Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 18:57   #2521
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
napisze jeszcze tutaj bo jesteście obeznane w tabletkach

Otóż, od 2 miechów brałam Vitapil na wypadanie włosów , dziś kupiłam nowe opakowanie i te tabletki wygladają inaczej... Wcześniejsze był jasno zielone z takimi kropeczkami a te teraz są bardzo ciemno zielone ! Czyżby zmienili skład ??? :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a tak poza tym to nadal nie widze poprawy po tym vitapilu...
Ja chyba wzięłam całe 3 opakowania i wtedy dopiero po jakimś czasie zobaczyłam mnóstwo malutkich włosków
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:02   #2522
butterflayka
Przyczajenie
 
Avatar butterflayka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z polski
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze Merz Special jest bardzo dobry jesli idzie o poprawe kondycji wlosow i skory.Nie jest on tani,w przyrownaniu do np.Skrzypovity ale sa inne drozsze specyfiki a nie daja tego efektu,ktory zauwazylam u siebie po ok 2 miesiacach kuracji,wloski staly sie zdrowe,lsniace i przestaly wypadac,skora tez byla zdrowsza,na moje paznokietki,ktore sa na ogol w tragicznym stanie nie pomoglo niestety :mad Ale jest godny polecenia,natomiast skrzypovita itp.nie daja praktycznie zadnego afektu gdyz maja slaby sklad.
Zamowilam sobie dla odmiany pare dni temu Olimp Bio Silica,czekam az przyjdzie i zaczynam kuracje,zobaczymy jak zadziala i czy w ogole.
butterflayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:11   #2523
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Może być.
Stosowałam Revalid z biotyną 5 mcg.

Dzienna dawka to 2 mcg biotyny.
ja bralam 5 mcg i bylo wszystko w porządku.

nie ryzykowalabym dawki wiekszej niz 5 mcg.


ale spokojnie z revalidem bierz, a jaką chcesz dawkę biotyny brać?
I jakie miałaś po Revalidzie efekty? Bo ja jak na ten moment od wszystkich słyszę, że mam jakoś więcej włosów, ale wydaje mi się, że nie jest możliwe, aby już kapsułki zaczeły działac Raczej efekt dobrego ścięcia i szamponu z odżywką revalid.

Właśnie zastanawiam się nad 5mcg nie wiem tylko właśnie czy dodać to do obecnej kuracji, czy może dokończyć 3 miesiące Revalidem i później coś nowego łapać.

Nie chcę też za bardzo pomieszać różnych preparatów, bo pogubię się w tym co na mnie działa
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:40   #2524
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Może być.
Stosowałam Revalid z biotyną 5 mcg.

Dzienna dawka to 2 mcg biotyny.
ja bralam 5 mcg i bylo wszystko w porządku.

nie ryzykowalabym dawki wiekszej niz 5 mcg.


ale spokojnie z revalidem bierz, a jaką chcesz dawkę biotyny brać?

Nieprawda. ZDS to 50mcg biotyny. Tymczasem 5mg=5000mcg.
Miałaś układ SI na fizyce? To skorzystaj z tej wiedzy teraz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikrogram
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:43   #2525
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy któraś z Was ma preparat Biovax Optimum Włosy&Paznokcie i mogłaby mi powiedzieć ile tam jest cynku i biotyny?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:17   #2526
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BandB Pokaż wiadomość
I jakie miałaś po Revalidzie efekty? Bo ja jak na ten moment od wszystkich słyszę, że mam jakoś więcej włosów, ale wydaje mi się, że nie jest możliwe, aby już kapsułki zaczeły działac Raczej efekt dobrego ścięcia i szamponu z odżywką revalid.

Właśnie zastanawiam się nad 5mcg nie wiem tylko właśnie czy dodać to do obecnej kuracji, czy może dokończyć 3 miesiące Revalidem i później coś nowego łapać.

