Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 15:22   #2011
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziękuje Ci Gosiak za odpowiedz zadzwonie i się umówie i napewno zdam relacje ,mam nadzieje że dobrze wybrałam bo musze całe miasto przejechać żeby dostać się do tego salonu.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Już się umówiłam na czwartek do Pani Beatki,mam jeszcze do Ciebie Gosiak pytanko czy ty byłaś zadowolona po wizycie u niej,czy potrafi ona sama dobrać odpowiednią fryzurke dla danej osoby bo ja sama nie wiem co chce i poszukuje fryzjera który by mi doradził w czym mi będzie dobrze.
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:05   #2012
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci Gosiak za odpowiedz zadzwonie i się umówie i napewno zdam relacje ,mam nadzieje że dobrze wybrałam bo musze całe miasto przejechać żeby dostać się do tego salonu.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Już się umówiłam na czwartek do Pani Beatki,mam jeszcze do Ciebie Gosiak pytanko czy ty byłaś zadowolona po wizycie u niej,czy potrafi ona sama dobrać odpowiednią fryzurke dla danej osoby bo ja sama nie wiem co chce i poszukuje fryzjera który by mi doradził w czym mi będzie dobrze.
Aniu polecam się na przyszłość
Ja od tej kobiety za każdym razem wychodzę zadowolona baaardzo. Wg mnie jest po prostu genialna w swoim fachu Gdyby było inaczej, nie polecałabym jej
Z reguły też nie wiem, co chcę, ale p. Beatka zawsze dobrze podpowiada... Raz chciałam coś niby na bombkę, ale szybko mi odradziła - mam okrągłą twarz... Na szczęście mój upór wymiękł
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:04   #2013
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mam nadzieję, że może tutaj uda mi się uzyskać odpowiedź. Czy, któraś z was drogie wizażanki strzygła się w salonie T&G przy ulicy Kopernika 13? Warto tam się wybrać? I kolejne pytanko poszukuję fryzjera Arkadiusza Grefa, wiecie może gdzie mogę go znaleźć?? (co\hodzi mi oczywiście o salon fryzjerski) z góry dziękuję, za odpowiedzi.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 00:09   #2014
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzięki dobrze,że istnieje takie forum bo dzięki niemu można się dużo dowiedzieć.Ja też sama nie wiem czego chce,mam proste włosy do ramion,które mi się wogóle nie układają więc ciągle chodze w spiętych,chciałabym coś zmienić może nawet ściąć bardzo krótko,ale zawsze jak pójde do fryzjera to kończy się na podcięciu albo na wycieniowaniu bo żadna nie potrafi doradzić w jakiej fryzurce było by ci dobrze.Licze na to ,że Pani Beatka wyczaruje mi coś fajnego.Po wizycie zdam relacje.Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 01:35   #2015
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

moje poszukiwania trwaja.
mam bardzo grube wlosy, duzo ich i naprawde trudno znalezc fryzjera, ktory da sobie rade z tym wyzwaniem - a probowalam juz u wielu.
moze sprobuje u pani Beatki...
czy ktos moglby napisac na jakich farbach ona pracuje? i jakie ceny?

ja ostatnio bylam u sprawdzonego przeze mnie wielokrotnie pana Sebastiana z Zurawiej. obecnie to jedyny moj dobry namiar - tnie dobrze, kolor tez ok (Loreal), ale do niego sa dlugie terminy (na ogol miesiac, w wakacje krotsze) bo ma on swoje stale wyznawczynie - jest rzeczywiscie niezly i mysle ze mozna go spokojnie polecic, jakby ktos chcial, moge podac namiar. swoja droga ciekawa jestem jak ocenilyby go dziewczyny z wizazu - ja jestem dosyc krytyczna i mam trudne wlosy, wiec ciezko mnie zadowolic, ale pan Sebastian jest naprawde ceniony i oblegany, nie jest to bezpodstawne, ale ja szukam przede wszystkim kogos tanszego, bo bardzo szybko rosna mi wloski i 240 ktore place u niego za kolor i strzyzenie to dla mnie troche za duzo, bo patrzac na odrosty powinnam chodzic minimum co miesiac...
u pani Beatki jest chyba taniej?
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 02:45   #2016
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
Dzięki dobrze,że istnieje takie forum bo dzięki niemu można się dużo dowiedzieć.Ja też sama nie wiem czego chce,mam proste włosy do ramion,które mi się wogóle nie układają więc ciągle chodze w spiętych,chciałabym coś zmienić może nawet ściąć bardzo krótko,ale zawsze jak pójde do fryzjera to kończy się na podcięciu albo na wycieniowaniu bo żadna nie potrafi doradzić w jakiej fryzurce było by ci dobrze.Licze na to ,że Pani Beatka wyczaruje mi coś fajnego.Po wizycie zdam relacje.Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
ojjj jak ostatnio marudziłam, że chcę coś na Sharone Stone czy tą no yyyy Dorotę Gardias to powiedziała, że jeszcze raz coś wspomnę i od razu tnie bez pytania zabrzmiało poważnie heheh ale też myślałam o bardzo krótkich ale nie jestem pewno gdyż kiedyś miałam tak ściete i źle mi było.... nikt mnie nie poznawał a obcy dawali mi po 30 lat choć miałam 18 ale to była zupełnie inna fryzjerka, do której w życiu nie wrócę o nie nie nie a p. Beatce bym pewnie zaufała zobaczymy.....

