Z granatowych do b.jasnego blondu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 23:00   #1
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka

Z granatowych do b.jasnego blondu


Wiem,że będę miała problem. Pofarbowałam naturalnie bardzo jasne blond włosy na granatową czerń [szampon na24 mycia firmy Londa-odcień blue black]. Wiem,że kolor potem będzie brzydo blakł itp. ,więc w pewnej chwili będę chciała rozjaśnić włosy do swojego naturalnego,prawie białego blondu .Czy da to się jakoś w miare bezpiecznie zrobić i czy z tego odcienia wogle jakoś wyjdę?
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:25   #2
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

pewnie bedzie ciezko, dziewczyno ale sobie zrobilas kaszane, niemadra TY:P no ale radze sie udac to fryzjera i omówic z nim to... specjalista jakis to napewno cos zaradzi... ja niestey Ci nie pomoge tu... bo jak juz farbuje swoje ciemne włosy raczej to tez na ciemniejsze jakies kolory i nie robie drastycznych zmian
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:00   #3
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

Moja kolezanka z blond zrobila sobie czarne a teraz wrocila do blondu. Opisze Ci jak to zrobila Myla czesto włosy szamponem przeciwłupiezowym aby kolor schodzil. Czekała bardzo długo na odrosty (miała chyba z 10 cm) i wtedy nałozyła na łowe rozjasniacz mocny. Efekt wyszedl rozny, na czubku blond a na koncach rudawe. Obciela włosy na krotko i czekala. Teraz ma dłuzsze i jasne
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:27   #4
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

ciesz sie ze to tylko szampon a nie trwała farba. ja farbowałam wlosy ponad 3 lata granatową czernią i to w dodatku palette. kiedys poszlam do fryzjera, bo znudzily mi sie juz te czarne wlosy, zeby zapytac jak mam sie pozbyc czarnego i jak sie dowiedzial ze farbuje tak dlugo i do tego palette to powiedzial ze sie nie podejmie dekoloryzacji, jedynie moze mi pasemka zrobic (ale ja nie chcialam pasemek). poza tym fryzjerem jeszcze dwoch powiedzialo mi to samo i dalam sobie spokoj z salonami fryzjerskimi. kupilam rozjasniacz, dalam na wlosy i wyszla mi "sliczna" marchewa z czarnymi pasemkami, wiec na to jeszcze jeden rozjasniacz i farba w kolorze ciemny blond. juz prawie miesiac nie jestem czarna . wlosy na szczescie mam mocne dlatego sie odwazylam rozjasniac sama. troszke sie przesuszyly, ale i tak sa w dobrej kondycji.
nie bede ci radzic zebys samam probowala. ty sama wiesz najlepiej jakie masz wlosy, jesli sa slabe to nawet nie proboj bo moze byc bardzo kiepsko.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 16:06   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

Dobry fryzjer napewno coś poradzi, ale będzie to tzreba pewnie zrobić stopniowo, choc pamiętam, że kiedyś jak rozjaśniałam sama w domu ( dekoloryzator Loreal + jakiś bardzo jansy blond Garnier natea - schodziłąm z czarnego) to włoski zrobiły mi się niemal białe poprzeplatane jano "ryżymi" pasemkami , ale jednak nie radze zabiegów domowych...
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 16:56   #6
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

heh dekoloryzacja po szamponie?? chyba przesada... nie ma co się czarować, taka czerń będzie się brzydko spierać, ale jeżeli to była tylko koloryzacja na 24 mycia to nie powinno być problemu jeżeli chcesz się pozbyć tego kolorku szybciej to możesz zaopatrzyć się w różnej maści szampony przeciwłupieżowe i oczyszczające, w sklepach fryzjerskich są też specyfiki przyspieszające wypłukiwanie się farby

vide: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=404&page=1

powodzenia w walce z czernią
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 20:16   #7
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

dziewczyny a gdy wychodza ryze nakladacie druga warstwe rozjasniacza?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 01:24   #8
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Z granatowych do b.jasnego blondu

Cytat:
Napisane przez Asik_
dziewczyny a gdy wychodza ryze nakladacie druga warstwe rozjasniacza?
...jak na mój gut,to byłaby katorga dla wosów...ja bym odczekała z tydzień-dwa żeby włosy troche doszły do siebie

dzięki wszystkim...na razie się nawet przyzwyczajam do granatowych włosów,ale jak troce mi to zejdzie [taki ciemny niebieski XD],to pewnie rozjaśnie....byle błękicik z tego nie wyszedł...
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.