Nie chcę też za bardzo pomieszać różnych preparatów, bo pogubię się w tym co na mnie działa
Kurcze pytałam się babek w aptece i obie mi odradziły branie revalidu z biotyną (ja osobiście miałam zamiar brać 5 mg) może skutki oboczne nie byłyby odczuwalne ale bałabym się, że razem nic mi nie zadziała. Ja biorę ravalid ponad miesiąc mam nowe baby hair ale nie wiem czy to zasługa tabvletek, bo stosuję zmasowany atak na moje kłaki. Opinie są dobre, ale może właśnie któraś z dziewczyn z forum się wypowie o tych dwóch specyfikach??
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:37   #2527
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kakasia33 Pokaż wiadomość
Kurcze pytałam się babek w aptece i obie mi odradziły branie revalidu z biotyną (ja osobiście miałam zamiar brać 5 mg) może skutki oboczne nie byłyby odczuwalne ale bałabym się, że razem nic mi nie zadziała. Ja biorę ravalid ponad miesiąc mam nowe baby hair ale nie wiem czy to zasługa tabvletek, bo stosuję zmasowany atak na moje kłaki. Opinie są dobre, ale może właśnie któraś z dziewczyn z forum się wypowie o tych dwóch specyfikach??
Sama już w takim razie nie wiem. Właściwie chciałabym wiedzieć co mi faktycznie pomogło, bo łykać masę różnych rzeczy to jedno, ale w ten sposób nie wpadnę na to, co na mnie działa.

A Ty z czym ten Revalid łączysz?

Bo ja używam szamponu i odżywki z Revalidu, plus Wax L'biotica. Wczoraj zamówilam jeszcze Vatike kokosową, ze slodkich migdałów i Amlę Gold. Wcześnij stosowałam szampon i maskę Erilia, zresztą bardzo polecam Plus odżywkę Kerastese, ale na ten okres 3 misięcy brania kapsułek postanowiłam wspomagać je kosmetykami z serii. Może to dodatkowo wzmocni dzialanie

Dzięki za informację swoją drogą
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 21:48   #2528
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja na tą chwilę przez 3 msce będę brała sam revalid, później coś zmienię. Dodatkowo wspomagam się olejkami aktualnie babydream i vatika migdałowa,na skalp seboradin niger z olejkami, czasem wetrę sok z czarnej rzepy i póki co jest ok Wczoraj wieczorem przedziałek po przedziałku oglądałam moje baby herki i niektóre są strasznie grube, sztywne, pofalowane i bardzo ciemne, co nie ma się nic do moich włosów. Ale dobrze, cieszę się- lepsze takie niż żadne lub cienkie połamaski Tak dobrze wyglądają te kilku centymetrowe włoski i moim zdaniem na 90% to zasługa inneovu - dla mnie najlepsze tabletki i jestem pewna, że kiedyś do nich wrócę.
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:45   #2529
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kakasia33 Pokaż wiadomość
Kurcze pytałam się babek w aptece i obie mi odradziły branie revalidu z biotyną (ja osobiście miałam zamiar brać 5 mg) może skutki oboczne nie byłyby odczuwalne ale bałabym się, że razem nic mi nie zadziała. Ja biorę ravalid ponad miesiąc mam nowe baby hair ale nie wiem czy to zasługa tabvletek, bo stosuję zmasowany atak na moje kłaki. Opinie są dobre, ale może właśnie któraś z dziewczyn z forum się wypowie o tych dwóch specyfikach??
A ja brałam revalid z biotyną 5 mcg.
i zamiast 1 cm urosły 2 cm albo 2,5 cm.

Wogóle te babki z apteki nie wszystkie są ogarnięte. chciałam pamiętam kupić drożdże i babka upiera się i tłumaczy mi że drożdże to tylko na cerę i samopoczucie bo napewno nie na paznokcie i WŁOSY. A tylko na cerę . Brawo
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:16   #2530
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Heheheh no to rzeczywiście znawczynie!
W takim razie może i ja się skuszę... W sumie po miesiącu z revalidem i resztą specyfików mam marny przyrost, jak będzie coś nie tak najwyżej odstawię ją po miesiącu. Dziękuję za info
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 08:03   #2531
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Skończyłam parę dni temu kurację Silica, stosowałam dwie tabletki dziennie przed dwa miesiące. Powiem Wam, że nigdy nie miałam tak pięknych paznokci Na włosy myślę, że działa, ale nie przyspieszyła znacząco wzrostu- jak było 2cm tak nadal jest. Za to na pewno jest więcej babyhair i włosy robią się gęstsze.

