Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 17:33   #3301
jola876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

witam,
zarejestrowalam sie na forum bo chcialabym kupic prostownice ale nie wiem jaką? pomozcie!! wiem ze ghd sa naprawde rewelacyjne bo koleznka ma taką http://www.amazon.com/ghd-MK3-Profes.../dp/B000RZP0FS i jest cudowna. Ja myslalam o tej z allegro http://allegro.pl/item1156998640_ghd...ryzjerska.html , ale przeglądam forum i piszą róznie o niej. Ponoc podróba w koncu cena niska jak na ta marke. czy ktos ja ma?? jaka ona jest?? warto dac te 200 zł?? w koncu dla mnie to tez nie male pieniadze. moze i podroba ale tez jest dobra??? prosze o jak najszybsza odpowiedz bo chcialabym kupic prostownice juz w nastepnym tyg.
jola876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 00:31   #3302
Anusia90
Raczkowanie
 
Avatar Anusia90
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

nie kupuj! za 200zł to nie GHD tylko podróbka! obejrzalam mnostwo filmików ze wskazówkami jak rozpoznać podróbkę ghd. diabeł tkwi w szczegółach takich jak tylko jedna dziurka na umocnieniu kabla, w miejscu gdzie odchodzi od prostownicy, hologram (też podrabiają), numer seryjny (można sprawdzić dzwoniąc na ich infolinię lub wpisując w internet), wtyczka (musi być taka z dwoma przyciskami reset i pomiar napięcia), i nawet odcień czerwieni na etykietce informacyjnej ma znaczenie.

polecam you tube. wpisz "ghd fake"

prostownica wygląda porządnie, ale zwróć uwagę na to, że firma nie daje gwarancji! ghd ma gwarację 2 lub3 lata. i wtyczka się nie zgadza. oni nie produkują zdaj się z wtyczką europejską. a jeśli już tak bardzo chcesz ją mieć, to wstukaj jej numer seryjny i jak będzie nieprawdziwa to możesz oddać w ciągu 10 dni.

Edytowane przez Anusia90
Czas edycji: 2010-07-29 o 00:36
Anusia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:00   #3303
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny
Ostatnie upewnienia: czy REMINGTON s9800 jest dobry?
Proszę o odpowiedzi, bo juz jutro kończy się aukcja i nie wiem czy zamówic...
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:28   #3304
marttuska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny ! Już calkowicie zglupialam !
Mam mocno krecone wlosy, za lopaki .. Kazda prostownica jaka do tej pory mialam a oczywiscie nie byly to profesionalne sprzety wyprostowala mi wlosy z tylu .. a przodu od razu mi się wywijaly a gdy tylko wyszlam na powietrze juz calkowicie cale sie wywijaly..
Odlozylam kolo 200 zl na taką lepsza prostownice
i myslalam czyby nie kupic tej http://allegro.pl/item1131965995_prostownic a_babyliss_pro_230_radian ce_ost_sztuki.html
ale gdzies kiedys wyczytalam ze te parowe wcale tak dobrze nie prostuja wlosow..
HELPP ! jaka prostownica do grubych, kreconych wlosow ?!
marttuska2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 11:56   #3305
milerka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Prostownica Babyliss 230 Radiance. Jest naprawdę dobra mam już ją z 2 miesiące. Na początku średnio byłam zadowolona z niej, myślałam, że będzie lepsza, ale to wina tylko iwyłącznie moich okropnych zniszczonych włosów, których się już chyba nie da wyprostowac. Wyprostowałam ją włosy mojej, a że ona nie musi tak często myc to trzymały jej się proste 3 DNI, a ma wlosy strasznie puszące się i trochę kręcone. Wyprostowałam również mojej przyjaciółce i była zachwycona, ponieważ włosy na drugi dzień miała również proste jakby była dzień wcześniej u fryzjera. Prostownica jest naprawde dobra. Fakt faktem moje wlosy sie zaraz wywijają itd. , ale one chyba są wyjątkiem ale teraz zaczelam prostowac tylko grzywkę na 200 stopniach , a resztę włosów spinac. Nie zauważyłam większych zniszczeń niż miałam od kiedy zakupiłam tą prostownicę. Cena nie jest wysoka, bo prostownica jest jakości prostownic fryzjerskich

Pozdrawiam.
milerka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:00   #3306
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja właśnie zamówiłam prostownicę Babyliss Radiance (parową).
Na początku przyszłego tygodnia powinnam ją dostać, więc na pewno zdam relację
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:19   #3307
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

więc i ja też czekam na tą relację
__________________
http://www.poomoc.pl/
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 21:24   #3308
marttuska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczynki pislaam tu o prostownicy babyliss radiance, kosztuje na allegro kolo 200 zl. A dzisiaj przypadkiem bylam na zakupach w Kauflandzie i napotkalam z Babyliss pro 23o chyba to jest gorsza wersja? za 140 zl.. mam ochote ja kupic co myslicie ? z tym ze maam mocno krecone i grube wlosy i zalezy mi na trwalym i fajnym efekcie !! helppp
marttuska2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:16   #3309
Pokraka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Prostownica- czy jest oryginalna?

