Krwawienie poza miesiączkowe!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 19:39   #1
elka153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3

Krwawienie poza miesiączkowe!!


Mam problem!!!Tydzień po okresie miałam krwawienie i coś mnie bolało z prawej strony!Tylko to nie było delikatne krwawienie tylko mocne krwawienie jak normalny okres!Wiec się zgłosiłam do lekarza!On mi powiedział ze mam powiększony prawy jajnik i przepisał mi tabletki hormonalne!!Krwawienie ustąpiło na dwa dni a później znowu krwawiłam wiec się zgłosiłam do innego lekarza żeby zaciągnąć opini drugiego lekarza! Lekarz po zrobieniu mi usg okazało się że mój prawy jajnik jest już normalny a ja dalej krwawie!!To już moje krwawienie trwa dwa tygodnie
a lekarz nie potrafi mi powiedzieć co jest przyczyną! Najgorsze że coraz bardziej mnie boli brzuch!
Ciąża wykluczona bo lekarz kazał zrobić badania!
Niewiem co mam robić proszę o rade i z góry dziękuje!!!!!!!!!!!
elka153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:29   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

Cytat:
Napisane przez elka153 Pokaż wiadomość
Mam problem!!!Tydzień po okresie miałam krwawienie i coś mnie bolało z prawej strony!Tylko to nie było delikatne krwawienie tylko mocne krwawienie jak normalny okres!Wiec się zgłosiłam do lekarza!On mi powiedział ze mam powiększony prawy jajnik i przepisał mi tabletki hormonalne!!Krwawienie ustąpiło na dwa dni a później znowu krwawiłam wiec się zgłosiłam do innego lekarza żeby zaciągnąć opini drugiego lekarza! Lekarz po zrobieniu mi usg okazało się że mój prawy jajnik jest już normalny a ja dalej krwawie!!To już moje krwawienie trwa dwa tygodnie
a lekarz nie potrafi mi powiedzieć co jest przyczyną! Najgorsze że coraz bardziej mnie boli brzuch!
Ciąża wykluczona bo lekarz kazał zrobić badania!
Niewiem co mam robić proszę o rade i z góry dziękuje!!!!!!!!!!!
pytałaś o zmianę tabletek hormonalnych lekarza? (może one są przyczyną dalszego krwawienia)
Tak poza tym jestem zbulwersowana na jakich za przeproszeniem konowałów trafiłaś, a nie na ginekologów. Jakim cudem oni nie potrafią ci pomóc?
Ja bym szukała dalej kogoś kompetentnego - nawet jeślibym musiała zapłacić. Zdrowie najważniejsze.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:33   #3
elka153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

Nie napisałam wcześniej że drugi lekarz na początku mówił żebym dalej brała te hormonalne i przepisał mi jeszcze antybiotyk po którym wymiotowałam i robiło mi się słabo!Dlatego teraz lekarz kazał mi wszystko odstawic!I od około 4dni nic nie biore!A krwawienie wczoraj się powiększyło no i dalej boli brzuch!!Właśnie nie wiem czy szukać nowego ginekologa czy iść do szpitala????
elka153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:42   #4
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

No wlasnie tez jestem ciekawa jakie moga byc przyczyny oprocz tego ze tabletki/plastry nie dzialaja tak jak powinny....
Mam podobna sytuacje jestem pod koniec drugiego plastra jutro zmieniam na trzeci i dwa dni temu po stosunku zaczelam krwawic ale tak porzadnie.. od tego czasu to sie powtarza ale juz bez sexu i do tego robi mi sie slabo... to jest moje drugie opakowanie po rocznej przerwie.. do tej pory nie mialam takich problemow..
Jeszcze nie bylam u lekarza.. probuje sie umowic wlasnie... ale troche mnie to niepokoi... zreszta moja pani doktor powiedziala ze nie powinno to byc nic powaznego ale mam jak najszybciej pojawic sie na badaniach
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:06   #5
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

jeśli to krwawienie jest duże- to nie ma co się zastanawiać, tylko szybko udać się do ginekologa. Krwawienie osłabia organizm, spada poziom żelaza, może dojść do anemii lub też innych powikłań. Kwestia tego krwawienia nie jest do końca wyjaśniona, może składać się na to wiele przyczyń : nadżerka, źle dobrane tabletki anty., problem z jajnikami.. Dlatego to powinien ocenić kompetentny lekarz, bo przez forum nie da się tego stwierdzić...
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:15   #6
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

zdaje sobie z tego sprawe ze najlepsza bedzie szybko wizyta u lekarza...
Podejrzewam ze to plastry... bo nadzerki nie mam (kilka lat temu mialam wymrazana) i w majun adal jej nie bylo jak bylam na kontroli.
Chcialam poczytac jakie sa wasze sugestie
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 06:41   #7
agataam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
GG do agataam
Unhappy Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

to ja się mogę pod tym podpisać. jestem na 4 opakowaniu yaz i po 9 tabl. wystąpiło obfite krwawienie które trwa juz 4 dni, ale minimalnie się zmniejsza. myślałam że to może po stosunku, ale przed miałam plamienie, więc chyba nie. zresztą nigdy nie krwawiłam po stosunku. po wszystkim wybiore się do lekarza. chyba będzie trzeba zmienić tabsy.
agataam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 10:55   #8
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

cześć dziewczyny
ja mam podobny problem. Dostałam krwawienia w 22dc, a moje cykle trwają średnio 35-37 dni na początku był to śluz z krwią, teraz jest sama krew, podobnie jak przy okresie i ból w podbrzuszu. trwa to juz 3ci dzień. nigdy nie miałam nic podobnego, nie biore tabletek, nie współżyłam. nie wiem co to może być, okres chyba nie, bo zbyt wcześnie na niego (2 tyg za wcześnie), nawet nie mam takich objawów jak przy @
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:53   #9
elka153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie poza miesiączkowe!!

Hej dziewczyny ja znowu byłam u lekarza i tym razem dowiedziałam się że mam rozleguwany okres i trzeba zrobić badania żeby określić dlaczego!!Więc mam iść do swojego ginekologa i powiedzieć mu żeby zrobił mi wszystkie potrzebne badania!!
Takze wam też radze zgłosić sie do lekarza!!!Bo u każdej może występować krwawienie z innego powodu!!Także nie ma się co zastanawiać!!Powodzenia!! !!!!!!!!!!
elka153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.