Teraz biorę się na Vitapil. To prawda, że on robi cośtam z krążeniem/naczyńkami i można się bardziej czerwienić? Gdzieś na Wizażu czytałam coś takiego.
narvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 13:10   #2532
butterflayka
Przyczajenie
 
Avatar butterflayka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z polski
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[QUOTE=narvia;32666629]Skończyłam parę dni temu kurację Silica, stosowałam dwie tabletki dziennie przed dwa miesiące. Powiem Wam, że nigdy nie miałam tak pięknych paznokci Na włosy myślę, że działa, ale nie przyspieszyła znacząco wzrostu- jak było 2cm tak nadal jest. Za to na pewno jest więcej babyhair i włosy robią się gęstsze.

Teraz biorę się na Vitapil. To prawda, że on robi cośtam z krążeniem/naczyńkami i można się bardziej czerwienić? Gdzieś na Wizażu czytałam coś takiego.

Piszesz ze zazywalas silice 2 miesiace,czytalam gdzies ze kuracja powinna trwac ok 3 miesiace ,hmmm sie zastanawiam czy to starcza,bo kupilam silice na 2 miesieczna kuracje i nie wiem czy bedzie trzeba jeszcze dokupic 2 opakowania.

Edytowane przez butterflayka
Czas edycji: 2012-03-02 o 13:13
butterflayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 13:29   #2533
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja najpierw łykałam Skrzypovitę i chyba cośtam zdziałała. Teraz kończę Humavit ze skrzypem, pokrzywą, witaminami i minerałami. Zaczełam łykać tran. Po tranie biorę sie za Humavit drożdże + wit. A, C, E. Chciałam łykać razem z tranem, ale wtedy łykałabym za dużo witaminy A.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 23:20   #2534
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zamówiłam biotynę 5000 mcg z PP. Jestem ciekawa czy przyśpieszy trochę wzrost włosów.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 23:30   #2535
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zamówiłam biotynę 5000 mcg z PP. Jestem ciekawa czy przyśpieszy trochę wzrost włosów.
Ooo kochana powiedz skąd zamówiłaś?
Bo nei wiem co to PP, ja szukam fciągle tej 5tki ale to puritans pride tak?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 23:43   #2536
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ooo kochana powiedz skąd zamówiłaś?
Bo nei wiem co to PP, ja szukam fciągle tej 5tki ale to puritans pride tak?
PP = Puritans Pride zamówiłam na Allegro póki co dwumiesięczną kurację
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:30   #2537
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
PP = Puritans Pride zamówiłam na Allegro póki co dwumiesięczną kurację
Nosku podasz mi linka? ;-)
ale fantastycznie! ja szukam od 2 tyg na allegro i ni ma
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:54   #2538
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nosku podasz mi linka? ;-)
ale fantastycznie! ja szukam od 2 tyg na allegro i ni ma
KLIK! tutaj zamówiłam mam nadzieję, że przyjdzie lada dzień, bo chcę szybko zacząć kurację

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Zastanawiam się jeszcze nad cynkiem? Myślisz, że on też może przyśpieszyć wzrost włosów?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 07:43   #2539
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
KLIK! tutaj zamówiłam mam nadzieję, że przyjdzie lada dzień, bo chcę szybko zacząć kurację

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Zastanawiam się jeszcze nad cynkiem? Myślisz, że on też może przyśpieszyć wzrost włosów?
Nie spodziedwałabym się po nim cudów. On jest bardziej na paznokcie.
Ale to co mogę Ci polecić, to włosy rosną szybko po metioninie i cysteinie. A bardzo duza ich dawka jest w Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, skład:
- 100 mg metioniny,
- 50 mg cysteiny

; -)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 07:46   #2540
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Nie spodziedwałabym się po nim cudów. On jest bardziej na paznokcie.
Ale to co mogę Ci polecić, to włosy rosną szybko po metioninie i cysteinie. A bardzo duza ich dawka jest w Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, skład:
- 100 mg metioniny,
- 50 mg cysteiny

