seks z transseksualistą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 12:01   #31
alaba71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: seks z transseksualistą

Cytat:
Napisane przez LadyNina Pokaż wiadomość
To zwyrodnialcy bo odczuwają potrzebę dokonania jakiejś zmiany w swoim ciele? To tak jakby nazywać tak wszystkie osoby z poważnymi modyfikacjami ciała np. skaryfikacjami czy implantami. Są ludzie których podnieca sama myśl o amputacji własnej kończyny. Nie poczują się spełnione dopóki nie osiągną tego czego pragną. Jestem daleka jednak od nazywania ich mianem "degeneratów". Bo niby czemu? To ich ciała i ich wybory. Dopóki nie szkodzą ludziom dookoła siebie to mogą robić ze swoimi ciałami to, na co tylko mają ochotę. Nie jest to oczywiście żaden atak na Twoją osobę, bo rozumiem co chciałaś przekazać. Znałam lesbijkę, która była właśnie osobą transseksualną,przeszła w końcu cały proces zmiany płci wraz z dostaniem nowego dowodu osobistego etc. Teraz jest w dalszym ciągu w związku z dziewczyną. Po prostu zawsze czuła się kobietą o orientacji homoseksualnej i urodziła się w złym ciele.


Dziewczyny postaram się odpowiedzieć na pytania tylko napiszcie mi konkretnie co chcecie wiedzieć ok? Zawsze mogę też wysłać smsa i spytać o coś u samego źródła tylko żeby to były pytania na poziomie bo nie chcę sprawić jej przykrości...

Przede wszystkim zwracam się do niej jak do kobiety więc shemale nie miał a miała. To tak na początek.

Czy było inaczej? Nieczęsto spędza się czas z osobą, która posiada jednocześnie piersi (i to spore) jak i penisa więc to chyba pytanie retoryczne.

Myślę, że gdyby nie powodowało to podniecenia, satysfakcji czy orgazmu to nikt by się nie decydował na takie operacje. Moja piękna jest osobą uległą ale nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie o to, czy "czuł się podczas seksu kobietą czy mężczyzną". Zwracam się do niej jak do dziewczyny ale myślę, że czuje się ona po prostu osobą uległa uprawiającą seks z kobietą. Nie wiem czy jasne jest dla Ciebie to co mam na myśli.

[a i jakby co to 35 cm nie miałam okazji ujrzeć :-P ]
Być może to pytanie wyda ci się dziwne ale ona też miała orgazm ?
alaba71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:33   #32
LadyNina
Zadomowienie
 
Avatar LadyNina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 311
Dot.: seks z transseksualistą

Oczywiście, że tak!
__________________
wymiany z Niną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post44561507

XVX since 2001
LadyNina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:19   #33
alaba71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: seks z transseksualistą

Czy shemale jest płodny?Produkuje plemniki?Myślałam ,że nie
alaba71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 14:19:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.