Witam..
Ostatnio zauwazyłam na allegro taką oto prostownice ( o której marzyłam juz od jakiegoś czasu)..
http://allegro.pl/item1162370946_pro...ylko_5szt.html
zastanawiam sie czy jest oryginalna? słyszałam o duzej ilosci podróbek na allegro właśnie.. wysłalam maila z prosba o podanie szczegółow na temat tej prostownicy do sprzedającego, odpowiedział : ze prostownice posiadaja hologram, ale czy jest oryginalna tego nie wiedza.. ;/ podobno działa jak oryginał.
Co robic?? Doradźcie prosze..
Pokraka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:05   #3310
Karolinaa97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Prostownica- czy jest oryginalna?

Moim zdaniem, jeśli zależy ci aby prostownica dała dobry efekt, nie musi być oryginalna! Oczywiście, media itd. zapewniają, że oryginalne to lepsze, a my w to wierzymy. Osobiście, kupiłam prostownicę w hipermarkecie na niecałe 100zł, mam ją od roku i działa rewelacyjnie, a firma nie jest wcale znana. Nie lubię kupować rzeczy na allegro, ponieważ to takie ,,kupowanie kota w worku"ale jeśli ci się podoba powinnaś kupić ją bez względu na to czy jest oryginalna czy nie. Pozdrawiam.
Karolinaa97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 15:34   #3311
Nataliente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Czy ta prostownica jest dobra ?

http://www.bioclimatic.pl/node/10
Zobaczcie...
I czy opłaca się ją kupić ?
Nataliente jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 16:43   #3312
kamk2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Czy ta prostownica jest dobra ?

ratunku!mam bardzo grube krecone wlosy i mega puszyste.do tej pory prpstowalam jakas BMP B54B czy jakos tak.niby cos tam prostowala ale po wyjsciu na dwor po kilku minutach od nowa puch.masakra.prostuje je 2 razy dziennie a i tak brak efrktu.chce kupic jakas tansza gdzies za 150 170 zl nie wiecej niz 200 bo nie stac mnie.prosze o pomoc dziewczyny ktore tez takie wlosy maja i znalazly prostownice by je okielznac ;( dodam ze stosuje odpowiedni kosmetyki
kamk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:09   #3313
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny. Kiedyś bardzo mi pomogłyście przy wyborze prostownicy. Kupiłam wtedy Remingtona s2014 http://allegro.pl/item1173483715_pro...i.html#gallery
Jednak teraz ta prostownica po prostu doprowadza mnie do szału. Ciągle przełącza mi się temperatura, nie prostuje już tak dobrze jak kiedyś, włosy się elektryzują, nie suną już gładko po płytkach, a są wyczyszczone. Chciałabym kupić coś nowego. Na allegro spodobała mi się taka Remington s1051: http://allegro.pl/item1161039833_pro...urier_24h.html
Tylko to znowu ta sama struktura płytek czyli ceramiczna, teflon i turmalin. Najbardziej to chciałabym same ceramiczne płytki, kształt taki, żeby się dało robić loki, regulacje temperatury. Mam cienkie, średniej długości i zniszczone włosy. Możecie mi pomóc i polecić jakąś prostownice?
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:20   #3314
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam... mam ciezko ukladajace sie wlosy... bardzo trudno sie je prostuje a nie sa wcale mocno krecone tylko tak falowane... mialam pare prostownic miedzy innymi ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...iner-Braun.htm i taka rozowa z philipsa.... niestety nie dawaly takich efektow jak bym chciala... wlosy dlugo musialam prostowac, powyzej pieciu przeciagniec po jednym pasmie zeby byly idealnie proste.... a efekt utrzymywal sie bardzo krotko... jaka prostownice polecacie, taka do 200 zl moze troche wiecej....
myny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:21   #3315
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dopisuje się do wątku..
chciałabym wydać max 200zł
przeglądałam allegro i to są moje typy

PROSTOWNICA REMINGTON S1051 Sleek&Curl http://allegro.pl/item1161530564_pro...p_wroclaw.html