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
moje poszukiwania trwaja.
mam bardzo grube wlosy, duzo ich i naprawde trudno znalezc fryzjera, ktory da sobie rade z tym wyzwaniem - a probowalam juz u wielu.
moze sprobuje u pani Beatki...
czy ktos moglby napisac na jakich farbach ona pracuje? i jakie ceny?

ja ostatnio bylam u sprawdzonego przeze mnie wielokrotnie pana Sebastiana z Zurawiej. obecnie to jedyny moj dobry namiar - tnie dobrze, kolor tez ok (Loreal), ale do niego sa dlugie terminy (na ogol miesiac, w wakacje krotsze) bo ma on swoje stale wyznawczynie - jest rzeczywiscie niezly i mysle ze mozna go spokojnie polecic, jakby ktos chcial, moge podac namiar. swoja droga ciekawa jestem jak ocenilyby go dziewczyny z wizazu - ja jestem dosyc krytyczna i mam trudne wlosy, wiec ciezko mnie zadowolic, ale pan Sebastian jest naprawde ceniony i oblegany, nie jest to bezpodstawne, ale ja szukam przede wszystkim kogos tanszego, bo bardzo szybko rosna mi wloski i 240 ktore place u niego za kolor i strzyzenie to dla mnie troche za duzo, bo patrzac na odrosty powinnam chodzic minimum co miesiac...
u pani Beatki jest chyba taniej?
w Cherry na bank jest taniej.... dokładnie co i ile kosztuje Ci nie powiem, bo nie farbuję włosów ale zadzwoń i dowiedz się.... telefon podawałam wyżej gdzieś... choć nigdy nie słyszałam żeby mówiła coś o 240 zł
ale wiem, że pracuje na amerykanskim (?) Farouku czy jakoś tak... podobno bardzo ekologiczne farby, które mogą stosować nawet kobiety w ciąży...
moja koleżanka ma grube włosy i strzgła się u niej - była zadowolna więc może spróbuj....

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2009-08-08 o 02:47
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:33   #2017
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej ja tez szukam dobrego fryzjera i w miare dobrej cenie
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 18:32   #2018
evura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
ha ha wiedziałam





Salon znajduje się na ul. M. Dąbrowskiej w blaszaku, w którym jest podobno bardzo znany i dobry szewc, sklep meblowy, Bank PKO i Przychodnia Rehabilitacyjna. W pobliżu jest kościół, basen...
Do salonu wchodzi się wejściem do banku pierwszym razem jak tam szłam, to szukałam wejścia dobre 10 minut
Mam nadzieję, że Kobitka wybaczy mi, że upublicznie nr 512 831 070.

Jak już się umówicie i będziecie po zabiegu, to oczekujemy na zdanie relacji

Dziekuje! Sprobuje umowic sie na przyszly tydzien jeszcze przed urlopem. Bedzie to pierwsza wizyta od roku (po ostatniej traumatycznej wizycie wlosy musialy odrosnac ) wiec trzymajcie kciuki. Zdam relacje po. Pozdrawiam
evura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 01:30   #2019
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez evura Pokaż wiadomość
Dziekuje! Sprobuje umowic sie na przyszly tydzien jeszcze przed urlopem. Bedzie to pierwsza wizyta od roku (po ostatniej traumatycznej wizycie wlosy musialy odrosnac ) wiec trzymajcie kciuki. Zdam relacje po. Pozdrawiam
trzymam kciuki i czekam na relację
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:59   #2020
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jutro idę do Pani Beaty po wizycie zdam relacje:P
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:59   #2021
agus555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Salon fryzjerski CE-CE of Sweden w WArszawie!!ważne!!!!!