; -)
Dziękuję, sprawdzę ile tych składników jest w Biovax Optimum, bo ja i tak ostatnio za bardzo faszeruję się tabletkami.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:54   #2541
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziękuję, sprawdzę ile tych składników jest w Biovax Optimum, bo ja i tak ostatnio za bardzo faszeruję się tabletkami.
Pamiętaj by biorąc biotynę 5, po trzech miesiącach zrobić przerwę
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:58   #2542
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Pamiętaj by biorąc biotynę 5, po trzech miesiącach zrobić przerwę
Planuję właśnie intensywną kurację 3 miesięczną.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:40   #2543
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Używałyście Skrzyp Strong ? (link)
Ja go stosowałam przez 2 miesiące i zauważyłam, że zmniejszyło mi się wypadanie włosów o jakieś 80%.
Porównywałam go z innymi dostępnymi suplementami z pokrzywą i skrzypem właśnie i zauważyłam że ma on najwięcej mg
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:30   #2544
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Używałyście Skrzyp Strong ? (link)
Ja go stosowałam przez 2 miesiące i zauważyłam, że zmniejszyło mi się wypadanie włosów o jakieś 80%.
Porównywałam go z innymi dostępnymi suplementami z pokrzywą i skrzypem właśnie i zauważyłam że ma on najwięcej mg
Najwięcej skrzypu ma Ekstrakt skrzypu Forte MAX - 440 mg. (Laboratoria Natury)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:47   #2545
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

zapomniałam dodać że porównywałam go nie ze wszystkimi dostępnymi na rynku, ale dostępnymi na półce w Super Pharm
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:08   #2546
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać że porównywałam go nie ze wszystkimi dostępnymi na rynku, ale dostępnymi na półce w Super Pharm
Rozumiem. Akurat niedawno przeglądałam skrzypowe suplementy więc kojarzyłam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:56   #2547
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Przetestowałam Vitapil, Revalid, Skrzypovitę, bodajże wyciąg ze skrzypu i pokrzywy, jakieś tabletki drożdżowe i... nic Kupowałam głównie z myślą o wypadaniu włosów, bo z tym akurat pogodzić się nie potrafię.
Aktualnie piję drożdże a mam zamiar też sobie zacząć parzyć pokrzywę- to jeżeli chodzi o wzmacnianie od wewnątrz, zewnętrznie to działam swoją drogą. Dorzuciłabym do tego jakieś tabletki, które zahamowałyby wypadanie włosów, bo z tym się ciągle uporać nie mogę.. Wolałabym coś tańszego, myślałam nad Belissą- i tutaj, która Belissa, bo z tego co widzę trochę ich jest? Ostatecznie Silica, bo jak mówię nie dysponuję jak na razie zbyt wielkim funduszem. No chyba, że warto polecić jeszcze coś tańszego? Dodam, że nie chciałabym przesadzić, bo np skoro piję pokrzywę, to znowu brać suplement głównie oparty na niej, to też nie za bardzo
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:28   #2548
evika87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

witam, proszę o poradę, czy stosowanie belissy tej podstawowej(i tabletka dziennie) plus Calcium Pantothenicum (4 tabletki dziennie) plus kubek pokrzywy do za dużo? będę wdzięczna za odp

pozdrawiam
evika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:35   #2549
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja koncze pierwsze opakowanie Skrzypovity i chyba poprzestane tylko na niej-mam zamiar stosowac tylko ją przez 3 miesiące Do tego pije 1xdziennie pokrzywke
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:50   #2550
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Przetestowałam Vitapil, Revalid, Skrzypovitę, bodajże wyciąg ze skrzypu i pokrzywy, jakieś tabletki drożdżowe i... nic Kupowałam głównie z myślą o wypadaniu włosów, bo z tym akurat pogodzić się nie potrafię.
Aktualnie piję drożdże a mam zamiar też sobie zacząć parzyć pokrzywę- to jeżeli chodzi o wzmacnianie od wewnątrz, zewnętrznie to działam swoją drogą. Dorzuciłabym do tego jakieś tabletki, które zahamowałyby wypadanie włosów, bo z tym się ciągle uporać nie mogę.. Wolałabym coś tańszego, myślałam nad Belissą- i tutaj, która Belissa, bo z tego co widzę trochę ich jest? Ostatecznie Silica, bo jak mówię nie dysponuję jak na razie zbyt wielkim funduszem. No chyba, że warto polecić jeszcze coś tańszego? Dodam, że nie chciałabym przesadzić, bo np skoro piję pokrzywę, to znowu brać suplement głównie oparty na niej, to też nie za bardzo
Ja właśnie zaczęłam brać Silicę oraz pić pokrzywę + jeszcze piję drożdże - myślisz, że to za dużo na raz?
__________________
"Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy".
- Brian Tracy
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.