Prostownica Parowa BaByliss Radiance E http://allegro.pl/item1166254528_pro..._promocja.html

PROSTOWNICA REMINGTON S9950 SHINE
http://allegro.pl/item1161039910_pro...szy_model.html

co sądzicie?
dodam że mam falujące włosy (przy uszach nawet kręcone...) i jak nie wyprostuje wyglądam jak john bon jovi w latach 80' ;/ puszą sie niesamowicie
jak pada albo jest parno to już masakra
moja prostownica, którą mam od 5 lat jest już na wykończeniu, ale nigdy nie byłam zadowolona z rezultatów
szukam takiej, która wyprostuje dobrze włosy i fryzura utrzyma mi się do następnego mycia ( myje co 2-3 dni)
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:00   #3316
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Dopisuje się do wątku..
chciałabym wydać max 200zł
przeglądałam allegro i to są moje typy

PROSTOWNICA REMINGTON S1051 Sleek&Curl http://allegro.pl/item1161530564_pro...p_wroclaw.html

Prostownica Parowa BaByliss Radiance E http://allegro.pl/item1166254528_pro..._promocja.html

PROSTOWNICA REMINGTON S9950 SHINE
http://allegro.pl/item1161039910_pro...szy_model.html

co sądzicie?
dodam że mam falujące włosy (przy uszach nawet kręcone...) i jak nie wyprostuje wyglądam jak john bon jovi w latach 80' ;/ puszą sie niesamowicie
jak pada albo jest parno to już masakra
moja prostownica, którą mam od 5 lat jest już na wykończeniu, ale nigdy nie byłam zadowolona z rezultatów
szukam takiej, która wyprostuje dobrze włosy i fryzura utrzyma mi się do następnego mycia ( myje co 2-3 dni)

Własnie tez zastanawiam się nad kupnem tej drugiej prostownicy Babyliss, bo szukam z szerokimi plytkami. A czy mozna nią prostować beż uzycia pary?

A ma moze ktos taką http://allegro.pl/item1158920318_pro...e_szeroka.html
Podoba mi się, ale niestety nie ma informacji do ilu stopni nagrzewa się prostownica. Wysłałam meila z zapytaniem, ale jeszcze czekam na odp.

I jeszcze mam pytanko, czy moc prostownicy ma tu duze znaczenie?

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2010-08-03 o 16:08
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 18:40   #3317
kamk2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Własnie tez zastanawiam się nad kupnem tej drugiej prostownicy Babyliss, bo szukam z szerokimi plytkami. A czy mozna nią prostować beż uzycia pary?

A ma moze ktos taką http://allegro.pl/item1158920318_pro...e_szeroka.html
Podoba mi się, ale niestety nie ma informacji do ilu stopni nagrzewa się prostownica. Wysłałam meila z zapytaniem, ale jeszcze czekam na odp.

I jeszcze mam pytanko, czy moc prostownicy ma tu duze znaczenie?
slyszalam ze moc ma tyle ze wiecej pradu ciagnie ;p
kamk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:27   #3318
homogenizowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam,
Liczę na Waszą pomoc, bo sama mam już mętlik w głowie.
Mam cienkie włosy, ale gęste, troche dziwne ale kręcą mi się od wewnętrznej strony. Puszą się, podobno właśnie od prostowania.
Szukam prostownice do 150 zł
Oglądałam prostownice i zastanawiam się nad kupnem tej: http://allegro.pl/item1164644410_tur...30_gw3lat.htmlCo myślicie o niej?
Słyszałam że Babyliss pro powinny być dobre, jak uwarzacie?

A Wy jakie macie i jak się sprawują?
Jakie polecacie?

Edytowane przez homogenizowana
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:40 Powód: niechodzący link
homogenizowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:31   #3319
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Własnie tez zastanawiam się nad kupnem tej drugiej prostownicy Babyliss, bo szukam z szerokimi plytkami. A czy mozna nią prostować beż uzycia pary?

A ma moze ktos taką http://allegro.pl/item1158920318_pro...e_szeroka.html
Podoba mi się, ale niestety nie ma informacji do ilu stopni nagrzewa się prostownica. Wysłałam meila z zapytaniem, ale jeszcze czekam na odp.

I jeszcze mam pytanko, czy moc prostownicy ma tu duze znaczenie?
tak mozna nia prostowac bez uzycia pary sama ja mam i goraco polecam, dobrze i latwo prostuje, wlosy sa sypkie,miekkie no i ma piekny design
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 18:39   #3320
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Słyszałyście coś o tej prostownicy http://allegro.pl/item1175465724_nan...185_sklep.html Nigdzie prawie jej nie ma, na stronie Rowenty też nie. Co to za prostownica?
Polecicie mi jaką prostownice, która ma:
-regulacje temperatury
-da się nią kręcić włosy
-jest ceramiczna
-blokadę temperatury w czasie prostowania
-do cienkich włosów, zniszczonych
-wąską
Pomóżcie.