Nie chodźcie do ce ce. Odradzam. W szczególności w Elblągu. Typiary są niemiłe i wredne. Poza tym tam pracują ćpunki...
agus555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 22:29   #2022
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Natalcia862 Pokaż wiadomość
Jutro idę do Pani Beaty po wizycie zdam relacje:P
no czekamy czekamy
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:34   #2023
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Sama bym się wybrała..ale ona pracuje do południa a wtedy ja pracuję.. Nie wiem czy nie będę musiała zmienić fryzjera..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:05   #2024
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam salon gabriel w sadyba best mall. Wszyscy fryzjerzy robią tam dobrą robotę. Ostatnio obcięłam tam włoski na krótko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kadrk800.jpg (93,4 KB, 168 załadowań)
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:14   #2025
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam dzis u Pani Beaty i jestem bardzo zadowolona| w końcu mam włoski takie jak od dawna chciałam :P i na pewno znów się do niej wybiorę :P a co do godzin przyjmowania to jak sie poprosi to przyjmie po południu a po wakacjach to jeden dzień napewno bedzie przyjowac popołudniu
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 23:04   #2026
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Natalcia, dzięki za cenne info
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:36   #2027
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Bardzo proszę
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:53   #2028
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Natalcia862 Pokaż wiadomość
Byłam dzis u Pani Beaty i jestem bardzo zadowolona| w końcu mam włoski takie jak od dawna chciałam :P i na pewno znów się do niej wybiorę :P a co do godzin przyjmowania to jak sie poprosi to przyjmie po południu a po wakacjach to jeden dzień napewno bedzie przyjowac popołudniu
a co dokładnie zrobiła Ci na głowie?
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:40   #2029
inconnau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie dziewczyny, dzis znalazlam informacje w internecie, ze od jakiegos czasu w warszawie salon berendowicz&kublin.
wyprobowalam ich we wroclawiu i bylam zachwycona.
czy ktoras z was korzystala z ich uslug tutaj, w warszawie??
cenne kazde info
inconnau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 11:31   #2030
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
a co dokładnie zrobiła Ci na głowie?
Mam mocno wycieniowane na górze pod spodem mam za łopatki włosy i ostre przejście miedzy krótkimi i długimi i fajnie wycieniowana grzywkę. Pani Beata bardzo dobrze mnie zrozumiała.
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:28   #2031
ewellina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tamaryszka Pokaż wiadomość
Ewellina, a jaki masz rodzaj włosków - cienkie, grube?
Ja mam niestety grube, do tego dużo i jeszcze z tendencją do puszenia się
A mam wielką ochotę ściąć włosy na krótko. Jak sądzisz ten Paweł z Milka poradzi sobie z takimi kudłami?

Tamaryszko,

Jamam krótkie, gęste i grube włosy, które ne dość że się puszą, to jeszcze są nie do ułożenia. Jestem już kilka dobych dni po fryzjerze, a ściął mnie tak, że codziennie słyszę, że jestem super obcięta, wszyscy proszą o namiary na tego Pawła. Była u niego moja szefowa....ktłóra podobnie jakja bardziej boi się fryzjera niż dentysty. I była zachwycona. Ślicznie ją obciął. To fryzjer z długim stażem, trener. Teraz idą kolejne koleżanki z pracy. I każda jest zachwycona. A co ważne, nie robi wszystkich "na jedno kopyto". Każda fryzurka jest inna i oryginalna. Poza tym ja wystarczy że wysuszę sobie i trochę potargam pianką. I już, efekt identyczny jak jego ułożenie. Naprawdę szczerze polecam
ewellina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:44   #2032
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ewellina, serdeczne dzięki za odpowiedź. Zapisuję się do Pawła i podzielę się wrażeniami
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 09:56   #2033
whitee
Raczkowanie
 
Avatar whitee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 74
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

nie znam nikogo na mokotowie, niestety - ale zawsze mozna isc do innej dzielnicy jezeli warto..

ja jezeli chodzi o warszawe - to bylam tylko w gabrielu na targowku - ostatnio
i powiem że jestem bardzo mile zaskoczona - bo czytalam sporo niemilych rzeczy o nich. Pani X- niestety nie wiem jak się nazywa - ostrzygła mnie po prostu super - a dodam ze bylo to wielkie dzielo ze wzgledu na to że poprzednie ścięcie u innego fryzjera było zalosne - wygladalam fatalnieeeee, a przy krotkich brzydko scietych wlosach to sztuka cos wyczarowac. takze ogromny plus
whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:58   #2034
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja byłam dziś u pani Beatki z salonu Cherry i jestem zadowolona,pierwszy raz mam porządnie obciętą grzywke,miałam włosy proste do ramion a teraz mam dosyć mocno wycieniowane z długości minimalnie skrócone,miałam chęć na bardziej radykalną zmiane czyli na całkowicie krótkie ale jakoś nie wyszło,może następnym razem.
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:20   #2035
ewellina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tamaryszka Pokaż wiadomość
Ewellina, serdeczne dzięki za odpowiedź. Zapisuję się do Pawła i podzielę się wrażeniami

