Rozszerzone pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 13:42   #1
ZbytDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 92

Rozszerzone pory


Mam ogromny problem z rozszerzonymi porami na policzkach tuż przy nosie. Niczym nie potrafie zniwelować tych kraterów jakie powstały na mojej twarzy :/ Stąd moja ogromna prośba: polećcie mi naprawdę dobry podkład i puder, który zamaskuje te paskudztwo. Próbowalam wielu kosmetyków m.in. Avon, Maybeline Affinitone, Rimmel za każdy dałam prawie 40zł a niestety efekty nie były satysfakcjonujące. Jestem tak bardzo zdesperowana, że gotowa jestem poświęcić większą sumę aby tylko były skuteczne. Zatem czekam na propozycje [dodam jeszcze, że moja cera szybko się błyszczy, więc wolałabym matujące podkłady].

Pozdrawiam
__________________

mam marzenie->
ze szczęścia sikać po kolanach!
ZbytDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:17   #2
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez ZbytDobra Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z rozszerzonymi porami na policzkach tuż przy nosie. Niczym nie potrafie zniwelować tych kraterów jakie powstały na mojej twarzy :/ Stąd moja ogromna prośba: polećcie mi naprawdę dobry podkład i puder, który zamaskuje te paskudztwo. Próbowalam wielu kosmetyków m.in. Avon, Maybeline Affinitone, Rimmel za każdy dałam prawie 40zł a niestety efekty nie były satysfakcjonujące. Jestem tak bardzo zdesperowana, że gotowa jestem poświęcić większą sumę aby tylko były skuteczne. Zatem czekam na propozycje [dodam jeszcze, że moja cera szybko się błyszczy, więc wolałabym matujące podkłady].

Pozdrawiam

niczym tego nie zamaskujesz, musisz zainwestowac w dobre kosmetyki pielegnujace ktore maja za zadanie sciagnac pory
zacznij od pielegnacji odpowiedniej swojej skory, a zobaczysz widoczna poprawe bo pory zmniejsza sie choc troche
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:26   #3
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozszerzone pory

Kosmetyki ściągające pory jak najbardziej A z podkładów - te mocno kryjące też powinny pomóc (ja używam w tej chwili Max Factor Lasting Performance i jestem zadowolona. Z innych polecanych do 100 zł - Revlon Colorstay, powyżej np. Estee Lauder i inne).
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:52   #4
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Rozszerzone pory

szpachla, szpachla, szpachla

a tak na poważnie: krem vichy (normaderm) podobno działa, może baza pod makijaż jakaś wygładzająca (może dax) no i raczej niezbyt ciężki fluid, bo ten potęguje... może równiez jakiś kryjący niedoskonałości, wygładzający i nawilżający (revlon colorstay), no i przypudrowanie a najlepiej dobry rozświetlacz, ale i równiez brązujący (zależnie od karnacji - ja zaobserwowałam, że tak działają kulki oriflame) albo jakieś pryzmy czy meteoryty. Wyrównaj koloryt twarzy podkładem, rozświetl, co trzeba, wymodeluj brązerem i delikatnie podkreśl policzki - to tak doraźnie. To tak tradycyjnie i po szkolnemu, ja przeszłam na mineralnie, jak mi się nagle cuda dziać zaczęły i jak na razie jestem zadowolona

a u mnie sprawdza się podstawa pielęgnacji - żel do mycia twarzy garniera, peeling enzymatyczny co 3 dni oriflame radiance, i co trzy dni peeling - maseczka garnier 3 w 1. No i full nawilżanie. Ale to tak nie od razu efekty...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:47   #5
waleriana34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: Rozszerzone pory

najpierw pielegnacja, maseczka sciagajaca najlepiej z glinka bardzo dobre ma Tolpa i Body Shop, potem piling, dobry tonik wygladzajacy. Co do podkladu to ciezka sprawa, a sproboj bazy pod podklad, wygladzi skore i troszke ukryje pory. Na niej podklad bedzie wygladal lepiej. Zacznij od lekkiego podkladu , wbrew pozora te bardziej kryjace tylko podkresla twoj problem. Powodzenia
waleriana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:31   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Rozszerzone pory

Ja z pielegnacji stosuje happyderm z l'oreala - bardzo dobrze nawliza buzie, staram sie dbac od dluzszego czasu o nawilzanie twarzy i zauwazylam, ze im lepiej twarz nawlizona, tym mniej sebum produkuje.

Poza tym mam zawsze przy sobie bibulki matujace z essence i puder true match z l'oreala.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:52   #7
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez waleriana34 Pokaż wiadomość
najpierw pielegnacja, maseczka sciagajaca najlepiej z glinka bardzo dobre ma Tolpa i Body Shop, potem piling, dobry tonik wygladzajacy. Co do podkladu to ciezka sprawa, a sproboj bazy pod podklad, wygladzi skore i troszke ukryje pory. Na niej podklad bedzie wygladal lepiej. Zacznij od lekkiego podkladu , wbrew pozora te bardziej kryjace tylko podkresla twoj problem. Powodzenia
W moim przypadku baza pod podkład jeszcze bardziej uwidacznia pory. Niby wygładza, ale niestety łatwiej wchłania podkład, w efekcie czego wchodzi on w pory i bardzo nieestetycznie wygląda. Sam podkład bez bazy bardzo ładnie je kryje. Ale tylko ten dość mocno kryjący, lekki niestety nic nie daje
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 07:58   #8
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Rozszerzone pory

Zamiast wydawac kase na drogie podkłady lepiej zainwestuj w dobra kosmatyczke, kremy, maseczki itp. Lato idzie, kryjace ciezkie fluidy beda Ci spływac z twarzy.
Jest takie serum, ktore bardzo zmniejsza pory, niesty zapomniałam jak sie nazywa. Dowiem sie dzis i napisze pozniej.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:50   #9
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Rozszerzone pory

To serum o ktorym Ci pisalam nazywa sie Idealist od Estee Lauder. Uprzedzam jest drogie (300 zł za 50 ml), ale za to bardzo wydajne (jedna pompka wystarczy na cała twarz). Naklada sie to pod krem głównie na miejsca gdzie masz rozszerzone pory.
Najwazniejsze to wizyta u kosmatyczki i odpowiednia pielegnacja twarzy (demakijaz, toniki, odpowiednie kremy, maseczki itp).
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.