Edytowane przez kasianiuniakotek
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:41
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:50   #3321
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak mozna nia prostowac bez uzycia pary sama ja mam i goraco polecam, dobrze i latwo prostuje, wlosy sa sypkie,miekkie no i ma piekny design

A jak włosy na drugi dzień? Mam grube falujące włosy i jak rano wyprostuję, to po poludniu już się wykręcają. Używasz jeszcze jakichś kosmetyków do prostowania, czy tak bez niczego ladnie prostuje?
Aha i jeszcze czy jest leciutka?

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:57
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:06   #3322
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
A jak włosy na drugi dzień? Mam grube falujące włosy i jak rano wyprostuję, to po poludniu już się wykręcają. Używasz jeszcze jakichś kosmetyków do prostowania, czy tak bez niczego ladnie prostuje?
Aha i jeszcze czy jest leciutka?
uzywam sprayu syoss termoochronnego i prostujacego, jak wyprostuje rano to mam prosciutkie caly dzien, wiadomo po nocy troche sie mi wywijaja ale to dlatego ze ja tak spie bardzo lekka nie jest ale tez nie przesadnie ciezka.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:32   #3323
marttuska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Idzie zwariowac.. juz bylam 'napalona' i pewna ze kupie prostownice babyliss pro 230 radiance. Przejrzalam cale forum i bylo pare opini dziewczyn z grubymi, kreconymi mocno wlosami czyli takimi jak ja mam ze ta wlasnie prostownica nie poradzila sobie z tym. Kurcze.. nie chce wydac 200 zl na marne ?!
Jeszcze intryguje mnie ta Babyliss 230 gdyz widzialam ja dzisiaj w sklepie z agd za 139 zl i w takim razie nie musialabym jej zamawiac na allegro. poradzcie ? moze wiecie cos na temat tej pro 230 ? Bo szukalam opini ale nie moge nic zznalezc..
Zastanawialam sie nad remingtonem ale chyba babyliss sa lepsze prawda ? Generalnie mam STRASZNIE KRECONEE WLOSY KTORE JEST MEGAA TRUDNO WYPROSTOWAC
marttuska2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:04   #3324
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja dziś zamówiłam HP 4666 PHILIPS edycję limitowana ta co sie rozgrzewa do 230stpni.. zobaczymy jak będzie
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:49   #3325
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uzywam sprayu syoss termoochronnego i prostujacego, jak wyprostuje rano to mam prosciutkie caly dzien, wiadomo po nocy troche sie mi wywijaja ale to dlatego ze ja tak spie bardzo lekka nie jest ale tez nie przesadnie ciezka.
Dzięki za infirmacje


Cytat:
Napisane przez marttuska2 Pokaż wiadomość
Idzie zwariowac.. juz bylam 'napalona' i pewna ze kupie prostownice babyliss pro 230 radiance. Przejrzalam cale forum i bylo pare opini dziewczyn z grubymi, kreconymi mocno wlosami czyli takimi jak ja mam ze ta wlasnie prostownica nie poradzila sobie z tym. Kurcze.. nie chce wydac 200 zl na marne ?!
Jeszcze intryguje mnie ta Babyliss 230 gdyz widzialam ja dzisiaj w sklepie z agd za 139 zl i w takim razie nie musialabym jej zamawiac na allegro. poradzcie ? moze wiecie cos na temat tej pro 230 ? Bo szukalam opini ale nie moge nic zznalezc..
Zastanawialam sie nad remingtonem ale chyba babyliss sa lepsze prawda ? Generalnie mam STRASZNIE KRECONEE WLOSY KTORE JEST MEGAA TRUDNO WYPROSTOWAC
Mówisz o tej parowej?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 22:43   #3326
kamk2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dziewczyny prosze pomozcie!!!juz drugi raz proszę

ratunku!mam bardzo grube krecone wlosy i mega puszyste.do tej pory prpstowalam jakas BMP B54B czy jakos tak.niby cos tam prostowala ale po wyjsciu na dwor po kilku minutach od nowa puch.masakra.prostuje je 2 razy dziennie a i tak brak efrktu.chce kupic jakas tansza gdzies za 150 170 zl nie wiecej niz 200 bo nie stac mnie.prosze o pomoc dziewczyny ktore tez takie wlosy maja i znalazly prostownice by je okielznac ;( dodam ze stosuje odpowiedni kosmetyki

