Na UŚ są tłumaczeniowe i język biznesu. Nauczycielska w przypadku angielskiego i niemieckiego, jeżeli dobrze pamiętam.
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 17:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.