To czekam z niecierpliwością Na kiedy się zapisałaś? Czekam na wrażenia...
ewellina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 00:06   #2036
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś u pani Beatki z salonu Cherry i jestem zadowolona,pierwszy raz mam porządnie obciętą grzywke,miałam włosy proste do ramion a teraz mam dosyć mocno wycieniowane z długości minimalnie skrócone,miałam chęć na bardziej radykalną zmiane czyli na całkowicie krótkie ale jakoś nie wyszło,może następnym razem.
Aniu jeżeli jej to powiedziałaś to uważaj przy kolejnej wizycie
Mi już groziła, że zamiast słuchać mojego "może tak...a może jednak nie", weźmie nożyczki i od razu tnie Hihhiii żarcik się jej trzymał
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:02   #2037
olcia_8715
Raczkowanie
 
Avatar olcia_8715
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ł-m
Wiadomości: 103
GG do olcia_8715
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam dziewczyny.Zwracam się do Was z ogromnym problemem. Mieszkam w Łomży i od października zaczynam studia w Warszawie.W swoim mieście odwiedziłam już praktycznie większość tych "lepszych" i bardziej polecanych fryzjerek..w sumie wydalam na swoje wlosy do ramion ponad 700zl- liczac i uslugi fryzjerek oraz farby z Rossmanna ktore po wizycie musiałam kupować. Obecnie jedna fryzjerka powiedziała mi że przez wakacje mam nie farbować włosów, myć przeciwłupieżowym żeby to wszystko co było u mnie na głowie się wypłukało. Miałam robiona częściową dekoloryzację, rude pasemka, blond pasemka, potem farbowalam je sama to wychodziły czarne. Po 2m-cach nie farbowania włosów rezultat jest następujący- mam ogólnie brązowe włosy z odcieniami rudego i co jakiś czas wystaje blond pasemko a u góry juz z 1 cm odrostu:/ w Łomży już raczej nie mam siły szukać kolejnego fryzjera i po raz kolejny wyjść prawie że ze łzami w oczach..ja naprawde ne chce wiele...chciałabym mieć równy kolor...prosze was....doradźcie mi taki salon w ktorym ktoś w koncu zrobi mi porządek na głowie...wiem że w Warszawie ceny są wyższe ale i u mnie zdażalo się ze płaciłam 170-180zl za farbe..prosze Was o pomoc!!!!

P.s zapomniałam dodać ze przeczytalam praktycznie wszystkie posty w tym wątku i wiadomo-praktycznie co osoba to opinia...chodzi mi o rade...moze ktos byl w podobnej sytuacji-mial pare kolorow na glowie i jakos z tego wyszedl...mi poki co zostaje chodzenie w kucyku...

Edytowane przez olcia_8715
Czas edycji: 2009-08-14 o 13:04
olcia_8715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 23:48   #2038
evuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

olcia, sprobuj sie jednak przekopac przez caly watek, jest tu pare propozycji, nikt za Ciebie nie wybierze. I trzymaj sie dobrej rady fryzjerki - odpusc na razie z farbowaniem i myj tym przeciwlupiezowym, faktycznie moze troche koloru zlezie - studia zaczynasz dopieor w pazdzierniku, do tego czaasu na pewno sobieporadzisz pozdr
evuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 23:14   #2039
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Aniu jeżeli jej to powiedziałaś to uważaj przy kolejnej wizycie
Mi już groziła, że zamiast słuchać mojego "może tak...a może jednak nie", weźmie nożyczki i od razu tnie Hihhiii żarcik się jej trzymał
To ja moze sie tu podczepie z pytaniem do gosi bo jakos tak najbardziej obeznana z Cherry mi sie wydajesz
Mi wlasnie trzeba bardzo radykalnej zmiany, chce sciac wloski na bardzo krotko cos w te manke : fryzury-krotkie-66.jpg + w styl Justyny Pochanke czy Pani Beacie dobrze idzie takie ciecie?
Zdecydowana jestem na 100% tylko nie wiem do kogo sie z tym udac

Edytowane przez maedle
Czas edycji: 2009-08-17 o 23:15
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 02:59   #2040
karanwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ponawiam pytanie koleżanki z wcześniejszej strony:

Czy ktoś korzystał z usług salonu Soell na Dzikiej i może go polecić ?
Na pewnej stronie jest o nim mnóstwo pozytywnych opinii, tak dużo, że aż wydaje się to podejrzane .

Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
karanwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.