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

dziewczyny pomozcie!!juz drugi raz proszę

ratunku!mam bardzo grube krecone wlosy i mega puszyste.do tej pory prpstowalam jakas BMP B54B czy jakos tak.niby cos tam prostowala ale po wyjsciu na dwor po kilku minutach od nowa puch.masakra.prostuje je 2 razy dziennie a i tak brak efrktu.chce kupic jakas tansza gdzies za 150 170 zl nie wiecej niz 200 bo nie stac mnie.prosze o pomoc dziewczyny ktore tez takie wlosy maja i znalazly prostownice by je okielznac ;( dodam ze stosuje odpowiedni kosmetyki
kamk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:45   #3327
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
Ja jednak zrezygnowałam z kupna tego remingtona s9800, sama nie wiem nawet dlaczego...
Teraz rozglądam się za prostownicami, które prostują już nawet wilgotne włosy.
Zastanawiam się nad remingtonem S7902... Znacie jakieś opinie na jego temat?
I ciekawi mnie czym remington S7902 różni się od modelu S8002?
Z góry dzięki za odpowiedzi
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:02   #3328
kamk2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marttuska2 Pokaż wiadomość
Idzie zwariowac.. juz bylam 'napalona' i pewna ze kupie prostownice babyliss pro 230 radiance. Przejrzalam cale forum i bylo pare opini dziewczyn z grubymi, kreconymi mocno wlosami czyli takimi jak ja mam ze ta wlasnie prostownica nie poradzila sobie z tym. Kurcze.. nie chce wydac 200 zl na marne ?!
Jeszcze intryguje mnie ta Babyliss 230 gdyz widzialam ja dzisiaj w sklepie z agd za 139 zl i w takim razie nie musialabym jej zamawiac na allegro. poradzcie ? moze wiecie cos na temat tej pro 230 ? Bo szukalam opini ale nie moge nic zznalezc..
Zastanawialam sie nad remingtonem ale chyba babyliss sa lepsze prawda ? Generalnie mam STRASZNIE KRECONEE WLOSY KTORE JEST MEGAA TRUDNO WYPROSTOWAC


tez mam krecone wlosy do tego grube i puszyste i wczoraj zamowilam ta prostownice babyliss pro radiance 230
na allegro.opisze efekty wkrotce
kamk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 14:58   #3329
marttuska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kamk2 Pokaż wiadomość
tez mam krecone wlosy do tego grube i puszyste i wczoraj zamowilam ta prostownice babyliss pro radiance 230
na allegro.opisze efekty wkrotce
super ! ;D w takim razie KAMK2 z niecierpliwoscia bede czekala na Twoje relacje ;d
bardzo zastanawia mnie ta prostownica babyliss pro samo 230 ..
bo kurcze nie musialabym na nia czekac tylko w carrefurze sobie kupila za 140 zl ;D
ale boje sie ze moze byc taka sobie i nie poradzic z moimi wlosami .. yhmmm

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak mozna nia prostowac bez uzycia pary sama ja mam i goraco polecam, dobrze i latwo prostuje, wlosy sa sypkie,miekkie no i ma piekny design
SNOWWHITE powiedz mi jakie masz wloski ?
Myslisz ze ta pro 230 babyliss poradzi sobie z moimi
dlugimi, bardzo kreconymi i puszacymi sie wlosami ?
bo jednak nie widzi mi sie wydawac 200 zl na marne..

marttuska2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:52   #3330
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marttuska2 Pokaż wiadomość
super ! ;D w takim razie KAMK2 z niecierpliwoscia bede czekala na Twoje relacje ;d
bardzo zastanawia mnie ta prostownica babyliss pro samo 230 ..
bo kurcze nie musialabym na nia czekac tylko w carrefurze sobie kupila za 140 zl ;D
ale boje sie ze moze byc taka sobie i nie poradzic z moimi wlosami .. yhmmm

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------


SNOWWHITE powiedz mi jakie masz wloski ?
Myslisz ze ta pro 230 babyliss poradzi sobie z moimi
dlugimi, bardzo kreconymi i puszacymi sie wlosami ?
bo jednak nie widzi mi sie wydawac 200 zl na marne..

ja mam falowane i puszace sie, sredniej grubosci i dlug(mozesz je zobaczyc w moim profilu albumie, sa zaraz po prostowaniu) mysle, ze z Twoimi tez by sobie poradzila, a jezeli sie wahasz to pomysl nad remingtonem shine therapy, kolezanka ma i tez jest swietna a ma wlasnie grube lekko krecone wlosy.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.